Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Евакуація Притомних - Інформація

Евакуація Притомних - Інформація

У зв"язку з очікуваною перемогою прокацапського кандидата в президенти Зеленського багато його противників замисляться, що робити. Деякі залишаться і будуть боротися, деякі залишаться і не будуть, а деякі не захочуть ні словом, ні ділом брати участь у тому, що буде відбуватися в Україні.

Я не засуджую будь-який вибір. Проте якщо хтось із вас цікавиться еміграцією, ось інформація по Канаді:

https://www.canada.ca/en/immigration-refugees-citizenship/services/immigrate-canada.html

Декілька практичних порад.

1) Якщо ви подасте аплікаційний пакет навіть сьогодні, цей процес займає певний час, і є ризик, що ситуація в Україні поміняється настільки, що це може негативно вплинувати на ваше подання у багатьох відношеннях. Тому я рекомендую, якщо є така можливість, виїхати у Польщу, поки кордони відкриті, попрацювати там і податися уже у посольстві в Варшаві. Таким чином ви мінімізуєте потенційні ризики, заробите більше грошей, які теж будуть потрібні у Канаді, і матимете європейський досвід роботи (що є додатковим плюсом при пошуку роботи в Канаді). Якщо можете зараз виїхати у будь-яку іншу країну, то той самий алгоритм. Головне - щоб ви там були легально.

2) Перед тим, як виїхати, візьміть нотаріально завірену довідку з української поліції по місцю проживання, яка вкаже, що у вас не було кримінальних проблем. Це стандартна довідка. На іміграційному сайті прочитайте, які зараз вимоги. Коли я подавала свої доки (давно), довідка мала бути за останніх 5 років на момент подачі документів.

3) Також добудьте хоча б декілька письмових рекомендаційних листів від ваших роботодавців і зробіть професійний переклад, завірений нотаріально.

4) Переконайтеся, що у вас є всі документи. Я навіть рекомендую, якщо є можливість, зробити копії трудової та залікової книжок з переліком екзаменів та заліків, які здавали. Це не потрібно для еміграції, але пригодиться при працевлаштуванні (деякі фірми роблять міжнародну перевірку рівня навчання) або коли ви будете на щось перевчатися. Певні курси можуть бути зараховані із української програми.

5) Якщо хочете емігрувати чи як мінімум працювати за кордоном, подумайте, коли продавати своє майно. Я передбачаю, що ціни будуть падати, але не можу і не хочу давати якихось рекомендацій у цьому плані.


Форумчани, якщо ви проживаєте у інших країнах, можете поширювати інформацію про еміграцію туди у цій темі. Канадці-форумчани, можете доповнювати її, спираючись на власний досвід чи інформацію.


Це все, що я особисто можу зробити для тих українців, які поділяють ці ж цінності, що і я, у плані того, що відбулося. Я бажаю вам всього найкращого.



Останнє редагування: 21 квітня 2019 19:23:16 від Inanna
   
поздно, там уже китайцы
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

поздно, там уже китайцы

Брехня.
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

ото і уся любовь до України ))
може ти кацапська ботіха під прикриттям, га?

п.с. так і уявляю, як тролль Іванна в купі з вибувшими з України по її наводці прийдуть на фуп нас, українців, життя вчити.

от же ж огидна потвора.  :laugh:
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

ото і уся любовь до України ))
може ти кацапська ботіха під прикриттям, га?

п.с. так і уявляю, як тролль Іванна в купі з вибувшими з України по її наводці прийдуть на фуп нас, українців, життя вчити.

от же ж огидна потвора.  :laugh:
якщо 60% калірованих імбецилів
(модель "пост-срср" з зменшеним мозком і відсутньою логікою)
то чому б і не повчити.
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

У них є список корупціонерів якім візи бриють зі старту, не те, що громадянство. Правда прихильникам Петра можна по лінії свідків єгови або ображених геїв, але то треба себе проявити активно
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація
Via

Чого це я маю тікати з рідної землі? Хай наволоч тікає.
Пережили Януковича, переживемо і зелепуху.
Тим паче, що результатів ще нема.
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

ваня а чо скромно молчишь про штуку баксов, которую нужно приложить для рассмотрения анкеты иммигрейшн оффисерами?    :lol:
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

Хтось би її вграв, може б попустило пришелепкувату.
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

 :lol:

забаньте уже уєбана Ваню
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

Хтось би її вграв, може б попустило пришелепкувату.

В педра специ хіба мізки грати
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація
RSP

Не шизуйте.
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

Пережили Януковича, переживемо і зелепуху.

 (tu)
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

ото і уся любовь до України ))
може ти кацапська ботіха під прикриттям, га?

п.с. так і уявляю, як тролль Іванна в купі з вибувшими з України по її наводці прийдуть на фуп нас, українців, життя вчити.

от же ж огидна потвора.  :laugh:

Просто на відміну від таких, як ти, у мене є почуття емпатії до нормальних українців. Країну не зберегли, але їх треба зберегти. Я не хочу, щоб всякі Елки-ревалюціанєрки патріотів мучили по підвалах і стріляли атошникам у спину (а це буде).

Тож нехай той, хто хоче, виїде, живе достойним життям та збереже свій генофонд, щоб не класти своїх дітей навозом під московський чобіт.

   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

Чого це я маю тікати з рідної землі?

Бо тебе заріжуть зелені кацапи.
Згадай 30-ті роки. Буде репете.
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

Чого це я маю тікати з рідної землі? Хай наволоч тікає.
Пережили Януковича, переживемо і зелепуху.
Тим паче, що результатів ще нема.

Ну я і кажу, що вибір ваш не засуджую. Дехто і голодомор пережив.

Але дехто буде приймати інше рішення.
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

Бо тебе заріжуть зелені кацапи.
Згадай 30-ті роки. Буде репете.

Погрожуєш українцям, Вологда ?
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

ваня а чо скромно молчишь про штуку баксов, которую нужно приложить для рассмотрения анкеты иммигрейшн оффисерами?    :lol:

Коли я подавалася, то треба було показати, що маєш 10К. І що? тим більше якщо люди будуть працювати спочатку у Польщі.
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

Чого це я маю тікати з рідної землі? Хай наволоч тікає.
Пережили Януковича, переживемо і зелепуху.
Тим паче, що результатів ще нема.
Вам і не варто тікати, не ображатесь але Ви хоч і у вишиванці але маєте совкове мишлення. Були тут теми про батьківські комітети.
А молоді варто тікати, не переможуть вони совок і навіщо на це витрачати своє життя якщо є альтернатива. Пока є.
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

Квилення топікстартера нагадали мені фільм Взрыв из прошлого (Blast from the Past). Ви так само пробуєте в бункер закопатися.

А ще - одну цитату, де Атлант жалівся, що він весь час тримав на плечах земну кулю, полюс морозив йому шию, океани мочили руки, йому було страшно некомфортно, але він терпів. І ось в один момент Атлант образився і відпустив землю. Далі пряма мова:
- І Ви знаєте, що відбулося?
- Що?
- Абсолютно нічого не змінилося!

Так от - Ви собі лестите, як той Атлант. Без Вас земля не налетить на небесну вісь і апокаліпсису не станеться.
Ну пара-трійка особливо вразливих, що піддадуться на завивання емігів - можливо поламають собі життя. Ото й усе...
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

Чого це я маю тікати з рідної землі? Хай наволоч тікає.
Пережили Януковича, переживемо і зелепуху.
Тим паче, що результатів ще нема.
Вія, пережили не всі,,,,, нажаль.
І в-третє Хуйло Україну не випустить.Все почнеться з  переможної ходи Біссмєртоного полка на 9 травня.
Далі повернуться Лораки-Лободи-Повалії.
Далі приїдуть в гості Дабранравови-Порєчєнкови-Ахлабистіни
Далі заполонять екрани "Уліци разбітих фанарєй" і тєлєканал "Звізда" і "РашаТудей" стануть вєщать
Далі повернуться "Аднаглазікі" і "Кантакти", російські мотиватори і так гуляють ФБ
Далі через "Аднаглазікі" і "Кантакти  поведеться робота по агітації до ВР, в  яку зайде вся вата, патаму шта ми хатім бальшиє пєнсіі і малєнькіє цени
Далі Ордло - автаномія
Далі набирають у ВР 300 голосів і скасовують  проукраїнські статті в Конституції
Вертаєм Приватбанк, на що  нам  гнівно відповідає ЄС і МВФ , на що наше керівництво відповідає а нафіга ви нам ваабщє нада?
І вуаля - Бєларусь - номер 2 гатова
 :pooh_on_b:
Як вам таке?
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

Блин!

раньше были СВИДОМИ

Теперь ПРИТОМНИ

   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

Дякую!  З осені почнеться пистуц.
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

Погрожуєш українцям, Вологда ?
Ти українеь?
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація
IgS

У зв"язку з очікуваною перемогою прокацапського кандидата в президенти Зеленського багато його противників замисляться, що робити. Деякі залишаться і будуть боротися, деякі залишаться і не будуть, а деякі не захочуть ні словом, ні ділом брати участь у тому, що буде відбуватися в Україні.

Я не засуджую будь-який вибір. Проте якщо хтось із вас цікавиться еміграцією, ось інформація по Канаді:

https://www.canada.ca/en/immigration-refugees-citizenship/services/immigrate-canada.html

Декілька практичних порад.

1) Якщо ви подасте аплікаційний пакет навіть сьогодні, цей процес займає певний час, і є ризик, що ситуація в Україні поміняється настільки, що це може негативно вплинувати на ваше подання у багатьох відношеннях. Тому я рекомендую, якщо є така можливість, виїхати у Польщу, поки кордони відкриті, попрацювати там і податися уже у посольстві в Варшаві. Таким чином ви мінімізуєте потенційні ризики, заробите більше грошей, які теж будуть потрібні у Канаді, і матимете європейський досвід роботи (що є додатковим плюсом при пошуку роботи в Канаді). Якщо можете зараз виїхати у будь-яку іншу країну, то той самий алгоритм. Головне - щоб ви там були легально.

2) Перед тим, як виїхати, візьміть нотаріально завірену довідку з української поліції по місцю проживання, яка вкаже, що у вас не було кримінальних проблем. Це стандартна довідка. На іміграційному сайті прочитайте, які зараз вимоги. Коли я подавала свої доки (давно), довідка мала бути за останніх 5 років на момент подачі документів.

3) Також добудьте хоча б декілька письмових рекомендаційних листів від ваших роботодавців і зробіть професійний переклад, завірений нотаріально.

4) Переконайтеся, що у вас є всі документи. Я навіть рекомендую, якщо є можливість, зробити копії трудової та залікової книжок з переліком екзаменів та заліків, які здавали. Це не потрібно для еміграції, але пригодиться при працевлаштуванні (деякі фірми роблять міжнародну перевірку рівня навчання) або коли ви будете на щось перевчатися. Певні курси можуть бути зараховані із української програми.

5) Якщо хочете емігрувати чи як мінімум працювати за кордоном, подумайте, коли продавати своє майно. Я передбачаю, що ціни будуть падати, але не можу і не хочу давати якихось рекомендацій у цьому плані.


Форумчани, якщо ви проживаєте у інших країнах, можете поширювати інформацію про еміграцію туди у цій темі. Канадці-форумчани, можете доповнювати її, спираючись на власний досвід чи інформацію.


Це все, що я особисто можу зробити для тих українців, які поділяють ці ж цінності, що і я, у плані того, що відбулося. Я бажаю вам всього найкращого.

Нащо такі складності? Поки Чехія та Польща приймають без проблем, а з 01 січня 2020р відкривається Німеччина.
Але там є умова --німецька мова рівня "В1". То не гайте часу та йдіть на курси німецької. 
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

Цікаво спостерігати, як прихильники певної політсили збудилися цією темою.

Не хочуть випускати нормальних із країни, хочуть, щоб і вони пішли на дно з їх Титаніком  :X

Я кажу - прихильники певної політсили вигідно, щоб забрали безвіз, бо тоді можуть рабсько використовувати народ за копійки, як раніше.

А дехто відкрито написав:

Забирайте безвіз - у нас тепер нові друзі! (рашка)



 ;o
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація
Via

Вія, пережили не всі,,,,, нажаль.
І в-третє Хуйло Україну не випустить.Все почнеться з  переможної ходи Біссмєртоного полка на 9 травня.
Далі повернуться Лораки-Лободи-Повалії.
Далі приїдуть в гості Дабранравови-Порєчєнкови-Ахлабистіни
Далі заполонять екрани "Уліци разбітих фанарєй" і тєлєканал "Звізда" і "РашаТудей" стануть вєщать
Далі повернуться "Аднаглазікі" і "Кантакти", російські мотиватори і так гуляють ФБ
Далі через "Аднаглазікі" і "Кантакти  поведеться робота по агітації до ВР, в  яку зайде вся вата, патаму шта ми хатім бальшиє пєнсіі і малєнькіє цени
Далі Ордло - автаномія
Далі набирають у ВР 300 голосів і скасовують  проукраїнські статті в Конституції
Вертаєм Приватбанк, на що  нам  гнівно відповідає ЄС і МВФ , на що наше керівництво відповідає а нафіга ви нам ваабщє нада?
І вуаля - Бєларусь - номер 2 гатова
 :pooh_on_b:
Як вам таке?
Так воно і буде, і що?
Чим змогла, допомогла, за Пороха сьогодні проголосувала, про хвольсифікації трагікомедію написала, колись може і кулемета візьму пошмаляю.
Але тікати не бачу потреби.
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

В Португалії можна легалізуватись.
За шість років можна отримати громадянство.
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

Мнение  беглых евреев очень важно для нас
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація


Нащо такі складності? Поки Чехія та Польща приймають без проблем, а з 01 січня 2020р відкривається Німеччина.
Але там є умова --німецька мова рівня "В1". То не гайте часу та йдіть на курси німецької. 

Німеччина теж ок, але до січня ще дожити треба, краще цього чекати в Польщі. Хоча там освіта нібито безоплатна, в Канаді за вищу освіту треба платити.
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

Мнение  беглых евреев очень важно для нас

Ти про Зе?
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

блин ваня на измену сел от просера зализаного гэтьмана    :lol:
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

Погрожуєш українцям, Вологда ?

Попереджаю.
Бо так було завжди.
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

Погрожуєш українцям, Вологда ?

Вологда знає. Йому дід розказував як це робив.
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

Чого це я маю тікати з рідної землі? Хай наволоч тікає.
Пережили Януковича, переживемо і зелепуху.
Тим паче, що результатів ще нема.
+100500
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

Я від Януковича втік (до Канади) ще в 2012 році, як показало життя - цілком правильно вчинив.
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

яка  евакуація - прихильники певної політсили через три місяці будуть плюватися  на Зебiла і будуть просити Порошенка  повернутися
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

блин ваня на измену сел от просера зализаного гэтьмана    :lol:

ЛОЛ!

Кацапські пропагандисти називають українців кацапами  :weep:

Whatever  :rotate:
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

Журавлі і лелеки покидають на зиму Україну, заради збереження власного життя і життя своїх дітей.
Морозостійкі ворони патріотично зимують на батьківщині.
Ми, еміги, як ті перелітні птахи - тікаємо від зими. Якщо в Україні потепліє (в політичному і економічному розумінні),
ми повернемось. А поки-що, немає бажання повертатися в січневу заметіль, де каркають голодні ворони. :nea:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія