Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Шабунин сдал каналы Ахметова

Re: Шабунин сдал каналы Ахметова

Логики никакой нет, одни сплошные манипуляции.
   
Re: Шабунин сдал каналы Ахметова

Наши олигархи и Европу тут не хотят,потому что в честной конкуренции все этим мамкины бизнемены пойдут по миру.Весь их успешный бизнес держится на коррупции,переференциях и дотациях.Поэтому на камеру они будут кривляться и расскаывать как они хотят привлекать сюда инвестиции,а по факту это главные враги евроинтеграции
==================================
 Таким був увесь капіталізм на початкових стадіях розвитку. А у нас він ще  до стадії цивілізованості не дойшов. Зрівняй капіталізм клятої Імперії  десь на початку ХХ століття, та хоча б у 1913-му. Зпочатку все через ж...пу. А папа ліберала Джона Кеннеді був махвіозею-бутлегером. :D  Нічого нового. Просто це тре пережити та цивілізувати. Але зараз намітився певний лівацький перегиб. Від того й світова криза.
   
Re: Шабунин сдал каналы Ахметова

Логики никакой нет, одни сплошные манипуляции.
Так манипуляции легко опровергаются логикой и здравым смыслом - это приносит больше пользы для дискуссии и понимания реальности людьми читающими её,  чем махание "шашкой модератора" там где правила сообщества не нарушаются..
   
Re: Шабунин сдал каналы Ахметова

==================================
 Таким був увесь капіталізм на початкових стадіях розвитку. А у нас він ще  до стадії цивілізованості не дойшов. Зрівняй капіталізм клятої Імперії  десь на початку ХХ століття, та хоча б у 1913-му. Зпочатку все через ж...пу. А папа ліберала Джона Кеннеді був махвіозею-бутлегером. :D  Нічого нового. Просто це тре пережити та цивілізувати. Але зараз намітився певний лівацький перегиб. Від того й світова криза.

Польща той шлях пройшла за пару років.
У нас 30 і ситуація не покращується...
   
Re: Шабунин сдал каналы Ахметова

Польща той шлях пройшла за пару років.
У нас 30 і ситуація не покращується...

в польше одним из элементов (одним из сотни) прохождения этого пути было введение тарифа роттердам+ ... за 30 лет никто не додумался подать на него в суд .. в Украине что происходит с ним вы думаю в курсе.

вот вам и причина. .. с другими элементами та же картина.
   
Re: Шабунин сдал каналы Ахметова

   
Re: Шабунин сдал каналы Ахметова

в польше одним из элементов (одним из сотни) прохождения этого пути было введение тарифа роттердам+ ... за 30 лет никто не додумался подать на него в суд .. в Украине что происходит с ним вы думаю в курсе.

вот вам и причина. .. с другими элементами та же картина.
В Польше комми все тиканули в СССР, в Украине остались у  власти, вступив в сговор с криминалом разного уровня и гражданства  .
   
Re: Шабунин сдал каналы Ахметова

в польше одним из элементов (одним из сотни) прохождения этого пути было введение тарифа роттердам+ ... за 30 лет никто не додумался подать на него в суд .. в Украине что происходит с ним вы думаю в курсе.

вот вам и причина. .. с другими элементами та же картина.

Основний елемент - правильна приватизація без утворення Ах яких людей...
Далі - працючі закони, інвестиційна привабливість...
   
Re: Шабунин сдал каналы Ахметова

Основний елемент - правильна приватизація без утворення Ах яких людей...

именно для недопущения олигарховв польше роттердам и вводили)) .. т.к. энергетика была такая же монопольная как у нас и цена рыночног партитета позволяла избежать негитва от этого фактаю

они вели и не получили ах каких людей.. естественно нетольок от роттердама- там целый пакет аналогичных цен был примнене.


но суть в том что тамээто общество восприняло
тут - нет

теперь вы сидите и рассказываете как бы вы хотели чтобы было как в польше но не хочете делать то что делала польша .. категорически.

это шизофрения.
   
Re: Шабунин сдал каналы Ахметова

з ахметовим можно не погоджуватися, але справу про хитання човна з клоуном - треба заохочувати.

коли клоуна втоплять тоді і розбиратися будем.
   
Re: Шабунин сдал каналы Ахметова

именно для недопущения олигарховв польше роттердам и вводили)) .. т.к. энергетика была такая же монопольная как у нас и цена рыночног партитета позволяла избежать негитва от этого фактаю

они вели и не получили ах каких людей.. естественно нетольок от роттердама- там целый пакет аналогичных цен был примнене.


но суть в том что тамээто общество восприняло
тут - нет

теперь вы сидите и рассказываете как бы вы хотели чтобы было как в польше но не хочете делать то что делала польша .. категорически.

это шизофрения.
Капець..  :facepalm:
Польща провела швидку приватизацію і шокову терапію. Це побудувало фундамент економіки.
З'явились би там Ах які люди і у них бі були ті ж проблеми...

Ми тягнули з приватизацією багато років і потім віддали все бандитам без будь-якої терапії.
От і маємо те, що маємо...
   
Re: Шабунин сдал каналы Ахметова

Ми тягнули з приватизацією багато років
Чому? Тому що виконували злу волю майбутніх олігархів чи тому що суспільство голосувало за КПУ, СПУ, СелПУ та інші бюти, які виступали проти неї? :)
   
Re: Шабунин сдал каналы Ахметова

Чому? Тому що виконували злу волю майбутніх олігархів чи тому що суспільство голосувало за КПУ, СПУ, СелПУ та інші бюти, які виступали проти неї? :)

Та в Польщі теж суспільство в штики прийняло шокову терапію.
Але пережили і пішли вперед.

А у нас був шок без терапії...
   
Re: Шабунин сдал каналы Ахметова

А у нас був шок без терапії...
І далі так буде - бо це суспільство загалом, а не олігархи, бажає собі електроенергію за 1,4 чи 1,7 при тому що вона коштує на ринку біля 3грн (і без різниці це прихильники Зе, По, Ти чи Ля - в цьому бажанні суспільство єдине.. ) І те що в Польщі зробили в перший рік - ринкові ціни, з підтримкою держави лише тих хто дійсно цього потребує а не всіх як у нас , у нас на 30році все ще немає в цьому ради..

Останнє редагування: 7 грудня 2021 13:27:29 від Sagin
   
Re: Шабунин сдал каналы Ахметова

з ахметовим можно не погоджуватися, але справу про хитання човна з клоуном - треба заохочувати.

коли клоуна втоплять тоді і розбиратися будем.

Нужно понимать кого поставить взамен,чтобы не получилось как с Овощем сменить одного рыга на другого только в вышиванке
   
Re: Шабунин сдал каналы Ахметова

тобы не получилось как с Овощем


а чем вм не понравилось как с овощем? овощ-петя в сравнении был абсолютный прогресс в строителсьвте государства.
петя-зеленский - регресс/стагнация....

почему вам не нравится прогресс и вы кайфуете от регресса/стагнации??
   
Re: Шабунин сдал каналы Ахметова

І далі так буде - бо це суспільство загалом, а не олігархи, бажає собі електроенергію за 1,4 чи 1,7 при тому що вона коштує на ринку біля 3грн (і без різниці це прихильники Зе, По, Ти чи Ля - в цьому бажанні суспільство єдине.. ) І те що в Польщі зробили в перший рік - ринкові ціни, з підтримкою держави лише тих хто дійсно цього потребує а не всіх як у нас , у нас на 30році все ще немає в цьому ради..

Ну не буде в рамках олігархату ринкових цін.
Ринкові ціни встановлюються від взаємодії численних конкурентних продавців і масових платіжоспроможних покупців.
   
Re: Шабунин сдал каналы Ахметова

Ну не буде так не буде - тоді не скавчіть що в Польщі щось вдалося, а у нас ні.. Бо як багато було в 92 році там масового платіжоспроможного покупця чи чисельного конкурентного продавця?
 Не можна дотувати за рахунок грабунку ЕнергоАтома чи промислових спожівачів, електроенергію, якої багато споживають Зеленський, Порошенко, Ахметов чи ще хтось,  хто живе в палацах, і хто може за неї платити будь яку ціну. І в цьому бажання Ахметових, як олігархів та власників енергетики розходяться з бажанням суспільства.. І як не дивно, бажання Ахметових в цьому питанні є прогресивним для розвитку країни, а бажання суспільства - ні. Але суспільство перемагає..:)

Останнє редагування: 7 грудня 2021 14:08:51 від Sagin
   
Re: Шабунин сдал каналы Ахметова

Так манипуляции легко опровергаются логикой и здравым смыслом - это приносит больше пользы для дискуссии и понимания реальности людьми читающими её,  чем махание "шашкой модератора" там где правила сообщества не нарушаются..

 :facepalm1:

Хуйлята теж як і наші зайвoхромосомні "патріотичні" звірята вважають, що якщо не знаходяться ті, кому не шкода часу розвіювати міфи їхньої геббельсoвщини, значить їй немає альтернативи  :lol:

П.С. А бан за штабну роботу начебто ніхто не скасовував  ;)
   
Re: Шабунин сдал каналы Ахметова

А бан за штабну роботу начебто ніхто не скасовував
Дивно - чого ж тоді Ви тут досі  пишете?  :S
   
Re: Шабунин сдал каналы Ахметова

Дивно - чого ж тоді Ви тут досі  пишете?  :S

Спостерігаю за поведінкою зайвохромосомних "патріотів" та свиноботів  (P)
   
Re: Шабунин сдал каналы Ахметова

Так і я ж про те - "штабні" повинні спостерігати із "бані"..
   
Re: Шабунин сдал каналы Ахметова

Ну не буде так не буде - тоді не скавчіть що в Польщі щось вдалося, а у нас ні.. Бо як багато було в 92 році там масового платіжоспроможного покупця чи чисельного конкурентного продавця?
 Не можна дотувати за рахунок грабунку ЕнергоАтома чи промислових спожівачів, електроенергію, якої багато споживають Зеленський, Порошенко, Ахметов чи ще хтось,  хто живе в палацах, і хто може за неї платити будь яку ціну. І в цьому бажання Ахметових, як олігархів та власників енергетики розходяться з бажанням суспільства.. І як не дивно, бажання Ахметових в цьому питанні є прогресивним для розвитку країни, а бажання суспільства - ні. Але суспільство перемагає..:)

Ціни - ПОХІДНА.
Не ціни потрібно встановлювати, а ринкові механізми впроваджувати.
Демонополязація, судова реформа, створення інвестклімату і т.п. ...
Ціни ринок відрегулює...
   
Re: Шабунин сдал каналы Ахметова

Так отож - Ви ж краще знаете що і як робити ніж ті хто дійсно робили реформи в Польщі, Словаччині чи ще де,  і тому там все ще "жевріють", а ми тридцять років вже " процвітаємо" і розповідаємо - "ринкові ціни" не на часі.. І тому наш старий ринок електроенергії закрився з боргами в 50млрд, новий за два роки вже наближаеться до цієї цифри, а ненависний вам ххххх (тут кожен може поставити призвіще саме свого ненависного - По, ЗЕ, Ах чи Ти, наприклад :))  в своєму палаці  споживає електроенергію по 1,7 і с кожною спожитою кВт*годиною заганяє ринок в борг мінімум на півтори гривні... Так само як і Ви самі це робите, але Вас це сотні грн., а у ненависного ххххх це тисячи чи десятки тисяч..
Ціне не треба встановлювати - треба щоб усі платили за те що споживають стільки скільки воно коштує. Хто дійсно не може плати - держава має допомогти, але якщо всі побутові  споживачі с кожною спожитою кВт*годиною наносять збиток - так ніякий ринок працювати не зможе. І ніякий цивілізований інвестор не прийде на такий ринок..

Останнє редагування: 7 грудня 2021 14:41:41 від Sagin
   
Re: Шабунин сдал каналы Ахметова

Так отож - Ви ж краще знаете що і як робити ніж ті хто дійсно робили реформи в Польщі, Словаччині чи ще де,  і тому там все ще "жевріють", а ми тридцять років вже " процвітаємо" і розповідаємо - "ринкові ціни" не на часі.. І тому наш старий ринок електроенергії закрився з боргами в 50млрд, новий за два роки вже наближаеться до цієї цифри, а ненависний вам ххххх (тут кожен може поставити призвіще саме свого ненависного - По, ЗЕ, Ах чи Ти, наприклад :))  в своєму палаці  споживає електроенергію по 1,7 і с кожною спожитою кВт*годиною заганяє ринок в борг мінімум на півтори гривні... Так само як і Ви самі це робите, але Вас це сотні грн., а у ненависного ххххх це тисячи чи десятки тисяч..

Ви читати вмієте?
Польща зробила РИНКОВІ МЕХАНІЗМИ, а ви пропонуєте без ринкових механізмів тупо адміністративно піднімати ціни.
Ціни - то НАСЛІДОК, а не причина...
   
Re: Шабунин сдал каналы Ахметова

Дружочки, вижу штабные ахметовские боты разбушевались на фупе, будем банить.

 (tu)
Теж помітив.
Прямо кожний другий "свинобот" раптом став "я за рудого!"


Останнє редагування: 7 грудня 2021 14:55:58 від Michigan
   
Re: Шабунин сдал каналы Ахметова

Я не пропоную адміністративно піднімати ціни - я пропоную перестати роздавати гроші із бюджету (тому що саме держбюджет знов і знов буде вирішувати питання боргів енерноринка) всім підряд через ціну, а дотувати цільовими грошима лише тих кому це дійсно потрібно - саме це першим кроком зробила Польща, за що досі клянуть Бальцеровича.. Але ми краще знаємо.. :)
   
Re: Шабунин сдал каналы Ахметова

в польше одним из элементов (одним из сотни) прохождения этого пути было введение тарифа роттердам+ ... за 30 лет никто не додумался подать на него в суд .. в Украине что происходит с ним вы думаю в курсе.

вот вам и причина. .. с другими элементами та же картина.
Тобто в Польщі вугілля з копалень Вроцлава та Лодзі теж впарювали полякам як "південно-африканське вугілля"? :K  8-:
Може ще прізвище перших 10 олігархів, які всю економіку Польщі тримають в своїх "пазурах" назвеш?  :shuffle:
   
Re: Шабунин сдал каналы Ахметова

з ахметовим можно не погоджуватися, але справу про хитання човна з клоуном - треба заохочувати.

коли клоуна втоплять тоді і розбиратися будем.
Ти взагалі їбанувся? Будь-яке "хитання" зараз - це заохочувати подальшу кацапську агресію.
Тобто, ти корисний ідіот чи....?
   
Re: Шабунин сдал каналы Ахметова

Я не пропоную адміністративно піднімати ціни - я пропоную перестати роздавати гроші із бюджету (тому що саме держбюджет знов і знов буде вирішувати питання боргів енерноринка) всім підряд через ціну, а дотувати цільовими грошима лише тих кому це дійсно потрібно - саме це першим кроком зробила Польща, за що досі клянуть Бальцеровича.. Але ми краще знаємо.. :)

Ні чукча не читач, чукча писач.
Якраз Бальцерович робив все вірно. І він не цінами крутив, а робив ринкові механізми з самого початку.
З моменту приватизації.
І шокова терапія була вірним кроком. Але це були комплексні кроки по впровадженню ринкових механізмів, а не тупе маніпулювання цінами.

У нас підняли ціни на комуналку і ввели тупу субсидію. І все. Ніяких кроків далі...
Так і далі будуть руйнувати економіку.
   
Re: Шабунин сдал каналы Ахметова

Ні чукча не читач, чукча писач.
Якраз Бальцерович робив все вірно. І він не цінами крутив, а робив ринкові механізми з самого початку.
З моменту приватизації.
І шокова терапія була вірним кроком. Але це були комплексні кроки по впровадженню ринкових механізмів, а не тупе маніпулювання цінами.

У нас підняли ціни на комуналку і ввели тупу субсидію. І все. Ніяких кроків далі...
Так і далі будуть руйнувати економіку.
Сагін - такий же "ахметко-манагер" як Алєжка просто це не офішує.
Цим "ахметівцям" ніяк не зрозуміти - що "ринкова ціна" в кожній країні окрема. Якщо 90% населення сидять на субсидії щоб платити, то це не "ринкова ціна" - це адміністративна ціна яку намалювали зі стелі.
Ахметко-імперію треба знищити, створити конкуренцію, завести 5-6 конкуруючих контор - шведи, австрійці, німці, американці. Зробити належний аудіт, бо там Дамір Ахмєткін черговий mansion собі на південному березі Франції купляє, а ахмєткіни "глашатаї" тут постійно кричать що руда падла працює "в збиток" :facepalm:  [M]
Кияша вже договорилася до того, що без про-кацапського паразита "ахмєткі" організм "Україна" помре. :laugh:
   
Re: Шабунин сдал каналы Ахметова

 
Ні чукча не читач, чукча писач.
Приємно познайомитися.
Тоді ще раз -  я не знаю що там у Вас з комуналкою, я лише про те що я знаю і що мені болить. На ринку генерації електроенергії нема монополії однієї людини чи виду генерації - це є конкурентний ринок, на якому є атом, вода, вугілля, газ, сонце та вітер, які належать різним власникам,  і навіть "бацька" з імпортними словаками є. Тобто це є конкурентний ринок з тим станом генерації що є - але іншої у нас поки що немає. І на ньому складається ринкова ціна - хочете Ви це визнавати чи ні, від того ця ціна нашого ринку не стає менш чи більш ринковою.
І якщо Ви чи я, чи Порошенко чи Зеленский споживають цю енергію дешевше ніж вона коштує на цьому ринку, то цю різницю хтось повинен відшкодувати. І зазвичай цім хтось є держбюджет. І наше суспільство бажає  - щоб я своїми платежами в бюджет відшкодовував цю різницю не лише моєму сусіду з пенсією в 3тис. якій споживає 100кВт*г, тобто 130грн. а і умовному Порошенко який споживає 1000 чи 10000 кВт*г на свій палац - тобто 1300-13000грн. І це саме бажання суспільства - дотувати з бюджетна  багатих людей. МВФ та умовний Ахметов - проти цього.. :)
   
Re: Шабунин сдал каналы Ахметова

Сагін - такий же "ахметко-манагер"
Знаєте за ті роки що я провів на ФУПі в які лише боти мене не зараховували люди з не дуже високим рівнем інтелекта та які лише посади мені не приписували   - і "ментом" був, і "прокуроським", і "штабним бюту", і "педохфілом", і "лахтинцем", і "податківцем" - всього  вже і не перерахувати.. Тож я і посаду "ахметко-манагера" якось вже переживу.. :) Але Ваша дуже  показова реакція - коли людині нема чого протиставити аргументам здорового глузду..
   
Re: Шабунин сдал каналы Ахметова

Знаєте за ті роки що я провів на ФУПі в які лише боти мене не зараховували люди з не дуже високим рівнем інтелекта та які лише посади мені не приписували   - і "ментом" був, і "прокуроським", і "штабним бюту", і "педохфілом", і "лахтинцем", і "податківцем" - всього  вже і не перерахувати.. Тож я і посаду "ахметко-манагера" якось вже переживу.. :) Але Ваша дуже  показова реакція - коли людині нема чого протиставити аргументам здорового глузду..
Я все вище написав.
Ціни в Україні "неринкові".
Їх "зверху" спустили адміністративним методом. Немає методології та розрахунків.
Ахмет з 2014 року ганяє "лугандонське вугілля" видаючи його за "вугілля з ПАР", то розповідає басні про "ротердам++". Порошидло та його ботоферми цю брехню активно підтримують.
Той хто продовжує підтримувати цю брехню - активний посіпака олігархів та платний штабний у них на утриманні.
Я не вірю, що люди без грошового заохочення можуть тут писати про те, що "ахмєтка - ум, чєсть і совєсть нашей епохі!" (с)
   
Re: Шабунин сдал каналы Ахметова

Приємно познайомитися.
Тоді ще раз -  я не знаю що там у Вас з комуналкою, я лише про те що я знаю і що мені болить. На ринку генерації електроенергії нема монополії однієї людини чи виду генерації - це є конкурентний ринок, на якому є атом, вода, вугілля, газ, сонце та вітер, які належать різним власникам,  і навіть "бацька" з імпортними словаками є. Тобто це є конкурентний ринок з тим станом генерації що є - але іншої у нас поки що немає. І на ньому складається ринкова ціна - хочете Ви це визнавати чи ні, від того ця ціна нашого ринку не стає менш чи більш ринковою.
І якщо Ви чи я, чи Порошенко чи Зеленский споживають цю енергію дешевше ніж вона коштує на цьому ринку, то цю різницю хтось повинен відшкодувати. І зазвичай цім хтось є держбюджет. І наше суспільство бажає  - щоб я своїми платежами в бюджет відшкодовував цю різницю не лише моєму сусіду з пенсією в 3тис. якій споживає 100кВт*г, тобто 130грн. а і умовному Порошенко який споживає 1000 чи 10000 кВт*г на свій палац - тобто 1300-13000грн. І це саме бажання суспільства - дотувати з бюджетна  багатих людей. МВФ та умовний Ахметов - проти цього.. :)

 :)
Ціни на е/е - то невелика частина нашого бардаку.
І немає там ніякого ринку і реальної конкуренції.
Порівняйте ціни реалізації атомки і сонячної генерації.
А ви пропонуєте тупо регулювати відпускні ціни кінцевим споживачам.
Не вийде з цього ніякого ринку.
   
Re: Шабунин сдал каналы Ахметова

з ахметовим можно не погоджуватися, але справу про хитання човна з клоуном - треба заохочувати.

коли клоуна втоплять тоді і розбиратися будем.

Так краще тоді вже хуйло підтримати, його можна ненавидіти, але ж блазня він точно ще швидше втопить. А потім вже розберемось що і як
   
Re: Шабунин сдал каналы Ахметова

Так краще тоді вже хуйло підтримати, його можна ненавидіти, але ж блазня він точно ще швидше втопить. А потім вже розберемось що і як
А ось й Лахта-2 з "цінними порадами" не забарилася.
   
Re: Шабунин сдал каналы Ахметова

завести 5-6 конкуруючих контор - шведи, австрійці, німці, американці.
Все ж таке загальне виборче право - зло. Уявлення про світ на рівні п'ятриічної дитини.
   
Re: Шабунин сдал каналы Ахметова

А ось й Лахта-2 з "цінними порадами" не забарилася.

Та то я "гиперболизировал для доходчивости"
   
Re: Шабунин сдал каналы Ахметова

Сука, якась країна дурнів - будемо заводити за ручку, певної юрисдикції, показувати пальчиком, щоб конкурували, бля )
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія