Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

интервью генерала Кривоноса

Re: интервью генерала Кривоноса

І суцільна брехня та ще з хамством. Ото бидло до Львова панаєхало.

За останні кілька місяців ще 200000 додалося з Центру та Сходу. Сподіваюсь, твій пукан досі цілий із цього приводу  :gigi:
   
Re: интервью генерала Кривоноса

Порохоботів забули спитати, кого звільняти і кого допускати до розслідування.

Петра нам поверніть (с)

Якщо на те пішло вона повторила слова ті що казались раніше тільки в сторону Порошенка і влади тодішньої.

Вона повторила те що казали і кажуть до будь-якої влади Шабунько і Біггуси.  Чому раніше всім це подобалось а зараз верещать про вигаданих порохоботів?

   
Re: интервью генерала Кривоноса

Марченко давав: описав у загальних рисах, що він робив, і все.

Кривоніс усім розповідає, що його звільнили тому, що він усіх попереджав рік тому про напад із Росії. Відчуйте різницю.
Марченко казав, що ніхто не знав що робити, і ніхуя не робив, навіть не було з'язку.
Звонили тіліпонами, і зупиняли вояк , які хотіли виїзжати
   
Re: интервью генерала Кривоноса

Кривонос зараз в армії або п***а на телеефірах? Ось тобі і відповідь.
Багато підполковників, і не тільки, писдять на телеефірах. Кривонос, мабуть, не на службі. Чому? Цікаво б знати, те ж саме про Забродського, людей з їх досвідом у нас дуже небагато.
Питання було не в тому. Нахіба ти приплітаєш сивочолого через слово? Так болить?
ЗІ. Як він керував обороною Жулян, не будучи на службі - не знаю. Може, бреше?
   
Re: интервью генерала Кривоноса

Багато підполковників, і не тільки, писдять на телеефірах. Кривонос, мабуть, не на службі. Чому? Цікаво б знати, те ж саме про Забродського, людей з їх досвідом у нас дуже небагато.
Питання було не в тому. Нахіба ти приплітаєш сивочолого через слово? Так болить?
ЗІ. Як він керував обороною Жулян, не будучи на службі - не знаю. Може, бреше?

А він про це розповідає в інтерв'ю, підозрюю, дещо присвоюючи собі заслуги інших, але хай уже буде, як він каже, у перемоги завжди багато батьків.
   
Re: интервью генерала Кривоноса

Порохоботів забули спитати, кого звільняти і кого допускати до розслідування.

Петра нам поверніть (с)
Амінь. Більше питань до тебе нема в цій гілці.
Здавався поміркованою людиною, сорян.
А тут петроболь навколотермінальної стадії.
   
Re: интервью генерала Кривоноса

Марченко казав, що ніхто не знав що робити, і ніхуя не робив, навіть не було з'язку.
Звонили тіліпонами, і зупиняли вояк , які хотіли виїзжати
Я тебе страшную тайну открою, весь костяк вооружённых сил не меняется со сменой политической верхушки, да и военной тоже. И командиру условной авиационной бригады никто не должен детально инструктировать с министерства обороны шо ему делать если враг напал. И куда интересно связь делась?
   
Re: интервью генерала Кривоноса

Амінь. Більше питань до тебе нема в цій гілці.
Здавався поміркованою людиною, сорян.
А тут петроболь навколотермінальної стадії.

Якби мені так кортіло висратися на Порошенка та захистити Зеленського, Єрмака та компанію, я би це робив у гілочці про листи Спартц. Ще раз: є час говорити, є час діяти. Що робить Кривоніс, ми бачимо: взяв участь на певній ділянці фронту, тепер ходить усім і розповідає, що на фронті срака та в росіян тотальна перевага (тільки чомусь фронт особливо не рухається, але це вже дрібниці для Кривоноса). Брати участь в обороні країни, вочевидь, він не бажає, бо він не в Генштабі.
   
Re: интервью генерала Кривоноса

Я тебе страшную тайну открою, весь костяк вооружённых сил не меняется со сменой политической верхушки, да и военной тоже. И командиру условной авиационной бригады никто не должен детально инструктировать с министерства обороны шо ему делать если враг напал. И куда интересно связь делась?

Там був там зв'язок, просто була паніка через наближення кацапських колон, ну і мало хто уявляв, що треба робити. Врятувало, що місцеві дещо затримали просування в бік Миколаєва та своєчасні дії місцевої влади з побудови оборони.
   
Re: интервью генерала Кривоноса

Брати участь в обороні країни, вочевидь, він не бажає, бо він не в Генштабі.
Він вже брав. Чому не на службі - маю сумніви, що через власне небажання. Як і Забродський, повторюсь.
   
Re: интервью генерала Кривоноса

Думаю серед військоівих знайдеться дуже багато хто має набагато-набагато більш яскравий перелік звитяг ніж у нього але скрізь з кожного утюга чутно тільки Кривоноса.
   
Re: интервью генерала Кривоноса

Думаю серед військоівих знайдеться дуже багато хто має набагато-набагато більш яскравий перелік звитяг ніж у нього але скрізь з кожного утюга чутно тільки Кривоноса.

Там виключно особисті якості. Незручний і конфліктний.
   
Re: интервью генерала Кривоноса

Цитата Кривоноса: "Пророссийские агенты находятся в офисе Президента". Але чомусь без прізвищ. 6-й місяць війни, бойовий генерал розповідає з кожної праски, що в офісі президента сидять російські агенти впливу. Без коментарів.
   
Re: интервью генерала Кривоноса

Процесс укрепления обороны страны непрерывный. И если ГШ не смог определить цели и задачи по северу и югу, то он должен честно об этом сказать, и все ответственные должны получить писды не слабой. Или, если был предоставлен план по укреплению этих направлений и он был отвергнут политическим руководством, то когда и кем.  должны быть даты, хотя бы год.
 А то слушаешь генералов и политиков, каждый неипатся герой. А когда дошло до войны, то друг на друга кивают как в детском садике
 
 
   
Re: интервью генерала Кривоноса

Процесс укрепления обороны страны непрерывный. И если ГШ не смог определить цели и задачи по северу и югу, то он должен честно об этом сказать, и все ответственные должны получить писды не слабой. Или, если был предоставлен план по укреплению этих направлений и он был отвергнут политическим руководством, то когда и кем.  должны быть даты, хотя бы год.
 А то слушаешь генералов и политиков, каждый неипатся герой. А когда дошло до войны, то друг на друга кивают как в детском садике

Я особисто бачу причини в катастрофі на Півдні в тотальній перевазі в авіації. ППО була знищена ракетами, далі вже справа техніки. 90% втрат особового складу бригад на Півдні говорить про те, що наші зброю не складали, відео наших розбитих колон в Інтернеті більш ніж вистачає.

А ось з захистом великих міст так, є питання, бо за Херсон і міст можна було чіплятися.
   
Re: интервью генерала Кривоноса

   
Re: интервью генерала Кривоноса

Це  не образа,  дослівно "замість Свинарчука"
   
Re: интервью генерала Кривоноса

Агенти Інкогніто знову шатають Єрмака   :facepalm:  :lol:
   
Re: интервью генерала Кривоноса

Агенти Інкогніто знову шатають Єрмака   :facepalm:  :lol:
Я твой офис ермак шатал
   
Re: интервью генерала Кривоноса

Агенти Інкогніто знову шатають Єрмака   :facepalm:  :lol:
Значно гірше його захищати. Оце щойно зрада.
Хотіли б єрмакозалежні правди і добра для України, то не підтримували б опір проведенню об'єктивного слідства.
Провели слідство і забули.
І або розстріляли зрадника, або вибачилися, якщо білий та пухнастий. .

Українці всього-навсього хочуть знати, хто ними керує і що їх чекає.
   
Re: интервью генерала Кривоноса

з кожного утюга чутно тільки Кривоноса
На запит "Кривонос" Гугл видає посилання на відео з періодичністю щонайбільше раз на місяць.
Для чого ти свої писдиш утюги налаштував так селективно?
   
Re: интервью генерала Кривоноса

Агенти Інкогніто знову шатають Єрмака   :facepalm:  :lol:
чому інкогніто? Просто політичний партнер самі знаєте Кого.
А от хто ЇМ наративи нашепотів - скажете?
   
Re: интервью генерала Кривоноса

На запит "Кривонос" Гугл видає посилання на відео з періодичністю щонайбільше раз на місяць.
Для чого ти свої писдиш утюги налаштував так селективно?

Вроді Жданова задофіга наскільки я знаю ну і Арестович поза конкурсом.
   
Re: интервью генерала Кривоноса

Бойовий український офіцер чомусь зараз активно воює на телеефірах

телеефір у нас наразі один, це телемарафон,
хоч раз Кривонос там з'являвся?
   
Re: интервью генерала Кривоноса

Вроді Жданова задофіга наскільки я знаю ну і Арестович поза конкурсом.
У хлопців утюги не тої системи, не ловлять арєстовіча. Дуже крепко селективні утюги.
   
Re: интервью генерала Кривоноса

У хлопців утюги не тої системи, не ловлять арєстовіча. Дуже крепко селективні утюги.

Я не дивлюсь Арестовича, Жданова іноді на Укрлайф, здається, він там раз на тиждень проводить ефір. Мене більше цікавлять зведення Генштабу.
   
Re: интервью генерала Кривоноса

Я не дивлюсь Арестовича, Жданова іноді на Укрлайф, здається, він там раз на тиждень проводить ефір. Мене більше цікавлять зведення Генштабу.
Гарний вибір. (tu)
Але ж якимось чином в тебе "бойовий генерал розповідає з кожної праски".
Це неправда, ти це знаєш, як і я, але ж для чогось це говориш.
Ну ок, я вже вище зарікався продовжувати товкти цю воду в ступі. Sapienti sat.
   
Re: интервью генерала Кривоноса

чому інкогніто? Просто політичний партнер самі знаєте Кого.
А от хто ЇМ наративи нашепотів - скажете?
Бо буде політичний срач  :(
   
Re: интервью генерала Кривоноса

Для мене генерал Кривонос як військовий закінчився тоді, коли пішов в політику.
А як політик закінчився тоді, коли знявся з президентських перегонів на користь іншого кандидата(навмисно не пишу кого саме)
А як людину я його не знаю, то мені й сказати про нього нема чого.
Наче все :)
   
Re: интервью генерала Кривоноса

Гарний вибір. (tu)
Але ж якимось чином в тебе "бойовий генерал розповідає з кожної праски".
Це неправда, ти це знаєш, як і я, але ж для чогось це говориш.
Ну ок, я вже вище зарікався продовжувати товкти цю воду в ступі. Sapienti sat.

У рекомендаціях Ютуба почало вистрибувати, тому відреагував. Сюди його притягнули вже третій раз.
   
Re: интервью генерала Кривоноса

Кривонос - цяця, бубочка - кака.
Шоніясна?

З іншого боку

Бубочка - цяця, Кривонос - кака.

Це я Війна Світів. Свята Війна  :beach:
   
Re: интервью генерала Кривоноса

Це я Війна Світів. Свята Війна

І ярость благародная
   
Re: интервью генерала Кривоноса

як політик закінчився тоді, коли знявся з президентських перегонів на користь іншого кандидата(навмисно не пишу кого саме)

Толково!  :)
   
Re: интервью генерала Кривоноса

Re: интервью генерала Кривоноса

Для мене генерал Кривонос як військовий закінчився тоді, коли пішов в політику.
А як політик закінчився тоді, коли знявся з президентських перегонів на користь іншого кандидата(навмисно не пишу кого саме)
А як людину я його не знаю, то мені й сказати про нього нема чого.
Наче все :)

+1000000000  :-)o
   
Re: интервью генерала Кривоноса

https://youtu.be/_KLq6wTzLhY

Навіщо він реєструвався тоді в кандидати?   8-:
   
Re: интервью генерала Кривоноса

Чи було в його інтерв'ю от таке ?
Наприклад генерал Кривонос каже, що наші втрати більші ніж у рашистів.
Там в нього навіть проскочила фраза "набагато більші".
   
Re: интервью генерала Кривоноса

Хоча, дякую, не міг найти гілку де це вже викладали.

Цікаво за голод снарядів... Фактично мова про не стачу ресурсів.

Цікаво за часи Яника, як утилізували снаряди, толі для крадіжки толі це була диверсія... Сотнями тисяч...

Нарахунок зради... Таж ситуація булаб і без зради. І фактично якби ми утримали Херсонську область, то булаб гірша ситуація, нестача ресурсів і не можливість їх підвести, отримали щось назразок котла в Херсонській області. 

Чому Янука?  8-:

Вже після Янука 5 складів пішли в повітря ...   

Таку кількість і за 10 років не вистріляєш... 
   
Re: интервью генерала Кривоноса

По перше, вони захоплюють все більше територій.
Які повернути буде не просто. Якщо взагалі можливо.
По друге, з чого Ви взяли, що рахунок на нашу користь?
Наприклад генерал Кривонос каже, що наші втрати більші ніж у рашистів.
Через перевагу тих в техніці і артилерії.
   
Re: интервью генерала Кривоноса

37.00

солоніни хуйоніни і  так  далі  - викреслюйте.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія