Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

почему Мишлены такие дорогие? Или это просто инфляция. Цены как с цепи сорвались?

почему Мишлены такие дорогие? Или это просто инфляция?

вчера с неба падала слякоть, вот сразу просто слякоть, мерзкая слякопадь, без всяких промежуточных состояний вроде белого снежка, потом подтаяла, ничего такого. Сразу слякоть.
Меня занесло . Понятно нужна новая резина, никакая электроника не поможет.  Пошел посмотреть, цены аховые .
Точно помню мой размер был двести с чем то , сейчас 330.

И шо лучше какой нибудь континенталь или корейские Кумхо в полцены или бушный мишлен взять? Цены как с цепи сорвались


   
почему Мишлены такие дорогие? Или это просто инфляция?

вчера с неба падала слякоть, вот сразу просто слякоть, мерзкая слякопадь, без всяких промежуточных состояний вроде белого снежка, потом подтаяла, ничего такого. Сразу слякоть.
Меня занесло . Понятно нужна новая резина, никакая электроника не поможет.  Пошел посмотреть, цены аховые .
Точно помню мой размер был двести с чем то , сейчас 330.

И шо лучше какой нибудь континенталь или корейские Кумхо в полцены или бушный мишлен взять? Цены как с цепи сорвались

Є таке поняття - СЕЗОН. З відповідними цінами - всі тормози рванули перевзуватись. Ну і плюс інфляція.

А що влітку неможливо було передбачити, що колись прийде зима?
   
Мішлен приблизно те саме, що Бриджстоун, Континентал, Піреллі чи Гуд‘єр.
Принаймні у нас коштують майже однаково.
   
Є таке поняття - СЕЗОН. З відповідними цінами - всі тормози рванули перевзуватись. Ну і плюс інфляція.

А що влітку неможливо було передбачити, що колись прийде зима?

Я не про зимнюю резину. Смотрел всесезоный
MXM4. 
   
Я не про зимнюю резину. Смотрел всесезоный
MXM4.

Тим більше - що заважало зробити це не в сезон?

Між іншим - фактор гуми в списку факторів які впливають на безпеку руху десь на десятій позиції. Але більшість чомусь вважає, що коли поставили зимові шини, то в ожеледицю можна їздити так як літом. Особливо, якщо поставити якісь розпіарені шини XZQGRT100500.
   
Мішлен приблизно те саме, що Бриджстоун, Континентал, Піреллі чи Гуд‘єр.
Принаймні у нас коштують майже однаково.

Это если не присматриваться к ценам, когда ищешь что-то хорошее сразу цена космос.
   
Просто один из самых дорогих брэндов
   
Это если не присматриваться к ценам, когда ищешь что-то хорошее сразу цена космос.

От що робить правильний маркетінг.

 (tu)

 :gigi:
   
Тим більше - що заважало зробити це не в сезон?

Між іншим - фактор гуми в списку факторів які впливають на безпеку руху десь на десятій позиції. Але більшість чомусь вважає, що коли поставили зимові шини, то в ожеледицю можна їздити так як літом. Особливо, якщо поставити якісь розпіарені шини XZQGRT100500.

Не про зимние речь, ты не читаешь посты?
Всесезнка эта стоила 200 +, сейчас mxm4  330
   
Просто один из самых дорогих брэндов

Причем самый бессмысленный на украинских дорогах.
   
Причем самый бессмысленный на украинских дорогах.

Почему?
   
Почему?

Трамваи в городе есть?
   
Причем самый бессмысленный на украинских дорогах.

Мішлен-хороша гума,але має слабу бокову частину.тому так,не для наших доріг.бріджстоун в цьому плані  є кращим
   
почему Мишлены такие дорогие? Или это просто инфляция?

вчера с неба падала слякоть, вот сразу просто слякоть, мерзкая слякопадь, без всяких промежуточных состояний вроде белого снежка, потом подтаяла, ничего такого. Сразу слякоть.
Меня занесло . Понятно нужна новая резина, никакая электроника не поможет.  Пошел посмотреть, цены аховые .
Точно помню мой размер был двести с чем то , сейчас 330.

И шо лучше какой нибудь континенталь или корейские Кумхо в полцены или бушный мишлен взять? Цены как с цепи сорвались
У меня Мишлен прожил 3 мес летом и грыжа на боковине нарисовалась. Больше никаких мишленов для наших дорог.
   
Не про зимние речь, ты не читаешь посты?
Всесезнка эта стоила 200 +, сейчас mxm4  330

Ти сам свою гілку не читаєш?

Я ж тобі відразу написав - СЕЗОН. Всі ТОРМОЗИ побігли міняти гуму. Коли це можна було зробити ВЧАСНО абсолютно спокійно, без черг і цінових ажіотажів.
   
Трамваи в городе есть?

Есть!
А шо?
   
я взяв літню корейську оту кумхо чи як її там

декілька знайомих хвалили
   
почему Мишлены такие дорогие? Или это просто инфляция?

вчера с неба падала слякоть, вот сразу просто слякоть, мерзкая слякопадь, без всяких промежуточных состояний вроде белого снежка, потом подтаяла, ничего такого. Сразу слякоть.
Меня занесло . Понятно нужна новая резина, никакая электроника не поможет.  Пошел посмотреть, цены аховые .
Точно помню мой размер был двести с чем то , сейчас 330.

И шо лучше какой нибудь континенталь или корейские Кумхо в полцены или бушный мишлен взять? Цены как с цепи сорвались

Хорошие, вот и дорогие. Да и не дорогие они вовсе.
   
я взяв літню корейську оту кумхо чи як її там

декілька знайомих хвалили
Ездил я на корейцах практически на всех, которые бывают - Кумхо, Нексен, и.т.д., ну что сказать - труба пониже, дым - пожиже, но ездить можно. Т.е. устойчивость в принципе нормальная, тормозной путь весьма растет зимой на льду особенно, летом у летней на мокрой дороге (по сравнению с дорогими брендами), но ездить - вполне можно, только чуть поаккуратнее, чем на всяких Мишленах/Бриджах и прочих Гудеарах
   
Мішлен-хороша гума,але має слабу бокову частину.тому так,не для наших доріг.бріджстоун в цьому плані  є кращим

Сразу видно жителя города где много трамвайных путей. :-B
Мне Goodyear по цене качеству, а по душе конечно BFGoodrich но цена кусается.
   
Есть!
А шо?

На стыках, на поворотах рельс. боковые порезы как зарасти.
   
Мішлен приблизно те саме, що Бриджстоун, Континентал, Піреллі чи Гуд‘єр.
Принаймні у нас коштують майже однаково.
мишлен піреллі скоріш за все кацапського вирбництва. Якість зовсім не та що у орігінала, хоча звичайно краще ніж у белшини
   
я взяв літню корейську оту кумхо чи як її там

декілька знайомих хвалили

Для пересічної їзди по асфальту всі вони +/- однакові. Всі ті XZQGRT100500 то є чистої води МАРКЕТІНГ.

Спеціальні шини виготовляють для професійних водіїв і дуже вузької ніші екстремального водіння. Але там і ціни на порядок вищі.
   
в мене Мішлен на шипах - механіка, кожних 3 роки заміна
в жінки Контіненталь на шипах - автомат, (5 сезонів) на слідуючу  зиму нову поставлю

то Норег - дороги майже не чистять, каша або лід - без шипів неяк !!!!!

 
   
Тим більше - що заважало зробити це не в сезон?

Між іншим - фактор гуми в списку факторів які впливають на безпеку руху десь на десятій позиції. Але більшість чомусь вважає, що коли поставили зимові шини, то в ожеледицю можна їздити так як літом. Особливо, якщо поставити якісь розпіарені шини XZQGRT100500.
не повіриш, шипована гума дозволяє такий трюк.
   
В моем размере мишлен дороже континенталя на 20-30 евро за колесо, но на дороге нравится больше.
   
Мішлен приблизно те саме, що Бриджстоун, Континентал, Піреллі чи Гуд‘єр.
Принаймні у нас коштують майже однаково.

Не совсем..  Мишелин энэрджи сэйвер плас выдавал мне 5.6 литров на сотку,  поставил Бриджстоун и имею 6.1 литров...
   
1 звезда норм цены. это италия. пьемонт.

[/url]

[/img]

Останнє редагування: 17 січня 2022 21:57:15 від krd
   
Цитата: Маковій
Для пересічної їзди по асфальту всі вони +/- однакові. Всі ті XZQGRT100500 то є чистої води МАРКЕТІНГ.

Спеціальні шини виготовляють для професійних водіїв і дуже вузької ніші екстремального водіння. Але там і ціни на порядок вищі.
Шматочки екстримального водіння, незалежно від вашої волі, будь-якої миті можуть з"явитись навіть у пересічній їзді по асфальту.
З того і виходжу.
   
снігу немає, покуй яка резина
   
не повіриш, шипована гума дозволяє такий трюк.

Щипована гума то дуже велика екзотика. В багатьох країнах вона категорично заборонена. Як небезпечна для водіння з багатьох міркувань.

Тому шиповану не розглядаємо взагалі.
   
снігу немає, покуй яка резина

Так. +/- однакова.

А всі ті XZQGRT100500 для продавців є маркетинг, а для покупців чисто понти.

До того ж НЕБЕЗПЕЧНІ ПОНТИ, тому що багато хто дійсно вірить, що ті супер-пупер шини триматимуть автівку на снігу/льоду як влітку на сухому асфальті і втрачають обережність.
   
почему Мишлены такие дорогие? Или это просто инфляция?

вчера с неба падала слякоть, вот сразу просто слякоть, мерзкая слякопадь, без всяких промежуточных состояний вроде белого снежка, потом подтаяла, ничего такого. Сразу слякоть.
Меня занесло . Понятно нужна новая резина, никакая электроника не поможет.  Пошел посмотреть, цены аховые .
Точно помню мой размер был двести с чем то , сейчас 330.

И шо лучше какой нибудь континенталь или корейские Кумхо в полцены или бушный мишлен взять? Цены как с цепи сорвались

Не бери всесезонку. Возьми хорошую зиму. Я уже лет 10 катаюсь на бриджстоуне близаке - очень нравится. Но он вроде как под джипы разработан.
   
Щипована гума то дуже велика екзотика. В багатьох країнах вона категорично заборонена. Як небезпечна для водіння з багатьох міркувань.

Тому шиповану не розглядаємо взагалі.

шо то було ???
   
шо то було ???

   
Як небезпечна для водіння з багатьох міркувань.
Ну это просто пиз...ц ;) говоришь, как "опасная для вождения" запрещена...  :facepalm1:
Бля, где вы беретесь... дороги она сцуко портит, вот и запрещена "в некоторых странах", но на гололеде, да и сильно прикатаном снеге ЛЮБАЯ не шипованая резина - потенциальные лыжи, ехать надо ОЧЕНЬ аккуратно. А вот в "некоторой стране", там где зимы суровые, запрещена эксплуатация автотранспорта зимой на НЕ шипованной резине. Расскажи еще, какая она "небезпечна для водіння"
   
Як небезпечна для водіння з багатьох міркувань.

я це знаю

мене цікавить осьо таке - Як небезпечна для водіння з багатьох міркувань.
   
Сразу видно жителя города где много трамвайных путей. :-B
Мне Goodyear по цене качеству, а по душе конечно BFGoodrich но цена кусается.

Ну я якраз в яму на колії потрапив і покришка вартістю 200+доларів пішла.після того ніяких мішленів.з тим самим бріджстоуном в мене проблем ніяких не було
   
я це знаю

мене цікавить осьо таке - Як небезпечна для водіння з багатьох міркувань.

На сухому асфальті із шипованою гумою різко ЗНИЖУЄТЬСЯ ефективність тормозіння.

Шипи мають паскудну здатність вилітати із шин, що несе СМЕРТЕЛЬНУ загрозу для учасників руху і оточуючих.
   
не повіриш, шипована гума дозволяє такий трюк.

В шипована зимова .так,полегшує,але не панацея,щоб аж так
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія