Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

почему Мишлены такие дорогие? Или это просто инфляция. Цены как с цепи сорвались?

https://shiny-diski.com.ua/tires/allseason/vnedorozhnik/w-265/h-60/r18 трохи більше, ніж дофуя
И стоп. По ссылке - всесезонка.
Такого "моя не понимать".
Когда зимнюю вбиваешь, то вариантов с гулькин йух. Что и требовалось доказать...
И нет ни Гудиера...ни Данлопа. А ВСЕГДА раньше были.
Вот и кажу - ковид, ассортимет свернули.
   
Моих размеров нет, 
Да там и к тому же всесезонка по сцылке. Магистр чуток того...ашипся...
   
И стоп. По ссылке - всесезонка.
Такого "моя не понимать".
Когда зимнюю вбиваешь, то вариантов с гулькин йух. Что и требовалось доказать...
И нет ни Гудиера...ни Данлопа. А ВСЕГДА раньше были.
Вот и кажу - ковид, ассортимет свернули.
чим тобі бріджстоун та йокогама  не подобаються?
https://shiny-diski.com.ua/bridgestone-blizzak-dm-v2-265-60-r18-110r
і обов"язково індекс Н? а R чи V не прокатять?
індекс навантаження також 110?
114 не в масть? чи мо"  до мішлєн  відраза?
https://shiny-diski.com.ua/michelin-x-ice-north-xin4-suv-265-60-r18-114t-xl-ship
   
Да там и к тому же всесезонка по сцылке. Магистр чуток того...ашипся...
у фільтрі галочку перекинути проблема? а наша Галя балувана...  B-)
п.с. припече- на росаві їздитимеш!
кстацє, просто їздити- нормальна річ
   
у фільтрі галочку перекинути проблема? а наша Галя балувана...  B-)
п.с. припече- на росаві їздитимеш!
кстацє, просто їздити- нормальна річ

Балувана наверно. Когда первый раз поставил мишлены было впечатление , что машину поменял. Это правда было давно , тогда мишлены ещё делали во франции
   
Я вже років 15 міняю гуму в Костко, який пропонує тільки шини від двох виробників, принаймі в моїх розмірах - Мішелін або Бріджстоун. Їх політика така, що два чи три місяці, скидки на Мішелін десь долларів 80 якщо купуєш чотири, потім теж семе, але скидка на Бріджстоун. В залежності коли мені потрібно міняти, я потрапляв на скидку на Бріджстоун чи Мішелін в рівній мірі, якою я користувався. Помінявши вже багато гуми на колесах, я відверто кажучи ніразу не відчув різницю і не можу сказати на якій гумі я іду.

Тому, вибираючи між Мішелін, Бріджстоун, Goodyear, Continental, я особисто вибрав би те що дешевше за всіх однакових параметрів. Я не знаю як їх можна відрізнити одне від одного.
   
Зараз на одну з моїх машин, Мішелін на 32 доллари дешевше ніж Бріджстоун за комплект з 4, та ще і 110 долларів скидки на Мішелін. Я би взяв Мішелін. Було би навпаки, взяв би Бріджстоун. Шини однакові по характеристикам.

Є Бріджстоун на 80 долларів дорожче, але іншого класу - більше для бездоріжжя.
   
Про те,що ти говориш відверту неправду.про це я вже написав вище
Але можна і не так:який саме стаж їзди на шипах маєш особисто ти?

Особисто я навіть зимову гуму не ставлю - весь час на «всесезонці». І не бачу такої потреби, незважаючи на незрівнянню суворішу ТУТ ніж в Україні зиму. Тому що покриті снігом/льодом дороги всього лічені кілька днів навіть саму сувору зиму. А решту часу сухий асфальт. А в ті «льодові дні», як показує статистика ДТП, немає різниці які шини.

Крім того, і я вже це писав вище, фактор впливу шин на безпеку руху десь на десятій позиції. Нижче швидкості, дистанції, маневрування, стилю їзди, досвіду, технічних несправностей тощо.

Але мені доводилось їздити на шипованій гумі. По перше, вона на асфальті гримить як гусеничний трактор. А коли мене мало не занесло на сухому асфальті при різкому гальмуванні і я ледве не влетів в задок передньому в самій буденній ситуації, я для себе вирішив - нехай на тих шипах коні їздять.

А ви як хочете, то ваша особиста справа. Я вас за таке обісраними із гордо піднятою голівкою обзивати не буду. Вголос…
   
Я вже років 15 міняю гуму в Костко, який пропонує тільки шини від двох виробників, принаймі в моїх розмірах - Мішелін або Бріджстоун. Їх політика така, що два чи три місяці, скидки на Мішелін десь долларів 80 якщо купуєш чотири, потім теж семе, але скидка на Бріджстоун. В залежності коли мені потрібно міняти, я потрапляв на скидку на Бріджстоун чи Мішелін в рівній мірі, якою я користувався. Помінявши вже багато гуми на колесах, я відверто кажучи ніразу не відчув різницю і не можу сказати на якій гумі я іду.

Тому, вибираючи між Мішелін, Бріджстоун, Goodyear, Continental, я особисто вибрав би те що дешевше за всіх однакових параметрів. Я не знаю як їх можна відрізнити одне від одного.

+100.

Саме так і роблю. Зносились шини, заїхав В НЕ СЕЗОН в Костко, поки шведявся за покупками шини поміняли і на кілька років закрив цю тему. Поки не прийде час міняти на нові.

Аналогічно - всі ці бренди +/- одне і те ж.
   
Начал разбираться почему на мишленах меньше расход бензина. Мишлены почти на килограм легче бриджстоунов.  Непонятно за счёт чего это достигнуто, наверно потому что высота протектора у них меньше на 1/32 и даже на 1.5/32 .
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія