Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Все менше охочих повертатись

Re: Все менше охочих повертатись

Замечу мимоходом, что у всех обращенцев за защитой кроме украинцев первым делом в Ирландии конфискуют паспорт. Тем, кто получил защиту, могут выдать документ для поездок (travel document)

https://www.irishimmigration.ie/coming-to-join-family-in-ireland/applying-for-a-travel-document/
Дивно. Бо в Італії такого нема
   
Re: Все менше охочих повертатись
Ale

Вам не допомогло ні снохачєство ні інцест - вистачило сил всього сімейства на одне-єдінствєнне чадо, а то і того нема, бідосі імпотентні :(
Великою кількістю дітей зазвичай гордяться цигани, ну і вівцейоби)
   
Re: Все менше охочих повертатись

Камарік ти уже з себе видавиш що маєш під спідницею 2х ухилянтів чи будеш продовжувати пздіти про чужиш дітей?  :laugh:
   
Re: Все менше охочих повертатись

Великою кількістю дітей зазвичай гордяться цигани, ну і вівцейоби)

 ;o  8-:

А ненавидять дітей і булять тих хто дітей народжує і виховує, лише хворі і від того неадекватні люди
   
Re: Все менше охочих повертатись

Великою кількістю дітей зазвичай гордяться цигани, ну і вівцейоби)
...і просто люди.

А ти, вилупок, хоч раз вдало встромив? Чи і це не склалось?
   
Re: Все менше охочих повертатись

Дивно. Бо в Італії такого нема



Таке є в усіх країнах ...
   
Re: Все менше охочих повертатись
Ale

;o  8-:

А ненавидять дітей і булять тих хто дітей народжує і виховує, лише хворі і від того неадекватні люди
А хто ненавидить і булить?)
Діти це добре, я повторюю - жодна матір не відправить своїх синів на війну - це природньо)
   
Re: Все менше охочих повертатись
Ale

...і просто люди.

А ти, вилупок, хоч раз вдало встромив? Чи і це не склалось?
Гомік, в мене двоє дітей)
А ти чорнобилєц? - тому бездітний?)
   
Re: Все менше охочих повертатись

Таке ж в усіх країнах ...
Це для біженців - офіційних, політичних чи за іншими мотивами. Невже ірландський  тимчасовий захист має такий самий статус? Цікаво.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Це для біженців - офіційних, політичних чи за іншими мотивами. Невже ірландський  тимчасовий захист має такий самий статус? Цікаво.

Сказал же.... "Кроме украинцев"...
   
Re: Все менше охочих повертатись

Поясніть в 2-х словах: Шо заважатиме ковбасникам і ухилянтам пройти ту реєстрацію/процедуру, шо вимагаються законом? Релігія не дозволяє? Чи думають шо при амбасадах будуть спецзагони ТЦК??? Не розумію цих завивань.
   
Re: Все менше охочих повертатись
Ale

Поясніть в 2-х словах: Шо заважатиме ковбасникам і ухилянтам пройти ту реєстрацію/процедуру, шо вимагаються законом? Релігія не дозволяє? Чи думають шо при амбасадах будуть спецзагони ТЦК??? Не розумію цих завивань.
Бояться що відправлять воювати за НАТО)
   
Re: Все менше охочих повертатись

Сказал же.... "Кроме украинцев"...
Це я зауважив.

Так отож! Що ти тут доводиш? Українцям паспорт потрібен.

Поки що.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Поясніть в 2-х словах: Шо заважатиме ковбасникам і ухилянтам пройти ту реєстрацію/процедуру, шо вимагаються законом? Релігія не дозволяє? Чи думають шо при амбасадах будуть спецзагони ТЦК??? Не розумію цих завивань.

Ипанаты, сэр....  :gigi:
   
Re: Все менше охочих повертатись

Це я зауважив.

Так отож! Що ти тут доводиш? Українцям паспорт потрібен.

Поки що.

Нет... К тому же последнее время все больше из них присылают копии кацапских ксив... :X
   
Re: Все менше охочих повертатись
Ale

Це я зауважив.

Так отож! Що ти тут доводиш? Українцям паспорт потрібен.

Поки що.
Все дадуть, почекаєте- якщо срочно - в Україні робиться все за тиждень - поізи їздять вчасно)
   
Re: Все менше охочих повертатись
Ale

Нет... К тому же последнее время все больше из них присылают копии кацапских ксив... :X
Доречі десь у 4 мільйонів громадян України є кацапські паспорти) можуть у Москві їх оновити)
   
Re: Все менше охочих повертатись

   
Re: Все менше охочих повертатись

https://t.me/Tsaplienko/52513
в жовтому тваріщь ахфіцер  :weep:
   
Re: Все менше охочих повертатись

Поясніть в 2-х словах: Шо заважатиме ковбасникам і ухилянтам пройти ту реєстрацію/процедуру, шо вимагаються законом? Релігія не дозволяє? Чи думають шо при амбасадах будуть спецзагони ТЦК??? Не розумію цих завивань.

Бо то пастка,  через рік можуть бути електронні првістки
   
Re: Все менше охочих повертатись

в жовтому тваріщь ахфіцер  :weep:

Фігасє ажіотаж  :facepalm1:
   
Re: Все менше охочих повертатись

Бо то пастка,  через рік можуть бути електронні првістки

Вони і так будуть, не заникаєшся
   
Re: Все менше охочих повертатись

https://t.me/Tsaplienko/52513

Хєрассє половозрєлих мужічков...
А де Сік гєй  ? нє прибєгал з фоточкою банана в штанях ?  :D
   
Re: Все менше охочих повертатись
Ale

Бо то пастка,  через рік можуть бути електронні првістки
Як електронна повістка завадить ухилянту в Польщі?)
   
Re: Все менше охочих повертатись

Як електронна повістка завадить ухилянту в Польщі?)

Може прострочку не дадуть ?  :snooks:
   
Re: Все менше охочих повертатись
Ale

Хєрассє половозрєлих мужічков...
А де Сік гєй  ? нє прибєгал з фоточкою банана в штанях ?  :D
Пан Сергій обходити буде консульство десятою дорогою - він же плигає - готовий десантник)
   
Re: Все менше охочих повертатись

Як електронна повістка завадить ухилянту в Польщі?)

Вони там досі вважають, що треба просто не брати повістку в руки та не проходити ВЛК  :weep:
   
Re: Все менше охочих повертатись
Ale

Може прострочку не дадуть ?  :snooks:
Так там вроді паспорт не питають)
   
Re: Все менше охочих повертатись
Ale

Вони там досі вважають, що треба просто не брати повістку в руки та не проходити ВЛК  :weep:
Європейці - хулі)
   
Re: Все менше охочих повертатись

та Европа запакует всех быстрее всех наших тцк.
вы как дети блин.
шо никого никогда не депортировали?
никто не был в немецкой полиции?
как часы хлопцы работают,
посадят в самолет в лучшем виде.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Бо то пастка,  через рік можуть бути електронні првістки

І шо?
Ти сидиш і чистиш свинарники в Данії, або сидиш за компом в Стокгольмі, або гаруєш на платформі в Норвегії і тобі приходить "електронна повістка".
І шо буде? Роботодавець перестане зарплату платити? Кавовий апарат перестане каву наливвати? Доступ до ФУПу пропаде?  :D
   
Re: Все менше охочих повертатись

І шо?
Ти сидиш і чистиш свинарники в Данії, або сидиш за компом в Стокгольмі, або гаруєш на платформі в Норвегії і тобі приходить "електронна повістка".
І шо буде? Роботодавець перестане зарплату платити? Кавовий апарат перестане каву наливвати? Доступ до ФУПу пропаде?  :D
арешт майна через виконавчу в Україні  :gigi:
   
Re: Все менше охочих повертатись
Ale

арешт майна через виконавчу в Україні  :gigi:
Анріал
Це все для внутрішнього споживання - щоб тим хто в окопі показати що держава не толерує ухилянтів
   
Re: Все менше охочих повертатись

Поясніть в 2-х словах: Шо заважатиме ковбасникам і ухилянтам пройти ту реєстрацію/процедуру, шо вимагаються законом? Релігія не дозволяє? Чи думають шо при амбасадах будуть спецзагони ТЦК??? Не розумію цих завивань.
Я колись по дурості першій дитині робив українське громадянство. Мені цього вистачило, щоб більше не мати бажання туди заходити без крайньої потреби. Решті дітей вже громадянство не робив. Перед великою війною була дурна думка іммігрувати в Україну, то зробив нові паспорти в консульстві. Знову відпало бажання продовжувати далі ту процедуру з дітьми. В Канаді десь 100 тисяч чоловіків громадян України мобілізаційного віку. На 3 консульства. Знаючи українську бюрократію ніякі кари небесні не заставлять мене навіть пробувати щось там реєструватися.
   
Re: Все менше охочих повертатись
Ale

Я колись по дурості першій дитині робив українське громадянство. Мені цього вистачило, щоб більше не мати бажання туди заходити без крайньої потреби. Решті дітей вже громадянство не робив. Перед великою війною була дурна думка іммігрувати в Україну, то зробив нові паспорти в консульстві. Знову відпало бажання продовжувати далі ту процедуру з дітьми. В Канаді десь 100 тисяч чоловіків громадян України мобілізаційного віку. На 3 консульства. Знаючи українську бюрократію ніякі кари небесні не заставлять мене навіть пробувати щось там реєструватися.
Це добре
   
Re: Все менше охочих повертатись
Ale

Я колись по дурості першій дитині робив українське громадянство. Мені цього вистачило, щоб більше не мати бажання туди заходити без крайньої потреби. Решті дітей вже громадянство не робив. Перед великою війною була дурна думка іммігрувати в Україну, то зробив нові паспорти в консульстві. Знову відпало бажання продовжувати далі ту процедуру з дітьми. В Канаді десь 100 тисяч чоловіків громадян України мобілізаційного віку. На 3 консульства. Знаючи українську бюрократію ніякі кари небесні не заставлять мене навіть пробувати щось там реєструватися.
Коли війна та скрута - краще триматися від України подалі) після закінчення війни все швидко зробите і розкажете нам сірим і убогим як воювали і як би ми без вас справжніх ситуативних українців не справились би) дякуємо, дуже дякуємо)
Еміги це щось особливе)
   
Re: Все менше охочих повертатись

Коли війна та скрута - краще триматися від України подалі) після закінчення війни все швидко зробите і розкажете нам сірим і убогим як воювали і як би ми без вас справжніх ситуативних українців не справились би) дякуємо, дуже дякуємо)
Еміги це щось особливе)

Ta нi, то тiльки пару таких розлогих iдiотiв е що всiх вчать, але вони дуже голоснi

Всi iншi ковбасники включаючи мене будуть мовчати слухаючи людей якi були в Украiнi i ii спасали або просто жили там пiд час вiйни чим теж пiдтримували краiну.

Сестру i ii дiтей можу хоч сьогоднi забрати в Америку, але не хочуть. Була пару мiсяцiв в Нiмеччинi, все нормально, в родичiв, але мiсяцiв через три як трохи заспокоiлось позвонила менi що вже вернулась до чоловiка та сина.

ii донька, моя племiнниця, працюе в американськiй фiрмi i вчиться в Шевченка, не хоче в Америку категорично.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Ти ба сестра чаки нібито живе в Україні. Але йому наплювати що її можуть вбити кацапською ракетою.
Бо йому південний кордон в Штатах важливіше :facepalm:
   
Re: Все менше охочих повертатись

Ти ба сестра чаки нібито живе в Україні. Але йому наплювати що її можуть вбити кацапською ракетою.
Бо йому південний кордон в Штатах важливіше :facepalm:
:zrada:
   
Re: Все менше охочих повертатись

Ти ба сестра чаки нібито живе в Україні. Але йому наплювати що її можуть вбити кацапською ракетою.
Бо йому південний кордон в Штатах важливіше :facepalm:
Ти, чмо велферне, подивись по ось цьому посиланню, може до тебе щось дiйде:

https://www.tps.ca/organizational-chart/specialized-operations-command/detective-operations/investigative-services/homicide/most-wanted/?page=2

До речi, демократ-комуняка Сандерс мало не завалив допомогу Украiнi в сенатi, якбо його пропозицiя пройшла, то законопроект завернули б в нижню палату на переголосування.

Як бачиш гандони е бi-партiйнi, як мага так i комуняки. Ну i ти коло них, дебiл кончений.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія