Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Трохи ПЕРЕМОГИ.

Трохи ПЕРЕМОГИ.

Всім відомо,що я суворий, але справедливий!  :D

Мене захоплює діяльність Міністра Освіти Гриневич. Якщо б були усі такі,а не так как зараз...Та що казати!
   
Re: Трохи ПЕРЕМОГИ.

Цікаво, але петрушки навіть не підтримали. Мовчать,хоча вона міністр Уряду. Мабуть їм наплювати. За це не платять...
   
Re: Трохи ПЕРЕМОГИ.

хвілозову підсунули на закусь шоколад Рошен  :gigi:
   
Re: Трохи ПЕРЕМОГИ.

Шарик72- ти згоден, чи ні,що Гріневич дуже талановита та патріотична людина.ЇЇ освітня реформа, на відмінність від аХфери тварюки Супруніхи,продумана та відповідає інтересам Країни. Га? B-)
   
Re: Трохи ПЕРЕМОГИ.
tyv

а Супрун? :D
   
Re: Трохи ПЕРЕМОГИ.

а Супрун? :D
--------------------------------------
А Супрун тебе аукнется уже сегодня,а уж после Нового года сразу бронируй лучшее время в крематории. Или ты не тут живёшь?
 Те,кто тут и кто верил в эту мразь и подельницу Гройсманда, все получат по полной и их мамы,папы и дети. Я бы сказал,что я очень скоро посмеюсь, но мне не смешно. Мы все попадаем...Но я хоть предупреждал...
   
Re: Трохи ПЕРЕМОГИ.

Шарик72- ти згоден, чи ні,що Гріневич дуже талановита та патріотична людина.ЇЇ освітня реформа, на відмінність від аХфери тварюки Супруніхи,продумана та відповідає інтересам Країни. Га? B-)
До речі. Тут педрики часто волають "Хто крім Петра? Ім'я?" Так ось вам ім'я, педрики.
   
Re: Трохи ПЕРЕМОГИ.

Ти не суворий і справедливий, ти не можеш жити без кумирів....
   
Re: Трохи ПЕРЕМОГИ.

Цікаво, але петрушки навіть не підтримали. Мовчать,хоча вона міністр Уряду. Мабуть їм наплювати. За це не платять...

Може це тому, що навіть коли ти щось розповідаєш про те, що тобі подобається, все одно намагаєшся себе поводити як лайно? У твоїй збоченій уяві напевне нормальних людей просто не існує, тебе оточують якісь там петрушки, може ще юльки чи там жиди, та тому подібні персонажі. Подивись на себе у дзеркало, а потім не забудь спустити воду в унітазі.
   
Re: Трохи ПЕРЕМОГИ.

Всім відомо,що я суворий, але справедливий!  :D

Мене захоплює діяльність Міністра Освіти Гриневич. Якщо б були усі такі,а не так как зараз...Та що казати!

і шо в ній особливого? Cупрун професійніша :D
   
Re: Трохи ПЕРЕМОГИ.

хвілозову підсунули на закусь шоколад Рошен  :gigi:
це він пробує коалу мутити. :)
   
Re: Трохи ПЕРЕМОГИ.

Молодець хімічна барига  (tu)
Так тримати  (tu)
   
Re: Трохи ПЕРЕМОГИ.

А Грося? Як без Гросі?
   
Re: Трохи ПЕРЕМОГИ.

У меня нет кумиров,но я,как и многие,кого-то предпочитаю,а кого-то терпеть не могу.
   
Re: Трохи ПЕРЕМОГИ.

У меня нет кумиров,но я,как и многие,кого-то предпочитаю,а кого-то терпеть не могу.
Та само собою. Я от, приміром, прєдпочітаю віскаря, а од ракії блюнути можу.
Ти, діду, цілком погряз у маразмі, жодна позитивна репліка від тебе не сприймається, бо супроводжується звичним маразматичним фоном.
Це все одно, що слухати позитивні слова від людини з повним ротом карієсу - наче й позитив, але смердить гірше помийниці.
   
Re: Трохи ПЕРЕМОГИ.

Та само собою. Я от, приміром, прєдпочітаю віскаря, а од ракії блюнути можу.
Ти, діду, цілком погряз у маразмі, жодна позитивна репліка від тебе не сприймається, бо супроводжується звичним маразматичним фоном.
Це все одно, що слухати позитивні слова від людини з повним ротом карієсу - наче й позитив, але смердить гірше помийниці.
======================================
Мене,твоя думка,як представника ЛГБТ спільноти,зовсім не хвилює. Це я ввічливо. Доречі,в мене карієсу нема,бо я маю гроші  і догляд у кращих стоматологів. Ти по собі,нікчема,не суди. Мабуть страшне,як щур помийний! :fuck:
   
Re: Трохи ПЕРЕМОГИ.

Очевидно она просто в твоем вкусе..понимаем, есть фантазии с училками, а тут цельный министр..

   
Re: Трохи ПЕРЕМОГИ.

Очевидно она просто в твоем вкусе..понимаем, есть фантазии с училками, а тут цельный министр..

Показати зображення...
============================
Дурак ты! Ну почему петрушки такие мерзкие? Вот ты подумал,что ты гавно? Ну как можно такое писать? В этом вы все. Гриневич умница и да...очень симпатичная женщина!
А вот ваш,петрушки,идеал! :D
   
Re: Трохи ПЕРЕМОГИ.

======================================
Мене,твоя думка,як представника ЛГБТ спільноти,зовсім не хвилює. Це я ввічливо. Доречі,в мене карієсу нема,бо я маю гроші  і догляд у кращих стоматологів. Ти по собі,нікчема,не суди. Мабуть страшне,як щур помийний! :fuck:
От бачиш, навіть цей пост видає в тобі в кращому випадку свіжопохмєлівшегося, в гіршому - маразматика. Ніщо в моїх репліках не може навести на асоціації з лгбт, але тобі воно чогось болить, так буває, спиртне виволікає назовні старанно приховані "скелети".
А щодо карієсу - так то ж метафора, звісно. Смердять твої репліки, як подих з карієсної пащі.
   
Re: Трохи ПЕРЕМОГИ.

Алкофілософ запав на панянку.
А ще геть недавно кричав "чьто там дєлаєт жєнщіна-факєл"(переплутав з упитку з іншою Гриневич)
У наявності дуже складний випадок шизофренії у сина психлікаря :beach:
   
Re: Трохи ПЕРЕМОГИ.

 :D діалоги просто чудові в цій гілці!
   
Re: Трохи ПЕРЕМОГИ.

Ось вам типовий приклад мерзених прихильники певної політсили!
Дивиться,чуваки: я похвалив Міністра освіти навіть уряду Гройсманда... за гарну справу, за закон про мову навчання,за гарну реформу... і що ми бачимо? Замість того,щоб мені казати,мов,ось,бачиш,а ти на всіх кидаєшся,але ж сам визнаєшь... вони і це обсирають. Бо навіщо ім хвалити когось? Навіть з свого Уряду-ім, політичним ЛГБТ-повіям за це не платять! B-)
   
Re: Трохи ПЕРЕМОГИ.

От это бомбануло..а че я такого написал?  :-)o сам же и подтвердил  :love:
   
Re: Трохи ПЕРЕМОГИ.

Rambler- ты,кацап ватный вааще молчи,шлюха ольгинская. Конечно, у тебя Гриневич с её Законом о языке обучения,вызывает корчи. Так шо,пуццинская бл..дь, еще с таким ником-вали у ПеМзу... :fuck:

Останнє редагування: 31 жовтня 2017 10:17:59 від Wolter
   
Re: Трохи ПЕРЕМОГИ.

От это бомбануло..а че я такого написал?  :-)o сам же и подтвердил  :love:
=========================
А потому что ты её оскорбляешь. Или не доходит?   Мои гуманитарные и сексуальные мнения тут не так важны. Базар фильтруй.
   
Re: Трохи ПЕРЕМОГИ.

Всім відомо,що я суворий, але справедливий!  :D

Мене захоплює діяльність Міністра Освіти Гриневич. Якщо б були усі такі,а не так как зараз...Та що казати!

 :facepalm1:

Бон Вояж: Я уеду жить… в Киев!

Снова проходят четыре года, и в жизни Гриневич наступают колоссальные перемены. Неожиданно в 2002 году молодая пара учителей срывается с насиженного места и уезжает покорять Киев. Как оказалось, позвал львовян в столицу Виталий Журавский (подробнее про него в статье Виталий Журавский: из мусорного бака обратно в депутаты), который позже станет советником Виктора Януковича и нардепом от ПР, а потом чуть не закончит свою политическую карьеру в мусорном баке люстрации.

И так, в 2002 году Журавский занял место госсекретаря МОНУ, а потом был назначен первым замом министра образования и науки, как раз в это время Гриневич и получила свою первую столичную должность.
Как только Журавский получил должность заместителя главы КГГА, Гриневич бросила работу и, благодаря протекции своего благодетеля, влилась в «молодую команду» Леонида Черновецкого (подробно о нём в статье Леонид Черновецкий: как «Лёня Космос» ограбил Киев и перебрался в Грузию). Тогда же соратники будущего министра отмечали, что Гриневич получила должность начальника Главного управления образования и науки Киевской городской государственной администрации не только при помощи Журавского, но и благодаря своим родственникам. Те имели общий бизнес с гореизвестным пастором «Посольства Божьего» Сандеем Аделаджа, а пастор имел непосредственное влияние на Черновецкого.

Основной свой капитал Гриневич накапливает как раз во время работы в команде Лени-космоса. Не секрет, что во времена Черновецкого активно развивались псевдоблаготворител ьные фонды при школах и детсадах Киева, в которые родители и бизнесмены вкладывали немалые средства. Часть из них  шла на оплату «крыши» КГГА. В этот же период Гриневич как госслужащей получила квартиру за счёт строительного КП «Жильеинвестстрой – УКБ».

https://skelet-info.org/liliya-grinevich-istoriya-bezgramotnogo-no-vooruzhennogo-ministra/
   
Re: Трохи ПЕРЕМОГИ.

Не знаю, я человек простой, вижу симпатичную ба.. министра - ставлю лайк  :pooh_lol:
   
Re: Трохи ПЕРЕМОГИ.

Не знаю, я человек простой, вижу симпатичную ба.. министра - ставлю лайк  :pooh_lol:
-------------------------------------
Если ты имел ввиду лайк,то наверное я зазря наехал,пардон! Мне не впадлу... :-B
   
Re: Трохи ПЕРЕМОГИ.

  Гриневич просто у коридорі умов, які не дають їй робити хйню. А спроби були. "Двомовна освіта"
   
Re: Трохи ПЕРЕМОГИ.

:facepalm1:

Бон Вояж: Я уеду жить… в Киев!

Снова проходят четыре года, и в жизни Гриневич наступают колоссальные перемены. Неожиданно в 2002 году молодая пара учителей срывается с насиженного места и уезжает покорять Киев. Как оказалось, позвал львовян в столицу Виталий Журавский (подробнее про него в статье Виталий Журавский: из мусорного бака обратно в депутаты), который позже станет советником Виктора Януковича и нардепом от ПР, а потом чуть не закончит свою политическую карьеру в мусорном баке люстрации.

И так, в 2002 году Журавский занял место госсекретаря МОНУ, а потом был назначен первым замом министра образования и науки, как раз в это время Гриневич и получила свою первую столичную должность.
Как только Журавский получил должность заместителя главы КГГА, Гриневич бросила работу и, благодаря протекции своего благодетеля, влилась в «молодую команду» Леонида Черновецкого (подробно о нём в статье Леонид Черновецкий: как «Лёня Космос» ограбил Киев и перебрался в Грузию). Тогда же соратники будущего министра отмечали, что Гриневич получила должность начальника Главного управления образования и науки Киевской городской государственной администрации не только при помощи Журавского, но и благодаря своим родственникам. Те имели общий бизнес с гореизвестным пастором «Посольства Божьего» Сандеем Аделаджа, а пастор имел непосредственное влияние на Черновецкого.

Основной свой капитал Гриневич накапливает как раз во время работы в команде Лени-космоса. Не секрет, что во времена Черновецкого активно развивались псевдоблаготворител ьные фонды при школах и детсадах Киева, в которые родители и бизнесмены вкладывали немалые средства. Часть из них  шла на оплату «крыши» КГГА. В этот же период Гриневич как госслужащей получила квартиру за счёт строительного КП «Жильеинвестстрой – УКБ».

https://skelet-info.org/liliya-grinevich-istoriya-bezgramotnogo-no-vooruzhennogo-ministra/
мені цікаво, чи є хоч одна особа у прав'ячих колах та політикумі України, яка б тебе влаштовувала? Озвуч будь-ласка.  :)
   
Re: Трохи ПЕРЕМОГИ.

мені цікаво, чи є хоч одна особа у прав'ячих колах та політикумі України, яка б тебе влаштовувала? Озвуч будь-ласка.  :)
===========================
Югенд подкацапник. Ессесно,его ничего не устраивает. Но не глуп. Умнее наших тупых прихильники певної політсили. Пусть себе бегает в стае... :D
   
Re: Трохи ПЕРЕМОГИ.

мені цікаво, чи є хоч одна особа у прав'ячих колах та політикумі України, яка б тебе влаштовувала? Озвуч будь-ласка.  :)

Если во власти Украины было хоть немного порядочных людей, мы бы жили иначе ...
   
Re: Трохи ПЕРЕМОГИ.

Rambler- ты,кацап ватный вааще молчи,шлюха ольгинская. Конечно, у тебя Гриневич с её Законом о языке обучения,вызывает корчи. Так шо,пуццинская бл..дь, еще с таким ником-вали у ПеМзу... :fuck:
Дядь Вов...
А вот хуй на. Я й не кац,  і не жидуньо, як ти. Звичайний пересічний українець, з діда-прадіда.
Трохи потинявся за кордонами, але ж вернувся.
Щодо ніку... І як ти, опудало, величаєш себе бізьнисьменом, не тямлячи англійської..
   
Re: Трохи ПЕРЕМОГИ.

Если во власти Украины было хоть немного порядочных людей, мы бы жили иначе ...
Їх що, мічурін має синтезувати? Яке суспільство - така влада. Ото, плдь, новина..
   
Re: Трохи ПЕРЕМОГИ.

===========================
Югенд подкацапник. Ессесно,его ничего не устраивает. Но не глуп. Умнее наших тупых прихильники певної політсили. Пусть себе бегает в стае... :D
:weep:
   
Re: Трохи ПЕРЕМОГИ.

вони і це обсирають.
Ні, Вольтарен. Це не вони обсирають. Це ти обісрав себе далі нікуди.
Меня весь ФУП любит. Но бригада педпроботов-тролей вроде тебя,пытается нагадить и атаковывает многие мои темы. Меня все знают,а тебя нет. Ты на ФУПе никто. Но я,вас,тролей прихильники певної політсили вертел на х...ю! Я выдерживал и выдержу наезды и всем вам заткну глодки. Не впервой. Я тут 17 лет. Уйти бы мог всегда. Так шо не идешь на диалог-иди нахуй, подстилка прорежимная.
Ну що, побачив народну любов ФУПа до патріарха в цій гілці?
Тебе не обсирають тобі вказують на твої проблеми.
Що з цим робити вирішуй сам ))
ПиСи: Гриневич маладца. Як і Супрун  :) 
   
Re: Трохи ПЕРЕМОГИ.

Всім відомо,що я суворий, але справедливий!  :D

Мене захоплює діяльність Міністра Освіти Гриневич. Якщо б були усі такі,а не так как зараз...Та що казати!

видимо вы слабы перед женскими чарами. То юля ( когда помоложе была). теперь Гриневич.... видимо в вашем вкусе  :)
   
Re: Трохи ПЕРЕМОГИ.

прихильники певної політсили такие глупые и ничтожные. Ну мне по-барабану... Я к вам привык как к комарам. :fuck:
   
Re: Трохи ПЕРЕМОГИ.

Мiй кореш працюе в usaid по проекту реформ освiти.

ЗНО, якщо ви не знали сами завдяки usaid з'явилось.

Так от вiн каже що iх iнiацiативи блокуються на всiх рiвнях. Мiнiстерство тупо просе гранти i каже що ми самi знаемо як розпорядитися. :facepalm1:

Останнє редагування: 31 жовтня 2017 16:03:10 від DeL1T
   
Re: Трохи ПЕРЕМОГИ.

Я к вам привык как к комарам.
Малярія?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія