Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Майдан-3 або спецоперація Кремля?

Майдан-3 або спецоперація Кремля?

Може досить зелені вигадувати усіляку поє…бень? У нас же є Конституційний суд який і призначен або залишити найвеличнішого, або зробити висновок, що  тут таки є проблема. І все. Кацапи там чи підлі порохоботи- народу України не вказ! Навіщо ж тоді приймалася Конституція та створювався КС? Може Буданов про нього забув? Але начебто він людина розумна і мені подобається. Ой, це ж я забув. Зелень його вже декілька років як розвалила і там нема кворума. А може там э погані люди, чи були? Так що, не було часу набрати інших? Був. А може хтось не хоче? Тому шукають темну кішку в темній кімнаті, особливо коли ії там нема! ;)
   
Re: Майдан-3 або спецоперація Кремля?

Хильнув?
   
Re: Майдан-3 або спецоперація Кремля?

Побігли зе ботики за вказівками! До кураторів. Можу підказати варіанти :
1/ 0,5л
2/0,7 л.
3/1,0 л
 :fuck:
   
Re: Майдан-3 або спецоперація Кремля?

Хильнув?

Апереділ!!! Стахановець ти наш! :D
   
Re: Майдан-3 або спецоперація Кремля?

Так доречі, зе- гидоти, а де Конституційний суд?
   
Re: Майдан-3 або спецоперація Кремля?
Geo

Побігли зе ботики за вказівками! До кураторів. Можу підказати варіанти :
1/ 0,5л
2/0,7 л.
3/1,0 л
 :fuck:

Ця пи*дота дуже тупа і передбачена.
   
Re: Майдан-3 або спецоперація Кремля?

Wolter, по цій проблемі в моїй голові поселилась така вавка:
можна обійтись і без КС  -- просто зєля 19-го травня пише заяву за власним бажанням. прездентські повноваження формально переходить до голови ВР. Реально "президенство" отримує колегіальний орган РНБО.
Зєлі, як видатному артисту і клянчі зброї придумують якусь посаду "обличя України" без ніяких повноважень. - і хай їздить по світу і доносить там рішення РНБО.
   
Re: Майдан-3 або спецоперація Кремля?
Geo

Так доречі, зе- гидоти, а де Конституційний суд?

1. 0.7?
2. Опять набухался?
3. Коньячок жереш з ранку?
4. Літруху всосал?
5. 0.5?
6. Хватіт бухать!
7. Волька снова пьяньій
8. Че, нажрался уже?
9. Алкаш снова за свойо.
10. Бухаєш?


Тут різноманіття таке Зелене, що в кращі роки за ОПЗЖ вони не були такими креативними, ці йопані папуаси.
   
Re: Майдан-3 або спецоперація Кремля?

Wolter, по цій проблемі в моїй голові поселилась така вавка:
можна обійтись і без КС  -- просто зєля 19-го травня пише заяву за власним бажанням. прездентські повноваження формально переходить до голови ВР. Реально "президенство" отримує колегіальний орган РНБО.
Зєлі, як видатному артисту і клянчі зброї придумують якусь посаду "обличя України" без ніяких повноважень. - і хай їздить по світу і доносить там рішення РНБО.
Шановний romb, я бачиш, навіть не кометую, хоча є що казати, на тє Конститкційниц суд… який розвалили. Доречі його блокування- сам по собі здочин та узурпація. Але ж це зроблене не просто  так, а щоб знищити усі демократичні основи державності.
   
Re: Майдан-3 або спецоперація Кремля?

Шановний romb, я бачиш, навіть не кометую, хоча є що казати, на тє Конститкційниц суд… який розвалили. Доречі його блокування- сам по собі здочин та узурпація. Але ж це зроблене не просто  так, а щоб  :weep: знищити усі демократичні основи державності.
АААААААААААА, я вкумекав. в тебе претезії до КС.  а в мене претензії до неперевиборів коміка
   
Re: Майдан-3 або спецоперація Кремля?

АААААААААААА, я вкумекав. в тебе претезії до КС.  а в мене претензії до неперевиборів коміка

Президенти і їх час на табуретці.

Кравчук Леонід Макарович   2 роки, 7 місяців, 14 днів
Кучма Леонід Данилович   10 років, 6 місяців, 4 дні
Ющенко Віктор Андрійович   5 років, 1 місяць, 2 дні
Янукович Віктор Федорович   4 роки, 0 місяців, 27 днів
Порошенко Петро Олексійович   4 роки, 11 місяців, 13 днів

Є стаття Конституції:
103 - про вибори
108 - порядок передачі повноважень президента
   
Re: Майдан-3 або спецоперація Кремля?

Може досить зелені вигадувати усіляку поє…бень? У нас же є Конституційний суд який і призначен або залишити найвеличнішого, або зробити висновок, що  тут таки є проблема. І все. Кацапи там чи підлі порохоботи- народу України не вказ! Навіщо ж тоді приймалася Конституція та створювався КС? Може Буданов про нього забув? Але начебто він людина розумна і мені подобається. Ой, це ж я забув. Зелень його вже декілька років як розвалила і там нема кворума. А може там э погані люди, чи були? Так що, не було часу набрати інших? Був. А може хтось не хоче? Тому шукають темну кішку в темній кімнаті, особливо коли ії там нема! ;)

Такі як ти  і є гарний приклад кацапського іпсо коли раз поразу торочите про вибори та нелегетимність влади. Те саме вони роблять в штатах.
   
Re: Майдан-3 або спецоперація Кремля?

А з якою ж метою постиш якщо не хильнув?
Хочеш голосування під обстрілам, під окупацією, з повітряними тривогами, солдатами в окопах, невідомою кількістю полонених і біженцями по світу -  щоб оргазмнути?
   
Re: Майдан-3 або спецоперація Кремля?
Geo

Президент і Верховний Головнокомандувач Зеленський буде сидіти на посаді до кінця війни. Бо під час Воєнного Стану вибори не проводяться. А ще й окуповані території є.

Питання цього взагалі не існує.

Все інше буде вже після війни і нашої перемоги.
   
Re: Майдан-3 або спецоперація Кремля?
Geo

А з якою ж метою постиш якщо не хильнув?
Хочеш голосування під обстрілам, під окупацією, з повітряними тривогами, солдатами в окопах, невідомою кількістю полонених і біженцями по світу -  щоб оргазмнути?

Він хоче не виборів, а тлумачення Конституційним Судом.
А тут нєхєр тлумачити.
Тут все однозначно.

   
Re: Майдан-3 або спецоперація Кремля?

Він хоче не виборів, а тлумачення Конституційним Судом.
А тут нєхєр тлумачити.
Тут все однозначно.
Як ти не розумієш? Питання навіть не тільки у виборах. Можливо КС буде виходити з якоїсь законної неможливості і бубочку еще залишать, або залишать з первними обмеженнями, але де той КС? КС просто тупо нема. Йде захоплення влади зермаками, скрізь єдиний марахвон, карочА беспрєдел. Так ми опинимось в узурпованому суспільстві купкою прохіндеїв, а оскільки рашка в чистую навряд чи вгомонится, то буде вічна влада чк у Асада в Сірії , де постійний військовий стан. Саме тому яКонституція в цьому категорична.
   
Re: Майдан-3 або спецоперація Кремля?
Geo

Як ти не розумієш? Питання навіть не тільки у виборах. Можливо КС буде виходити з якоїсь законної неможливості і бубочку еще залишать, або залишать з первними обмеженнями, але де той КС? КС просто тупо нема. Йде захопленнч влади зермаками, скоізь єдиний марахвон, карочА беспрєдел. Так ми опинимось в узурпованому суспільстві купкою прохіндеїв, а оскільки рашка в чистую навряд чи вгомонится, то буде вічна влада чк у Асада в Сірії , де постійний військовий стан. Саме тому яКонституція в цьому категорична.


Так ти про КС? Про вибори? Чи про узурпацію влади Сонцесяйним Піаністом?
   
Re: Майдан-3 або спецоперація Кремля?
Geo

Якщо про узурпацію влади Сонцесяйним Піаністом, то це взагалі не обговорюється. Це, як вода-мокра.
   
Re: Майдан-3 або спецоперація Кремля?
Geo

Сонцесяйний Піаніст і його шобла розуміють, що війна колись скінчиться. І "надо сєбє шото такі думать"....

Ось вони і діють з розрахунком на майбутнє. Хуйло-2.
   
Re: Майдан-3 або спецоперація Кремля?

Хильнув?
А хоч би й так, яке твоє собаче діло?
   
Re: Майдан-3 або спецоперація Кремля?

Якщо про узурпацію влади Сонцесяйним Піаністом, то це взагалі не обговорюється. Це, як вода-мокра.
Гірше чим піаніст є проблема (!!!) — Генеральний секретар завгосп ЦК КПССН.
   
Re: Майдан-3 або спецоперація Кремля?

Майдан 3 вже був, тут правий Geo.
 
 Тільки по голому рахунку він правий. Його дату назвати йому огидно або хз.
  Я назву  її точно.

 Тепер Майдан 4 , албібек петра мудачука ща хуйла гроші.

 Буде він  А Geo там мусить повістки роздавати

 
   
Re: Майдан-3 або спецоперація Кремля?

Так доречі, зе- гидоти, а де Конституційний суд?
уяви, Президент відповідно Конституції задіює Стан Війни.
 Пряме положення -  пряма дія. І буде один суд - ЗСУ
   
Re: Майдан-3 або спецоперація Кремля?

можна обійтись і без КС  -- просто зєля 19-го травня пише заяву за власним бажанням. прездентські повноваження формально переходить до голови ВР. Реально "президенство" отримує колегіальний орган РНБО.


'Це вже було!' - Кучма

В 2014 році. На початку, тівно 10 років тому. Пам'ятаєте які результалії були цього колегіального рішення?
   
Re: Майдан-3 або спецоперація Кремля?

А пам'ятаєте як восторжестувавала дємократія, коли після втечі овоча, Рада, одностайно, коституційною більшістю обрала сексота Турчінова на воПрезидентство? Які були файні колеґіальні часи!
   
Re: Майдан-3 або спецоперація Кремля?

Ты ж сам за киргиз-революсьён топиш,придур
   
Re: Майдан-3 або спецоперація Кремля?

А пам'ятаєте як восторжестувавала дємократія, коли після втечі овоча, Рада, одностайно, коституційною більшістю обрала сексота Турчінова на воПрезидентство? Які були файні колеґіальні часи!

Да там вариантов не было, принятые законы нужно было подписывать

Вот он и подписывал..и больше нихера не делал
   
Re: Майдан-3 або спецоперація Кремля?

уяви, Президент відповідно Конституції задіює Стан Війни.
 Пряме положення -  пряма дія. І буде один суд - ЗСУ
Якщо дійде досуда ВСУ , то я вам зеленим плкидькам не заздрю.
   
Re: Майдан-3 або спецоперація Кремля?

Якщо дійде досуда ВСУ , то я вам зеленим плкидькам не заздрю.

Яке ж ти притрушене...
   
Re: Майдан-3 або спецоперація Кремля?

Якщо дійде досуда ВСУ , то я вам зеленим плкидькам не заздрю.
ну всу так всу. Тоді не зелені покидькі а зєльониє ублюдкі
   
   
Re: Майдан-3 або спецоперація Кремля?

Яке ж ти притрушене...
спробуй  випий скіко в голандіях фінляндії. Печінку виплюнеш, а вольтарьону заєбок
   
Re: Майдан-3 або спецоперація Кремля?

Так доречі, зе- гидоти, а де Конституційний суд?
конституційний суд треба було розстріляти ще коли він скасував статтю про незаконне збагачення посадових осіб. До речі під час диктаторства Януковича був КС і не мав до нього претензій.
   
Re: Майдан-3 або спецоперація Кремля?

Може досить зелені вигадувати усіляку поє…бень? У нас же є Конституційний суд який і призначен або залишити найвеличнішого, або зробити висновок, що  тут таки є проблема. І все. Кацапи там чи підлі порохоботи- народу України не вказ! Навіщо ж тоді приймалася Конституція та створювався КС? Може Буданов про нього забув? Але начебто він людина розумна і мені подобається. Ой, це ж я забув. Зелень його вже декілька років як розвалила і там нема кворума. А може там э погані люди, чи були? Так що, не було часу набрати інших? Був. А може хтось не хоче? Тому шукають темну кішку в темній кімнаті, особливо коли ії там нема! ;)
+================================+
Зайвий алкоголь - ось твоя проблема!
   
Re: Майдан-3 або спецоперація Кремля?

Так доречі, зе- гидоти, а де Конституційний суд?
+=============================================+
Зайди на їх сайт та спитай:  https://ccu.gov.ua/index.php
   
Re: Майдан-3 або спецоперація Кремля?

Вольфганг, на чужині ти набрався зайвих та дуже шкідливих звичок. Це не є гуд. Твої дописи стають все меньше зрозумілими. Може достатньо тільки алкоголю?
   
Re: Майдан-3 або спецоперація Кремля?

Вольфганг, на чужині ти набрався зайвих та дуже шкідливих звичок. Це не є гуд. Твої дописи стають все меньше зрозумілими. Може достатньо тільки алкоголю?

Чого ж тільки алкоголю, там ще й вісім бустерів боряцця за залишки ганглію!  :laugh:
   
Re: Майдан-3 або спецоперація Кремля?

Якщо дійде досуда ВСУ , то я вам зеленим плкидькам не заздрю.
+=====================================================+
ЗСУ присягає Україні та клянеться виконувати всі закони України.
Ти пропонуєш їм порушувати присягу?
   
Re: Майдан-3 або спецоперація Кремля?

Я тільки но проїхав кордон, прямую на Запоріжжя на під‘їзді до Львова, зв‘язок відновився. Деякі повинні зрозуміти, що Україна б‘ється за Незалежність та Демократію.  Одне без одного не буває, бути в залежності від диктатури або узурпації гнідами, це вже ваааще!
   
Re: Майдан-3 або спецоперація Кремля?

Ну як завжди. Тупі прихильники певної політсили тільки брехати про випиті декалітри можуть. КС- розтріляти, ні ви тільки но почитайте! Почнуть з КС, закінчать як з навальними-гіркіндами. Це теж покидьки та імперці, так що « верноподданические реверансы», вас дурнів не врятують. Зелень взагалі тупорила.
   
Re: Майдан-3 або спецоперація Кремля?

Корочше, прихильники певної політсили, де КС? Темників досі не отримали, прАститутки? Це наш КС, не кацапський. Коли й були хтось не ті- можливо, але більше ніж за два роки ніхто їх не змінював і не призачав. Це що? Випадково, ублюдки? Ні. Ми всі бачимо в яку гру ви граєте. Ваш бубочка по фрейду ляпнув Шустеру: « Нас усіх пересаджають!». Єрмак його попередив. Звертайьессь в КС, повернить йому кворум і як він вирішить так і буде. Що не так?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія