Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

В школе в штате Индиана стрельба...

Re: В школе в штате Индиана стрельба...

майже всі люди мають певні відхилення від норми
і якщо дивитися на питання реалістично, то значно простіше займатися ментальним здоров"ям людей, ніж намагатися позбавити всіх наявних психів зброї,
бо на чолі країн переважно психи, які і кнопку ядерну мають іноді, не рахуючи іншої військово-поліцейських засобів насильства

Психопатія (де люди бажають завдати шкоди іншим) не лікується. Цим людям нічим не допоможеш, крім якоїсь в принципі малоефективної психотерапії та можливості направити свої urges у інше русло (наприклад, комп"ютерні ігри).

Шизофренія лікується до певної міри, але тоді, щоб звести випадки із шизофреніками до мінімуму, треба їх всіх госпіталізувати, а це незаконно, бо сучасне суспільство відмовилося від ідеї насильної госпіталізації психічно хворих (як було колись). До того ж, не у всіх шизофреніків є такі епізоди, де їм, наприклад, голос каже перестріляти всіх чи перерізати.

Тому і ходять по вулицях тисячі психічно хворих як ходячі бомби, які у будь-який момент можуть зірватися. Контролювати це неможливо.
   
Re: В школе в штате Индиана стрельба...

Ну и классика жанра...

Губернатор мониторит ситуевинку... Пенс с женой молятся...

Средняя школа, стрелял ученик....:)
   
Re: В школе в штате Индиана стрельба...

В Пенсильвании можно по улицам ходить с пищалью за поясом. Вполне разрешено.

Вот идёт такой законопослушный гражданин в родном городе Вифлееме по улице с легальным стволом за поясом. А навстречу полубезумный житель городской помойки и вдруг бац - это же преступник! Хуяк и завалил вифлеемца.

Налицо труп и житель идёт в тюрьму.

И ещё - с точки зрения закона это убийство на парковке. Вина в преступлении никем не доказана и угрозы никакой не было. Надвигается иск за нарушение гражданских прав. :)

Ну вроде бы они друг в друга стреляли. Хотя это только по рассказам...
Нужно заключение экспертов.

Кстати, по стрельбе в школе в Техасе тоже есть вопросы.
Оказывается полиция прибыла к классу где засел преступник через 5 минут и ещё 20 минут они перестрелку устроили.
Экспертиза покажет от чьих пуль погибли дети.
   
Re: В школе в штате Индиана стрельба...

Так, мене обурює, коли твій брат по розуму в свою пропаганду впихає дітей в контексті насилля.....

А ванью это не обурює. Он поддерживает своего кацапского брата по разуму :D
   
Re: В школе в штате Индиана стрельба...

Ну вроде бы они друг в друга стреляли. Хотя это только по рассказам...
Нужно заключение экспертов.

Кстати, по стрельбе в школе в Техасе тоже есть вопросы.
Оказывается полиция прибыла к классу где засел преступник через 5 минут и ещё 20 минут они перестрелку устроили.
Экспертиза покажет от чьих пуль погибли дети.


Ясно, отже стріляв черговий упротий дем йобнутий на гаслі "резістанс". 
   
Re: В школе в штате Индиана стрельба...

Ну вроде бы они друг в друга стреляли. Хотя это только по рассказам...
Нужно заключение экспертов.

Кстати, по стрельбе в школе в Техасе тоже есть вопросы.
Оказывается полиция прибыла к классу где засел преступник через 5 минут и ещё 20 минут они перестрелку устроили.
Экспертиза покажет от чьих пуль погибли дети.

Да я уже слышал что-то о том, что типа никто не попал под перекрёстный огонь...:)
   
Re: В школе в штате Индиана стрельба...

Uki_ скажи коротко MS-13 по-твоєму тварини чи люде?

І замовк Uki_  :lol:
   
Re: В школе в штате Индиана стрельба...

Ясно, отже стріляв черговий упротий дем йобнутий на гаслі "резістанс". 

Скорее всего стрелял йобнутый на всю голову член НРА :D
   
Re: В школе в штате Индиана стрельба...

Скорее всего стрелял йобнутый на всю голову член НРА :D


Злив зараховано. Міссіссагу вчора хто підірвав?
   
Re: В школе в штате Индиана стрельба...

Скорее всего стрелял йобнутый на всю голову член НРА :D

Используя боеприпасы, купленные на кацапские деньги!:)
   
Re: В школе в штате Индиана стрельба...

Була статистика десь, що кожна четверта людина в США має психічний розлад.

Плюс такі люди, які входять у спектр antisocial personality disorder (що включає психопатію і соціопатію), є людьми з нормальним і часто високим інтелектом і вони здатні пройти всі відповідні чекпоінтс, так само як і роками планувати масові розстріли (наприклад). Це неможливо передбачити.

Я особисто рада, що живу в Канаді і тут зброя заборонена (крім мисливської). Чим легший доступ до зброї, тим статистично більш ймовірним є використання цієї зброї для масових вбивств різними неадекватами.

Согласен с Вами, психологическое здоровье население оставляет желать лучшего. Но ведь идиотами они не стали от возможности приобретать оружие. Что то другое привело к расстройству ментального здоровья. Полный запрет на владение оружием не даст абсолютной безопасности. Исторически и в разных странах это статистически доказано.
Вот у вас в Торонто, сегодня двое заложили и взорвали бомбу, по случайности нет смертельных жертв. Им огнестрельное оружие не понадобилось.
В Европе давно уже автомобили для терактов используют. В Лондоне нападения на прохожих с холодным оружием стало обыденностью.
   
Re: В школе в штате Индиана стрельба...

А ванью это не обурює. Он поддерживает своего кацапского брата по разуму :D

поц старий, я тебе чіпав?
от мля кусок гівна , не може пройти і не насрати  (td)
   
Re: В школе в штате Индиана стрельба...

Ніхера собі - ти погрожуєш моїм дітям, і пропонуєш мені тут спокійно це толерувати?... Тварино, я погрози будь яким дітям тут толерувати не буду, сподіваюсь модер також....

У тебя что с пониманием текста проблемы, или перегрелся немного. Где он погрожуе твои детям? Остынь чуток.
   
Re: В школе в штате Индиана стрельба...

У тебя что с пониманием текста проблемы, или перегрелся немного. Где он погрожуе твои детям? Остынь чуток.

Там фігурує мій нік, "дочка", "MS 13" в одній фразі....  Не треба мені вказувати шо робити в такій ситуації....
   
Re: В школе в штате Индиана стрельба...

Согласен с Вами, психологическое здоровье население оставляет желать лучшего. Но ведь идиотами они не стали от возможности приобретать оружие. Что то другое привело к расстройству ментального здоровья. Полный запрет на владение оружием не даст абсолютной безопасности. Исторически и в разных странах это статистически доказано.
Вот у вас в Торонто, сегодня двое заложили и взорвали бомбу, по случайности нет смертельных жертв. Им огнестрельное оружие не понадобилось.
В Европе давно уже автомобили для терактов используют. В Лондоне нападения на прохожих с холодным оружием стало обыденностью.

Ну, генетичний компонент ніхто не відміняв. В принципі психопати не винні, що вони такими народилися. Але при цьому, маючи антисоціальні бажання, вони цілком здатні оцінити моральність своїх вчинків і ризики. Тобто їх визнають стовідсотково кримінально відповідальними, тоді як шизофреників, які під час епізоду не здатні мислити критично - ні. Саме тому, що психопати здатні оцінити ризики і розуміють, що поплатяться за це життям або сядуть в тюрму, переважна більшість з них ніколи не вчинить таких актів насильства.

Так от, якби я була психопатом, мені було б набагато легше здійснити масовий розстріл у США, а не в Канаді. Тому що легший доступ до зброї і різної.
   
Re: В школе в штате Индиана стрельба...

Там фігурує мій нік, "дочка", "MS 13" в одній фразі....  Не треба мені вказувати шо робити в такій ситуації....

Вот вам наглядный пример психологического здоровья отдельно взятого Калифорнийского манюпаса. А вы говорите оружие запретить.
   
Re: В школе в штате Индиана стрельба...

Вот вам наглядный пример психологического здоровья отдельно взятого Калифорнийского манюпаса. А вы говорите оружие запретить.

Ну, Юкі міг би хватанути револьвер і перестріти аутсайдера у темному кутку  :lol: . А без доступу до зброї все, що зможе - поматюкатися на форумах, ЛОЛ  :gigi: .
   
Re: В школе в штате Индиана стрельба...

Вот вам наглядный пример психологического здоровья отдельно взятого Калифорнийского манюпаса. А вы говорите оружие запретить.

Ти на відстані по одній фразі діагноз ставиш?

Ось вам наглядний приклад того як легковажно та упереджено ставляться до навішування ярликів та діагнозів трампісти......
Дай їм право відправляти людей в психлікарні - то половина америки там буде
   
Re: В школе в штате Индиана стрельба...

Психопатія (де люди бажають завдати шкоди іншим) не лікується. Цим людям нічим не допоможеш, крім якоїсь в принципі малоефективної психотерапії та можливості направити свої urges у інше русло (наприклад, комп"ютерні ігри).

Шизофренія лікується до певної міри, але тоді, щоб звести випадки із шизофреніками до мінімуму, треба їх всіх госпіталізувати, а це незаконно, бо сучасне суспільство відмовилося від ідеї насильної госпіталізації психічно хворих (як було колись). До того ж, не у всіх шизофреніків є такі епізоди, де їм, наприклад, голос каже перестріляти всіх чи перерізати.

Тому і ходять по вулицях тисячі психічно хворих як ходячі бомби, які у будь-який момент можуть зірватися. Контролювати це неможливо.

більшість психічних розладів формується у дитинстві,
тож не "лікувати" треба, а корегувати тоді, коли для цього є найсприятливіші умови - у молодості
для соціуму здоровий індивид мав би стати пріорітетом
   
Re: В школе в штате Индиана стрельба...

И в догонку, либеральная пизспільнота, крутится как голой жопой на сковородке. Вот цитата шефа полиции:

Стрелок шел заточенный на стрельбу, цель случайная, два гражданина услышав стрельбу, достали оружие, и определив нападающего застрелили его. Стрельба произошла на выходе из ресторана,  тело нападающего обнаружили на парковке в 15 метрах от входной двери ресторана.

Oklahoma City Police Capt. Bo Mathews said  the shooting appeared to be random but noted that Tilghman drove to the restaurant and wore protective gear for his ears and eyes.
"It looked like his mind was made up that he was going to discharge his firearm once he got there," Mathews said during a Friday news conference.
Mathews praised the two civilians who each retrieved a firearm from their vehicles and fatally shot Tilghman outside the restaurant. His body was discovered about 50 to 75 feet from the front door, almost in the parking lot.
"They were able to shoot the suspect and put an end to a very dangerous situation," Mathews said.
   
Re: В школе в штате Индиана стрельба...

Ти на відстані по одній фразі діагноз ставиш?

Ось вам наглядний приклад того як легковажно та упереджено ставляться до навішування ярликів та діагнозів трампісти......
Дай їм право відправляти людей в психлікарні - то половина америки там буде
Лечится тебе барин нужно, електричеством.
   
Re: В школе в штате Индиана стрельба...

Лечится тебе барин нужно, електричеством.

Вологі мрії....
Я вже зрозумів ваші цілі, дякую за знищення останніх ілюзій стосовно теперішньої респівської партії
   
Re: В школе в штате Индиана стрельба...

Ну, генетичний компонент ніхто не відміняв. В принципі психопати не винні, що вони такими народилися. Але при цьому, маючи антисоціальні бажання, вони цілком здатні оцінити моральність своїх вчинків і ризики. Тобто їх визнають стовідсотково кримінально відповідальними, тоді як шизофреників, які під час епізоду не здатні мислити критично - ні. Саме тому, що психопати здатні оцінити ризики і розуміють, що поплатяться за це життям або сядуть в тюрму, переважна більшість з них ніколи не вчинить таких актів насильства.

Так от, якби я була психопатом, мені було б набагато легше здійснити масовий розстріл у США, а не в Канаді. Тому що легший доступ до зброї і різної.

Очень хорошо, что у вас с психологическим здоровьем все в порядке. Чего конечно не скажешь о некоторых дописувачах.
По поводу контроля за оружием похоже у нас с Вами разногласия. Если вы так считаете, то я вас вряд ли смогу переубедить.Я надеюсь, что бы вам не пришлось убедится в ошибочности вашей позиции.
   
Re: В школе в штате Индиана стрельба...

Вологі мрії....
Я вже зрозумів ваші цілі, дякую за знищення останніх ілюзій стосовно теперішньої респівської партії

Да ради Бога, ходи нелеченным.
   
Re: В школе в штате Индиана стрельба...

більшість психічних розладів формується у дитинстві,
тож не "лікувати" треба, а корегувати тоді, коли для цього є найсприятливіші умови - у молодості
для соціуму здоровий індивид мав би стати пріорітетом

Сучасна наука вважає, що при певних хворобах генетичний компонент присутній. Доказано науково. При цьому соціальний теж має значення.

Проблема психо- і соціопатії (коли людина нездатна мати емпатію до інших) ще не зовсім досліджена, але вже відомо, що це відповідна мозкова "хімія". Тобто так вони створені.

Останнє редагування: 25 травня 2018 22:04:16 від Inanna
   
Re: В школе в штате Индиана стрельба...

Да ради Бога, ходи нелеченным.

 :D Ходи з нездійсненними мріями....
   
Re: В школе в штате Индиана стрельба...

Очень хорошо, что у вас с психологическим здоровьем все в порядке. Чего конечно не скажешь о некоторых дописувачах.
По поводу контроля за оружием похоже у нас с Вами разногласия. Если вы так считаете, то я вас вряд ли смогу переубедить.Я надеюсь, что бы вам не пришлось убедится в ошибочности вашей позиции.

"Здорових нема", ЛОЛ. У мене з дитинства невроз і сезонний депресняк (якщо сіре небо і мало сонячного світла). На щастя, я живу в одному із найсонячніших міст Північної Америки :). А невроз компенсувала своєю Type A personality  і це мені не створювало ніяких проблем в життєвому плані.

Так, у нас різні точки зору щодо дозволу на володіння зброєю (хоча я маю в принципі консервативні погляди).
   
Re: В школе в штате Индиана стрельба...

Сучасна наука вважає, що при певних хворобах генетичний компонент присутній. Доказано науково. При цьому соціальний теж має значення.

Проблема соціопатії (коли людина нездатна мати емпатію до інших) ще не зовсім досліджена, але вже відомо, що це відповідна мозкова "хімія". Тобто так вони створені.

генетичний компонент присутній завжди, але середовище то майже все
дослідження маніяків завжди впираються чи у проблеми з вихованням чи у травмування мозоку
   
Re: В школе в штате Индиана стрельба...

генетичний компонент присутній завжди, але середовище то майже все
дослідження маніяків завжди впираються чи у проблеми з вихованням чи у травмування мозоку

Ну я ось можу навести приклад: двоє дітей (ніяк не пов"язані) були усиновлені багатою родиною. Виросли і виховувалися одинаково - їх мама в них душі не чаяла. Одна виросла адекватною повністю функціональною особою, другий - нарцисистом (причому діагноз поставлений офіційно). З мужиком повний піпець.
   
Re: В школе в штате Индиана стрельба...

И в догонку, либеральная пизспільнота, крутится как голой жопой на сковородке. Вот цитата шефа полиции:

Стрелок шел заточенный на стрельбу, цель случайная, два гражданина услышав стрельбу, достали оружие, и определив нападающего застрелили его. Стрельба произошла на выходе из ресторана,  тело нападающего обнаружили на парковке в 15 метрах от входной двери ресторана.

Oklahoma City Police Capt. Bo Mathews said  the shooting appeared to be random but noted that Tilghman drove to the restaurant and wore protective gear for his ears and eyes.
"It looked like his mind was made up that he was going to discharge his firearm once he got there," Mathews said during a Friday news conference.
Mathews praised the two civilians who each retrieved a firearm from their vehicles and fatally shot Tilghman outside the restaurant. His body was discovered about 50 to 75 feet from the front door, almost in the parking lot.
"They were able to shoot the suspect and put an end to a very dangerous situation," Mathews said.

Стрелок был в ресторане, устроил там стрельбу, ранил троих и начал убегать.
В ресторане никто его не остановил
На улице два добрых самаритянина достали из машин оружие и пристрелили отбежавшего на 20 метров от ресторана стрелка.
«Спасли» людей в ресторане ;o
   
Re: В школе в штате Индиана стрельба...

Ну я ось можу навести приклад: двоє дітей (ніяк не пов"язані) були усиновлені багатою родиною. Виросли і виховувалися одинаково - їх мама в них душі не чаяла. Одна виросла адекватною повністю функціональною особою, другий - нарцисистом (причому діагноз поставлений офіційно). З мужиком повний піпець.

"души не чаяла" це формальна ознака
крім того, на дітей впливає багато факторів, не лише батьки
і має значення взаємодія
пересічно батьки не є достатньо компетентними у вихованні дітей, тому роблять чимало помилок
і помилки бажано корегувати
зараз суспільство відхрестилося від виховання дітей, але готове засуджувати дорослих, що робити вже банально пізно
   
Re: В школе в штате Индиана стрельба...

Ну, Юкі міг би хватанути револьвер і перестріти аутсайдера у темному кутку  :lol: . А без доступу до зброї все, що зможе - поматюкатися на форумах, ЛОЛ  :gigi: .

Вот именно поэтому господину outsider и нужно оружие, что бы при необходимости защитить себя, семью и окружающих от таких неуравновешенных персонажей как комрад Uki. Потому как даже без оружия, гипотетически Uki может попытаться переехать оппонента автомобилем, тем более у него если мне не изменяет память, какой-то электрический, значить может подъехать тихо и напасть зненацька.
   
Re: В школе в штате Индиана стрельба...

Нам тут теж треба роздаты зброю як у Гамериці.. Гра  синій кіт буде цікавіша  (tu)
Что значит раздать? как Аваков своим подельникам?
   
Re: В школе в штате Индиана стрельба...

Вот именно поэтому господину outsider и нужно оружие, что бы при необходимости защитить себя, семью и окружающих от таких неуравновешенных персонажей как комрад Uki. Потому как даже без оружия, гипотетически Uki может попытаться переехать оппонента автомобилем, тем более у него если мне не изменяет память, какой-то электрический, значить может подъехать тихо и напасть зненацька.

На якому слові сміятись, пєрєєхать чи елєктріческій, Петросян ти форумний
   
Re: В школе в штате Индиана стрельба...

На якому слові сміятись, пєрєєхать чи елєктріческій, Петросян ти форумний

Это хорошо, что ты с юмором воспринимаешь, значит что не все потеряно. Есть осторожный оптимизм в твоем выздоровлении.
   
Re: В школе в штате Индиана стрельба...

Вольтарол, где ты вычитал эту бредятину об официально зарегистрированных стволах? Я после покупки двух в Небраске их нигде не регистрировал. Переехали в Техас - тоже.

Можно как у нас в штате. Нужна рекомендация минимум двух человек и проверка на протяжении 6 мес. Подобных камарилий у нас в штате не бывает.
==============================
Я имею ввиду то,что  тебя проверяют и где-то есть данные в базе,что это ствол твой (часто с баллистикой) ,то есть это регистрация (как не называй), ты сам пишешь про рекомендации и 6 месяцев проверки. То есть это легальное оружие и именно его тырят подростки-нарики у родаков и идут с ними в школу. Я за свободу оружия,но наказание за бесконтролькость родаков в таких случаях можно ввести. (Если докажут.конечно).
   
Re: В школе в штате Индиана стрельба...

==============================
Я имею ввиду то,что  тебя проверяют и где-то есть данные в базе,что это ствол твой (часто с баллистикой) ,то есть это регистрация (как не называй), ты сам пишешь про рекомендации и 6 месяцев проверки. То есть это легальное оружие и именно его тырят подростки-нарики у родаков и идут с ними в школу. Я за свободу оружия,но наказание за бесконтролькость родаков в таких случаях можно ввести. (Если докажут.конечно).

Вольтэр, ты понятия не имеешь как это происходит в Штатах.
Никто ружбайки и пистолеты не регистрирует и никакой картотеки пуль не ведут.
NRA блокирует все предложения по регистрации оружия
   
Re: В школе в штате Индиана стрельба...

Вольтэр, ты понятия не имеешь как это происходит в Штатах.
Никто ружбайки и пистолеты не регистрирует и никакой картотеки пуль не ведут.
NRA блокирует все предложения по регистрации оружия
---------------------------------------------
А как жа в базах полицейские находят? Ну тогда еще лучче! :D  (tu)   Но ведь чем стреляют пОдростки в школах? Преимущественно родаковским оружием. Да,есть негры из банд-у них левое совсем,но массовых расстрелов как то они не делают. Больше на улицах. А это почти все с "благАпАлучных сИмей". Кароча...особо подготовленная охрана их должна мочить при первом же шухере. Как сказал Трамп. А то там с охраной хреновастенько.
   
Re: В школе в штате Индиана стрельба...

---------------------------------------------
А как жа в базах полицейские находят? Ну тогда еще лучче! :D  (tu)   Но ведь чем стреляют пОдростки в школах? Преимущественно родаковским оружием. Да,есть негры из банд-у них левое совсем,но массовых расстрелов как то они не делают. Больше на улицах. А это почти все с "благАпАлучных сИмей". Кароча...особо подготовленная охрана их должна мочить при первом же шухере. Как сказал Трамп. А то там с охраной хреновастенько.

Не слушай либерастов. Они оружие видели только по телевизору. Вся продажа через официальных дилеров, а в некоторых штатах и от частных лиц идет с заполнением Form 4473, Firearms Transaction Record. В этой форме указывают имя, адрес, год рождения и удостоверение личности покупателя, также номер Национальной background проверки.Там же указан тип, марка,модель и серийный номер оружия. В некоторых штатах и у некоторых крупных дилеров даже отстреливают пару патронов.
   
Re: В школе в штате Индиана стрельба...

Не слушай либерастов. Они оружие видели только по телевизору. Вся продажа через официальных дилеров, а в некоторых штатах и от частных лиц идет с заполнением Form 4473, Firearms Transaction Record. В этой форме указывают имя, адрес, год рождения и удостоверение личности покупателя, также номер Национальной background проверки.Там же указан тип, марка,модель и серийный номер оружия. В некоторых штатах и у некоторых крупных дилеров даже отстреливают пару патронов.

Бла-бла-бла... Специалист-фантазер. Сама форма введена в действие в 1968-м году. Люди переезжают, покупают дома и так далее... И никто не обязан никому сообщать, где в данный момент крнкретная пищаль находится.. Более того, психом может обьявить только суд. А до суда, даже если есть диагноз, никто об этом сообщать никому не обязан. И последнее - половина штатов в ФБР вообще свои базы не сдают. И воняют больше всего у кого больше прав - у штатов или федералов вот такие вот п***а, оргазмирующие в оружейных магазинах. Так что проверки и прочая хрень - это рассказки от кацапских агентов на довольствии из NRA для дурачков. :)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія