Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Смішка усі пам"ятають?

Re: Смішка усі пам"ятають?

Вона ж тупа. :facepalm1:

А виборці тієї категорії ще тупіші  :laugh:





 
   
Re: Смішка усі пам"ятають?

Хто саме?
Наприклад, Ромаскевич
   
Re: Смішка усі пам"ятають?

Для мене це цілком логічно і очікувано.

 шо генерал КГБ Ігарь Смєшко зрадник ?
а хто сумнівався ?
   
Re: Смішка усі пам"ятають?

може діти не знали, а дорослі добре пам"ятають що то голова СБУ при кучмо,
тому притомна людина ніколи не змогла б проголосувати за цього персонажа.

Запам"яталось що за пару місяців до виборів- 2019
наші місцеві політичні заробітчани різко почали агітувати за смєшка,
(їхній шеф довго був у партії Литвина)
і багато моїх знайомих почали повторювати їхню маячню.
Було стійке враження що грошовий мішок (або не один)
не пошкодував кревних аби засунути в бюлетень цього кучмошіста.
З ним носитися довбойоби, що скучали за "сильною рукою" майже всі бувші і давно на пенсії мєнти і "конторщики", ну і сексоти, куди без них. Тому гроші того козла дуже ймовірний варіант.
   
Re: Смішка усі пам"ятають?

Нещодавно смешко був згаданий швецем
Не тільки нещодавно. Ще коли я його дивилась до війни, він якось дуже вже наголошував, що є єдина патріотична і професійна людина, здатна вивести Україну на правильний шлях. Коли він сказав, що це Смешко,  в мене й з'явились сумніви, що, може, щось з цим швецом не теє...
   
Re: Смішка усі пам"ятають?

Вона ж тупа. :facepalm1:
коли до війни вона була ведучою у прямому ефірі,
я нею захоплювалась, а зараз вона викликає лише негативні емоції -
мекає, запинається, не може чітко і лаконічно
сформулювати думку, в кожній фразі по декілька разів повторює
"шо називається", запрошує брудноротого брехуна поворознюка
і мліє від його матюччя.. тьху! :bueee:
   
Re: Смішка усі пам"ятають?

Не тільки нещодавно. Ще коли я його дивилась до війни, він якось дуже вже наголошував, що є єдина патріотична і професійна людина, здатна вивести Україну на правильний шлях. Коли він сказав, що це Смешко,  в мене й з'явились сумніви, що, може, щось з цим швецом не теє...
мене теж здивували його слова про смєшка,
я вважала швеця толковим, але якщо взяти до уваги
що його теж витягнув на люди гордон,
то можна припустити що це одна шайка мерзотників.
гордон розумний дядько, але аморальний,
адже для нього авторитети кучма, ахмєтка і прочая гидота.
   
Re: Смішка усі пам"ятають?

цікаво,  кого залишать  для Зе на екторальному полі 2024? Ну щоб для нього був 100%  результат  по табуретці №2
   
Re: Смішка усі пам"ятають?

А как жі! Пам,я таємо. В я все дивувався : як це кацапська  курва  може мати такий відсоток ??
   
Re: Смішка усі пам"ятають?

Телевизор и дебилы или дебилы и телевизор
   
Re: Смішка усі пам"ятають?

мене теж здивували його слова про смєшка,
я вважала швеця толковим, але якщо взяти до уваги
що його теж витягнув на люди гордон,
то можна припустити що це одна шайка мерзотників.
гордон розумний дядько, але аморальний,
адже для нього авторитети кучма, ахмєтка і прочая гидота.

Між іншим ваш улюблений невзоров теж в цій "шайці" зараз
   
Re: Смішка усі пам"ятають?

Мосейчучка пи-длявая курва в заднице которой торчит рука Бени
и которая сейчас тупо топит конкурентов Бени и возможно своих на выборах
но это вовсе не отменяет того факта что
Смешко хуйловский агент влияния
и это понимал любой адекватный человек более менее интересующийся политикой
очень жаль что приходится жить в стране где такое огромное количество ебанатов с программой телепередач вместо мозгов
   
Re: Смішка усі пам"ятають?

Петиція про призначення Смешка наголову СБУ (P)
https://petition.president.gov.ua/petition/152492
   
Re: Смішка усі пам"ятають?

Мосейчучка пи-длявая курва в заднице которой торчит рука Бени
и которая сейчас тупо топит конкурентов Бени и возможно своих на выборах
но это вовсе не отменяет того факта что
Смешко хуйловский агент влияния
и это понимал любой адекватный человек более менее интересующийся политикой
очень жаль что приходится жить в стране где такое огромное количество ебанатов с программой телепередач вместо мозгов
да не повезло тебе.  Умища бог дал, а соседей умных не дал.
ЗИ Сдается мне, что ты конкретный еебанат.
   
Re: Смішка усі пам"ятають?

В квартале уже Смешка испугались?  Не того бояться. Придет им звездец от Арестовича  :laugh:
   
Re: Смішка усі пам"ятають?

Гордон і всілякі митці що за Смєшка агітували - то все єрунда.

Згадайте як хуло казало "ваєнныє, бєритє власть в сваи руки"...
   
Re: Смішка усі пам"ятають?

Не тільки нещодавно. Ще коли я його дивилась до війни, він якось дуже вже наголошував, що є єдина патріотична і професійна людина, здатна вивести Україну на правильний шлях. Коли він сказав, що це Смешко,  в мене й з'явились сумніви, що, може, щось з цим швецом не теє...
:lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol: А просто біографії цього персонажа було не достатньо?
   
Re: Смішка усі пам"ятають?

А кому это понадобилось, чтобы мы Смешка  снова начали помнить??
 НАХ!
   
Re: Смішка усі пам"ятають?

Абсолютно ймовірно

1) роль смєшка в отруєнні ющенка
2) дивні рейтинги його, думаю на гроші медведчука
3) а от тепер по гордону великі питання

Там гроші скоріш Ахметова були, Гордон кожен день на почивших в бозі каналах рекламував цього кгбіста.
   
Re: Смішка усі пам"ятають?

Хоч я й не кварталофіл, у випадку Смєшка я б не здивувався. Мега мутний тип.
тобто квартал до війни не бачив, що смішко мутний тип, як і більшість тих, хто віщав на Україні 24 до війни, і лише війна позбавила квартал "рожевих окулярів".
   
Re: Смішка усі пам"ятають?

Гордон і всілякі митці що за Смєшка агітували - то все єрунда.

Згадайте як хуло казало "ваєнныє, бєритє власть в сваи руки"...
чому ж єрунда? це був один з каналів впливу на громадську думку і цей канал працював до війни в посиленому режимі
   
Re: Смішка усі пам"ятають?

В квартале уже Смешка испугались?  Не того бояться. Придет им звездец от Арестовича  :laugh:
не за квартал потрібно боятися, в них буде все добре, і в Арестовича також буде все добре, біймося за себе.
   
Re: Смішка усі пам"ятають?

цікаво,  кого залишать  для Зе на екторальному полі 2024? Ну щоб для нього був 100%  результат  по табуретці №2

агента ФСБ бабу лЮлю  :gigi:
   
Re: Смішка усі пам"ятають?

чому ж єрунда? це був один з каналів впливу на громадську думку і цей канал працював до війни в посиленому режимі

Коли митець тут на ФУПі розказував, що в Умані за Смєшка голосують 7 з 10, а на Троєщинському ринку 10 з 15, - ті всі казочки дуже повпливали, наприклад, на тебе? :)
   
Re: Смішка усі пам"ятають?

Телевизор и дебилы или дебилы и телевизор

   
Re: Смішка усі пам"ятають?

Чому телевізор попереду слідства? Арештували, висунули звинувачення?

Забули прес-конференцію по вбивству Шеремета?

+1
по Шеремету хоч представники влади висловлювались, хоч і несли пургу,
а тут влада просто використовує своїх холопів задля вкиду в суспільство будь-якого лайна на будь-кого без жодних доказів та відповідальності,
а суспільство веде себе саме так, як хоче влада,
і навіть війна це не змінила
   
Re: Смішка усі пам"ятають?

агента ФСБ бабу лЮлю  :gigi:
дуже небезпечно бо може трапитися як з пітром у 19-му
   
Re: Смішка усі пам"ятають?

:lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol: А просто біографії цього персонажа було не достатньо?
Дивно бачити таку реакцію від прихильника петра олексійовича  при його біографії
   
Re: Смішка усі пам"ятають?

тобто квартал до війни не бачив, що смішко мутний тип, як і більшість тих, хто віщав на Україні 24 до війни, і лише війна позбавила квартал "рожевих окулярів".

дивно чути такі закиди від прихильника петра олексійовича з його окулярами на три канали медведчука, яких він не позбавився, незважаючи на війну з 2014го
   
Re: Смішка усі пам"ятають?

дивно чути такі закиди від прихильника петра олексійовича з його окулярами на три канали медведчука, яких він не позбавився, незважаючи на війну з 2014го

Такі як ти перші б верещали про "утиски свободи слова".
Хто б говорив, фальшивка
   
Re: Смішка усі пам"ятають?

https://www.facebook.com/vitaly.nikolaenko/videos/609138593747909/?t=41
політик нової генерації!
   
Re: Смішка усі пам"ятають?

дивно чути такі закиди від прихильника петра олексійовича з його окулярами на три канали медведчука, яких він не позбавився, незважаючи на війну з 2014го
за Петра Олексійовича такого шабашу, як той шабаш, що ми побачили з певного часу 2019 р. вкл гардонів, смєшків, портнових, рабиновичів, ведмедчуків, піховшеків не було. саме після приходу нової команди вся ця нечисть повилазила і саме вона зараз фігурує в теперішніх розслідуваннях. 
   
Re: Смішка усі пам"ятають?

Такі як ти перші б верещали про "утиски свободи слова".
Хто б говорив, фальшивка
пардон, то такі як ти верещали про порушення конституції, коли тупицького викидали, і про свободу слова, коли  медведчуцькі канали позакривали
чиста логіка - то робила клята зелень, тому утиски свободи і диктаторські замашки могли хвилювати тільки прихильників інших політиків

ПС за зеленського не голосувала, але не люблю, коли повіїї вчать моральності, а бандити  - поваги до чужої власності
   
Re: Смішка усі пам"ятають?

за Петра Олексійовича такого шабашу, як той шабаш, що ми побачили з певного часу 2019 р. вкл гардонів, смєшків, портнових, рабиновичів, ведмедчуків, піховшеків не було. саме після приходу нової команди вся ця нечисть повилазила і саме вона зараз фігурує в теперішніх розслідуваннях.
Точно, навіть петрового голову адміністрації заставила клята зелень повилазити і харківське опзж очолити, гади які  :(
   
Re: Смішка усі пам"ятають?

ПС за зеленського не голосувала, але не люблю, коли повіїї вчать моральності, а бандити  - поваги до чужої власності
Україна - вільна держава, тут кожен може сам собі призначати повій чи бандитів. Не виключено, що, наприклад, сусіди можуть мати таку думку саме про вас.
Що поробиш, це не має ніякого зв'язку з дійсністю, але - свобода думки і слова.
   
Re: Смішка усі пам"ятають?

Дивно бачити таку реакцію від прихильника петра олексійовича  при його біографії
То може у вас не правильне розуміння хто прихильник кого? Розуміете, коли доводиться обирати між "не дуже" і "дуже не" то логічним вибором буде "не дуже".
   
Re: Смішка усі пам"ятають?

мені ніколи не зрозуміти людину, яка аплодує тому, хто називає тебе, скажімо, дебілом і просить додати ще чогось погарячіше.
   
Re: Смішка усі пам"ятають?

Вона ж тупа. :facepalm1:
  Щоб стати у нас керманичем розуму не потрібно. Від слова зовсім.  :gigi:
  Потрібно щоб на тебе звернули увагу сильні світу цього й виділили чималі гроші на розкрутку. B-)
  Хіба Л.М Кравчук був мудрішим та достойнішим за В.М.Чорновола? (Почитайте їхні біографії у Вікі ;) )
  Про здібності всіх наступних й мови немає. Мова про гроші на розкрутку.  :)
  Скажу для сміху: Наступним керманичем біг би бути і я. Це якби сильні світу цього звернули на мене увагу...
  Декотрі тут закинуть: антік, так ти ж недостатньо розумний...
  А розум тут не до чого. А втім, я повторююсь... :-)o
   
Re: Смішка усі пам"ятають?

Україна - вільна держава, тут кожен може сам собі призначати повій чи бандитів. Не виключено, що, наприклад, сусіди можуть мати таку думку саме про вас.
Що поробиш, це не має ніякого зв'язку з дійсністю, але - свобода думки і слова.
Правильно кажете, нє всьо так однозначно, правди нікто нє знаєт (с) :)
   
Re: Смішка усі пам"ятають?

за Петра Олексійовича такого шабашу, як той шабаш, що ми побачили з певного часу 2019 р. вкл гардонів, смєшків, портнових, рабиновичів, ведмедчуків
:lol:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія