Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Великодня амністія. [ua]

Re: Великодня амністія. [ua]

ой
   
Re: Великодня амністія. [ua]

не будем отчаиваться по поводу безразличия модератора :D
Ибо сказано 
"Просите — и вам дадут, ищите — и найдете, стучите — и вам откроют" 
 
Есть ли  такой модератор, который даст своему  юзеру камень, когда тот просит хлеба?
И кто даст своему юзеру змею, когда тот попросит рыбы? :buba:
Мені лише про палку о двох кінцях на ум мудрість приходить.
А! ось ще одне: возлюбі бліжнєго наче себе самого. Тоді точно всіх треба або нікого.
   
Re: Великодня амністія. [ua]

   
Re: Великодня амністія. [ua]

ой
ти ж грозився зригнути. Зрозумів, що такі як ти тільки тут можуть бути успішними? Ти і Рошен будете банкротами в Європі.
   
Re: Великодня амністія. [ua]

Треба випускати нарід. Війна, нерви, але ж люди бажають комунікації
+ 100. і прибрати ці річні бани. максимум місяць.
   
Re: Великодня амністія. [ua]

+ 100. і прибрати ці річні бани. максимум місяць.

Згоден. Бан в рік це вже не виховує дописувача, а відлучає його від форуму
   
Re: Великодня амністія. [ua]

Треба випускати нарід. Війна, нерви, але ж люди бажають комунікації
треба, ти ходиш в ТЦК  19 травня, повідомиш що так і є. Всьо. Кацапів твоїх випускаєм
   
Re: Великодня амністія. [ua]

adviser Розбанений
Karoffka Розбанений



 :beach:
   
Re: Великодня амністія. [ua]

Karoffka Розбанений
X(  :rotate:
   
Re: Великодня амністія. [ua]

   
Re: Великодня амністія. [ua]

Хто сказав, що Кароффка розбанена??? :X
Вона у тюрмі!  :X
   
Re: Великодня амністія. [ua]

Треба випустити Але, та реанімувати Хому
   
Re: Великодня амністія. [ua]

Щодо багатьох юзерів мало жесту святкового розбану, добре хоч амністія, а не "помилування".
Довбойоб, котрий креативно вигадував публічно озвучені причини банів, має хоч вибачитись, як мінімум .
   
Re: Великодня амністія. [ua]

Довбойоб, котрий креативно вигадував публічно озвучені причини банів, має хоч вибачитись, як мінімум .
От це класно!  (tu)
Давайте ще й умови модеру висунемо, після виконання яких ми дозволимо йому здійснити амністію
 :facepalm1:  :facepalm:
   
Re: Великодня амністія. [ua]

От це класно!  (tu)
Давайте ще й умови модеру висунемо, після виконання яких ми дозволимо йому здійснити амністію
 :facepalm1:  :facepalm:
Ви схвалюєте оту мерзоту, котра написана в банлисті щодо причин бану певних користувачів?
   
Re: Великодня амністія. [ua]

Треба випустити Але, та реанімувати Хому
+
Та чимало цікавих юзерів, ті ж T.Brair, Камрад, Бандер1вець…
   
Re: Великодня амністія. [ua]

+
Та чимало цікавих юзерів, ті ж T.Brair, Камрад, Бандер1вець…

Мєдвєдило теж.
   
Re: Великодня амністія. [ua]

  За пана Tona я б  слово мовив. Бо хто мене буде української вчити? Так і помру москалем...
   
Re: Великодня амністія. [ua]

Хто сказав, що Кароффка розбанена??? :X
Вона у тюрмі!  :X

Karoffka   Флуд   11.02.2024   Розбанений
  8-)

   
Re: Великодня амністія. [ua]

Karoffka   Флуд   11.02.2024   Розбанений
  8-)

Вона в якомусь передбанику. Якись страний бан на ФУПі
   
Re: Великодня амністія. [ua]

Каровка в темному бані (Предбаннік) разом з Болуканом.
   
Re: Великодня амністія. [ua]

Мєдвєдило теж.
всіх шановних дописувачів треба негайно звільняти. це не діло.
   
Re: Великодня амністія. [ua]

  За пана Tona я б  слово мовив. Бо хто мене буде української вчити? Так і помру москалем...
пана Топа взагалі на рік запроторили, за «злісний флуд».
Чоловік всього декілька дописів зробив у адмінфорумі
   
Re: Великодня амністія. [ua]

пана Топа взагалі на рік запроторили, за «злісний флуд».
Чоловік всього декілька дописів зробив у адмінфорумі
так рік це дохріна. змініть людині на місяць хочаб.
   
Re: Великодня амністія. [ua]

Та я даже не смотря могу сказать,что там 3,14здец полный..Пусть лучше уж как сейчас, ФУП будет вялый. Чем свинной ( с Болуканским душком)и с беспощадным срачом

і дійсно, ось де взірець спілкування з опонентами https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1140561.msg27905323#msg27905323
   
Re: Великодня амністія. [ua]

і дійсно, ось де взірець спілкування з опонентами https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1140561.msg27905323#msg27905323
і що? У тому пості Дончанин спілкується зі мною. У мене там були заперечення, я висловила якісь претензії щодо написаного? Не було, не висловлювала.
Такшо твій приклад - невдалий)))
   
Re: Великодня амністія. [ua]

Усіх крім Болукана треба випустить на Свободу.
   
Re: Великодня амністія. [ua]

так рік це дохріна. змініть людині на місяць хочаб.
От якщо людина не має права відкрити гілку, а її порочать у Адмінфорумі, що вона має робити?
Таке було зі мною раніше: Златадобра спровокувала в Адмінці розборки, опоплюдила мене цілеспрямовано, а забанили мене за флуд. Її ні, лише мене.
Вчора провокувала мене Мирослава, завидувала своїми огидними вигаданими звинуваченнями. Це робиться навмисно, щоб банити дописувачів з українською позицією.
   
Re: Великодня амністія. [ua]

Вибачте, панове за цдіотичні перекручення від редактора, які не можу відредагувати у попередньому пості.
Невже такою перекрученою стане наша Україна? Аж страшно. І кацапів не треба.
   
Re: Великодня амністія. [ua]

А щодо великодньої амеістії, то побачимо, чи Великдень щось означає для модераторів. Чи то не їхнє свято?  :shuffle:
   
Re: Великодня амністія. [ua]

Усіх крім Болукана треба випустить на Свободу.

Нащо ?
   
Re: Великодня амністія. [ua]

Довбойоб, котрий креативно вигадував публічно озвучені причини банів, має хоч вибачитись, як мінімум .

С хера ли оно будет извиняться? Оно ж считает себя вершителем судеб, царем горы.

Хотя на самом дела конченая мразь.
   
Re: Великодня амністія. [ua]

А щодо великодньої амеістії, то побачимо, чи Великдень щось означає для модераторів. Чи то не їхнє свято?  :shuffle:
Думаю що нічо не означає
Як і до мене
Як і для купи інших людей
Ви так кажете , начебто це щось ненормальне
   
Re: Великодня амністія. [ua]

ну якщо великдень, то

Unicuique secundum opera eius
   
Re: Великодня амністія. [ua]

С хера ли оно будет извиняться? Оно ж считает себя вершителем судеб, царем горы.

Хотя на самом дела конченая мразь.

О! Профі привіт! Давно не бачив тебе! Як ся маєш?
   
Re: Великодня амністія. [ua]

Вчора провокувала мене Мирослава, завидувала своїми огидними вигаданими звинуваченнями. Це робиться навмисно, щоб банити дописувачів з українською позицією.
Ти образилася? Ну й даремно. Все почалося з того, що ти радо приєдналася до огидного поста на мою адресу, а потім ще й вчергове за своєю давньою звичкою (боюся, що це вже не викорінити) наголосила на вищосортності галичан у порівнянні з українцями з інших регіонів. Спробуй для початку хоча би стримуватися на цю тему.
   
Re: Великодня амністія. [ua]

взагалі то в бан попадають не тому що модератор поганий, а тому що бракує елементарної культури спілкування, кому хочеться читати постійні безсенсовні бздури болуканів, або мат чи не в кожному дописі, булінг, постійні персональні срачі, якщо б це було в одній гілці то хоч можна такі гілки оминати, а коли фуп іде в рознос, то без бану нікуди, тому перед тим як звинувачувати модера спершу гляньте в дзеркало
це не заперечує факт наявності несправедливих банів, буває, що заносить і модера, ніхто не ідеальний, але більшість банів по ділу
   
Re: Великодня амністія. [ua]

Невже такою перекрученою стане наша Україна? Аж страшно.
Не бійся, Україна не стане перекрученою. Сподіваюся на фронті хлопці не ділять один одного на сорти. І коли хтось зі сходу може вперше в житті пробує розмовляти українською, західняки радо підтримують його, а не пробують поставити на ньому тавро.
   
Re: Великодня амністія. [ua]

От якщо людина не має права відкрити гілку, а її порочать у Адмінфорумі, що вона має робити?
Таке було зі мною раніше: Златадобра спровокувала в Адмінці розборки, опоплюдила мене цілеспрямовано, а забанили мене за флуд. Її ні, лише мене.
Вчора провокувала мене Мирослава, завидувала своїми огидними вигаданими звинуваченнями. Це робиться навмисно, щоб банити дописувачів з українською позицією.
в тебе є гілка де ти можеш дати відсіч.


https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1139647.msg27790963#msg27790963
   
Re: Великодня амністія. [ua]

Багато хто опинився в бані через півня - велетня.

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія