Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

(ОНОВЛЕНО) СБУ таки затримала Саакашвілі. ГРАНД-кловунада. Шоу маст гоу он :facepalm1:

Жодного дописа в ФБ від вождя крикунів-зрадофілів сьогодні.
Це неприродно.
   
Ще раз, я не виключаю що підсадили Донгадзе до Саакшвілі і давали гроші, але я виключаю шо Саакашвілі знав що гроші від Януковича-Курченко...

Підсадили керівника києвського осередку партії Сукашвілі? Так що ж там коїться? Хто призначає керівників? Чи потрібен такий лідер, який не володіє геть нічим?
   
Чи потрібен такий лідер, який не володіє геть нічим?
у нас сейчас такой и ниче
   
Свалил,что ли?
В деревню, к тетке, в глушь,  в Саратов!
Там будет горе горевать..(с)
   
у нас сейчас такой и ниче

Даремно ви так.
   
Vad_Sv, cьогодні в 12:23
Розгорнути попередні цитати...
Значить брати будуть як Насірова.
В непритомному стані.

Захворів? Дристуха? Чи забухав вночі?

  :gigi: :weep:


   
Вроде задержали Сукашвили
   
Даремно ви так.
если к сааке подсадили, ну а к пете подсадили сааку

Вроде задержали Сукашвили
наконец то (tu)
   
так ты получается обманул нас всех вчера? Ну если блаблабла отбросить и самую суть взять? Развел? Объегорил? Выдал неправдивую информацию?
Как тебе можно верить после этого??
Брехлы вы все(
 Вчера ваще день такой был.. День открытий. Глаза раз за разом открывались.
От хоть бы МурМастера взять.. Какой был подающий надежды зрадофил, юльок, український патріот и борец с педрорежимом..  А оказался банальным троллем с симферопольским айпишником((
 Ты не такой, надеюсь?

Обмануло вчора тебе бе-пе-пе
анонсувалли про прийняття змін до закону Про НАБУ.
На ранок все переграли
Так точно з Тітухами-, шось пішло не так - вони на ранок все переграли...
   
если к сааке подсадили, ну а к пете подсадили сааку

наконец то (tu)

это правда? Держу кулаки
   
Обмануло вчора тебе бе-пе-пе
анонсувалли про прийняття змін до закону Про НАБУ.
На ранок все переграли
Так точно з Тітухами-, шось пішло не так - вони на ранок все переграли...

ты давай не спрыгивай! Обьявил о наборе по штуке грн ты здесь вчера, а не бэпэпэ.
А теперь в кусты? Бабки где??
   
Не, вроде как ФБ рано радоваться начал. Ссылку дали от сегодняшнего числа, но на новости двухдневной давности. Жаль. Подождем.
   
новини читав? президент різко перевзувся в повітрі, суворо наказав зробити антикор.суд, зняти єгорку-бетмена кудись подалі, і не чипати набу

то я й питаю - це теж міхо? :D
Ні, Міхо тут нідо чого...
Про тітуханів , як і про вищенаведену ситуацію, рішення приймаються в АП, і тому яка була логіка рішеня про призупинення "загальних зборів тітуханів" я поки шо не знаю, буде інфа - поділюся...
   
это правда? Держу кулаки
Якщо правда, то класна новина. Міхо піде на сотруднічєство со слєдствієм, дасть покази на всю банду квартирооптимістів.
Садовому добре, він то встигне втекти за кордон, а от Сірожі Лещенці прийдуть кранти. Буде сидіти в Качанівці, а діджейка його квартиру продасть і в Москві кайфуватиме.
   
ты давай не спрыгивай! Обьявил о наборе по штуке грн ты здесь вчера, а не бэпэпэ.
А теперь в кусты? Бабки где??
Всі питання до бе-пе-пе
це у них 7 п'ятниць на неділю...
   
Не, вроде как ФБ рано радоваться начал. Ссылку дали от сегодняшнего числа, но на новости двухдневной давности. Жаль. Подождем.

  Жаль! Ну нічого почекаєм.  :acute:
   
Показати зображення...  Жаль! Ну нічого почекаєм.  :acute:
подождьом ...твойю мать...(с) :beach:
   
Монова как всегда :)


   
Якщо правда, то класна новина. Міхо піде на сотруднічєство со слєдствієм, дасть покази на всю банду квартирооптимістів.
Садовому добре, він то встигне втекти за кордон, а от Сірожі Лещенці прийдуть кранти. Буде сидіти в Качанівці, а діджейка його квартиру продасть і в Москві кайфуватиме.

я боюсь уже радоваться. Даже если спакуют чего доброго народные массы в количестве триццать придурков разгонят киевский спецназ, возьмут приступом цугундер и вызволят поца. Даже в зале суда нельзя быть спокойным. Прецеденты были
   
я боюсь уже радоваться. Даже если спакуют чего доброго народные массы в количестве триццать придурков разгонят киевский спецназ, возьмут приступом цугундер и вызволят поца. Даже в зале суда нельзя быть спокойным. Прецеденты были

да его надо нахер отправить на Родину, надо смотреть правде в глаза - они соберут достаточно долбней что б превратить весь процес в цирк, с блокированием СБУ, сизо, суда по очереди с периодическими "штурмами" и воланиями
   
Підсадили керівника києвського осередку партії Сукашвілі? Так що ж там коїться? Хто призначає керівників? Чи потрібен такий лідер, який не володіє геть нічим?

те шо всюди у всіх в Україні, чи у Пеці в БПП нема Лесика Довгого, Олега Недави і багатьох інших???
   
Миша действительно болеет.

Короче, подозрение на бронхит.

Сейчас вроде не может даже говорить, потерял голос.

Ему ночью напихали антибиотиков.

Это пока вся инфа.
   
да его надо нахер отправить на Родину, надо смотреть правде в глаза - они соберут достаточно долбней что б превратить весь процес в цирк, с блокированием СБУ, сизо, суда по очереди с периодическими "штурмами" и воланиями

от и я думаю, что только в Грузию. Пусть грузины разбираются с тем, кого породили. Надеюсь это не будет воспринято, как недружественный акт.
Только чтоб не было как с тем департированным грузином, которого через несколько дней выловили на украино-молдовском кордоне.
Хотя.. Пох в какой тюрьме сидеть будут эти деятели. В грузинской или молдовской. Главное, чтоб от нас подальше
   
Миша действительно болеет.

Короче, подозрение на бронхит.

Сейчас вроде не может даже говорить, потерял голос.

Ему ночью напихали антибиотиков.

Это пока вся инфа.

а здесь предупреждали касаемо чая! Намекали, что были нехорошие после чая осложнения. Ото надо ФУП читать, а не по крышам шорхаться
   
Миша действительно болеет.

Короче, подозрение на бронхит.

Сейчас вроде не может даже говорить, потерял голос.

Ему ночью напихали антибиотиков.

Это пока вся инфа.

дай Бог то бы это был действительно бронхит, а не что-то в чае напихано.  Ой зря наши силовики его на закрывают.  МихУил сейчас годиться только на то что бы его шлепнуть и орать про "злочинну владу"
   
За Міху грузини вписалися,марш явно не з 300 учасників в його підтримку(Грузія)
?hc_ref=ARRTSYPJVrDFbCWvUdpB_gUtB_Ow708G06HZgfvUedktG5v2WOYSCvGm1x8bO6oW3QQ
   
За Міху грузини вписалися,марш явно не з 300 учасників в його підтримку(Грузія)
https://www.facebook.com/eka.tsamalashvili/videos/10204195534884020/?hc_ref=ARRTSYPJVrDFbCWvUdpB_gUtB_Ow708G06HZgfvUedktG5v2WOYSCvGm1x8bO6oW3QQ

Не бачу жодного портрета грузинського лідера.
Ви впевнені що цей марш має якесь відношення до України?
І жодного українського прапора там теж нема. :)

Останнє редагування: 7 грудня 2017 14:30:05 від Vad_Sv
   
За Міху грузини вписалися,марш явно не з 300 учасників в його підтримку(Грузія)
https://www.facebook.com/eka.tsamalashvili/videos/10204195534884020/?hc_ref=ARRTSYPJVrDFbCWvUdpB_gUtB_Ow708G06HZgfvUedktG5v2WOYSCvGm1x8bO6oW3QQ

Вах-вах-вах...

Баюс, баюс...
   
а нельзя послать януковича в Грузию, он там будет под парламентом требовать импичмента барыге-Иванишвили и жить в палатке, а охрана из наших титушек мудохать грузинскую полицию, а мы тут ходить маршем в его поддержку?  :idea:  [ua] 

Останнє редагування: 7 грудня 2017 14:32:25 від _GP_
   
Не бачу жодного портрета грузинського лідера.
Ви впевнені що цей марш має якесь відношення до України?
І жодного українського прапора там теж нема. :)

Найшов на сторінці Міхи у ФБ .Перевірити у мене технічної можливості нема.Я ж не пГокуГол))
   
   
Ще раз, я не виключаю що підсадили Донгадзе до Саакшвілі і давали гроші, але я виключаю шо Саакашвілі знав що гроші від Януковича-Курченко...

 :weep:  подбросили мусора или барыги, волки позорные или как там :super:
   
Лікуватись куди поїхав ?

В ПНД.
   
Найшов на сторінці Міхи у ФБ .Перевірити у мене технічної можливості нема.Я ж не пГокуГол))

Ставлю повновісну, українську гривну на те що це черговий галімий фейк.
   
ничего необычного, листайте ветку дальше

   
ничего необычного, листайте ветку дальше

Показати зображення...

"Значит хорошие сапоги, надо брать" (С)
   
Ставлю повновісну, українську гривну на те що це черговий галімий фейк.

Не буду стверджувати так чи ні,ось першоджерело звідки Місько це в себе запостив-

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія