Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

"Как я сейчас зажгу пердаки БПП" :pooh_lol:

Re: "Как я сейчас зажгу пердаки БПП"  :pooh_lol:

а дубинский всегда был таким хамом?
А что это меняет? Ты еще предъяви, что у него борода не расчесана.
   
Re: "Как я сейчас зажгу пердаки БПП"  :pooh_lol:

Петрушки топят тему? А хрен вам.
   
Re: "Как я сейчас зажгу пердаки БПП"  :pooh_lol:

«Спасибо Порошенко за рекламу сериала Слуга Народа 3» © Зеленский

   
Re: "Как я сейчас зажгу пердаки БПП"  :pooh_lol:

А что это меняет? Ты еще предъяви, что у него борода не расчесана.
а причем тут борода?
   
Re: "Как я сейчас зажгу пердаки БПП"  :pooh_lol:

это тот самы Дубинский у которого папа за новоотсосию? ну-ну.
   
Re: "Как я сейчас зажгу пердаки БПП"  :pooh_lol:

Олешко: я не обосрался, а провел социальный експеримент...  :facepalm1:

б***ь специально для тупых зрадо йопов - Олешко вчера в стриме анонсировал что выложит этот фейк и понаблюдает за реакцией зрадойопов.
Ну что могу сказать дибилы повелись  :lol: До сих пор не отпускает ))
   
Re: "Как я сейчас зажгу пердаки БПП"  :pooh_lol:

б***ь специально для тупых зрадо йопов - Олешко вчера в стриме анонсировал что выложит этот фейк и понаблюдает за реакцией зрадойопов.
Ну что могу сказать дибилы повелись  :lol: До сих пор не отпускает ))
Ну знаешь ли, смотреть стримы Олешка... Это прямо на грани добра и зла.
Вы петрушки на глухо контуженые? Есть два факта: факт первый - Олешко напистел, факт второй - Олешко признал, что напистел. А то что он в каком-то стриме анонсировал, в блоге анонировал или в фейсбуке эякулировал, то это ваши внутрение запедробоцкие терки, понятные только вам.

Останнє редагування: 16 лютого 2019 23:51:23 від flexandr
   
Re: "Как я сейчас зажгу пердаки БПП"  :pooh_lol:

Однако БППшные тормоза вскрыли одну очень не приятную проблему, а именно, полный бардак в отношении безопасности коммуникаций. И если получение доступа к конфиденциальной информации Черненко лишь демонстрирует истинное лицо действующей власти, то подобный эксплоит использованный в отношении переписки генералов СБУ или МОУ может обеспечить заказчика информацией, от которой зависят десятки жизней наших воинов. Ну и естественно если доступ смог получить обычный журналист, то что могут спецы с Лубянки мне даже тяжело предположить!
   
Re: "Как я сейчас зажгу пердаки БПП"  :pooh_lol:

ці проблеми ти висмоктав з хуйлівського прутня. проблеми звичайно є, але те що ти перерахував - пропагандиська фуйня яку росповсюджують ольгінські боти на зразок тебе.
і до речі, кацапчику, я тобі вже відповідав на твою пропозицію. послуги мені не порібні. а якщо умовою ти ставиш мій самобан то це тільки підтверджує мою правоту. 

повторюю, в тебе на ФУПі нема нічого крім дописів про політику і політиків. ти - дешевий бот.

Бідолаха... думаєш що і решта смокчать той же прутень, що і ти з колегами по фермі? Тут https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1028464.msg22180628#msg22180628 я вже наводив тобі факти, які чітко свідчать, що твій "політичний вибір" конкретно паскудить Україні на користь хуйлу. Але ти як належить будь-якому боту тупо злився :(  Тому ще раз: це УП займається "брехливою політичною пропагандою" чи NYT? :shuffle: 
   
Re: "Как я сейчас зажгу пердаки БПП"  :pooh_lol:

б***ь специально для тупых зрадо йопов - Олешко вчера в стриме анонсировал что выложит этот фейк и понаблюдает за реакцией зрадойопов.
Ну что могу сказать дибилы повелись  :lol: До сих пор не отпускает ))

 :lol:  :weep:

Боти перевершують вже самі себе. Так це... може і найголовніший товстий пом'ятий начальник теж вирішив гадити Україні, щоб поспостерігати як українці до ставитимуться до цього?  :gigi:
   
Re: "Как я сейчас зажгу пердаки БПП"  :pooh_lol:

Сэмэн, а відколи це ти такий україномовний зробився, га? А от ці твої герої тебе "бидлом тупим здрочєним у вишиванці" вважають, от бачиш?
Давай ще шарія сюди притягни, "тупе бидло задрочене".

Показати зображення...
Показати зображення...
Показати зображення...

Десь з 45 хв:

https://youtu.be/gYAqK26Z2RY?t=2666

До речі, до цього скандалу якось і не слухав Дубинського, більш того, його навіть сплутав з Дубинянським. І тільки вчора зрозумів, що це два різних автори

Останнє редагування: 17 лютого 2019 13:13:29 від _Semen
   
Re: "Как я сейчас зажгу пердаки БПП"  :pooh_lol:

Дубінський - медіакіллер Коломойського,
Батьки Дубінського щасливо живуть в Донецьку . :pooh_on_b:
А він нам будує вільну і незалежну некорумповану Уераїну.
Цікаво. Правда?
 :pooh_lol:

У гетьмана родичі в куйлостанi, і нічого... Та ж тиша по Семочко

Сам гетьман своє гниле нутро в черговий раз показав тут. Десь з 5:40

   
Re: "Как я сейчас зажгу пердаки БПП"  :pooh_lol:

 

Олешку спалили на фейке,в который поверли все порохоботы и он для них записал пояснение,что он специально придумал фейк,чтобы показать как это легко делается.В итоге Олешка сам признал что порохоботы это тупые дебилы,которые верят любой фигне , которую он им намалюет на коленке

Останнє редагування: 17 лютого 2019 17:14:25 від dimec
   
то чим закінчилась ця епопея?
   
Re: "Как я сейчас зажгу пердаки БПП"  :pooh_lol:

то чим закінчилась ця епопея?

Похоже всё только начинается... Во всяком случае продемонстрированы улики для возбуждения уголовного дела

   
Re: "Как я сейчас зажгу пердаки БПП"  :pooh_lol:

кто-то типа из АП развел этого Черненко? да еще и на голос.
   
Re: "Как я сейчас зажгу пердаки БПП"  :pooh_lol:

"Где вам ещё, бл@дь, реформ не хватает?" Полная версия.

Главнокомандующий воюющей страны показал себя во всей красе  :(


   
Re: "Как я сейчас зажгу пердаки БПП"  :pooh_lol:

https://www.youtube.com/watch?v=0KvadFkjs98
Олешку спалили на фейке,в который поверли все порохоботы и он для них записал пояснение,что он специально придумал фейк,чтобы показать как это легко делается.В итоге Олешка сам признал что порохоботы это тупые дебилы,которые верят любой фигне , которую он им намалюет на коленке

Ахах.. ну ты дибил. Ты само подтвердил что такой фейк который распространяет Дубинский можно в фотошопе нарисовать и в это поверят.
   
Re: "Как я сейчас зажгу пердаки БПП"  :pooh_lol:

Зрадойопы настолько тупые что не поняли как их развел Олешко.
   
Re: "Как я сейчас зажгу пердаки БПП"  :pooh_lol:

"Зашкварить" может только пидарас  :lol:
А зашквареными это те кто контактируют с пидарасом, или распространяют его видосы.
   
Re: "Как я сейчас зажгу пердаки БПП"  :pooh_lol:

Фу какое это гавно грамадское ТВ  :(
   
Re: "Как я сейчас зажгу пердаки БПП"  :pooh_lol:

Интересно, у кого-то сохранился оригинал поста Хромаева в ФБ? А то он его потёр спешно.
   
Re: "Как я сейчас зажгу пердаки БПП"  :pooh_lol:

Зрадойопы настолько тупые что не поняли как их развел Олешко.

2 сергей... зрадойопы  не читают и не смотрят Олешко.... просто потому, что этот вундеркинд им не интересен. его фейк сделанный на группе продленного дня настолько тупой и  корявый, что ему любой адекватный человек не поверит... теперь осталось понять... кто поверил в его фейк?  Те в общем и тупые.
   
Re: "Как я сейчас зажгу пердаки БПП"  :pooh_lol:

"Зашкварить" может только пидарас  :lol:
А зашквареными это те кто контактируют с пидарасом, или распространяют его видосы.

Свиноферма у повному відчаї кинула мусаро-пенса перевіреного відмивати штани Олешкі, в яких повно гівна.
Дуже не заздрю цьому молодому чоловіку, що він буде робити після виборів? Куди дінеться? Як суддя Кірєєв - еміграція?
   
Re: "Как я сейчас зажгу пердаки БПП"  :pooh_lol:

   
Re: "Как я сейчас зажгу пердаки БПП"  :pooh_lol:

О! Анарта, хама цього, забанили, кінець кінцем?

Годно (tu) .
   
Re: "Как я сейчас зажгу пердаки БПП"  :pooh_lol:

що у Дубінського, що у його фанів - мізки курячі
коли Олєшко в минулому ролику згадав про "технологію зєркало" я одразу сприйняв це як стьоб у стилі "таку фуйню і ми можемо зварганити"

а до них не дійшло
вони кинулись разоблачять  :lol:

вам не політикою займатися а бикам хвости крутити
   
Re: "Как я сейчас зажгу пердаки БПП"  :pooh_lol:

О! Анарта, хама цього, забанили, кінець кінцем?

Годно (tu) .

А вам, медведчуківцям, знижки панамська сімейна контора дає при отриманні лівих довідок?
   
Re: "Как я сейчас зажгу пердаки БПП"  :pooh_lol:

що у Дубінського, що у його фанів - мізки курячі
коли Олєшко в минулому ролику згадав про "технологію зєркало" я одразу сприйняв це як стьоб у стилі "таку фуйню і ми можемо зварганити"

а до них не дійшло
вони кинулись разоблачять  :lol:

вам не політикою займатися а бикам хвости крутити

 :facepalm1:  :lol:  :weep:

Як там куратор панамської шоколадки поживає?  :shuffle:
   
Re: "Как я сейчас зажгу пердаки БПП"  :pooh_lol:

Панамобот, і все ти знаєш, і скрізь ти був... А ще я як твій самий головний товстий пом'ятий начальник вимагав у українців вибачень перед євреями і водив церковні кацапохороводи з іконами, щоб хуйло зняло заборону на в'їзд в куйлостан...  :pooh_lol:

Ой, мало не забув:  "_хуйло_ всегда правильно говорит!"  :weep:

людина, яка розповсюджує відео Дубінського - це або бот або покидьок. але ти успішно поєднав в собі обидві ці сутності.
хоча те що ти і бот і покидьок було давно зрозуміло по іншим твоїм дописам. просто відео з Бєніною шльондрою це ще раз підтверджує.


Медведчуківську мерзоту трусить? Значить все йде в правильному руслі!  :pooh_lol:

Дубинському респект за те, що виводить цю панамську сволоту на чисту воду!  (tu)

а як раніше гарно Спєрмен запалював. не той вже.
   
Re: "Как я сейчас зажгу пердаки БПП"  :pooh_lol:

нагадаю, кого так любить Спєрмен, від кого у захваті ця шарієвська сучка, що відосики тягав.

SPECIALLY DESIGNATED NATIONALS LIST UPDATE
The following individuals have been added to OFAC's SDN List:
DUBINSKY, Oleksandr (Cyrillic: ДУБІНСЬКИЙ, Олександр) (a.k.a. DUBINSKY, Alexander), Ukraine; DOB 18 Apr 1981; POB Kiev, Ukraine; nationality Ukraine; Gender Male (individual) [ELECTION-EO13848].
   
Re: "Как я сейчас зажгу пердаки БПП"  :pooh_lol:

Кста....дубинский засветил анонс записи тел. разговора гетьмана...но хз с кем, так и не понял.  Но епало у него было очень довольное. И снова там гетьман говорит на мове акупанта, чем лично меня разочаровывает и дает повод думать шо он агент фсб и агент кремля.
агов, Фініксе, ти де?  :lol:


какой молодчага? Он идиот полный.
Сам себе могилу копает.
Первое - признался открыто в том. что стал соучастником приступления - взлом чужого телефона.
Второе - еще раз повторю, взломать телефон могут очень опытные хакеры, или спец. служба.
СБУ не пойдет на такое, значит - беня, или нанял хакеров, или работа ФСБ.
И таки да, все опытные хакеры даавно работают на какую-то спец. службу.
И третье - если не было взлома, то явно очередной фейк состряпали.
B-)
   
Re: "Как я сейчас зажгу пердаки БПП"  :pooh_lol:

ну що Спєрмен - ти несеш сюди у захваті Дубинського під сакнціями, а сам Дубинський каже що? в мене відео не відкривається, проте в тебе точно вийде прочитати
Присоединился бы к партии Шария, если бы не было "Слуги Народа" – Дубинский
https://www.youtube.com/watch?v=t588f54atT8&ab_channel=NEWSONE

Спєрмен Дубинський та шарій разом навіки. аргументовано.
   
Re: "Как я сейчас зажгу пердаки БПП"  :pooh_lol:

Сеня-зажигалка!
   
Re: "Как я сейчас зажгу пердаки БПП"  :pooh_lol:

ну що Спєрмен - ти несеш сюди у захваті Дубинського під сакнціями, а сам Дубинський каже що? в мене відео не відкривається, проте в тебе точно вийде прочитати
Присоединился бы к партии Шария, если бы не было "Слуги Народа" – Дубинский
https://www.youtube.com/watch?v=t588f54atT8&ab_channel=NEWSONE

Спєрмен Дубинський та Шарий разом навіки. аргументовано.

 :facepalm1:

У шарівської бляді знову спрага, кожна її дірка стискається  :bueee:

P.S. Зараз співатиме яка вона була незаймана і навіть виблядку кума хуйла не давала  :facepalm1:  А потім вона буде в приват рошен порошенити...  :weep:
   
Re: "Как я сейчас зажгу пердаки БПП"  :pooh_lol:

:facepalm1:

У шарівської бляді знову спрага, кожна її дірка стискається  :bueee:

P.S. Зараз співатиме яка вона була незаймана і навіть виблядку кума хуйла не давала  :facepalm1:  А потім вона буде в приват рошен порошенити...  :weep:

достойна відповідь сучки шарія та дубинського. думав, в тебе вистачить розуму сюди не лізти, проте ні. ти термінально тупий дегенерат та стукач.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія