Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Лирник поимел манюпаса и бюджет..

Re: Лирник поимел манюпаса и бюджет..

саботують, бо порожні зали  --це неотримані гроші

Ви були в залах? Я був. Ходив в кіно два вікенда підряд. На "Хоругві" майже повний зал був. На Зоряних війнах меньше ніж половина залу.
   
Re: Лирник поимел манюпаса и бюджет..

Бюджет фінальних Месників:

Виробництво - $356 млн.
Маркетинг - $200 млн.
   
Re: Лирник поимел манюпаса и бюджет..

А,я считаю национальные и патриотические фильмы нужно снимать...

даже если это  минус для бюджета

можна було б з вами погодитися
але люди,які відчайдушно шукають гроші на лікування (час йде) , бігають скрізь й в них не виходить --- навряд чи погодяться
   
Re: Лирник поимел манюпаса и бюджет..

Вышел на украинские экраны еще один украинский фильм – «Адская хоругвь, или Казацкое Рождество» по сценарию известно украинского сказочника Сашка Лирника. Эта лента на 116 экранах собрала солидные 2 миллиона 761 тысячу гривен и заняла 7-е место в украинском бокс-офисе.

А фильм обошёлся казне в 32 миллиона гривен...

Дороговато для манюпаса обходятся увлечения митця.. Интересно бы узнать суммы гонораров..

Єдине , що я зрозумів із стартового допису , що ТС-а давить зелена жаба , що сам не втовпивсь . Імєть .  ))
   
Re: Лирник поимел манюпаса и бюджет..

Топик стартер задается вопросам , типа зачем хохлам свое украинское кино? Сваты же есть, пусть их смотрят. Тем более его  нахлеб не намажешь.

Разве он такое написал?Просто пусть снимает за свой счёт или за счёт спонсоров,а не из нашего кармана.Должен быть какой-то критерий оценкиэффктивности истраченных средств  и сборы вполне для этого подходят.А то гранты от государства раздаются между своими говноделами,а остальные ,не менее патриотичные и талантливые,остаются за бортом.Нужна помощь для съемок?Не вопрос - бери в долг и после проката верни.А то так можно снимать любое говно и потом рассказывать что зрители тупые и нифига не патриоты,а не ты сам говнодел
   
Re: Лирник поимел манюпаса и бюджет..

А,я считаю национальные и патриотические фильмы нужно снимать...

даже если это  минус для бюджета
.
...и кацапы идут накуй со своим свистом на форумах..
(tu)  [ua]
   
Re: Лирник поимел манюпаса и бюджет..

Шурік наш друг, но єво крєатів  всєгда работаєт тіпа: получіть із бюджета і нє волноваться об окупаємості.
Спрашіваєтся: а на *** Сашку брать із бюджета, фільм же окупітся ?
Ілі нєт?
Ілі будєт так как с прєдидущім тріллєром (врємя созданія 2008-2018  :weep: )
   
Re: Лирник поимел манюпаса и бюджет..

вопрос в другой у меня..

например снимать

выдилять бабло снимать с бюджета один блокбастер например
скажем там про бандеру и УПА или илью муромца или про казаков шото грандиозное..

стоимостью как минимум  50-70(или даже больше) миллионов баксов....с приглашением голливудских актеров..(хотя бы на  некоторые роли)....

понимать шо этот филь может и заинтересует не только Украину,а возможно и другие страны..
и возможно отобьется ..
илли снимать 10-15 фильмов в год но с бюджетами 2-4 миллиона баксов ...

и тоже наверняка  в минус для бюджета страны....

по какому пути пойти??

я считаю и тот и другой путь  достаточно хорош..

мне кажется нам сейчас нужно насытить рынок фильмами с бюджетом до 2-4  миллионов баксов..

и возможно и даже дотировать кинотеатры..для проката..

у нас нету патриотических фильмов...

нам нужно насытить рынок украинскими фильмами..
и работать на перспективу..

вой про то шо это типа минус с бюджета...
это не те деньги  для страны..
 нашем случае....
и так надо наснимать лет 10-12 кучу материалов..
а потом можно уже и на блокбастеры замахнутья.

п.с.
на патриотической ниве экономить нельзя.
   
Re: Лирник поимел манюпаса и бюджет..

чорний козак дай бог зібрав просто 286 інші роздарили  шаровикам

Этого патриотично-аферистского дерьма налезло во все министерства и везде пилятся деньги.В том же министерстве ветеранов раздают деньги своим прикормленным организациям на какую-то чушь,вместо того чтобы тратить эти деньги на реабилитацию или реальную помощь.Как то смотрел заседения совета где обсуждались проекты.Людей ловили на завышениии цен не на 20-30%,а просто в разы.И ничего.А если спросишь какого хера,то тут же скажут что ты агент Кремля и начнутся угрозы
   
Re: Лирник поимел манюпаса и бюджет..

Уже лучше. Но все равно мало.
Всё равно говно получилось.
В принципе у Лирника другого никогда и не получалось.
Что на форуме, что в жизни...
ну да.. саме тому, ти нікому не відома та не потрібна людина, а він Особистість, яку знають багато хто в Україні, і багато хто цінує. Подивись хочаб з кім він спілкується по життю., і подивись на себе.
   
Re: Лирник поимел манюпаса и бюджет..

Разве он такое написал?Просто пусть снимает за свой счёт или за счёт спонсоров,а не из нашего кармана.

даю полный карт бланж митцям ..
пускай снимаю за наш счет.
   
Re: Лирник поимел манюпаса и бюджет..

даю полный карт бланж митцям ..
пускай снимаю за наш счет.
ну так сам і жертвуй ніхто не забороняє. Я податки на утримання всяких чортів лохматих не платитиму.
   
Re: Лирник поимел манюпаса и бюджет..

вопрос в другой у меня..

например снимать

выдилять бабло снимать с бюджета один блокбастер например
скажем там про бандеру и УПА или илью муромца или про казаков шото грандиозное..

стоимостью как минимум  50-70(или даже больше) миллионов баксов....с приглашением голливудских актеров..(хотя бы на  некоторые роли)....

понимать шо этот филь может и заинтересует не только Украину,а возможно и другие страны..
и возможно отобьется ..
илли снимать 10-15 фильмов в год но с бюджетами 2-4 миллиона баксов ...

и тоже наверняка  в минус для бюджета страны....

по какому пути пойти??

я считаю и тот и другой путь  достаточно хорош..

мне кажется нам сейчас нужно насытить рынок фильмами с бюджетом до 2-4  миллионов баксов..

и возможно и даже дотировать кинотеатры..для проката..

у нас нету патриотических фильмов...

нам нужно насытить рынок украинскими фильмами..
и работать на перспективу..

вой про то шо это типа минус с бюджета...
это не те деньги  для страны..
 нашем случае....
и так надо наснимать лет 10-12 кучу материалов..
а потом можно уже и на блокбастеры замахнутья.

п.с.
на патриотической ниве экономить нельзя.


план хороший щоб наснімать матєріала
а хто на нього ходити і дивитись його буде?  ну так щоб не із жалості а з інтересом

ти сам то ходив?
   
Re: Лирник поимел манюпаса и бюджет..

ну так сам і жертвуй ніхто не забороняє. Я податки на утримання всяких чортів лохматих не платитиму.

   
Re: Лирник поимел манюпаса и бюджет..

дотувати це нормально, але повинен бути критерій ефективності

дали один раз грошей, якщо провал, то більше грошей не отримаєш. Трєніруйся

фільм може бути збитковим, але він хоча би інтерес має викликати
   
Re: Лирник поимел манюпаса и бюджет..

Не по делу наезды, кино хорошее получилось.
У меня дети, воспитанные "Марвелом", на прошлой неделе ходили и остались очень довольны.
   
Re: Лирник поимел манюпаса и бюджет..

ну так сам і жертвуй ніхто не забороняє. Я податки на утримання всяких чортів лохматих не платитиму.

так кацапов и не спашивают будишь ты платить или не будишь..

повторяю..

держкино изначально минусовая для бюджета тема

а то шо вы там вякаете и переживаете про бюджет ..
да насрать..

больше переживайте про другие  места..где чиновникии пздят вместе с олигархами..
   
Re: Лирник поимел манюпаса и бюджет..

даю полный карт бланж митцям ..
пускай снимаю за наш счет.

Ты даешь,а другие не дают.Как с этим быть?Просто в министерствах сидят кореша,знакомые и просто люди на откатах,поэтому и получается говно за кучу денег
   
Re: Лирник поимел манюпаса и бюджет..

так кацапов и не спашивают будишь ты платить или не будишь..

повторяю..

держкино изначально минусовая для бюджета тема

а то шо вы там вякаете и переживаете про бюджет ..
да насрать..

больше переживайте про другие  места..где чиновникии пздят вместе с олигархами..


так давай я буду бюджет пиляти
у мене камера в смартфоні є, сценарій за один вечір можу написати
із патріотичним сюжетом легко справлюсь

наприклад, блокбасетр "осада козаченьками Москви"

дайте мені 50 млн і за пару місяців шедевр буде готовий
   
Re: Лирник поимел манюпаса и бюджет..

Як кацапня на лайно сходила коли ввели квоти на українську музику, так тепер біснується від українського кіно.
Як квоти дали потужний поштовх розвитку української музика, так і державна підтримка сприятиме розвитку нашого кіно.
Але щоб державні кошти витрачались ефективно, держава повинна зйомки дотувати, тобто нехай вкладаються комерсанти плюс державна дотація.
   
Re: Лирник поимел манюпаса и бюджет..

Державної підтримки комерційного кіно немає тільки в США. Вона тільки різниться від країни до країні. Франція десь близько до СРСР, а так ніхто чесно не здатен конкурувати з Голівудом.
   
Re: Лирник поимел манюпаса и бюджет..

Дебілятко кацапське, Лірник тільки автор сценарію, він навіть не продюсер. Я вже донбасянина мордою в статистику кацапських дитячих фільмів тикав, з тобою не хочу і зв'язуватися. Доречі питання результатів прокату потрібно ще і до місцевих мереж ставити - вони або не транслювали, або транслювали в неосновних маленьких залах на 20 чоловік. Причому зали були забиті повністю.
От ти поясни, чого тобі все українське на горло тисне в такому Маріуполі?

Бгг, тобто Лірник ніхто? А так вітали, так вітали
   
Re: Лирник поимел манюпаса и бюджет..

Не по делу наезды, кино хорошее получилось.
У меня дети, воспитанные "Марвелом", на прошлой неделе ходили и остались очень довольны.

 якщо вашим сподобалося  --- це не значить , що всім, або більшості
   
Re: Лирник поимел манюпаса и бюджет..

Бгг, тобто Лірник ніхто? А так вітали, так вітали


Когда хвалят,то фильм Лирника,а когда спрашивают куда делись деньги,то сразу :при чем тут Лирник?Он просто сценарий написал.
   
Re: Лирник поимел манюпаса и бюджет..

Вышел на украинские экраны еще один украинский фильм – «Адская хоругвь, или Казацкое Рождество» по сценарию известно украинского сказочника Сашка Лирника. Эта лента на 116 экранах собрала солидные 2 миллиона 761 тысячу гривен и заняла 7-е место в украинском бокс-офисе.

А фильм обошёлся казне в 32 миллиона гривен...

Дороговато для манюпаса обходятся увлечения митця.. Интересно бы узнать суммы гонораров..
Блін, та второпай вже нарешті: шедеври виникають тільки з купи лайна.
Цю купу треба продукувати і це називається кіноіндустрія.
Я дивився "Пекельну хоругву" і дійсно це не шедевр - вийшла дивна суміш напрочуд чудових і відверто провальних сцен, здається творці дуже поспішали. 
Але прогрес безумовно очевидний - державна підтримка вдається в знаки.
Я згодний сплачувати додатковий податок на дотацію кіномитьцям, аби вони масово продукували українске кіно. 
   
Re: Лирник поимел манюпаса и бюджет..

Искусство требует жертв. От бюджета.
   
Re: Лирник поимел манюпаса и бюджет..

Украина должна иметь своего Никиту Михалкова. Чтоб всё как у людей.
   
Re: Лирник поимел манюпаса и бюджет..

https://www.youtube.com/watch?v=JmIbJLWZCG0
на мою думку кіно і має бути аполітичним. Ну хіба що невеликий вприск , майже непомітний на рівні 25 кадру. Всі проекти про національність, війну, козаченьок і т.д. це завідомий провал бо так і смердить мінстецем... Тіж каци знімають і комедії і мило і навіть жахи де скрєп майже нема. В нас головна умова держкіно щоб скрєпи сочились у кожному епізоді.
   
Re: Лирник поимел манюпаса и бюджет..

але ж пекельна хоругва це кінокомедія, а не патріотичний жанр?

чи якщо українською, то патріотичний?

просто, на скільки я памятаю, той же неканонічний 95 квартал назнімав україномовного комедійного кіно, яке не збиткове

останній москаль,
скажене весілля
одного разу під Полтавою

щось іще там мабуть

як із цим бути?
   
Re: Лирник поимел манюпаса и бюджет..

Чому не зняти якийсь триллер. Без атошників і вишиванок. Чи містику. Чи любовну історію, теж без всяких "чекаю з війноньки" і скажених москалів
   
Re: Лирник поимел манюпаса и бюджет..

на мою думку кіно і має бути аполітичним. Ну хіба що невеликий вприск , майже непомітний на рівні 25 кадру. Всі проекти про національність, війну, козаченьок і т.д. це завідомий провал бо так і смердить мінстецем... Тіж каци знімають і комедії і мило і навіть жахи де скрєп майже нема. В нас головна умова держкіно щоб скрєпи сочились у кожному епізоді.

нам в армії (срср) по вихідних крутили лише патріотичні фільми
коли поскаржилися замполіту, він сказав - це для того, аби ви без роздумів готові були кидатися під ворожі танки  з в"язкою гранат..
бо надивитеся  в джазє только дєвушкі  й хрін воювати хто буде..
   
Re: Лирник поимел манюпаса и бюджет..

Судя по кассовым сборам - фильм говно.

я абсолютно не фанат творчости пана лирника, но судить о фильме не посмотрев его это сори дебилизм

зы мои фейсбучные френды многие ходили им картина понравилась

а чего вы с утра пораньше стали лирника обсуждать и деньги считать в его кармане?
   
Re: Лирник поимел манюпаса и бюджет..

нам в армії (срср) по вихідних крутили лише патріотичні фільми
коли поскаржилися замполіту, він сказав - це для того, аби ви без роздумів готові були кидатися під ворожі танки  з в"язкою гранат..
бо надивитеся  в джазє только дєвушкі  й хрін воювати хто буде..


ну і як, прищепили вам любов до СССР?
   
Re: Лирник поимел манюпаса и бюджет..

нам в армії (срср) по вихідних крутили лише патріотичні фільми
коли поскаржилися замполіту, він сказав - це для того, аби ви без роздумів готові були кидатися під ворожі танки  з в"язкою гранат..
бо надивитеся  в джазє только дєвушкі  й хрін воювати хто буде..
вово це десь также.
   
Re: Лирник поимел манюпаса и бюджет..

Чому не зняти якийсь триллер. Без атошників і вишиванок. Чи містику. Чи любовну історію, теж без всяких "чекаю з війноньки" і скажених москалів

Кстати помню украинское кино "Вавилон ХХ" и ужастики- на полтора миллиона долларов их можно было десяток снять.
   
Re: Лирник поимел манюпаса и бюджет..

ну і як, прищепили вам любов до СССР?

 :D
   
Re: Лирник поимел манюпаса и бюджет..


одного разу під Полтавою


Знайоме і вже друкував - деякий час дививсь , ще по аналоговуму ТБ , бо впізнаване аж занадто , але з часом усвідомив , що незважаючи на талант створювачів , та начебто як гумористичність , фактично - пропагування необмеженого нічим бухалова та безкарного крадійства .

А тому - відмовивсь від перегляду , через неприйнятність того способу життя .
   
Re: Лирник поимел манюпаса и бюджет..

У нас что решены все проблемы с образованием , медицинским обслуживанием ,дети от рака не умирают ? Какого ,извините , хрена , тратят 32 миллиона бюджетных денег на этот  мусор .может быть лучше спасти 32 ребенка по миллиону на каждого .
міня больше волнуєт, что каламойского каждий мєсяц дотіруют на сколько там  - 380 міліонов?. і ето только па елєктрічєству.
   
Re: Лирник поимел манюпаса и бюджет..

Українське кіно з'явилося декілька років тому. До цього його не існувало як системного явища. Воно ще довгі роки буде гівняним та збитковим, бо його знімають люди, які до цього ніколи не знімали кіно, конкурує воно буде з наймогутнішою індустрією в світі зі 120-річним безперервним практичним досвідом, показувати його будуть у країні з одним із найнижчих показників кінотеатрів на душу населення серед країн, де взагалі є кінопрокат.

Питання просте: чи взагалі Україні потрібна кіноіндустрія чи ні? Нюанси такі: довгі роки кіноіндустрія буде здатна існувати майже виключно за рахунок держави. Комерційно в нас окупились лише декілька комедій та ромкомів із зірковими пиками: DZIDZIO Контрабас, Свінгери, Скажене весілля та, можливо, Я, ти, він, вона та воно чи як там правильно.

Тобто, повна відповідь "так" із урахуванням всіх нюансів звучатиме так: так, я за те, аби довгі роки витрачали мої гроші на зйомки того, що на 99% буде лютим збитковим гівном в надії на те, що практика створить кіношколу, а звичка українців дивитись вітчизняне створить індустрію.
+++
   
Re: Лирник поимел манюпаса и бюджет..

украинское зрелищное кино не будет окупаемым по определению, слишком мало зрителей,
всё равно надо снимать украинцам про украинцев, иначе будут снимать росияне для украинцев со своей идеологией
+++ :drinks:

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія