Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Дивлюся Прямий канал, сумні враження :facepalm1:

Re: Дивлюся Прямий канал, сумні враження :facepalm1:

Він і не міг його пройти - у нього діаметрально інші схильності, як згадаю Зе що зігнувся навпіл від сміху з якогось примітивно-тупого жарту на сцені у цій їхній лізі сміху, то стає прозоро очевидним - йому нецікава вся ця політика поза сценою кварталу, ймовірно його вже нудить насамперед через свою відірваність від улюбленої справи.
Але так само незрозуміло, навіщо і Петро теж так несамовито ліз-дерся у те крісло, коли усвідомлював, що має залежність від Хуйла і точно не працюватиме у тому напрямкові, якого потребує Україна. Адже хай там що, але це його батьківщина, за її рахунок він фантастично збагатився...Нащо це все було? Декілька зайвих мільярдів додати до тих, що вже наскирдував?
Мирось, розкажи про Юлю нам, яка вона бідна переживає за людей.
   
Re: Дивлюся Прямий канал, сумні враження :facepalm1:

не. до Скабеевой ему далеко еще. хотя, тенденция не радует.
беда не в Ганапольском.
беда в том, шо ЗЕ! пошел по беспределу
сегодня закрывают Пороха за херню без масла
завтра придут к тебе..

Неа… вчера он закрывал Миху, а сегодня его. Бумеранг

Прямой, это калька с Раштв…
   
Re: Дивлюся Прямий канал, сумні враження :facepalm1:

мені Мотя запам'ятався як його послали висвітлювати благодійність Петра
там шахтарів завалило у Львівській області і Петро дав квартиру якійсь постраждалій сім'ї
жіночка в траурі, почала мліти
і Мотя каже

- принесіть води
- мені не треба, - пролепетала жіночка
- при чому тут ви, - роздратовано каже Мотя

я аж під стіл поліз

Вот в этом весь Ганапольский. Редкое дерьмо
   
Re: Дивлюся Прямий канал, сумні враження :facepalm1:

Вот в этом весь Ганапольский. Редкое дерьмо
Олдбой не далеко від Нього в тік, тому це і помітив)))) Вони як відобрежання з ним, тільки за різні вектори, Олдбой за РФ тут топить.
   
Re: Дивлюся Прямий канал, сумні враження :facepalm1:

Свєта, вишукуй  та викусюй бліх в себе, добре?

Амід - дорослий хлопчик, так і я - доросла дівчинка і не треба мені тлумачити мої чи Аміда слова по твоєму. Без тебе, Свєта, якось обійдемося.

Йди краще й далі про ланцюг колотись, апай частіше, а то, я дивлюсь, ніхто вже майже й не ведеться на твої дурні гілки.

А що там тулмачити ?)) Там друкованими літерами написано зелений  :lol:

В тебе Шушка проблеми якісь ?))) Я вже сказала, хочеш спілкування вдвох, шрайбай в приватні ))

Останнє редагування: 18 січня 2022 16:58:56 від SvitLana
   
Матвєюшка їбанувся остаточно. Таке відверте пропагандонство. Порохоботики, ви дійсно жерете це лайно смакуючи? Наче на рашаТБ сходив, на Скабєєву.

+++

Вчера гордились,что у них аж 35 тыщ просмотров в ютубе  :facepalm1:

35 тыщ,Карл!

Прикольная собачка набирает больше
   
Re: Дивлюся Прямий канал, сумні враження :facepalm1:

Неа… вчера он закрывал Миху, а сегодня его. Бумеранг

Прямой, это калька с Раштв…
А куда закрили Саакашвілі? Його ж виставили за кордони країни? Нє?
   
Re: Дивлюся Прямий канал, сумні враження :facepalm1:

А що там тулмачити ?)) Там друкованими літерами написано зелений  :lol:

В тебе Шушка проблеми якісь ?))) Я вже сказала, хочеш спілкування вдвох, шрайбай в приватні ))
Якщо розборки для ФУП публіки, то є передбанник, він саме для цього і створений...

Створюєте там тему, вона не доступна гугл і ви показово розборки робите.

Я почитаю і поїм попкорн.
   
Давно свободівець Мирошниченко на порохобота перевзувся?

Вместе с синячком Мирошниченко и Тарасиком Чорноволом
   
Re: Дивлюся Прямий канал, сумні враження :facepalm1:

В чому дисонанс?  Порошенко зараз менше лайно, і я за його не вилизую, як деякі на фупі, сподіваюсь у першому турі знайдуться більш достойні кандидатури, накшталт Ківи, Усіка, Комаровського чи Гордона:D
а це шо- фуй?  :lol:
   
Re: Дивлюся Прямий канал, сумні враження :facepalm1:

ФБ Андрій Смолій
6 ч.  ·
Телеканал "Прямий" став вчора одним з лідерів телебачення за рейтингами обійшовши канал Коломойського «1+1».

В Києві «Прямий» став лідером та отримав перше місце серед всіх українських каналів.

Також «Прямий» став лідером інформаційного мовлення залишивши позаду «Україну 24» та «Наш».

Вітаю всю команду телеканалу!

https://www.facebook.com/photo?fbid=4807565655947865
   
Re: Дивлюся Прямий канал, сумні враження :facepalm1:

Але так само незрозуміло, навіщо і Петро теж так несамовито ліз-дерся у те крісло, коли усвідомлював, що має залежність від Хуйла

З Петром як раз все зрозуміло. Він класичний олігарх.
   
Re: Дивлюся Прямий канал, сумні враження :facepalm1:

Вместе с синячком Мирошниченко и Тарасиком Чорноволом
full house :)
   
Re: Дивлюся Прямий канал, сумні враження :facepalm1:

Матвєюшка їбанувся остаточно. Таке відверте пропагандонство. Порохоботики, ви дійсно жерете це лайно смакуючи? Наче на рашаТБ сходив, на Скабєєву.
ти ж скабєєву жереш і не скаржишся.з задоволення ,гріючи серце паспортиною з мутантною куркою. Напевно майор вимагає дививтися вам,служивим на ідеологічному фронті ,такі речі,щоб ще більше кипіла злоба на "врагов родіни і скрєп" і росла "увєрєнность в наши сіли в борьтбє против загніваєщєго запада".
 Колися перекинчик "достіжєніямі радной гОвєні"
 А ось ще один служивий підтягнувся після атпалзанія  ну і мирося тут як тут-напевно костюмчик у виступаючого помятий . B-)
   
Re: Дивлюся Прямий канал, сумні враження :facepalm1:

ФБ Андрій Смолій
6 ч.  ·
Телеканал "Прямий" став вчора одним з лідерів телебачення за рейтингами обійшовши канал Коломойського «1+1».

В Києві «Прямий» став лідером та отримав перше місце серед всіх українських каналів.

Також «Прямий» став лідером інформаційного мовлення залишивши позаду «Україну 24» та «Наш».

Вітаю всю команду телеканалу!

https://www.facebook.com/photo?fbid=4807565655947865

Відкрию секрет: "Прямий" завжди серед лідерів інформаційного мовлення, але сумарно канали Медведчука, Ахметова і Мураєва у кілька разів мають ширше охоплення.

Пул каналів Медведчука дивляться більше глядачів, ніж "Прямий".

   
Re: Дивлюся Прямий канал, сумні враження :facepalm1:

Амід , чому знесли гілку про Ткача і не виправляються фейкові заголовки ?
   
Re: Дивлюся Прямий канал, сумні враження :facepalm1:

Бгг, свині настільки упоролися, що навіть зірку з амідом до табору зелених занесли  :facepalm:
   
Re: Дивлюся Прямий канал, сумні враження :facepalm1:

Дивлюся Прямий канал, сумні враження

Нушовжезробиш , б-г-г - кожне обирає власну методу самокатування , бо ж і встановлення якої ОС , ото так само може діяти . ))
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія