Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Теракти у москві

Re: Теракти у москві
Geo

А ты считаешь,что в ДЫре все поголовно- 3,14дары?


Ти мені скажи....

Ось ДЕСЯТЬ років ти Х_У_Ячиш пости на ФУП з ДНР.

ДЕСЯТЬ
СУКА
РОКІВ

24/7

З ДНР.

Як тобі це вдається?

Просте запитання. В 1000 раз.  :weep:
   
Re: Теракти у москві

А ты считаешь,что в ДЫре все поголовно- 3,14дары?

вплив руського міру  :facepalm1:
кого ти тут вирішив лякати підарасами?
це ж чисто кацапська тема

   
Re: Теракти у москві

Ти мені скажи....

Ось ДЕСЯТЬ років ти Х_У_Ячиш пости на ФУП з ДНР.

ДЕСЯТЬ
СУКА
РОКІВ

24/7

З ДНР.

Як тобі це вдається?

Просте запитання. В 1000 раз.  :weep:

Я один фуярю? Да почитай тот же Типичный Донецк
   
Re: Теракти у москві
Geo

Я один фуярю? Да почитай тот же Типичный Донецк


ТИ НЕ ВІДПОВІВ. 1000 раз.
   
Re: Теракти у москві
Geo

Може ти "машини міняєш"?  :gigi:
   
Re: Теракти у москві

ТИ НЕ ВІДПОВІВ. 1000 раз.

На тупой вопрос я дал вполне понятный ответ. Если не доходит-эт не мои проблемы
   
Re: Теракти у москві

Ті таджики виявилися банально неготовими до того, що кацапські спецслужби будуть настільки талановитими у своїй бездарності  8-)
   
Re: Теракти у москві
Geo

На тупой вопрос я дал вполне понятный ответ. Если не доходит-эт не мои проблемы

Ти знову в 1001 раз не відповів.


Я не знаю, хто такий Тіпічний Данєцк, і на кого він працює.

Я тебе запитую....Штірліц.
   
Re: Теракти у москві

Ті таджики виявилися банально неготовими до того, що кацапські спецслужби будуть настільки талановитими у своїй бездарності  8-)

А могли бы взять патронов побольше....И работу продолжить
   
Re: Теракти у москві

Ти знову в 1001 раз не відповів.


Я не знаю, хто такий Тіпічний Данєцк, і на кого він працює.

Я тебе запитую....Штірліц.

Ты задаешь ещё один тупой вопрос
   
Re: Теракти у москві
Geo

Ты задаешь ещё один тупой вопрос

Нє....УЄБАН МГБшний....я запитую щоразу одне і те ж.  :gigi:
   
Re: Теракти у москві

Про таджиков

Версия Шейтельмана - что таджиков наняли именно для побега в этой машине. Их посадили в машину после всего. А стреляли другие и их было 11.
   
Re: Теракти у москві

Нє....УЄБАН МГБшний....я запитую щоразу одне і те ж.  :gigi:

Я тебя уже спрашивал, ответить за базар готов?
   
Re: Теракти у москві

Хотя я лично думаю что их вело ФСБ в надежде что они поедут пересекать нашу границу Украины
а они поехали на границу с БР

місце затримання фесебе могло назвати хоч яке :тьоткіне, шібєкене..  - як перевіриш?
тупанули хуйловськіє сокали :)
   
Re: Теракти у москві

Про таджиков

Версия Шейтельмана - что таджиков наняли именно для побега в этой машине. Их посадили в машину после всего. А стреляли другие и их было 11.

Та ні, я вже починаю вірити, що це саме ці таджики і зробили все це. Причому вони були не готовими до того, що все задумане виявиться настільки легко здійснити  8-)
   
Re: Теракти у москві
Geo

Я тебя уже спрашивал, ответить за базар готов?

Запитай ще 100 разів, сєпарок.
   
Re: Теракти у москві

саме ці таджики і зробили все це

а я не можу знайти відповіді - чому іскри при пострілах?

і це:
лежить вбитий, кров, руки розкинув.
терорист ріже йому горло. ріже-ріже чи то пиляє.. ніби якимось пєрочиним ножиком тупим
вбитому це набридло і він повернувся набок від терориста


Останнє редагування: 24 березня 2024 20:11:09 від kleynod
   
Re: Теракти у москві


З МК не згоден Ауслендер:

В полевой разведке есть такое термин - «экстренное потрошение» или «экспресс-допрос».
Во всяких хитрых спецназах этому даже специально учат.
Взяла разведгруппа, скажем, языка, от него надо срочно получить какие-то данные.
Например, где засада, когда пойдет колонна и все такое, вопрос минут.
Тогда да — могут и уши отрезать, и яйца, и глаза выколоть.

Но тут подозреваемого уже задержали (причем, в ходе перестрелки, в которой чудесным образом никто не пострадал) и по идее надо этот факт поначалу не афишировать.
И уж точно не снимать зверства на видео, а потом выкладывать их в сеть.

Какие-то сплошные нестыковки...
   
Re: Теракти у москві

хуйло просто банально спистіло про "вікно на українському кордоні"  :facepalm1:

Зачекайте.
Ми ще почуємо версію про вікно на українсько-білоруському кордоні.
І про героїчну спільну операцію фсб з бульбашами.
   
Re: Теракти у москві
HSM

Ну , от захтіло хуйло відтворити тер акт хамаса в мінімумі , не вийшло .
Тама драма з трагедією , в Ізрвілі ,
Бо про справжньому
У кацапів фарс дурнуватий , ну як завжди .
Театрали срані
   
Re: Теракти у москві
Ale

хто там писав завтра відрізане вухо буде в всіх світових смі? он кацапи тортури електрикою опублікували ще сьогодні
всім похуй, держдепартамент скорбить разом з кацапами
Всім похєр бо таджики - не негри
А якби були негри то теж похєр бо в кацапії негрів обмаль
А вівцейобам теж похєр - бо вівцейоби плодяться як кролі)
   
Re: Теракти у москві
Ale

https://t.me/kompr/22468
З МК не згоден Ауслендер:

В полевой разведке есть такое термин - «экстренное потрошение» или «экспресс-допрос».
Во всяких хитрых спецназах этому даже специально учат.
Взяла разведгруппа, скажем, языка, от него надо срочно получить какие-то данные.
Например, где засада, когда пойдет колонна и все такое, вопрос минут.
Тогда да — могут и уши отрезать, и яйца, и глаза выколоть.

Но тут подозреваемого уже задержали (причем, в ходе перестрелки, в которой чудесным образом никто не пострадал) и по идее надо этот факт поначалу не афишировать.
И уж точно не снимать зверства на видео, а потом выкладывать их в сеть.

Какие-то сплошные нестыковки...
Є один нюанс - це не зʼявляється в телеграмі через годину - всі специ можуть робити тортури але завжди від цього публічно відхрещуються бо це кримінал - а тут показово і вухо і електроток і думаю це не все
   
Re: Теракти у москві
Ale

Взагалі фсб розказало хуйлу про 11 терористів - де 5? І хто ці 5)
Фсб таке фсб)
   
Re: Теракти у москві

Є один нюанс - це не зʼявляється в телеграмі через годину - всі специ можуть робити тортури але завжди від цього публічно відхрещуються бо це кримінал - а тут показово і вухо і електроток і думаю це не все

і нож-ухорєз на аукціон
   
Re: Теракти у москві
Ale

і нож-ухорєз на аукціон
Вухо і яйця теж будуть на аукціоні - потім хай не дивуються що хтось відріже родичам якихось силовиків теж саме)
   
Re: Теракти у москві

Вся ця фуєта на камеру з вухами та телефоном - тупо щоб прикрити люті пройоби цього цирку

Там опчєство жаждєт крові

І вони її отримують в прямому етері

Що ті тупі вівцеоби можуть сказати -вже нікого не цікавить

Пішла картинка. Щоб відволікти від нестиковок про "канадскуйу храніцу" і "акно"

Максимально огидна. Бо держава яка бореться з злочинністю злочинними методами сама злочинець

Зрозуміло що такі методи є в усіх силовиків світу. Але щоб настільки показово і на камеру - то це вже дно!

Завтра вони засунуть навальнятам провід на яйця. Післязавтра відріжуть вухо не туди поставившому лайк кацапику
   
Re: Теракти у москві

Вухо і яйця теж будуть на аукціоні - потім хай не дивуються що хтось відріже родичам якихось силовиків теж саме)

писали, що кацапи заставили того таджика зїсти те відрізане вухо..
   
Re: Теракти у москві

писали, що кацапи заставили того таджика зїсти те відрізане вухо..
І це відбулося саме у єврейське свято Пурім, коли євреї їдять вуха Амана.
   
Re: Теракти у москві
Ale

Вся ця фуєта на камеру з вухами та телефоном - тупо щоб прикрити люті пройоби цього цирку

Там опчєство жаждєт крові

І вони її отримують в прямому етері

Що ті тупі вівцеоби можуть сказати -вже нікого не цікавить

Пішла картинка. Щоб відволікти від нестиковок про "канадскуйу храніцу" і "акно"

Максимально огидна. Бо держава яка бореться з злочинністю злочинними методами сама злочинець

Зрозуміло що такі методи є в усіх силовиків світу. Але щоб настільки показово і на камеру - то це вже дно!

Завтра вони засунуть навальнятам провід на яйця. Післязавтра відріжуть вухо не туди поставившому лайк кацапику
Так - це щоб не пішла рєзня по нацпризнаку казнять тих таджиків) не забувайте що кацапам без мігрантів - швах і мігранти там вже на досить високих посадах в тому ж мвд)
   
Re: Теракти у москві
Ale

Що ігіл що кацапськи силовики - різниці нема - одна школа - показові акти терору на камеру
   
Re: Теракти у москві

   
Re: Теракти у москві

Что-то у них не вяжется, думал Штирлиц. Хотя, если быть честным, то у них-то как раз все вяжется, даже веники, а вот в моей голове не вяжутся две картинки: вечерняя от 22 марта и дневная от 23 марта. На вторые сутки после теракта  общая картина стала распадаться на противоречащие друг другу фрагменты: отдельно существует видео хладнокровного расстрела профессиональными убийцами людей в «Крокус Сити Холле» и отдельно - видео гастарбайтеров с трясущимися губами после  задержания.
 
В отношении теракта в целом в профессиональной среде сложился консенсус. Общее мнение экспертов сводится к тому, что подготовка к теракту была тщательной и выполнена на очень высоком профессиональном уровне. Были четко определены цели (максимальный моральный и материальный ущерб) и способы их достижения (людей загоняли как овец внутрь здания, которое потом сожгли). Показательно, что стрельбу по людям начали с парковки, формируя поток «внутрь» обреченного объекта – это ж еще догадаться надо было.  Для исполнения теракта нужно было провести сложнейшую рекогносцировку на местности, и не по одному объекту (в таких случаях разрабатывают с самого начала несколько сценариев). Надо было обучить людей практически ориентироваться внутри очень непростого здания, а для этого вывезти их туда, причем не один раз. Надо было исследовать зрительские предпочтения, чтобы вычислить заполняемость залов, рассчитать места поджегов и блокировки входов – я уже устал от одного только перечисления самого необходимого. Все это было сделано на уровне.
 
В отношении исполнителей такого консенсуса нет. Часть экспертов считает их профи, обращая внимание на то, как поставлена рука на убийства, на то, как они двигались парами, прикрывая сектора, на стремительность развертывания и свертывания операции. Другие наоборот называют их дилетантами, которые действовали без балаклав, хотя не были шахидами, пришедшими умирать, которые не обеспечили путей грамотного отхода, рванув на той же машине, на которой приехали, к ближайшей границе с паспортами в бардачке и которые при задержании практически не оказали сопротивления, попрятавшись как обезьяны на деревьях (сравните с восьмичасовым штурмом квартиры с настоящими боевиками в Ингушетии на днях).
 
Эти две такие разные картинки образуют интерпретационный вакуум, который я пока могу заполнить лишь гипотезой следующего содержания:
 
1) Теракт готовила в Москве разветвленная террористическая сеть, имевшая для этого много времени и ресурсов;
 
2) Основные исполнители теракта - совсем не те лица, которые были предъявлены публике вчера (и которые реально больше похожи на дворников и парикмахеров);
 
3) Скорее всего, настоящие организаторы и исполнители смогли скрыться, а «гопников»  специально привлекли к операции как «консервы», чтобы впоследствии скормить силовикам.
 
Все это говорит о том, что, во-первых, провал российских спецслужб может быть гораздо более грандиозным, чем нам даже казалось вначале (и вообще носит системный, хронический характер, не позволяющий уже в принципе эффективно бороться с международным терроризмом), и во-вторых, в Москве и России сохранена база для последующих терактов, в связи с чем можно ожидать повторения трагедии, причем не в таком уж отдаленном будущем.
   
Re: Теракти у москві

Блін, та ясно, шо затримані гестарбайтери були ні причому.
В Швеції бандюки різні і то більш професійні.
Пограбували шось на краденій машині. Десь за містом на точці в полях/лісах, де камер нема, стоять пару машин "чистих". Швидко туди доїхали. Перевдяглися. Весь одяг і різна куйня де можуть бути відбитки чи ДНА в крадене авто, яке підпалюють. Розїзджаються. Через пару годин копи знаходять авто. За цей час по Швеції моzhна проїхати 200-250 км не дуже перевищуючи швидкість. Все просто.
   
Re: Теракти у москві

Я чекаю на повтор, бо Ігіл так і не визнали винуватцем, а видно що їх зараз на росії дох.я.
   
Re: Теракти у москві
mar

А потім з"ясується, що той одноухий таджик не має до теракту ніякого стосунку, а вуха вже нема, що будуть робити?
   
Re: Теракти у москві
mar

действовали без балаклав, хотя не


Зараз такі маски, що не відрізниш від людини без маски. Могли по приколу маски хуйла надіти, цікаве було б відео.
   
Re: Теракти у москві

Зараз такі маски, що не відрізниш від людини без маски. Могли по приколу маски хуйла надіти, цікаве було б відео.
:gigi:
   
Re: Теракти у москві
TC

писали, що кацапи заставили того таджика зїсти те відрізане вухо..

Це й навідео видно.
   
Re: Теракти у москві

а я не можу знайти відповіді - чому іскри при пострілах?

і це:
лежить вбитий, кров, руки розкинув.
терорист ріже йому горло. ріже-ріже чи то пиляє.. ніби якимось пєрочиним ножиком тупим
вбитому це набридло і він повернувся набок від терориста

Якось все це смахіває на. Ці бенгальскі вогні з автоматів. Воні стріляють в стену перед собою за метр півторане боячись рікошету.
   
Re: Теракти у москві
TC

Про таджиков

Версия Шейтельмана - что таджиков наняли именно для побега в этой машине. Их посадили в машину после всего. А стреляли другие и их было 11.

Ні хто їх не нанімав. Спіймали чотирьох, вивезли у ліс. Після тортур вони вже були готові зізнатися у чому завгодно.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 4 гостей
 
Повна версія