Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Купували велосипеди. 3 шт.

Купували велосипеди. 3 шт.

Ardis Lido
Ardis South 
Дитячий теж ардіс.
 
В мене не було лісапета з 1995 року.
 Жити по новому!
   
Re: Купували велосипеди. 3 шт.

А нафіга саме Ардіси?
   
Re: Купували велосипеди. 3 шт.

Жінці жилізяку собі люміній  :super:
   
Re: Купували велосипеди. 3 шт.

эти ашанбайки и лисапедом назвать нельзя. Зря только себя и жену истяжать будите ( Килограмм по 16-18 небось.
   
Re: Купували велосипеди. 3 шт.

эти ашанбайки и лисапедом назвать нельзя. Зря только себя и жену истяжать будите ( Килограмм по 16-18 небось.
(tu)
   
Re: Купували велосипеди. 3 шт.

эти ашанбайки и лисапедом назвать нельзя. Зря только себя и жену истяжать будите ( Килограмм по 16-18 небось.
Да вроде у Ардиса есть и нормальные модели. Я вот 27.5 на 21 раме за 3999 грн новый !!! китайца видел, это да... Только задняя перекидка - Шимано без имени, все остальное - что-то под брендом велика. По сравнению с этим, Ардиса зауважал. Но за детские велики поубивал бы.
   
Re: Купували велосипеди. 3 шт.

Ardis Lido
Ardis South 
Дитячий теж ардіс.
 
В мене не було лісапета з 1995 року.
Жити по новому!

Десь тихо заплакали голодні діти водія маршрутки. :weep:
   
Re: Купували велосипеди. 3 шт.

 :weep:  Ну и дерьмо: один на shimano tourney, второй вообще железный крокодил с ножным тормозом. Лучше б Украину купил. Она хоть ездит, да и стоит дешевле.
   
Re: Купували велосипеди. 3 шт.

А шо, Україна зараз існує, як велобренд? Чи це виключно для любителів лампових раритетів)
   
Re: Купували велосипеди. 3 шт.
den

Та ладна
Норм вєло
Покатать по парку пару разів в міс
Щодня 50 км ніхто не збирається на них гасать

П.с. дешевий Шимано для цього підходить ідеально - в ненапряжномк режимі прослужить довго
   
Re: Купували велосипеди. 3 шт.

Хороший украинский бренд pride
   
Re: Купували велосипеди. 3 шт.

Україна- це реальний вел. У нас в селі таких багато.  І дровеняку  з лісу притягнути, і два мешки картохи через раму і один на багажник. А ще дитьов- одного на раму, другого на багажник.

   Деякі  продвинути дядьки вже  переоборудували  їх на перекідки, і їздять на осьмнадцяти швидкостях.  Для грибніков, які шпиндячать за ними через пів-району то вобше круть.

   
Re: Купували велосипеди. 3 шт.

В мене в селі Україна з рамою десь початку 60-х років, старіша за мене! Колеса і педалі від ардіса, а рама, руль і передня вилка ще ті..
   
Re: Купували велосипеди. 3 шт.

Харків'яни ще клепають (модернізований трохи)  :-)o

Показати зображення...
Классический дорожный велосипед, надежность конструкции которого, проверена десятилетиями. Данная модель предназначена для мужчин.
Размер колес 28", обода алюминиевые.
Велосипед оснащен щитками для защиты от брызг и грязи, и багажником для перевозки дополнительного груза.
Цена 2298,00 грн


я бачив в якомусь шахтарському поселенні до війни хвз з маленьки двигуном на бензині
а на сайті у них не бачу такої моделі
   
Re: Купували велосипеди. 3 шт.

там є з планетаркою. ХОЧУ!
   
Re: Купували велосипеди. 3 шт.

   
Re: Купували велосипеди. 3 шт.

В мого діда був Росенант, і трофейний німецький вел. Я на ньому катався "під рамою",  через раму ще росту не вистачало. Він був  на окуєнном ходу, а руль вигнутий,  як у старих військових  харлеїв.   Цеп був рідний,   і покришкі теж!   Камери були вже  нові.
  РОсенант, теж здоровенний вел , був з дамської рамою, і я на ньому не катався, хоч  він був мені якраз вдобним))    тому про нього не пам'ятаю нічого.
  Ех, детцццва!
   
Re: Купували велосипеди. 3 шт.

я бачив в якомусь шахтарському поселенні до війни хвз з маленьки двигуном на бензині
а на сайті у них не бачу такої моделі
То мабуть Д-4 -  їх встановлювали самостійно (йшов з комплектом для кріплення), їх багатсько раніше бігало (велосипедів із цим двигуном).
Знайомому батько навіть на "зайчика" його поставив - смішний покручень вийшов  :D
   
Re: Купували велосипеди. 3 шт.

Перше: велосіпед треба вибирати під свої потреби. Наприклад, навіщо купувати гірський байк, якщо збираєшся їздити тільки містом?
Якщо братися за велосіпед "сєрьйозно", то нормальний байк не може коштувати дешевше 500-600 американських гривень.
А якщо "не сєрьйозно"? Якщо сам не знаєш, чи на довго купуєш байк? Тоді навіщо ті супердорогі шимано, якщо людина взагалі буде їздити на одній швидкості?
Навіщо людині, яка збирається матрасно катати раз на тиждень до найближчого скверика, купувати щось дорожче пристойного "ашанбайка"? Може людина мільйонерствує, тоді зрозуміло, але пересічний громадянин, який не жирує, байк за 20-50 т.грн. не купить.
А взагалі то, що таке "ашанбайк"? За які такі показники сноби записують туди ті ж таки ардіси? А каманчі не ашанбайки? А аутори? Чому? Всі ж вони практично однієї китайської мами діти?
Навіщо бути снобом, і купувати дорогий брендовий лісапет, якщо не знаєш, що там до чого? Надійний? Я особисто бачив, як ламаються хвалені беанчі, як тріскаються рами у SPECIALIZED ("вічна" гарантія на раму) і т.п. Я б взагалі купував одну раму, а обвішував окремо, але то мої фантазії.
Всі знають, що майже всі ті брендові байки, за виключенням найдорожчих, збирають в тому ж таки Китаї з китайських запчастин? Це ж не таємниця.
Тому я вітаю людину з придбанням. Знаю, що "не мала баба клопоту, та купила порося". Скоро підуть нові потреби, всілякі дрібниці, які треба купити. Гріпси-шміпси, дзвіночки, ліхтарі-ліхтарики. Потім захочеться іншу резину, потім сідло надавить сідниці, і захочеться інше, потім і те виявиться не тим. Заміняться підшипники, бо вони гівно, потім ціпок і т.д. І від старого на той час велосіпеда залишиться одна стара рама. Десь так.

 

Останнє редагування: 7 липня 2018 09:36:06 від font
   
Re: Купували велосипеди. 3 шт.

Перше: велосіпед треба вибирати під свої потреби. Наприклад, навіщо купувати гірський байк, якщо збираєшся їздити тільки містом?
Якщо братися за велосіпед "сєрьйозно", то нормальний байк не може коштувати дешевше 500-600 американських гривень.
А якщо "не сєрьйозно"? Якщо сам не знаєш, чи на довго купуєш байк? Тоді навіщо ті супердорогі шимано, якщо людина взагалі буде їздити на одній швидкості?
Навіщо людині, яка збирається матрасно катати раз на тиждень до найближчого скверика, купувати щось дорожче пристойного "ашанбайка"? Може людина мільйонерствує, тоді зрозуміло, але пересічний громадянин, який не жирує, байк за 20-50 т.грн. не купить.
А взагалі то, що таке "ашанбайк"? За які такі показники сноби записують туди ті ж таки ардіси? А каманчі не ашанбайки? А аутори? Чому? Всі ж вони практично однієї китайської мами діти?
Навіщо бути снобом, і купувати дорогий брендовий лісапет, якщо не знаєш, що там до чого? Надійний? Я особисто бачив, як ламаються хвалені беанчі, як тріскаються рами у SPECIALIZED ("вічна" гарантія на раму) і т.п. Я б взагалі купував одну рамі, а обвішував окремо, але то мої фантазії.
Всі знають, що майже всі ті брендові байки, за виключенням найдорожчих, збирають в тому ж таки Китаї з китайських запчастин? Це ж не таємниця.
Тому я вітаю людину з придбанням. Знаю, що "не мала баба клопоту, та купила порося". Скоро підуть нові потреби, всілякі дрібниці, які треба купити. Гріпси-шміпси, дзвіночки, ліхтарі-ліхтарики. Потім захочеться іншу резину, потім сідло надавить сідниці, і захочеться інше, потім і те виявиться не тим. Заміняться підшипники, бо вони гівно, потім ціпок і т.д. І від старого на той час велосіпеда залишиться одна стара рама. Десь так.
ага, в мене рама, руль, багажник. вилка, на жаль, нова. у неї трохи інші кути ..
   
Re: Купували велосипеди. 3 шт.

там є з планетаркою. ХОЧУ!
Для чоловіків я б не рекомендував. Там обмежена кількість передач - десь до 8.
Тоді як на інших велосипедах 21-24 передач.
Тобто краще підбирати потрібне навантаження.
   
Re: Купували велосипеди. 3 шт.

Там обмежена кількість передач - десь до 8.
І цього мало?!
   
Re: Купували велосипеди. 3 шт.

Жити по новому!
20 км родиною проїхали.
   
Re: Купували велосипеди. 3 шт.

І цього мало?!
Залежно з чим порівнювати.
Якщо з класичною "Україною" - це круто.

Залежить також від фізичної підготовки, перепадів висот та саме підбору передач.
Бо є більш гірські - для підйомів.

Якщо крутий підйом і 24 передачі може бути замало.

Останнє редагування: 7 липня 2018 10:23:43 від com1
   
Re: Купували велосипеди. 3 шт.

Залежно з чим порівнювати.
Якщо з класичною "Україною" - це круто.

Залежить також від фізичної підготовки, перепадів висот та саме підбору передач.
Бо є більш гірські - для підйомів.

Якщо критий підйом і 24 передачі може бути замало.
про мою нелюбов,як технаря до перекидки я вже говорив.
Кста, а якщо на переді три зірочки, а ззаду 8 - це 24 передачі?  ;)
   
Re: Купували велосипеди. 3 шт.

Залежно з чим порівнювати.
Якщо з класичною "Україною" - це круто.

Залежить також від фізичної підготовки, перепадів висот та саме підбору передач.
Бо є більш гірські - для підйомів.

Якщо крутий підйом і 24 передачі може бути замало.
Я не можу себе вважати досвідченим велотуристом, але, признаюсь, важко уявити, як людина на підйомі вибирає з 24-х передач одну, найбільш віповідну до умов.)
Якщо не брати до уваги різний екстрім, то для покатушок по шосе і грунтовці семиступеневої планетарки мені б вистачило за очі.
До речі, хто в темі, як веде себе планетарка при підвищених навантаженнях (піщана дорога, підйоми, вантаж на велосипеді)?
   
Re: Купували велосипеди. 3 шт.

Так
3*8=24
3*7=21
   
Re: Купували велосипеди. 3 шт.

Так
3*8=24
3*7=21
ні. ;)
подумай,чому.
   
Re: Купували велосипеди. 3 шт.

Я не можу себе вважати досвідченим велотуристом, але, признаюсь, важко уявити, як людина на підйомі вибирає з 24-х передач одну, найбільш віповідну до умов.)
Якщо не брати до уваги різний екстрім, то для покатушок по шосе і грунтовці семиступеневої планетарки мені б вистачило за очі.
До речі, хто в темі, як веде себе планетарка при підвищених навантаженнях (піщана дорога, підйоми, вантаж на велосипеді)?
як нормально. але ТО  необхідно.
   
Re: Купували велосипеди. 3 шт.

як нормально. але ТО  необхідно.
Практично всі, кого знаю на планетарках, ніколи не лазили до неї всередину. Але то "асфальтові" люди.
В чому полягає ТО (якщо дуже стисло)?
   
Re: Купували велосипеди. 3 шт.

Отлично! Главное начать!
   
Re: Купували велосипеди. 3 шт.

Практично всі, кого знаю на планетарках, ніколи не лазили до неї всередину. Але то "асфальтові" люди.
В чому полягає ТО (якщо дуже стисло)?
поламалася - ремонтуєш!  :laugh:
п.с. мої знайомі теж ніколи всередину не лазили. на відміну від любителів стопіццот передач.
   
Re: Купували велосипеди. 3 шт.

Ще є електромотор. Якщо 8 передач, то з електромотором навіть на 8-й не встигаєш крутити на рівній дорозі.
   
Re: Купували велосипеди. 3 шт.

Отлично! Главное начать!
возьми шоссер приличный  на прокат попробуй...
расскажешь ощущения)
   
Re: Купували велосипеди. 3 шт.

поламалася - ремонтуєш!  :laugh:
п.с. мої знайомі теж ніколи всередину не лазили. на відміну від любителів стопіццот передач.
Отож. Скільки не шукав в гуглі - не знайшов вагомих недоліків планетарка з точки зору не професійного велосипедиста.
   
Re: Купували велосипеди. 3 шт.

Отож. Скільки не шукав в гуглі - не знайшов вагомих недоліків планетарка з точки зору не професійного велосипедиста.
Потрібно проводити тест-драйв біля кількох підйомів-спусків різної крутизни. На різних велосипедах.
   
Re: Купували велосипеди. 3 шт.

Отож. Скільки не шукав в гуглі - не знайшов вагомих недоліків планетарка з точки зору не професійного велосипедиста.
Надо просто себе очертить границы использования вела. Город, без крутых перепадов неспешная езда однозначно планетарка. Если планируешь более менее агрессивную езду, тогда планитарка не подходит. Обычно круизеры комплектуются трехскоростными недорогими комплектами. Просто покатать хватит за глаза.
   
Re: Купували велосипеди. 3 шт.

Ну, в мене потреби досить прості. Місто, покатушки північною Україною на кілька днів, схили максимум градусів 15. Але часто пісок-грунтовка, саме через це потрібна "понижена". Думаю, для початку, на пробу якийсь sachs елементарний на три передачі вистачить, щоб зрозуміти суть.
   
Re: Купували велосипеди. 3 шт.

Надо просто себе очертить границы использования вела. Город, без крутых перепадов неспешная езда однозначно планетарка. Если планируешь более менее агрессивную езду, тогда планитарка не подходит. Обычно круизеры комплектуются трехскоростными недорогими комплектами. Просто покатать хватит за глаза.
Планетарка на дорожнику по місту будь-який mountain bike взує. Ну да, згоден, на Еверест з нею не попхаєшся
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія