Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Рейтинг (про)украинских блоггеров/экспертов.

Re: Рейтинг (про)украинских блоггеров/экспертов.

Ну і Вольнов має бути обов’язково для розслабухи, але він не блогер)
   
Не побачив, де перерахував? Маю на увазі українських.
Вибачаюсь, але не маю можливості регулярно слухати чи дивитись власне наших. Це буває зрідка і саме те, що час від часу чимось привертає увагу. Іноді через манеру викладу чи логіку пояснень. Як вже вірно підмітив Vovchik, швидше самому перечитати всі новини.
   
Re: Рейтинг (про)украинских блоггеров/экспертов.

Мой рейтинг.
1. Солонин
2. Жданов
3. Бутусов.
4. Невзоров
5. Латынина (с гостями)
6. Арестович
Мусорный рейтинг
1. Фейгин
2. Швец.
Ваш?
Сброд блотных и шайка нищих
   
Re: Рейтинг (про)украинских блоггеров/экспертов.

Хотя чему удивляться ты по жизни говноед
   
Re: Рейтинг (про)украинских блоггеров/экспертов.

А свежий Поярков никого не интересует?
тебе свербить?  ;)
   
Re: Рейтинг (про)украинских блоггеров/экспертов.

Карась вообще не понравился.
Какое то поверхностное отношение к войне.Понятно что пацан молодой и для него это приключение и самоутверждение итп.
Я человек взоослый и мне эти приколы ненада.
Мне важно понять когда это закончится
   
Re: Рейтинг (про)украинских блоггеров/экспертов.

Народ! Смотрите больше наших настоящих украинских блогеров: Карась, Стерненко, Цымбалюк.
Сейчас, во время войны все военные обозреватели/эксперты получают довольно таки солидные суммы с просмотров в ютубе.
Эти трое большую часть денег полученных с просмотров закупают всякие ништяки для ВСУ. Остальные - только рубят бабло на военной тематике, к сожалению, хотя живут в Украине. Тот же Гордон, имея несколько милионную аудиторию мог бы очень помогать нашей армии, а он вместо этого все собирает бабло на покупку недвижимости. Остальные тоже (Фейгин, Солонин, Жданов, Латынина, Швец) и многие другие пользуясь моментом решают свои шкурные интересы.

Вот в качестве примера недавнее видео Карася с 800 тыс. просмотров собрало уже 900$. И я не сомневаюсь что эти деньги все до копейки пойдут на дроны и др. для нужд ВСУ.
   
Re: Рейтинг (про)украинских блоггеров/экспертов.

микола бєлєсков
   
Re: Рейтинг (про)украинских блоггеров/экспертов.

Народ! Смотрите больше наших настоящих украинских блогеров: Карась, Стерненко, Цымбалюк.
Сейчас, во время войны все военные обозреватели/эксперты получают довольно таки солидные суммы с просмотров в ютубе.
Эти трое большую часть денег полученных с просмотров закупают всякие ништяки для ВСУ. Остальные - только рубят бабло на военной тематике, к сожалению, хотя живут в Украине. Тот же Гордон, имея несколько милионную аудиторию мог бы очень помогать нашей армии, а он вместо этого все собирает бабло на покупку недвижимости. Остальные тоже (Фейгин, Солонин, Жданов, Латынина, Швец) и многие другие пользуясь моментом решают свои шкурные интересы.

Вот в качестве примера недавнее видео Карася с 800 тыс. просмотров собрало уже 900$. И я не сомневаюсь что эти деньги все до копейки пойдут на дроны и др. для нужд ВСУ.
https://t.me/KARAS_EVGEN/
6028


Сраная брехня
Солонин ВСЕ деньги переводит на всу.
И регулярно постит отчеты
   
Сраная брехня
Солонин ВСЕ деньги переводит на всу.
И регулярно постит отчеты
Не знал, тогда + в карму Солонину.
   
Re: Рейтинг (про)украинских блоггеров/экспертов.

Карась вообще не понравился.
Какое то поверхностное отношение к войне.Понятно что пацан молодой и для него это приключение и самоутверждение итп.
Я человек взоослый и мне эти приколы ненада.
Мне важно понять когда это закончится
просто ты не украинец и ватан.
   
Re: Рейтинг (про)украинских блоггеров/экспертов.

1. Солонин
:facepalm1:
А що ТС розуміє під словом проукраїнський?
   
Re: Рейтинг (про)украинских блоггеров/экспертов.

просто ты не украинец и ватан.
Ты не украинец и совок
   
Re: Рейтинг (про)украинских блоггеров/экспертов.

Стерненко вообще не понравился.
Просто тупой троль, а не новости и обзор ситуации.
Как журналист он слаб.
Тягаться с как там его «вата тв»(забыл упомянуть. Отличный блоггер) ему не по зубам. Там тема раскрыта на 100%
   
Re: Рейтинг (про)украинских блоггеров/экспертов.

Ты не украинец и совок

Щось кацап зовсім розпоясався.  :punish:
Нагадати, що ця паскуда писала раніше, воно завжди ненавиділо Україну і рвало дупу за кацапстан.

Из - за неуважения к другой стране
и оскорбительных названий Рашка предлагаю сократить название Украины до УКРАШКА
   
Re: Рейтинг (про)украинских блоггеров/экспертов.

Стерненко вообще не понравился.
Карась вообще не понравился.

Деякі коцаби намагаються прикидатися тут на форумі проукраїнськими українцями. Але інколи паляться.
   
Re: Рейтинг (про)украинских блоггеров/экспертов.

Щось кацап зовсім розпоясався.  :punish:
Нагадати, що ця паскуда писала раніше, воно завжди ненавиділо Україну і рвало дупу за кацапстан.


Вы так часто вытаскивали эту карту что никому уже не интересны ваши копроиследования в сьеденой каше.
Почти как оамериканские демократы с расовой темой.
Придумай чтото новое пока мы, респы не отправили тебя учить китайских детей истории срср
   
Re: Рейтинг (про)украинских блоггеров/экспертов.

Деякі коцаби намагаються прикидатися тут на форумі проукраїнськими українцями. Але інколи паляться.
Вата тв - тоже палюся?
От жеж дятел машинопиЗт
   
не слухаю нікого
   
Re: Рейтинг (про)украинских блоггеров/экспертов.

Вы так часто вытаскивали эту карту что никому уже не интересны ваши копроиследования в сьеденой каше.
Почти как оамериканские демократы с расовой темой.
Придумай чтото новое пока мы, респы не отправили тебя учить китайских детей истории срср

Кацап знову рве дупу за кацапські підстилку Трампа?  :K
   
фборис завжди топив за кацапів і проти українців, подивись його дописи часів першого і другого майданів.
Тому він продовжує жити в "руком мірє".
Кацап завжди залишиться кацапом.
А ви от топите за Єрмака. Тоді ви хто?  :shuffle:
   
Re: Рейтинг (про)украинских блоггеров/экспертов.

А ви от топите за Єрмака. Тоді ви хто?  :shuffle:

 :facepalm1:

Я не топлю за Єрмака, я виступаю проти кацапсько-трампівської пропаганди.
Я вже багато разів казав, що ті виступи Вікторії Спартц не мають ніякого відношення до України, це просто трампістська передвиборча риторика спрямована проти Байдена.
Вона не очікувала відповіді від України, то було розраховано лише на її виборців, саме тому у неї почалась така істерика коли отримала відповідь з України.

Якщо почитаєш уважніше, то побачиш, що я багато разів писав, що Зеленський напоровся на ту саму пропаганду проти себе, що він сам використовував проти Порошенка.
   
Re: Рейтинг (про)украинских блоггеров/экспертов.

Ты не украинец и совок

ха..ха..
я помню шо ты тут писало ватное убожество.
   
дивно, що  тарасика ніхто не згадав. Він один із самих відданих провідників ідей та думок петра. Так само, як колись рвав сраку за яника в пику дрищу,  так тепер рве за петра в пику Зеленському. То до якого його рейтингу, - мусорного чи елітного?
   
Re: Рейтинг (про)украинских блоггеров/экспертов.


Одна з кращих передач Володимира Золкіна.
   
Яковину припинив слухати через його поверхневий супер-оптимізм.
Для того, щоб почути про санкції «з ада» чи як ми приєднуєм Кубань, непотрібно витрачати 40-50хв, можна зайти на Фуп і прочитати це все за 30 секунд

Такого в нього не чув. Навпаки. Казав, що там суцільна вата. А в мовному питанні він кацап кацапом.

З українських блогерів - прикольний Василь Климчук.

   
Re: Рейтинг (про)украинских блоггеров/экспертов.

Мені цікавий Айдер Муждабаєв, ціную русофобів  ;).
Завжди слухаю Портникова, Жданова, Требушну.
   
Фтикнув Стуса. Продумав нову фразу "вийти за межі сочної аналітики"  :D
   
Слухаю Яковину. Швеця слухав, але припинив бо набрид. Портнткова цікаво слухати коли розлоге інтерв'ю. Короткі ролики в нього нецікаві )
Ще деколи Солоніна.
   
Зеленського слухайте. Кожен день і дуже багато інформації. Побільше ніж в якихось там Арестовичів чи ще когось.
   
Скрипін
Щур
Карась

і тд

тільки не кажіть що вони зовсім не експерти
   
ну а ТС перерахував перебрехунів
   
https://youtu.be/knUqcQsbNMo
Одна з кращих передач Володимира Золкіна.
Ну, там и собеседник наш донбасянен...умеющи й подразказать и с языком подвешенным...
Мне даже показалось у Золкина к нему эмпатия  даже появилась, ещё у Золкина был Раша офицер самый долгий ролик больше 2 часов...тоже интересный собеседник был.
   
Ну, там и собеседник наш донбасянен...умеющи й подразказать и с языком подвешенным...
Мне даже показалось у Золкина к нему эмпатия  даже появилась, ещё у Золкина был Раша офицер самый долгий ролик больше 2 часов...тоже интересный собеседник был.
Кожен мусить працювати на Перемогу, але Золкіна виходить найкраще - він просто відбиває у росіян охоту воювати і гинути за криваву маячню Ху#ла.
   
Забув додати - "наш домбасянен" і подібні йому взагалі обміну не можуть підлягати. Вони є громадянами України, які зрадили державі, воювали проти неї, за що передбачено кримінальну відповідальність.
Чому їх міняють - велике питання.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія