Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Все! Кина не будет? Апрельская встреча норманской четверки - скорей всегоне будет

це брехлива теза, що замирення і реінтеграція дорівнює капітуляції

Чому тоді ПМР не повертають до Молдови?
   
Чому тоді ПМР не повертають до Молдови?


я не знаю, яка там ситуація між ПМР і Молдовою
кажуть, у Молдові зараз проросійський президент і уряд. Важко сказати, що у такому випадку заважає реінтеграції
   
це брехлива теза, що замирення і реінтеграція дорівнює капітуляції

Брешеш тут ти, постійно, систематично, в усіх темах.

Або ти повний ідіот, який не розуміє, чому рашка туди влізла пі досі не забралася.
   
[/b] (tu)  :D

як правильно зауважив пан Анатоль:
"Біда, капітуляція відкладається. Медведчуки в відчаї."
   
Брешеш тут ти, постійно, систематично, в усіх темах.

Або ти повний ідіот, який не розуміє, чому рашка туди влізла пі досі не забралася.


коли ідіотам не подобається що я кажу, це мене навіть трохи бадьорить  :laugh:
   
я не знаю, яка там ситуація між ПМР і Молдовою
кажуть, у Молдові зараз проросійський президент і уряд. Важко сказати, що у такому випадку заважає реінтеграції

А трошки подумати не пробував?
   
А трошки подумати не пробував?


у мене ж немає такого потужного інтелектуального ресурсу як у тебе

тому я надуваю щоки і говорю багатозначними натяками на хз що   :lol:
   
Брешеш тут ти, постійно, систематично, в усіх темах.

Або ти повний ідіот, який не розуміє, чому рашка туди влізла пі досі не забралася.
Если дело не в бабках то этому блаженному можно только посочувствовать.
   
Просто Хуйло оч. любит затягивать до последнего, с важными и сложными решениями
Да, сильна на дамбассе вера в доброго царя.

це брехлива теза, що замирення і реінтеграція дорівнює капітуляції
Что вы предлагаете? Что вы понимаете под "замирення і реінтеграція"? Вступать в таможенный союз? Признать крым расийским? Легализовать кацпскую армию в лугандоне? Отказаться от ЕС и НАТО интеграций? Создать новаросию?
   
 Ніііііііііііі!!!!!!   :girl_were:   Де моя зрадонька, кляті  прихильники певної політсили????  :aggressiv:
Хочу формулу Швайнмайера, хочу нормандський формат,хочу щоб ви нажерлися
вашим віслючком!!!
Поверніть зрадоньку,зелені покручі!!! :cray:
   
хуйло обиделся?
===============
А на що він міг образитися? 8-:
Здача України йде ж повним ходом, егеж?
Тут щось інше...
Щоб то могло бути?
Знаю! :idea:
 Зє подзвонив Йухлу і здав Маріуполь!
Але це тільки для початку! Уже йде вивід військ у чисто поле на відкриту місцевість! :X
   
Зеля  поехал в Норманди.
Петрушки: питарас!!

Зеля не поехал в Норманди
Петрушки: питарас!!

Петро год назад планомерно разворовывает армию.
Петрушки со слезами умиления: наш гетьман!!



 X(
   
я не знаю, яка там ситуація між ПМР і Молдовою
кажуть, у Молдові зараз проросійський президент і уряд. Важко сказати, що у такому випадку заважає реінтеграції
Мешает абсолютное и безоговорочное отсутствие таких планов в Кремле. Не для того девушку растили.  B-)
   
Если дело не в бабках то этому блаженному можно только посочувствовать.

Я бачу, на форумі цілеспрямовано просувається теза " закінчення війни на умовах рашки не є капітуляцією".

Штабна наволоч отримала нові методички.
   
порохоботы всераються от радости  [ua]
=================
Та нє,тут  інше- така причина для папістєть за зраду зірвалася.  ;)
І що тепер? Треба терміново щось глобальне придумувати...  :eyes:
Ну нічо,вони зачекають на методички та пояснення, чому зрив нормандського хвормату- це мегазрада.

Придумають, я в них вірю! :gigi:
   
ну война не война...
но може
наши генералы разрешат реально п***а и в ответку,и не даже первыми.(по скоплению врага).
================
Та як ти міг таке подумати навіть??? :punish:
Уже навіть автомати відібрали на передовій за персональним наказом Зє.Я тобі кажу-
у мене он знайома мого брата сестри волонтерки вчора розказувала.
Каже,сидять з дрючками в окопах і клянуть Зє на чому світ стоїть.
Не досидить віслючок  до пятниці,я тобі кажу.
   
а якщо їхні генерали разрєшат....

а нас за шо?   :S
а ихние и так постоянно долбят!не?
   
а ихние и так постоянно долбят!не?


у фейсбук в групі "что там у ПАПи" ?
може і долбят
   
Я бачу, на форумі цілеспрямовано просувається теза " закінчення війни на умовах рашки не є капітуляцією".

Штабна наволоч отримала нові методички.

а шож это ;o
   
у фейсбук в групі "что там у ПАПи" ?
може і долбят
опа..
значит террориты не стреляют?
   
А чим закінчилось розведення військ? А то якось забулась зе!перемога швидко
   
опа..
значит террориты не стреляют?


стрєляют
і терорісти і не терорісти
хоча важко вигадати щось безглуздіше ніж визначення "терорісти" у даному випадку
тільки якщо прийняти очевидний факт, що за ними стоїть Росія, то "лупят із всєго" це рівнозначно сотням загиблих щодня, якщо просто на рівні обстрілів, без позиційних атакувальних дій.
а 5-6 загиблих за місяць, половина із яких на власних мінах підриваються або під час рейдів у тил противника гинуть, то не "лупят" а млявенько провокують. 

але можна, звичайно, спробувати лупонуть із всєго самим

але я наперед розкажу що буде далі. далі буде "мама, визивай мєнтов" і сльозні прохання до світової спільноти зупинити агресора дипломатичними засобами, ну і Мінськ - 3
це в кращому випадку

але справжній патріот повинен вірити, що Мінськ-3 буде вигідніший за мінськ-2 і мінськ-1, це фундамент нашої майбутньої перемоги  [ua]
   
ну вот че припорошеные такие тупые  :facepalm1:

Зеленский сделал самое важное - показал свою полную готовность решать, договариваться, желать мира.

Делать все то, чего так ждали еврогеи.

И главное, он натыкал еврогеев мордой в хуйло говно.

Теперь им будет не так просто мендальничать, что собссно и была суть пяти лет решучих пэрэмог
   
Такий контакт, очі в очі, ти відразу розумієш, хто перед тобою, що це за людина. Не дивлячись на усі дані розвідки. Мені здається, що він мене зрозумів. І він розуміє, що треба закінчити цю війну,
– сказав Зеленський.
https://24тв/zahoplennya_ukrayini_prizvede_do_rozpadu_rosiyi__zelenskiy_pro_agresiyu_putina_n1278944




наївний? чи....?
   
ви  у єрмака питали? (бо Пристайко явно не в темі )
   
ну вот че припорошеные такие тупые  :facepalm1:

Зеленский сделал самое важное - показал свою полную готовность решать, договариваться, желать мира.

Делать все то, чего так ждали еврогеи.

И главное, он натыкал еврогеев мордой в хуйло говно.

Теперь им будет не так просто мендальничать, что собссно и была суть пяти лет решучих пэрэмог


та нікого він не натикав і нічого не показав
скоро рік і ситуація практично не продвинулась
у чувака повна влада, а він Авакова з його гоблінами боїться
   
ну вот че припорошеные такие тупые  :facepalm1:

Зеленский сделал самое важное - показал свою полную готовность решать, договариваться, желать мира.

Делать все то, чего так ждали еврогеи.

И главное, он натыкал еврогеев мордой в хуйло говно.

Теперь им будет не так просто мендальничать, что собссно и была суть пяти лет решучих пэрэмог

в принципі не можу не погодитись, це політика, і в даному випадку, українці все зробили як треба, поступовий процесс заганяння агресора в чергову дупу крок за кроком, де сходинки кожного етапу перескакувати ніяк не можна...
   
ну вот че припорошеные такие тупые  :facepalm1:

Зеленский сделал самое важное - показал свою полную готовность решать, договариваться, желать мира.

Делать все то, чего так ждали еврогеи.

И главное, он натыкал еврогеев мордой в хуйло говно.

Теперь им будет не так просто мендальничать, что собссно и была суть пяти лет решучих пэрэмог

Татьішо.
Прям- таки натьікал.
Еврогеи прониклись, сделали вьіводьі, навешали новьіх санкций, рашка в изоляции.
А, нет  :weep:
   
а шож это ;o

А я хз. У олдбоя питай.
   
Та что ж, если стреляют как черти. Застрелить женщину-медика - это уже за гранью. И где эта международная общественность? Уже нет стурбованности?
   
порохоботы всераються от радости  [ua]
олдбой порохобот? :facepalm1:  А  то ж він тут так радіє.
   
То було б добре, якби не було більше тих нормандських і мінських сходняків для викручування рук Україні і схиляння до капітуляції (легалізації лугандону).
Так треба вертати гетьмана переможця, націоналізувати підприємства, карткову систему, мобілізувати 15 мільйонів і раптово напасти на каців, вони цього не очікують тому в них і набої закінчаться швидко.
А беззбройних какцапів скинемо в біле море
   
ураааааа, война!

буде де показать доблесть
Питорасов в армию не берут, так шо тебе нечего волноваться. Будеш вместе с димецом на фупе дежурить и писать гадости про националистов дальше.  :laugh:
   
Как же этот подлый Зе собрался сливать страну хуйлу,даже без всяких встреч?Вот жеж падла зелёная  :-G
   
А дайте пруф пожалуйста, шо там Пристайко наговорил?
   
але я наперед розкажу що буде далі. далі буде "мама, визивай мєнтов" і сльозні прохання до світової спільноти зупинити агресора дипломатичними засобами, ну і Мінськ - 3
це в кращому випадку
Не взезди, агента кремля пеци у корыта уже нет, сливать не факт что Зе что-то будет, а также те кто за ним стоит. Потому х.йло при Зе ваще не прет, сцыт.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія