Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ: Комп'ютерне: встановлення Операційної Системи

Re: ФЗВ: Комп'ютерне  :S

Сітуейшн: Клієнт заходить в ком'ютерний салон і замовляє в робітника салона збірку ПК. Робітник нав'язує клієнту встановлення Операційної Системи, аргументуючи це тим, що робітнику треба провірити ПК на працездатність. Чи правий робітник? Чи не має він клієнта за лоха, коли з інтернета можна завантажити завантажувальну флешку вже з встановленою віндою чи лінухом і тестуй скільки влізе?
що там тестувати - на голому залізі заходиш в біос і бачиш всю конфігурацію що стоїть. ну крім хитронадрочених додаткових плат. але диски память материнку процесор і його частоти дисководи і відеокарту видно. якщо на біосі цього не бачиш то тебе вже кинули.

Останнє редагування: 20 квітня 2018 17:27:34 від maksmm
   
Re: ФЗВ: Комп'ютерне  :S

просто оставлю это здесь.
   
Re: ФЗВ: Комп'ютерне  :S

барс, не обіжайся, але ти дебіл

не розумієш, не лізь в бесіду

запам'ятай, ноут ніколи не буде тягнути іграшки і всілякі соні вегаси і інші программи так як ПК

НІ-КО-ЛИ

в дуелі ноут і ПК з одинаковими параметрами по любому вийде преможцем ПК

і ноут через 3 роки починає грітись і тормозити

ПК і через 3 роки працює як з салону

ПК починає грітись і тормозити років через 5-7 після покупки

Ніколи не кажи ніколи(с). Це не моє, але я згоден.
Я поки не буду робити висновки дебіл ти чи ні, можливо твоє становище трохи попсувало тобі здоров*я.
Не хочу тебе сильно розчаровувати, але поганим танцюристам завжди танцювати щось заважає.
Чому в мене ноути працюють по 7-10 років і нічого ніколи не грілось і не гріється?
Мабуть я розуміюсь на темі і не заважаю електроніці працювати дебільними розгонами,
або 120% навантаженням в сауні на простирадлі, доводячи температуру процессора до
критичних меж, після яких вже пізно пити боржомі. Я притримуюсь думки що між технікою не повинно
бути ніяких двобоїв. Техніка, вона як і жінка,  потребує любові до себе, а не тільки використання,
і тоді життя посміхається всіма барвами.
Звісно ж я навіть не буду згадувати усілякі леново, на яких одразу після придбання можна жарити яєшню.
Тим більш китайські підробки, в яких по пів чіпа дма та інших мостів просто відсутні. Но то тема вже я
вважаю не для ФУПу, для того є профильні ресурси.


Останнє редагування: 20 квітня 2018 20:34:00 від б_а_р_с
   
Re: ФЗВ: Комп'ютерне  :S

AMD Phenom II X4

AMD HD 6900

8 гіг ОЗУ

Шину гони до 250-270, скільки мамка дасть. А множник проца і пам'яті можна зменшити, щоб тактова була в районі штатної. Вольтажі можна не чіпати.

З розгоном шини гониться кеш L3. На Феномах ІІ то дає непоганий буст. Вище 275 гнати шину особливого сенсу нема.
   
Re: ФЗВ: Комп'ютерне  :S

Шину гони до 250-270, скільки мамка дасть. А множник проца і пам'яті можна зменшити, щоб тактова була в районі штатної. Вольтажі можна не чіпати.

З розгоном шини гониться кеш L3. На Феномах ІІ то дає непоганий буст. Вище 275 гнати шину особливого сенсу нема.
нах

продам
   
Re: ФЗВ: Комп'ютерне  :S

Не розумію, навіщо в час потужних ноутбуків обговорювати другу добу
якісь зборки з гівна та палок.

Мобільні процесори набагато слабші.

То купіть вже тоді ноут для гри

Ще можна на ігровому телефоні гратися. Ефект той самий.
   
Re: ФЗВ: Комп'ютерне  :S

Мобільні процесори набагато слабші.

Ще можна на ігровому телефоні гратися. Ефект той самий.

Ще один. Може розкажеш мені що таке електричний струм в напівпровідниках?
Тільки попереджаю, ніяких дірок там насправді не має, вас наєбали дуже брутально.
Завели гілку хрін зна куди і тепер по черзі пальці роздвигають.
Зазвичай є компроміси і дивлячись в що гратись і як.
Можна на телепоні, а можна геймбокс придбати, кожному своє.
Узагальнення тут недоречні.
   
Re: ФЗВ: Комп'ютерне  :S

Після того як ти похизуєшься електричним струмом в напівпровідниках, почитай ще про CPU TDP, та подумай чому в лептопі воно завжди буде менше ніж в десктопі  :laugh:
   
Re: ФЗВ: Комп'ютерне  :S

Після того як ти похизуєшься електричним струмом в напівпровідниках, почитай ще про CPU TDP, та подумай чому в лептопі воно завжди буде менше ніж в десктопі  :laugh:
та він дурень, який не петрає в комп'ютерах
   
Re: ФЗВ: Комп'ютерне  :S

б***ь якась оголтіла зграя довбойобів :lol:  :facepalm1:
Качмар, вали ти накуй із своїм поплічником разом.
Якась бидлота буде мені про охолодження базікати.
Жеріть покемони що дають, якщо не можете опановувати
проблеми. Хоч ферми з азотним охолодженням ставте
аби тільки танчики бігали швидко.
Такі ж довбні що й двигунам бусти роблять.
   
Re: ФЗВ: Комп'ютерне  :S

б***ь якась оголтіла зграя довбойобів :lol:  :facepalm1:
Качмар, вали ти накуй із своїм поплічником разом.
Якась бидлота буде мені про охолодження базікати.
Жеріть покемони що дають, якщо не можете опановувати
проблеми. Хоч ферми з азотним охолодженням ставте
аби тільки танчики бігали швидко.
Такі ж довбні що й двигунам бусти роблять.

б_а_р_с, я на твоєму боці. (tu)  З задоволенням спостерігаю, як чмирять прищавих підлітків-ігрунів,
які навіть не знають, що лептоп - теж ПК.
Підлітки, запам'ятайте: персональні комп'ютери (РС) діляться на два типи - desktop i laptop (по-зубожілому, ноут). :)
   
Re: ФЗВ: Комп'ютерне  :S

дебіла вже два  :facepalm1:
   
Re: ФЗВ: Комп'ютерне  :S

дебіла вже два  :facepalm1:

Та не хвилюйтесь ви так. Ніхто не має права називати вас дебілами, допоки лікар не поставив вам діагноз і не прибив печатку. :)
   
Re: ФЗВ: Комп'ютерне  :S

Ще раз хочу нагадати: laptop (по-зубожілому, ноут) - теж входить до категорії ПК (персональних комп'ютерів).
А якщо на комп'ютері намальоване надкушене яблуко - це вже не ПК.
Телефон - теж не ПК...
"Планшет" - теж не ПК...
Просто, запам'ятайте це, перш ніж лізти у якісь розмови про комп'ютери. :)
   
Re: ФЗВ: Комп'ютерне  :S

"Планшет" - теж не ПК...
Просто, запам'ятайте це, перш ніж лізти у якісь розмови про комп'ютери. :)

Планшет як англійською мовою називається? Правильна відповідь - Tablet PC.
Зможеш пояснити що це таке PC?
   
Re: ФЗВ: Комп'ютерне  :S

дебіл вирішив поумнічати!!!

так ноут ПК і що???

не всі в курсі що таке лептоп і десктоп!!!
   
Re: ФЗВ: Комп'ютерне  :S

і це теж ПК!!!

   
Re: ФЗВ: Комп'ютерне  :S

я буду всіх називати дебілами хто буде на боці Барса і Апстріма і вважати ноут круче за ПК!!!
   
Re: ФЗВ: Комп'ютерне  :S

Планшет як англійською мовою називається? Правильна відповідь - Tablet PC.
Зможеш пояснити що це таке PC?

Tablet належить до категорії РС тільки в тому випадку, якщо він "дружить" з Майкрософтом. :)
Всі оті "андросі", "маки" - не можуть називатися РС. Не питайте чому... Так прийнято. :) 
   
Re: ФЗВ: Комп'ютерне  :S

Re: ФЗВ: Комп'ютерне  :S

я буду всіх називати дебілами хто буде на боці Барса і Апстріма і вважати ноут круче за ПК!!!

Ти можеш називати дебілами навіть своїх рідних і друзів, але "ноут" не може бути круче за ПК, тому що він сам - ПК. :fool:
   
Re: ФЗВ: Комп'ютерне  :S

І попрошу дебілів, не називайте лептопи "ноутами". Це звучить по жлобо-кацапськи. :bueee:
   
Re: ФЗВ: Комп'ютерне  :S

Ще раз хочу нагадати: laptop (по-зубожілому, ноут) - теж входить до категорії ПК (персональних комп'ютерів).
А якщо на комп'ютері намальоване надкушене яблуко - це вже не ПК.
Телефон - теж не ПК...
"Планшет" - теж не ПК...
Просто, запам'ятайте це, перш ніж лізти у якісь розмови про комп'ютери. :)
Tablet належить до категорії РС тільки в тому випадку, якщо він "дружить" з Майкрософтом. :)
Всі оті "андросі", "маки" - не можуть називатися РС. Не питайте чому... Так прийнято.
Ти можеш називати дебілами навіть своїх рідних і друзів, але "ноут" не може бути круче за ПК, тому що він сам - ПК.
І попрошу дебілів, не називайте лептопи "ноутами". Це звучить по жлобо-кацапськи.

Вот ведь, удобно то как, компьютер -ПК. Если на компьютере яблоко - не ПК, потому что "так принято". Так компьютеры Apple  это - ПК, или нет?



Останнє редагування: 21 квітня 2018 07:45:19 від rutina1
   
Re: ФЗВ: Комп'ютерне  :S

І попрошу дебілів, не називайте лептопи "ноутами". Це звучить по жлобо-кацапськи. :bueee:



Даже не знаю, что сказать. Но кто-то в теме явно повел себя как неадекват.
   
Re: ФЗВ: Комп'ютерне  :S

Вот ведь, удобно то как, компьютер -ПК. Если на компьютере яблоко - не ПК, потому что "так принято". Так компьютеры Apple  это - ПК, или нет?

Нєд. І це не мої примхи - не я це придумав. :)
   
Re: ФЗВ: Комп'ютерне  :S

Показати зображення...
Даже не знаю, что сказать. Но кто-то в теме явно повел себя как неадекват.

Попрошу, "маки" не плутати з РС. Ми тут про "маки" мову не ведемо.
Сектанти можуть називати свої іздєлія як завгодно - нас це не гребе. :nea:
   
Re: ФЗВ: Комп'ютерне  :S

Попрошу, "маки" не плутати з РС. Ми тут про "маки" мову не ведемо.
Сектанти можуть називати свої іздєлія як завгодно - нас це не гребе. :nea:

Не-не-не. Вы тут высокомерно назвали дебилами и  кацапо-жлобами тех кто называет лэптопы ноутами. Я дал скрин с сайта Apple. Ничего сказать не хотите?
   
Re: ФЗВ: Комп'ютерне  :S

Попрошу, "маки" не плутати з РС. Ми тут про "маки" мову не ведемо.
Сектанти можуть називати свої іздєлія як завгодно - нас це не гребе. :nea:
Ну как же, вы же за чистоту определений, разве нет? Вы же тут всех дебилами направо и налево определили. Так вот исходя из определения, по сути, компьютер Apple - персональный или нет?
   
Re: ФЗВ: Комп'ютерне  :S

Не-не-не. Вы тут высокомерно назвали дебилами и  кацапо-жлобами тех кто называет лэптопы ноутами. Я дал скрин с сайта Apple. Ничего сказать не хотите?

Це дуже дивно, тому що Google на запит "notebook" видає ось таке:

   
Re: ФЗВ: Комп'ютерне  :S

Ну как же, вы же за чистоту определений, разве нет? Вы же тут всех дебилами направо и налево определили. Так вот исходя из определения, по сути, компьютер Apple - персональный или нет?

Ви б краще прослідкували, хто тут "дебілами" почав розкидатись. Це точно - не я. :)
   
Re: ФЗВ: Комп'ютерне  :S

Це дуже дивно, тому що Google на запит "notebook" видає ось таке:

Показати зображення...

Да на здоровье, пусть выдает. Я Вам привел скрин с сайта Apple.  Не верите сходите сами - https://www.apple.com/macbook/
   
Re: ФЗВ: Комп'ютерне  :S

Ви б краще прослідкували, хто тут "дебілами" почав розкидатись. Це точно - не я. :)
Я не спрашиваю "кто первый начал"? Мне все же интересно, компьютер Apple - персональный или нет?
   
Re: ФЗВ: Комп'ютерне  :S

Да на здоровье, пусть выдает. Я Вам привел скрин с сайта Apple.  Не верите сходите сами - https://www.apple.com/macbook/

А я Вам хочу відкрити "велику таємницю": Абревіатура РС (Personal Computer) - це бренд, який належить компанії Microsoft.
І жодна інша компанія не має права називати свої вироби РС... Трошки розвиднилось? :)
   
Re: ФЗВ: Комп'ютерне  :S

А я Вам хочу відкрити "велику таємницю": Абревіатура РС (Personal Computer) - це бренд, який належить компанії Microsoft.
І жодна інша компанія не має права називати свої вироби РС... Трошки розвиднилось? :)

Дружище, еще раз - вы назвали дебилами и жлобо-кацапами тех кто называет лэптопы ноутами. Я привел вам скрин сайта Apple, а вы мне про бренды Microsoft.
   
Re: ФЗВ: Комп'ютерне  :S

Дружище, еще раз - вы назвали дебилами и жлобо-кацапами тех кто называет лэптопы ноутами. Я привел вам скрин сайта Apple, а вы мне про бренды Microsoft.

Спробую ще раз. Намагайтесь вникнути.
Вироби компанії Apple не є персональними комп'ютерами, а це значить, що вони не заслуговують щоб ми їх тут обговорювали.
І нам повинно бути паралельно як вони називають свої вироби, які не є комп'ютерами. :)
Просто, запам'ятайте це. :) 
   
Re: ФЗВ: Комп'ютерне  :S

Спробую ще раз. Намагайтесь вникнути.
Вироби компанії Apple не є персональними комп'ютерами, а це значить, що вони не заслуговують щоб ми їх тут обговорювали.
І нам повинно бути паралельно як вони називають свої вироби, які не є комп'ютерами. :)
Просто, запам'ятайте це. :)
Докотились, компьютеры Apple - не компьютеры. Ну да ладно - на вашей совести.
   
Re: ФЗВ: Комп'ютерне  :S

Докотились, компьютеры Apple - не компьютеры. Ну да ладно - на вашей совести.

Я ж не винуватий, що еппловці самі соромляться називати свої іграшки комп'ютерами. Макбуками якимось називають. ;o
   
Re: ФЗВ: Комп'ютерне  :S

Я ж не винуватий, що еппловці самі соромляться називати свої іграшки комп'ютерами. Макбуками якимось називають. ;o

Так что насчет дебилов и жлобо-кацапов?
   
Re: ФЗВ: Комп'ютерне  :S

Так что насчет дебилов и жлобо-кацапов?

Тут все набагато складніше - треба опитування проводити. :)
   
Re: ФЗВ: Комп'ютерне  :S

Тут все набагато складніше - треба опитування проводити. :)
Ясно. Прийти в тему, назвать дебилами и жлобо-кацапами, заявить ваши доказательства - не доказательства. Шо тут опрашивать? Вывод очевиден.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія