Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Воприс к графьям.

Re: Воприс к графьям.

ти не тільки не   послєдоватєль но й не граф.    жіноча лінія     ноль без палички.

Та ні, графського роду, якщо уточнити мій поточний статус. І це накладає деякі забобони. Наприклад, я ніколи в житті не зайду в секонд хенд, ніколи ні перед ким не зможу принижуватись, вимагаючи щось для себе  (згадайте Іполіта Матвіюча). І ще є деякі відмінності від звичок існування пересічного, але то більше в голові...
   
Re: Воприс к графьям.

не продашь. там все схвачено. они встречаются и друг друга знают.     для лохов разве   
   
Re: Воприс к графьям.

ти  нічого  з шляхтою не переплутав? то більше в голові
   
Re: Воприс к графьям.

ой павел я й не думала що ти  такий ну геть такий   шо ого такий.  :-)o
   
Re: Воприс к графьям.

Це так. Моя бабуся була Козловська, тієї графської фамілії, яка стала шляхетною десь в 1850+- році. Моє ж прізвище від чоботаря  (володаря майстерні все ж таки) з невеликого українського містечка Курськ, яке зараз окуповане свинособаками. Тобто, я граф, але не можу бути "послєдоватєлєм" цієї родової гілки.

Трошки не так.

Якщо графська лінія просліджується у Вашій сім'ї тільки по жіночій лініїї, і Ваша бабуся взяла шлюб з "недворянином", то нащадки Вашої бабусі ніякого дворянства, на жаль, не можуть успадкувати.

Бо:

"Потомственное дворянство передавалось по наследству и в результате брака по мужской линии. Каждый дворянин сообщал своё дворянское достоинство жене и детям. Женщина же дворянка, выходя замуж за представителя другого сословия, не могла передать права дворянства мужу и детям, но сама оставалась дворянкой. "
   
Re: Воприс к графьям.

павел  товкти жіночу лінію це потеря времєні і дєнег.    тебе вони не признають і засміють.  а для фупа часу пожалій
   
Re: Воприс к графьям.

Та ні, графського роду, якщо уточнити мій поточний статус. І це накладає деякі забобони. Наприклад, я ніколи в житті не зайду в секонд хенд, ніколи ні перед ким не зможу принижуватись, вимагаючи щось для себе  (згадайте Іполіта Матвіюча). І ще є деякі відмінності від звичок існування пересічного, але то більше в голові...

А если вдруг припрёт скинуть Элтона, а туалета рядом нет. В кущах сможешь сделать грязное дело ?
   
Re: Воприс к графьям.

павел  товкти жіночу лінію це потеря времєні і дєнег.    тебе вони не признають і засміють.  а для фупа часу пожалій

Шляхетність в тому, щоби жити шляхетно...
ось у мене в комплексі є різні контейнери для сміття. Я чи не єдиний на 180 квартир, хто притримується роздільного  сортування. У мене вдома на кухні є 3 різних відра для попереднього сортування плюс увесь пластик  на викид окремо зберігаю. Ось в чому полягає шляхетність, а не в походженні.
   
Re: Воприс к графьям.

Шляхетність в тому, щоби жити шляхетно...
ось у мене в комплексі є різні контейнери для сміття. Я чи не єдиний на 180 квартир, хто притримується роздільного  сортування. У мене вдома на кухні є 3 різних відра для попереднього сортування плюс увесь пластик  на викид окремо зберігаю. Ось в чому полягає шляхетність, а не в походженні.

Вот именно, хорошие манеры определяются совершенно не бумажкой в рамочке. Быдла среди "потомственных" тот же процент что и среди нас гречкосеев :)
   
Re: Воприс к графьям.

А если вдруг припрёт скинуть Элтона, а туалета рядом нет. В кущах сможешь сделать грязное дело ?

Колись читала мемуари принцеси Діани.

Вона там розповідала, що представникам королівської фамілії, особливо жінкам, треба мати залізні сечові міхури - бо по етикету, якщо вони приймають участь у якихось "мєропріятіях", де присутній натовп та кореспонденти з папарацці, вони не можуть відвідувати туалети у місцях загального користування.

Щоб ні один папарацці не мав змоги засняти, як дзюряє принцеса чи сама королева, або,  - жах! - відкладає там лічінку. І тоді люди довідаються, що принцеси не какають розами...

Тож доводиться терпіти до останнього, поки не приїдуть додому.
   
Re: Воприс к графьям.

Колись читала мемуари принцеси Діани.

Вона там розповідала, що представникам королівської фамілії, особливо жінкам, треба мати залізні сечові міхури - бо по етикету, якщо вони приймають участь у якихось "мєропріятіях", де присутній натовп та кореспонденти з папарацці, вони не можуть відвідувати туалети у місцях загального користування.

Щоб ні один папарацці не мав змоги засняти, як дзюряє принцеса чи сама королева, або,  - жах! - відкладає там лічінку. І тоді люди довідаються, що принцеси не какають розами...

Тож доводиться терпіти до останнього, поки не приїдуть додому.

От я ж власне тому графа і питав про цей момент.

Не дзюрити то легко, просто не пий води, та й все, а от коли черепашка полізе, оце проблема.
   
Re: Воприс к графьям.

С чувством граффства следует просыпаться. Если ты не просыпаешься с пониманием что ты Графф, то ты нифуя не графф.

Все остальное шелуха и мишура

то хто тобi заважав прокидатись з  "пониманием что ты Графф" в Криму ?
а кацапська окупацiя то "Все остальное шелуха и мишура"

 :S

 B-)


   
Re: Воприс к графьям.

то просто просипатись з вiдчуттям що ти граф в вiльнiй демократичнiй краiнi
а от коли на тебе коларадку нацiПлять, посадять на бутилку i попросять заспiвати - дядя путiн ми з тобой
куди ото все граффсто подiнеЦЦя ?

 B-)

   
Re: Воприс к графьям.
dig

Там по-видимому по должности было положено. Что-то вроде номенклатуры.
бред
   
Re: Воприс к графьям.

Трошки не так.

Якщо графська лінія просліджується у Вашій сім'ї тільки по жіночій лініїї, і Ваша бабуся взяла шлюб з "недворянином", то нащадки Вашої бабусі ніякого дворянства, на жаль, не можуть успадкувати.

Бо:

"Потомственное дворянство передавалось по наследству и в результате брака по мужской линии. Каждый дворянин сообщал своё дворянское достоинство жене и детям. Женщина же дворянка, выходя замуж за представителя другого сословия, не могла передать права дворянства мужу и детям, но сама оставалась дворянкой. "


ну можна комбынувати по польських правилах.

там був простір для маневру як для жіночої лінії так і для незаконнонароджених

бо шляхтіч то звучить гордо
   
Re: Воприс к графьям.

Быдла среди "потомственных" тот же процент что и среди нас гречкосеев
на самом деле нет
удивительно, но во многих  местах элита понаехавшая
В Англии, России и т.д.

В Армении и Грузии понаехавшая из одной семьи Багратидов
Короче, маршал Баграмян и певец Вахтанг Кикабидзе - где-то родственники
Потому что у Кикабидзе мать из Багратиони
   
Re: Воприс к графьям.

Шляхетність в тому, щоби жити шляхетно...
ось у мене в комплексі є різні контейнери для сміття. Я чи не єдиний на 180 квартир, хто притримується роздільного  сортування. У мене вдома на кухні є 3 різних відра для попереднього сортування плюс увесь пластик  на викид окремо зберігаю. Ось в чому полягає шляхетність, а не в походженні.
А бути естетом - шляхетно ?
   
Re: Воприс к графьям.

Чим відрізняється поміщик від просто дворянина ? І які в рос імперії були градації дворянства

Поміщики, або помісні дворяни, це ті кому цар виділив помістя для кормління в обмін на зобов‘язання виступати у війську і виконувати інші обов‘язки накладені царем.
Служиле дворянство могло не мати помість - дослужившись до певного чину, службовець (різночинець) отримував дворянство.
Поступово планка потрібного чину для отримання дворянства піднімалася від прапорщика на початку 19 століття, до полковника на початку 20-го. Для цивільних чинів планка була ще вищою - дійсний статський радник (чиновник 4 класу) на початку 20-го.
Окрім того, дворянство давали кавалерам певних військових чи цивільних орденів незалежно від звання.
Таке дворянство було особистим і не передавалося по спадкоємству. Але нащадки особистих дворян мали право на отримання «потомствєнного» дворянства.
   
Re: Воприс к графьям.

О, отличная идея. Продаю жалованые грамоты дворянского сословия. Не дорого.
В интернете конкурентов много, тока загугли...даже родословную напишут...а вот только архивы "спалят", туда эту туфту занести не удасться :no2:
   
Re: Воприс к графьям.

О, отличная идея. Продаю жалованые грамоты дворянского сословия. Не дорого.
   О! Почём десяток?
   
Re: Воприс к графьям.

Трошки не так.

Якщо графська лінія просліджується у Вашій сім'ї тільки по жіночій лініїї, і Ваша бабуся взяла шлюб з "недворянином", то нащадки Вашої бабусі ніякого дворянства, на жаль, не можуть успадкувати.

Бо:

"Потомственное дворянство передавалось по наследству и в результате брака по мужской линии. Каждый дворянин сообщал своё дворянское достоинство жене и детям. Женщина же дворянка, выходя замуж за представителя другого сословия, не могла передать права дворянства мужу и детям, но сама оставалась дворянкой. "

    Это не проблема.  Достаточно приобрести соответствующий зАмок, владение которым даёт также право на титул. Во Франции сейчас продаётся премиленький сарайчик, дающий право на титул герцога Франции и испанского гранда. Присматриваюсь...
   
Re: Воприс к графьям.

Иерархия
принц или князь
герцог
граф
барон
шевалье, или рыцарь
Це у Франції

А в Росії -
https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A0%D0%BE%D1%81%D1%81%D0%B8%D0%B9%D1%81%D0%BA%D0%BE%D0%B5_%D0%B4%D0%B2%D0%BE%D1%80%D1%8F%D0%BD%D1%81%D1%82%D0%B2%D0%BE

А в Україні - графін

Король
принц крові
Принц, герцог, князь, маркіз (маркграф)
граф
барон
Віконт, баронет
шевалье, или рыцарь

У каців дворян було багато різних: своїх, імперських, остзейських
Окрім титулованого-нетитулованого ще було спадкове і неспадкове

Останнє редагування: 5 грудня 2021 18:17:02 від H.Kropp
   
Re: Воприс к графьям.

там все схвачено. они встречаются и друг друга знают.

Була колега на роботі, вроджена аристократка по крові. Так ось вона з точністю знала скільки їх є в родині. Це закрита каста для плейбесу.
   
Re: Воприс к графьям.

Була колега на роботі, вроджена аристократка по крові. Так ось вона з точністю знала скільки їх є в родині. Це закрита каста для плейбесу.

Ужас. Даже очередь занять нельзя? Вот же твари!!!  :laugh:
   
Re: Воприс к графьям.

Дворянство, то не просто понти, то соціальна верства населення.  Всі соціальні верстви відрізнялись різним набором прав та обов'язків і системою сплати податків. Були у дворян привілеї, але були і обов'язки які вимагали певних витрат грошей.

За внесення сина потомственного дворянина в книги теж  треба було платити. Якщо бідніли, то вже не мали змоги ту всю канцелярську волокіту оплочувати та їздити в губернське місто багато разів.
   
Re: Воприс к графьям.

Була колега на роботі, вроджена аристократка по крові. Так ось вона з точністю знала скільки їх є в родині. Це закрита каста для плейбесу.

Тю. Я досліджувала свій родовід, передивилась сотні метричних та сповідних книг церков.  По ним дуже чітко видно, що люди добре знали якого вони роду і шлюби брали з своїми - кріпаки з кріпаками, часто ще й одного поміщика, вільні селяни з своїми, міщани з своїми, купці теж, однодворці з своїми, шляхта і священослужителі теж з своїми. Про дворян поміщиків, тим більше титулованих і мови нема - лише з свого соціального прошарку, хай і були різних матеріальних статків. Бували поодинокі виключення, але то не типово.

   
Re: Воприс к графьям.

Тю. Я досліджувала свій родовід, передивилась сотні метричних та сповідних книг церков.  По ним дуже чітко видно, що люди добре знали якого вони роду і шлюби брали з своїми - кріпаки з кріпаками, часто ще й одного поміщика, вільні селяни з своїми, міщани з своїми, купці теж, однодворці з своїми, шляхта і священослужителі теж з своїми. Про дворян поміщиків, тим більше титулованих і мови нема - лише з свого соціального прошарку, хай і були різних матеріальних статків. Бували поодинокі виключення, але то не типово.

Что комарик тоскливо и разные немытые ездят по любовно выстеленым для себя рельсам? Скажу сразу, за всю мою жизнь о сословном происхождении ни один работодатель не спрашивал.  И даже пенсии вам за это не накинут.
   
Re: Воприс к графьям.

Ужас. Даже очередь занять нельзя? Вот же твари!!!
чего ж нельзя? Можно выйти туда замуж.
Можно без замужества ребенка родить и стать матерью великого князя
как Малуша-ключница
хотя по поводу происхождения Малуши у историков есть всякие предположения
из батальона княжеских байстрюков только ее сын получил удельное княжество
И не потому что Малуша была сильно любимая.
Чего не было - того не было
   
Re: Воприс к графьям.

Скажу сразу, за всю мою жизнь о сословном происхождении ни один работодатель не спрашивал.
меня тоже не спрашивали
но то такие работодатели и такие работы :)
   
Re: Воприс к графьям.

Була колега на роботі, вроджена аристократка по крові. Так ось вона з точністю знала скільки їх є в родині. Це закрита каста для плейбесу.
Ну, по крови тут полстраны аристократы. В этом деле главное - бумажки. Странах капитализма все больше в моду входит поиск родственников через лаборатории генетических исследований, это хороший бизнес. Благодаря такому росту интереса к генетически-генеалогическим изысканиям базы данных постоянно расширяются. Одним из результатов стала поимка преступников, которые совершали преступления много лет назад. Понятно, что если где-то сохранился биологический материал, оставленный на месте преступления, то его можно сравнить с пробами человека, который попал в тюрьму за другое преступление. А если он не попадался?
В Штатах с 1974 по 1986 год действовал чувак, который сначала совершал кражи и ограбления в домах, потом изнасилования, потом убийства, причем зачастую все вместе. Сначала думали, что это три разных человека и он был известен под разными прозвищами, потом было предположение, что в некоторых случаях речь идет об одном и том же человеке. В 2016 году расследование возобновили и начали сличать ДНК с мест преступления с ДНК в генеалогических ДНК-базах. В итоге получили примерно 20 результатов с высоким процентом совпадений, что указывало на родство с преступником. На основании этих данных составили 25 генеалогических древ, докопались до пра-пра-пра-и т.д. дедушки начала 19 века, вычленили одно древо, в котором было около 1000 человек, отсеяли из неголюдей, не подходивших по различным параметрам и вышли на бывшего полицейского по фамилии ДиАнджело, который когда-то работал в отделе по борьбе с кражами в жилых домах. Взяли тайным образом образцы ДНК с ручки входной двери и - вуаля! Точнее "бинго!"
В отношении 120 краж и 50 изнасилований наступил срок давности, но за 13 убийств и похищений его посадили на 12 пожизненных сроков + 8 лет.

   
Re: Воприс к графьям.

Что комарик тоскливо и разные немытые ездят по любовно выстеленым для себя рельсам? Скажу сразу, за всю мою жизнь о сословном происхождении ни один работодатель не спрашивал.  И даже пенсии вам за это не накинут.

Людство пише і вивчає свою історію, бо це корисно для розвитку. Історія, то важлива частина кульури. Історики - хороша професія. А ви чомусь вважаєте муйньой вивчення людиною історії навіть власного роду.

Ми живем в країні понівиченій імперією і диким режимом коммі. Людей відірвали від коріння, стерли історичну пам'ять, примусили або соромитись або боятись знати і казати про свій рід, про предків які жили в дуже важливі, складні історичні часи.

НАШІ ПРЕДКИ ЗНИКЛИ З НАШОЇ ПАМ'ЯТІ, А ЗНАЧИТЬ ЗНИКЛИ ЗОВСІМ, НАЧЕ ТИХ ЛЮДЕЙ НІКОЛИ І НЕ БУЛО - це жах і невігластво. Люди не заслуговують такого.

І зовсім не в намагання знайти аристократів в роду спонукало мене дізнаватись в архівах ким були мої дідусі і бабусі, а потім і пра- та пра-пра і так далі. Це виявилось дуже цікавим і зробило історію України для мене живою, особистою, такою що має для мене особисто якийсь стосунок.
А ви якихось роботодавців та прибавки до пенсії торочите :S



   
Re: Воприс к графьям.

Ну, по крови тут полстраны аристократы. В этом деле главное - бумажки.

Пів країни легальних аристократів, де батько прямий нащадок титулу, a нe седьмая вода на киселе ?

P.S. Філіп Кіркоров, був собі колись прикупив титул, який є легальним для журналу Перець.
   
Re: Воприс к графьям.

Людство пише і вивчає свою історію, бо це корисно для розвитку. Історія, то важлива частина кульури. Історики - хороша професія. А ви чомусь вважаєте муйньой вивчення людиною історії навіть власного роду.

Ми живем в країні понівиченій імперією і диким режимом коммі. Людей відірвали від коріння, стерли історичну пам'ять, примусили або соромитись або боятись знати і казати про свій рід, про предків які жили в дуже важливі, складні історичні часи.

НАШІ ПРЕДКИ ЗНИКЛИ З НАШОЇ ПАМ'ЯТІ, А ЗНАЧИТЬ ЗНИКЛИ ЗОВСІМ, НАЧЕ ТИХ ЛЮДЕЙ НІКОЛИ І НЕ БУЛО - це жах і невігластво. Люди не заслуговують такого.

І зовсім не в намагання знайти аристократів в роду спонукало мене дізнаватись в архівах ким були мої дідусі і бабусі, а потім і пра- та пра-пра і так далі. Це виявилось дуже цікавим і зробило історію України для мене живою, особистою, такою що має для мене особисто якийсь стосунок.
А ви якихось роботодавців та прибавки до пенсії торочите :S

Ну почему исчезли? Я отлично знаю откуда что и как.

Весь мой род в вашем понимании быдло. Не прикупили у русских императоров жалованой грамоты. Не подсуетились. Идиоты. Бгг....
   
Re: Воприс к графьям.

Одна из причин почему мне очень нравится американская республика.

Как она была основана. До наплыва совковых ублюдков "аристократов"
   
Re: Воприс к графьям.

Людство пише і вивчає свою історію, бо це корисно для розвитку. Історія, то важлива частина кульури. Історики - хороша професія. А ви чомусь вважаєте муйньой вивчення людиною історії навіть власного роду.

Ми живем в країні понівиченій імперією і диким режимом коммі. Людей відірвали від коріння, стерли історичну пам'ять, примусили або соромитись або боятись знати і казати про свій рід, про предків які жили в дуже важливі, складні історичні часи.

НАШІ ПРЕДКИ ЗНИКЛИ З НАШОЇ ПАМ'ЯТІ, А ЗНАЧИТЬ ЗНИКЛИ ЗОВСІМ, НАЧЕ ТИХ ЛЮДЕЙ НІКОЛИ І НЕ БУЛО - це жах і невігластво. Люди не заслуговують такого.

І зовсім не в намагання знайти аристократів в роду спонукало мене дізнаватись в архівах ким були мої дідусі і бабусі, а потім і пра- та пра-пра і так далі. Це виявилось дуже цікавим і зробило історію України для мене живою, особистою, такою що має для мене особисто якийсь стосунок.
А ви якихось роботодавців та прибавки до пенсії торочите :S
(tu)
   
Re: Воприс к графьям.

Одна из причин почему мне очень нравится американская республика.

Как она была основана. До наплыва совковых ублюдков "аристократов"

Жан-Батист Донасьєн де Віме граф де Рошамбо
Фрідріх Вільгельм  фон Штойбен
   
Re: Воприс к графьям.

Жан-Батист Донасьєн де Віме граф де Рошамбо
Фрідріх Вільгельм  фон Штойбен

Красіво, чьйорт побьєрі! B-)
   
Re: Воприс к графьям.

Ну почему исчезли? Я отлично знаю откуда что и как.

Весь мой род в вашем понимании быдло. Не прикупили у русских императоров жалованой грамоты. Не подсуетились. Идиоты. Бгг....

Та у вас комплекси розривають мозок і жовчний міхур! ;o

Якщо ви вважаєте бидлом тих хто не мав титулів, то це ваші проблеми. А якщо ви не знаєте імена, по-батькові і прізвища своїх 4-х прадідів, 4-х прабабусь де жили, чим займались - то їх НЕМА, не існують вони ні для вас ні для інших. Зникли у вирі часу. А це всього лише три покоління вглиб часу.

А я вивчала історію села в Липовецькому повіті Київської губернії, самого звичайного, потім села в Латгалії (нинішня Латвія) і дізналась багато цікавого як про своїх предків, так і про те як жили там різні люди - кріпаки, державні селяни, однодворці, шляхта та поміщики і дворяни. Є багато родів селян, що мешкають там вже більше 300 років. Пани, господарі і влада змінювалась, а українці-землероби там жили своїм життям і досі живуть. А тим хто вважає їх бидлом, треба язика вирвать і в дупу затикнути :X
Знаю людей, що вивчають свій єврейський рід в Україні і таких поляків що шукають в наших архівах своє коріння на нашій землі. І ні у кого дупу на хрест не рве, що не графських вони кровєй.
   
Re: Воприс к графьям.

Ну почему исчезли? Я отлично знаю откуда что и как.

Весь мой род в вашем понимании быдло. Не прикупили у русских императоров жалованой грамоты. Не подсуетились. Идиоты. Бгг....

Олєчка а подивись цей ролик
/4990
Хто в ньому аристократ - водій чи пасажири?
   
Re: Воприс к графьям.

Постарайся тут, Олєчка
Дуже показово
Не пожалієш
Думаю - в тебе є Телеграм-канал
Бо в Трампа - є.

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія