Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

В общем, по абонплаті за "транспортування" газу. План на літо. B-)

з першого червня купую електроплитку і витрачаю 0 кубів на місяць до початку опалювального сезона.
Платіжки з "транспортуванням" викидаю.
Якшо будуть звонити і пропонувати оплатити - посилатиму нафуй.
Якшо прийдуть перекривати і пломбувати - дозволю поставити пломбу, зірву її на початку опалювального сезону, попередньо уведомивши газконтру заказним пісьмом.
Якшо прийдуть відрізати трубу - буду бити морди.
Якшо буде позов до суду - піду, хер з ним. Але навіть якшо суд присудить виплатити за "транспортування", то подаватиму в апеляційний і платити все одно не буду.

В общем, зараз мені самому цікаво як воно буде.
Адже, якшо це плата за "транспортування", то якшо спожито нуль кубів, то значить, транспортування не було, чи не так?
І до того ж, я ніякого договору про транспортування не підписував.


PS
це сьодні поговорив з газовщицею, яка показники знімає.
Тьотка каже по селам народ реально в акуї від абонплати. B-)


PPS
сама ж газовщиця, каже, їй вфуярюють абонплату 200+ гривень щомісяця. Тьотка сама в в акуї від цих новшеств. ))
   
Аж 10 долларов?!

Ганьба!
   
побузите-побузите и со временем свыкнетесь. начнете платить.
до настоящего момента так было всегда
   
Не 10 доларів, а 200 гривень.
Є відмінність.
   
сьогодні викладав свій скрін, але можливо така вартість, бо не приватний будинок
   
побузите-побузите и со временем свыкнетесь. начнете платить.
до настоящего момента так было всегда
вполнє може бути.
до того ж, з абонплатою зараз дешевше чим при Поро.  [ua]

Але все одно, мені чо-то здається, шо можна не платити і фуй вони шо зможуть зробити, бо ця плата незаконна.
   
Не 10 доларів, а 200 гривень.
Є відмінність.
Га?
   
Успіхів
Хоча затія так собі
За час боротьби краще "вивчити пайтон"
І заробити ті 10 баксів


   
сьогодні викладав свій скрін, але можливо така вартість, бо не приватний будинок
Показати зображення...

Так це тариф на доставку на весь будинок чи на окрему квартиру?
   
У мене 195 грв/міс. То я економлю, живу взимку при 18 град.
   
з першого червня купую електроплитку і витрачаю 0 кубів на місяць до початку опалювального сезона.
Платіжки з "транспортуванням" викидаю.
Якшо будуть звонити і пропонувати оплатити - посилатиму нафуй.
Якшо прийдуть перекривати і пломбувати - дозволю поставити пломбу, зірву її на початку опалювального сезону, попередньо уведомивши газконтру заказним пісьмом.
Якшо прийдуть відрізати трубу - буду бити морди.
Якшо буде позов до суду - піду, хер з ним. Але навіть якшо суд присудить виплатити за "транспортування", то подаватиму в апеляційний і платити все одно не буду.

В общем, зараз мені самому цікаво як воно буде.
Адже, якшо це плата за "транспортування", то якшо спожито нуль кубів, то значить, транспортування не було, чи не так?
І до того ж, я ніякого договору про транспортування не підписував.


PS
це сьодні поговорив з газовщицею, яка показники знімає.
Тьотка каже по селам народ реально в акуї від абонплати. B-)


PPS
сама ж газовщиця, каже, їй вфуярюють абонплату 200+ гривень щомісяця. Тьотка сама в в акуї від цих новшеств. ))
Два года назад отказался от газа- поставили заглушку и опломбировали трубу. После этого слали квитанции с "0"  ,а сейчас прислали счет на 32грн абонплаты.
   
Мені Львівгаз подописував кубів ще восени  :facepalm: Їхати до них сваритися - нема коли, це купа знищеного часу і нервів.
Тепер зрозуміло чого. Сподіваюся, що воно якось потім перерахується, адже має бути якась пропорція в межах року.
   
В хату газовиків ніколи не пускати-це правило номер один! Їм нема що там робити! Лічильник і пломба на ньому-на цьому їх компетенція закінчуються. Відрізання нічого не дасть-контора справно буде начисляти послуги. Суди програєте всі.Але можна і далі дурку ламати -не платити.Головне -не підписувати договір-тоді не зможуть начисляти санкці і проценти.А коли пройде 10 років-гривня обвалиться в десять раз-тоді поміняєте 10 баксів і закриєте весь борг.
   
10 квтч приблизительно равно 1 Кубу газа
Т.е. 1 квтч = 40 коп
Но юлек ельф решил наипать сам себя и отключить газ и пользоваться электричеством
200/(1,68-0,4)=156 квтч
При мощности э/плиты в 2 кВт это 78 рабочих часов плиты в месяц = 2,6 часа в день
 :facepalm:

   
Два года назад отказался от газа- поставили заглушку и опломбировали трубу. После этого слали квитанции с "0"  ,а сейчас прислали счет на 32грн абонплаты.
+1 понад 2 роки тому, нема споживання в принципі, пломба, все як годиться.
А минулого місяця прислали рахунок на 200+ грн. І ніби небагато, але, курва, за що??
   
10 квтч приблизительно равно 1 Кубу газа
Т.е. 1 квтч = 40 коп
Но юлек ельф решил наипать сам себя и отключить газ и пользоваться электричеством
200/(1,68-0,4)=156 квтч
При мощности э/плиты в 2 кВт это 78 рабочих часов плиты в месяц = 2,6 часа в день
 :facepalm:
при нагреве на газовой плите 60-80% вылетает в воздух ,на электро теряется 10-20%.
Если грется при помощи кондиционера то тепла получается в 2-3 раза больше чем потребляется э-э.
Так что корректируй свои расчеты.
   
А труба що йде до твого будинку сама себе обслуговує? А газорозподільна станція?
Совок страшніше за Ковід. Не лікується.
   
Так це тариф на доставку на весь будинок чи на окрему квартиру?

на квартиру, це в мене на сторінці, за будинок не знаю
   
Що ще можна очікувати від прихильники певної політсили? Для таких как ідіотів зроблять абонплату 6 місяців але удвічі вищу. Буде їм перемога.
   
Всеравно отымеют Ельфа
   
Всеравно отымеют Ельфа

Ну то если он в селе живет, а могут отыметь весь подъезд.
   
А труба що йде до твого будинку сама себе обслуговує? А газорозподільна станція?
Совок страшніше за Ковід. Не лікується.
А ЖД вокзали також обслуговуються, а залізнична колія також обслуговується. Так давайте бедемо і за те, що потяги курсують абонплату платити. Автобусне сполучення, Авіа перевезення.А інтернет, він також біля будинку проходить, його також хтось обслуговує. То нам також платити абонплату навіть якщо ми цим провайдером не користуємся.
   
А ЖД вокзали також обслуговуються, а залізнична колія також обслуговується. Так давайте бедемо і за те, що потяги курсують абонплату платити. Автобусне сполучення, Авіа перевезення.А інтернет, він також біля будинку проходить, його також хтось обслуговує. То нам також платити абонплату навіть якщо ми цим провайдером не користуємся.

Вокзали по факту фінансуються підприємствами, що звичайно фігово. Не буду заглиблюватися чому.
Якщо ти підключений до інтернету, то платиш місячну плату незалежно від використання.

Газом він користується. Нехай відключається повністю від газу і питань нема.
Якщо зараз він почує запах газу і подзвонить в газову службу, то вони що йому мають сказати? Приїдемо в грудні? Чи оплачувати зарплату тим хлопцям і забезпечувати їх необхідним має хтось інший, хто не користується газом?
   
У нас в селі багато будинків самі купляли труби, рили траншеї, паяли і закопували ті труби. Дехто вклав до декількох тисяч (а це ще років десять тому). Обіцяли повернути гроші але ніхто не повернув. Ну то з часом воно якось забулось про ті гроші і платили собі люди. А тепер, коли розділили ті квитанції, то люди згадали про ті колишні витрати і не хочуть платити (спочатку нехай повернуть гроші за ту колишню роботу). От хто то придумав щоб розділити квитанції. А в нас селі в основному за Зеленського проголосували. Ну і крім грошей ще згадують за кого проголосували.
   
У нас в селі багато будинків самі купляли труби, рили траншеї, паяли і закопували ті труби. Дехто вклав до декількох тисяч (а це ще років десять тому). Обіцяли повернути гроші але ніхто не повернув. Ну то з часом воно якось забулось про ті гроші і платили собі люди. А тепер, коли розділили ті квитанції, то люди згадали про ті колишні витрати і не хочуть платити (спочатку нехай повернуть гроші за ту колишню роботу). От хто то придумав щоб розділити квитанції. А в нас селі в основному за Зеленського проголосували. Ну і крім грошей ще згадують за кого проголосували.

Зараз багато людей вкладає в Б2Б, то хто їм доктор? Ну зробили помилку, то що тепер всі їм винні?!
В Австрії взагалі зараз ніякий газ до будинків не підводять. І нічого. Можна без газу жити.
   
Вокзали по факту фінансуються підприємствами, що звичайно фігово.
Чому не може фінансуватись обслуговування газорозподільчих мереж підприємством? Чому абонплата нарахована заднім числом? Якби вам прийшло повідомлення, що потрібно доплатити за товар. який ви купили рік тому. Яка була б ваша реакція?
   
Зараз багато людей вкладає в Б2Б, то хто їм доктор? Ну зробили помилку, то що тепер всі їм винні?!
В Австрії взагалі зараз ніякий газ до будинків не підводять. І нічого. Можна без газу жити.
Хто зробив помилку?

Людям треба було провести газ, була така можливість, і ніхто крім них самих цього би не зробив. А "помилку" зробили скоріше ті, котрі рішили жити як в Австрії, і розділили ті квитанції.
   
Чому не може фінансуватись обслуговування газорозподільчих мереж підприємством? Чому абонплата нарахована заднім числом? Якби вам прийшло повідомлення, що потрібно доплатити за товар. який ви купили рік тому. Яка була б ваша реакція?

Розділення оплати за постачання і сам газ веде до здешевлення газу. Газорозподільна система по факту є природньою монополією тому там має регулюватись державою. Решту при правильному впровадженні веде до вільного ринку і всіх переваг для користувачів з цим пов"язаних.
Реакція різна, залежно від обставин. Якщо рік тому розділили оплату за сам газ і за транспортування, то значить я платив менше за газ, тому логічно що маю оплатити за транспортування.
   
Хто зробив помилку?

Людям треба було провести газ, була така можливість, і ніхто крім них самих цього би не зробив. А "помилку" зробили скоріше ті, котрі рішили жити як в Австрії, і розділили ті квитанції.

Капіталізм не тільки в Австрії. Якщо ви хочете совок, то можете впроваджувати. Хоча вже ніби пробували.
Помилка в тому що платили свої гроші невідомо за що. Якщо самі проводили, то це би мала бути їхня власність. Чи вони просто віддали по пару тисяч невідомо кому і думали що добрий дядя буде їх забезпечувати безкоштовно газом?
   
У нас в селі багато будинків самі купляли труби, рили траншеї, паяли і закопували ті труби. Дехто вклав до декількох тисяч (а це ще років десять тому).
Я теж вів до будинку сам, обійшлося в 1.5 тис грошей. А тепер плачу хитросракому облгазу за трубу, яку сам і підводив. Вони лише прийшли щоб поставити пломбу.
   
Якщо рік тому розділили оплату за сам газ і за транспортування, то значить я платив менше за газ, тому логічно що маю оплатити за транспортування.
Рік тому, кажете? Постанова НКРЕКП від 24.12.2019 № 3013 «Про встановлення тарифів для ТОВ «ОПЕРАТОР ГТС УКРАЇНИ» на послуги транспортування природного газу для точок входу і точок виходу на регуляторний період  2020 – 2024 роки».
   
Розділили  це добре, але якось дивно розділили:
У квартирі 8,45 грн
У приватному будинку 185 грн
(куди газ підводився за власний кошт усіх мешканців вулиці)

З яких фуїв така різниця?
   
А труба що йде до твого будинку сама себе обслуговує? А газорозподільна станція?
Совок страшніше за Ковід. Не лікується.
(tu) вони через не хочу ВЧАТЬСЯ як власник бере за кожен пчих,що використовує для доставкидо них газу,електрики ,води. Такі клаплвухі лише тепер вчаться,що ВСЕ (дрібне у їх розумінні) МАЄ ціну і КОШТУЄ. По граблях до істини і розуміння життя а не химер совкового безплаття і мені положено.

Останнє редагування: 23 травня 2020 16:58:36 від cynic
   
Я теж вів до будинку сам, обійшлося в 1.5 тис грошей. А тепер плачу хитросракому облгазу за трубу, яку сам і підводив. Вони лише прийшли щоб поставити пломбу.
проводив від чого? до будинку. від самої газорозподільної станції чи таки центральної магістралі на районі.
   
У нас в селі багато будинків самі купляли труби, рили траншеї, паяли і закопували ті труби. Дехто вклав до декількох тисяч (а це ще років десять тому). Обіцяли повернути гроші але ніхто не повернув. Ну то з часом воно якось забулось про ті гроші і платили собі люди. А тепер, коли розділили ті квитанції, то люди згадали про ті колишні витрати і не хочуть платити (спочатку нехай повернуть гроші за ту колишню роботу). От хто то придумав щоб розділити квитанції. А в нас селі в основному за Зеленського проголосували. Ну і крім грошей ще згадують за кого проголосували.
це проблема селян що "забули".тепер вчаться за що платять і за що  дарують свої гроші.Через граблі,але інакше у таких не виходить. Навчання економіки і як то працює (а не мені положено і все безплатно) в реальному світі де ти покупець як товару так і доставки його до свого порогу. Тому до суду і вимагати своїх грошей повернення або відняття того метражу на своїх газолініях від платіжки за ЇХ метраж газоліній.І не інакше.Цивілізаційн е вирішення спірного питання. Правда можна ізабити як ельф і заплатити оптом потім. B-)
   
Показати зображення...
https://shopgun.com.ua/cupit-ruzhe/drobovik/pompovoe-ruzhe/ruzhe-halk-yildizi-mod3-kal-1276
це ти показуєш ельфам з чим вони зіткнуться коли бригада прийде йому відрізати газ? Бо там обовязково прийде пару з такими як охорона.Бо ельф буде не перший і вони вже матимуть досвід. :D
   
У нас в селі багато будинків самі купляли труби, рили траншеї, паяли і закопували ті труби. Дехто вклав до декількох тисяч (а це ще років десять тому). Обіцяли повернути гроші але ніхто не повернув. Ну то з часом воно якось забулось про ті гроші і платили собі люди. А тепер, коли розділили ті квитанції, то люди згадали про ті колишні витрати і не хочуть платити (спочатку нехай повернуть гроші за ту колишню роботу). От хто то придумав щоб розділити квитанції. А в нас селі в основному за Зеленського проголосували. Ну і крім грошей ще згадують за кого проголосували.

давайте вгадаю, що гроші не повернули в акурат при Юлькі.
Вгадав?  :laugh:
   
У мене 195 грв/міс. То я економлю, живу взимку при 18 град.
заплати 250 і не мучся :pooh_lol:
   
А в нас селі в основному за Зеленського проголосували. Ну і крім грошей ще згадують за кого проголосували.
хай наступного разу не будуть прихильники певної політсили, хай за петра голосують.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія