Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Перед столовой руки мыть не будем :weep:

Re: Де вода?  :S

В Антарктиде рекорд температуры на днях: +20
Ледник площадью с Мальту откололся

Скоро придет вода

угу... під Красноярськом нещодавно було +5. мєстниє в абує
   
Re: Де вода?  :S

Бяка, а ты каким боком к украине вообще?

Датыупоротая  :lol:
А ты, мокшанка, каким боком к Украине ?
и Украина пишется с большой буквы !  :punish:
   
Re: Де вода?  :S

Чуешь сцучка чье мясо съела?))))

А авжеж чуєш, чудь бєлоглазая  - от і підскакуєш тут :K
Іді, іді - хлєбай! калюжі для моксєлєй безкоштовні. Поки що  :gigi:
   
Re: Де вода?  :S

Датыупоротая  :lol:
А ты, мокшанка, каким боком к Украине ?
и Украина пишется с большой буквы !  :punish:

Ты себе уже на старость гнездо в чехии свила, кукушка?
   
Re: Де вода?  :S

А авжеж чуєш, чудь бєлоглазая  - от і підскакуєш тут :K
Іді, іді - хлєбай! калюжі для моксєлєй безкоштовні. Поки що  :gigi:

Ты мне напоминаешь одну черноротую тетеу из полтавы. Та тоже скрежещет остатками зубов в бессильной ярости от проигрыша потрошенко на выборах. Тоже мелкая барыжка, как и ты.
   
Re: Де вода?  :S

Ты себе уже на старость гнездо в чехии свила, кукушка?

Тєбя уже на Заполярье с фонарями заискались, кобыла гнедая  :laugh:
   
Re: Де вода?  :S

Ты мне напоминаешь одну черноротую тетеу из полтавы. Та тоже скрежещет остатками зубов в бессильной ярости от проигрыша потрошенко на выборах. Тоже мелкая барыжка, как и ты.

А ты мне никого не напоминаешь по той простой причине, что ты и есть - тупая кацапская хабалка, место которой - не в ненавидимой ею Украине, а в родной среде: в городе Мухосранске Усть-Залупинского уезда.
   
Re: Де вода?  :S

Это вам за то, что других людей воды лишили, в крыму. А вода в днепре не ваша, да и канал тоже не в независимой украине делался. Болотную воду хлебать будете.

Ах ты ж сучечка, калированная!

Не тебе волать за "чужую" воду в Днепре, сама же ее каждый день пьешь и не захлынулась до сих пор.

 :dopovid:
   
Re: Де вода?  :S

А ты мне никого не напоминаешь по той простой причине, что ты и есть - тупая кацапская хабалка, место которой - не в ненавидимой ею Украине, а в родной среде: в городе Мухосранске Усть-Залупинского уезда.

Так себе креатив, Бяка. Но ты на большее не способна, это твой потолок.
   
Re: Де вода?  :S

Так себе креатив, Бяка. Но ты на большее не способна, это твой потолок.

А тебе больше и не надо: Мухосранск - это твой потолок !  :punish:
   
Re: Де вода?  :S

Ах ты ж сучечка, калированная!

Не тебе волать за "чужую" воду в Днепре, сама же ее каждый день пьешь и не захлынулась до сих пор.

 :dopovid:

Свят свят свят. Я пью Evian
   
Re: Де вода?  :S

О! Деффки срач развели!  :gigi:
Я то думал, что набегут прихильники певної політсили
   
Re: Де вода?  :S

Свят свят свят. Я пью Evian

И Evian ом подмываешься?
   
Re: Де вода?  :S

Свят свят свят. Я пью Evian
ты сатри аристократия с горловских отвалов объявилась...шо там папа,шахтную воду попивает?
   
Re: Де вода?  :S

А ты мне никого не напоминаешь по той простой причине, что ты и есть - тупая кацапская хабалка, место которой - не в ненавидимой ею Украине, а в родной среде: в городе Мухосранске Усть-Залупинского уезда.
ну что ты! Благодаря чумазому клиенту девушка хорошо поднялась!
   
Re: Де вода?  :S

у мене у колодязі -30% від норми

Ну то почистіть або перебийте скважину поруч .

Знаю таке , що водні горизонти зміщуюцця навіть через утворення "водосховищ" ,тобто через розмивання річок земснарядами за-для видобутку піску , вода в людей у скважинвах впала .

Нові побили і не виздихали .
   
Re: Де вода?  :S

ну что ты! Благодаря чумазому клиенту девушка хорошо поднялась!

Ага: Бога за бороду поймала. Помню как оно тут радовалось победе зибила. Типа все: поворачивай оглобли, щас все панашему будет.
   
Re: Де вода?  :S

И Evian ом подмываешься?

Миргородской. Нэгазованой
   
Re: Де вода?  :S

И Evian ом подмываешься?

Она не подмывается - не в горловских традициях это, там любят натюрель  :laugh:
   
Re: Де вода?  :S

Миргородской. Нэгазованой
чумазому солененькая нравится?
   
Re: Де вода?  :S

Миргородской. Нэгазованой

Тут Бяка должна свое слово сказать, за миргородскую негазированную :lol:
   
Re: Де вода?  :S

Ну то почистіть або перебийте скважину поруч .

Знаю таке , що водні горизонти зміщуюцця навіть через утворення "водосховищ" ,тобто через розмивання річок земснарядами за-для видобутку піску , вода в людей у скважинвах впала .

Нові побили і не виздихали .

читай мат.частину: ТИЦЬ
   
Re: Де вода?  :S

чумазому солененькая нравится?

 :weep:  ну скумбрию присолить - самое то !
   
Re: Де вода?  :S

До речі , стосовно води загалом , але окремий приклад - водозбір Ворскли , кремльовсько-московицьки виродки , зарегулювали греблею десь у Курській області ще за совьєтів і не питали у в українців - мона чі ніззя .
   
Re: Де вода?  :S

читай мат.частину: ТИЦЬ

Навіщо мені якесь тиць , якшо я власними руцями жолонку тягав і змальовую , що на власні очі бачив та на власні вуха чув ..? ))
   
Re: Де вода?  :S

Запаси води у сніговому покриві станом на 10 лютого дорівнюють (у міліметрах): у басейнах В.Дніпра, Десни, Сули 1-2; Псла 1-7, Ворскли, Орелі 8-16, Самари та річок Приазов’я 11-26 (на окремих ділянках річок Приазов’я 57-72), Сіверського  Дінця 5-20; у  середньогір’ї  Карпат  20-50,  у  високогір’ї до 196 мм, що загалом значно менше норми для цього періоду (окрім Приазов’я, де вони відповідають 172 % норми на цю дату).

Водність більшості річок України з осені зберігається меншою за середні багаторічні значення, середні за січень витрати води складають 50-80 % місячної норми. Зберігається маловоддя (гідрологічна посуха) на Росі, Сулі та по бічному припливу води до Кременчуцького водосховища (середні за січень витрати води дорівнюють  15-22 % січневої  норми). Поточні рівні води в річках більш ніж на 1-2 м (на окремих ділянках приток Прип’яті на 0,3-0,7 м) нижчі за відмітки заплави. На багатьох рівнинних річках Правобережжя рівні води залишаються близькими до найнижчих за багаторіччя.
   
Re: Де вода?  :S

Навіщо мені якесь тиць , якшо я власними руцями жолонку тягав і змальовую , що на власні очі бачив та на власні вуха чув ..? ))

почитай, почитай.... там про опади, рівень води ;)
   
Re: Де вода?  :S

Висока ймовірність формування поточного року низького весняного водопілля може мали істотні й довготривалі негативні наслідки:

    значно ускладниться процес наповнення дніпровського каскаду, вільний об’єм  якого дорівнює 6,00 км3, що відповідає Правилам експлуатації дніпровських водосховищ. Але в разі формування значно меншого за норму обсягу весняного припливу води до каскаду не можна виключити його не наповнення до проектних позначок, що впливатиме на забезпечення водою населення і водоємких секторів економіки в літньо-осінній період;
    можлива низька весняна водність Дністра зумовить загрозу виконання екологічного паводку у пониззя річки з Дністровського водосховища (в разі, якщо він плануватиметься) за рахунок подальшого спрацювання водосховища
    будуть обмежені можливості наповнення природним стоком середніх і малих водосховищ, ставків різних форм власності;
    може ускладнитися загальна водогосподарська й екологічна ситуація, особливо на водних об’єктах зі значним антропогенним навантаженням (Південний Буг, Рось, Сула, Інгулець, річки Донбасу та Приазов’я) - погіршення якості води, обмеження обсягів розбавлення забруднених скидних вод, неможливість природної промивки русел річок тощо);
    в разі жаркої й сухої погоди (періодів) влітку, що є характерною ознакою минулих років, маловоддя весняного періоду може перейти в маловоддя (гідрологічну посуху) літа-осені, зменшуватиметься річковий стік аж до пересихання малих водотоків.
   
Re: Де вода?  :S

почитай, почитай.... там про опади, рівень води ;)

Піду краще у власну копанку , бо колодязем соромно називати )) , позаглядаю , ніж розповсюджувачів панічних настроїв читатиму .  ))
   
Re: Перед столовой руки мыть не будем   :weep:

Ще раз повторюю-води в окупований Крим не буде від слова зовсім.  навіть якщо довбойопи з влади щось собі надумають- все одно НЕ БУДЕ! Бочка карбіду, пара-тройка мішків з амміачною селітрою або ще щось може случайно впасти в канал... Для Херсонщини нинішній Крим то є ворог, а з ворогом ведеця війна (дуже часто партизанська)...
   
Re: Перед столовой руки мыть не будем   :weep:

Ще раз повторюю-води в окупований Крим не буде від слова зовсім.  навіть якщо довбойопи з влади щось собі надумають- все одно НЕ БУДЕ! Бочка карбіду, пара-тройка мішків з амміачною селітрою або ще щось може случайно впасти в канал... Для Херсонщини нинішній Крим то є ворог, а з ворогом ведеця війна (дуже часто партизанська)...

Разве Украина не хочет вернуть Крым? :S
   
Re: Перед столовой руки мыть не будем   :weep:

Да, все хочу взнати, а куди кримські іпанашки дівають воду з кондиціонерів?
   
Re: Перед столовой руки мыть не будем   :weep:

   
Re: Перед столовой руки мыть не будем   :weep:

Показати зображення...
таки да- если такой калибр расчехлили
   
Re: Перед столовой руки мыть не будем   :weep:

Показати зображення...
а це як?
Шось воно купи не тримається.
Якшо не віддавати воду, то води не буде.... воно хворе?
   
Re: Перед столовой руки мыть не будем   :weep:

а це як?
Шось воно купи не тримається.
Якшо не віддавати воду, то води не буде.... воно хворе?

Все він правильно написав. Третина херсонської області брала воду з того канала. Шлюз перекрили в 25 км от Армянська, лишню воду через допоміжний канал зараз зливають в море. Рельєф місцевості такий, що допоміжні канала для зрошуваня в Херсонській області відходять якраз з тих 25 км.
   
Re: Перед столовой руки мыть не будем   :weep:

Це якщо навіть руки нічим помити, то що там буде у шкільних туалетах? 
Важко навіть уявити ;o

закриють туалети і будуть бігати на двір в біо
   
Re: Перед столовой руки мыть не будем   :weep:

Нам треба діяти в цій ігформ війні на упередження

Бо вже починають розганяти хвилю про екологічну і гуманітарну катастрофу в Криму і провина вся на Україну валиться.

Скоро всі світові ЗМІ будуть завалені відео і фото нещасних дітей у величезних чергах з бідончиками, пацієнтів лікарень де лікарям нема як руки помити, старих, що повзуть до калюж і пр. жахи типу мальчіка в трусіках распятава.

Але ми ж ніколи не мали і не маєм такої системи впливу на світові ЗМІ і мережу пропагандонів

Тому лише виправдовуємся
   
Re: Перед столовой руки мыть не будем   :weep:

Все він правильно написав. Третина херсонської області брала воду з того канала. Шлюз перекрили в 25 км от Армянська, лишню воду через допоміжний канал зараз зливають в море. Рельєф місцевості такий, що допоміжні канала для зрошуваня в Херсонській області відходять якраз з тих 25 км.
ну значить трохи пропускати треба воду, щоб доходило в акурат до кордону з окупованим кримом і далі закінчувалося.
це ж елементарно
   
Re: Перед столовой руки мыть не будем   :weep:

ну значить трохи пропускати треба воду, щоб доходило в акурат до кордону з окупованим кримом і далі закінчувалося.
це ж елементарно

Так воно і є

Вода в каналі по Херсонській області є.  То якийсь вкид Мудачуківський
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія