Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

“Операції по Вагнерівцям” зовсім НЕ БУЛО… але винен Порошенко

Чому так підгорають сраки у Люсі Абдристович і ЗЕленого ублюдка?
Та все просто – у середині березня, журналісти «Bellingcat» опублікують цілий фільм-розслідування щодо операції по «вагнерівцям», і хто саме злив ворогу інформацію з Офіса Припиздента.
Спочатку банда прихильники певної політсили волала, що «ніякої операції по вагнерівцям взагалі не було, мамой клянус, вах…». Але що ближче до виходу фільма – тим очко все більше «жим-жим». Дійшло до того, що головний підозрюваний у зливі операції, Єрмaк, особисто дзвонив голові «Bellingcat» Христо Гроздєву, і погрожував.
Ох і рве пердаки у Зеленої наволочі)

Кривосуддя Зеленського

_______________

Зовсім погані справи на Банковій.
Спочатку вони заперечували сам факт операції проти “вагнерівців” і казали, що це – вигадки, а скандал вигідний Порошенку.
Але тепер, радник Єрмака Арестович раптом заявив, що це сам Порошенко злив операцію. Прямо перед виходом розслідування Bellingcat отак взяв, і виступив. Ок.
Тепер – по пунктам:
1) Арестович визнав те, що раніше до крику заперечував – сам факт операції.

2) З логікою у нього повний швах. Порошенко давав дозвіл на початок операції проти “вагнерівців”, проте влітку 2020 президент був Зеленський з Єрмаком, який совав ніс куди не положено. А Порошенко доступу до деталей таємних операцій СБУ і військової розвідки мати вже не міг. І, відповідно, не міг знати що “вагнерівці” вже чекають на фінальну стадію операції. Відповідно, не міг знати жодної інформації, яка би дозволила щось злити чи зірвати.

3) В ОПУ – істерика. Вони не знають, що робити, бо скоро на Netflix вийде фільм-розслідування. Тому, критичне мислення там просто вимикається, вмикається лайномет.
Можуть хіба що, рішенням РНБО, Netflix заборонити.

Volodymyr Ariev
https://ukrmir.info/operaczi%d1%97-po-vagnerivczyam-zovsim-ne-bulo-ale-vinen-poroshenko/

   
Цитирование Арьева это как надпись дебил на лбу
   
Цитирование Арьева это как надпись дебил на лбу

всі цитуватимуть "Беллінгкет" в березні 2021
   
Нічогонебуло,але ТСК створити недамо.
 
   
всі цитуватимуть "Беллінгкет" в березні 2021


Новости из будущего не комментирую
   
Нічогонебуло,але ТСК створити недамо.
нічогонебуло, але ТСК потрібна.
   
нічогонебуло, але ТСК потрібна.

 (tu)
і цього не дають зробити СН у ВР - і це не новина з майбутнього (вже 3 місяця як...)
   
цікаво, Люська хоч сама зрозуміла, як спалилася?  :facepalm1:
   
Я не зрозумів. Адже Белінгкет користується відкритими джерелами.
Якщо операція була і її перебіг можна відновити з відкритих джерел,
то що власне зливати кацапам, адже вони вміють користуватися відкритими джерелами
та й саму історію саме кацапи і опублікували.
Хіба вона не була секретною чи що.
   


00:00​ – Ситуация с Василием Бурбой.
02:13​ – Расследование «вагнеровцев» может дать неожиданные результаты.
04:30​ – Офис Президента готов сотрудничать с Bellingcat, но запроса нет.
05:36​ – Кому выгодна ситуация с операцией Вагнера?
07:37​ – «Пленки Медведчука – Суркова». Необходимость создание ТСК.
09:42​ – «Слив пленок» - новый рынок на фабрике мнений.
11:12​ – Кто занимается записью пленок?
12:35​ – Может ли Зеленский попасть в кассетный скандал?
14:41​ – Политический центризм против крайностей в языковом вопросе.
18:48​ – Создание культурного продукта нужно финансировать.
20:31​ – Нужно развить, а не идеологизировать разные культур украинцев.
23:57​ – Билингвальность – это преимущество.
24:26​ – Как создать тренд на украинский язык в русскоговорящих регионах.
26:21​ – Что нужно изменить в Законе про язык.
   
У Люсєнькі перегляди падають, підписники тають. :weep:
   
 Бля арестович даун... Гоните его с работытпоеаионине закопал зеленых ))
   
У Люсєнькі перегляди падають, підписники тають. :weep:

 ;o
а звідки ви це знаєте?
Моніторите як падпісчік?
   
всі цитуватимуть "Беллінгкет" в березні 2021
у димца главный авторитет шарик, как шарик прокаментит так и димец считать будет
   
Цитирование Арьева это как надпись дебил на лбу
Інша справа - медвдечуківські канали про Стерненка та фейсбук Арестовича про Порошенка.
   
Одне питання для зебі прихільників Зеленського - чому так і не була ініційована ТСК?

Я сама чула, як викручувався Арахамія, коли його питали, чому такий довгий час тягнуть з ТСК, - то, мовляв, людей немає, бо розбіглись по іншим кабінетам, то взагалі замичав, що воно нікому не потрібно і взагалі ви всьо врьотє!
   
у димца главный авторитет шарик, как шарик прокаментит так и димец считать будет

І деркач  :weep:
   
у димца главный авторитет шарик, как шарик прокаментит так и димец считать будет

Ты тупой долбоеб,если так думаешь
   
Кому ця зрада була вигідна!?
На мою думку - це було конче потрібно для порошенко, тому ця падлюка і злила інфу!!!
   
;o
а звідки ви це знаєте?
Моніторите як падпісчік?

Нещодавно дивилася на сайті socialblade.

https://socialblade.com/youtube/user/arestovych
   
Кому ця зрада була вигідна!?
На мою думку - це було конче потрібно для порошенко, тому ця падлюка і злила інфу!!!



Звісно, я деталі та нюанси клятий Порох визнав у свого таємного агєнта Єрмака, який був присутній саме у той час, коли у Зеленського обговорювали нюанси операції.
   
Звісно, я деталі та нюанси клятий Порох визнав у свого таємного агєнта Єрмака, який був присутній саме у той час, коли у Зеленського обговорювали нюанси операції.

Цілком можливо, порошенко є самий перший агент (х)уйла, не виключаю, що ще на нього працює ціла мережа паРашної агентури, включаючи і ермака!!!
   
Цілком можливо, порошенко є самий перший агент (х)уйла, не виключаю, що ще на нього працює ціла мережа паРашної агентури, включаючи і ермака!!!

та чого там Єрмак, і сам Зеленський давно таємно завербований і таємно відчитується клятому жидоромбаро про зроблене за день.

В Пєті такіє длінниє рукі... B-)
   
Я чекаю на це файер шоу ватних потвор типу донча, костяші. олдбуя, та решти хабалок каровки, кнурослави.
"Белінгкет" куплені Хуйлом і Порошенко! :lol:
   

«Скотний Двір» (С)
   
Цілком можливо, порошенко є самий перший агент (х)уйла, не виключаю, що ще на нього працює ціла мережа паРашної агентури, включаючи і ермака!!!

Ти знав!!!!  :weep:
   
Я чекаю на це файер шоу ватних потвор типу донча, костяші. олдбуя, та решти хабалок каровки, кнурослави.
"Белінгкет" куплені Хуйлом і Порошенко! :lol:

 :facepalm1:
а будь ти незаангажованим фупчиком, чекав би фільм Белінгкет, а не якихось фаєрів  :(
   
та чого там Єрмак, і сам Зеленський давно таємно завербований і таємно відчитується клятому жидоромбаро про зроблене за день.

В Пєті такіє длінниє рукі... B-)

Порошенко ніколи не впустить шансу, вибачте, плюнути у борщ Зе, воно спить і бачить себе ще президентом України!
   

Порошенко - це свин по імені «Сніжок»  :tease:



«Скотний Двір» (С)
   
У Люсєнькі перегляди падають, підписники тають. :weep:


Пропало всьо
Але лайно завжди спливає, загрози нема
   
   
   
Я не довіряю Єрмаку, але більше всього я не довіряю порошенко, тільки тварина могла погодитись на таки т.зв. Мінськи Угоди!
Тільки тварина могла підняти та сприяти бізнесу ворога України - мудачука!
 
З того, що зара є по Белінгкет можна зробити ще висновок, що витік інфи по вагнерівцям міг бути результатом банального використання технічних засобів (прослушка)!
Цікаво прибиральниць - мельніченок  Зе поміняв, чи залишив ще від пороха!?
Бо щось мудачук у цікавий спосіб встиг і літаки врятувати і нал зняти з банківських рахунків!

 
   
Ты тупой долбоеб,если так думаешь
не димец тупой ты только ты. Щас костяш подтянется и будет вас уже двое
   
тільки тварина могла погодитись на таки т.зв. Мінськи Угоди!
Ти звісно під воєнкоматом стояв  тоді у  черзі, раз так пишеш ?
   
Ти звісно під воєнкоматом стояв  тоді у  черзі, раз так пишеш ?
ему белый билет полагается (с)
   
Я не довіряю Єрмаку, але більше всього я не довіряю порошенко, тільки тварина могла погодитись на таки т.зв. Мінськи Угоди!
Тільки тварина могла підняти та сприяти бізнесу ворога України - мудачука!
 
З того, що зара є по Белінгкет можна зробити ще висновок, що витік інфи по вагнерівцям міг бути результатом банального використання технічних засобів (прослушка)!
Цікаво прибиральниць - мельніченок  Зе поміняв, чи залишив ще від пороха!?
Бо щось мудачук у цікавий спосіб встиг і літаки врятувати і нал зняти з банківських рахунків!

 
та шо тут мудрити,( і ти в тому числі,) прихильники певної політсили просто ше не врубились, шо вони правлять не Офісом,а Державою :(  :weep:


....Все просто в цьому житті :)
   
Я не довіряю Єрмаку, але більше всього я не довіряю порошенко, тільки тварина могла погодитись на таки т.зв. Мінськи Угоди!
Тільки тварина могла підняти та сприяти бізнесу ворога України - мудачука!
 
З того, що зара є по Белінгкет можна зробити ще висновок, що витік інфи по вагнерівцям міг бути результатом банального використання технічних засобів (прослушка)!
Цікаво прибиральниць - мельніченок  Зе поміняв, чи залишив ще від пороха!?
Бо щось мудачук у цікавий спосіб встиг і літаки врятувати і нал зняти з банківських рахунків!

 
Биллингкету не нужна никакая прослушка.Думаю,есть масса силовиков,которые готовы отомстить за предательство и дать показания.Это расследование будет самым лёгким в истории Биллингкет
   
ему белый билет полагается (с)
краще нахай повідає що на місці Порошенка треба було робити.
Воювати?
А де він  сам тоді був, як воїн. Як правило на тому розмови про МУ чомусь завершуються не почавшись.
 :(
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія