Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

узнав мотив за Зе від підприємців..

узнав мотив за Зе від підприємців..

"цей Порох зруйнував мій бізнес, бо мої робочі поїхали в Польщу, при Януку такого не було"
   
Re: узнав мотив за Зе від підприємців..

"цей Порох зруйнував мій бізнес, бо мої робочі поїхали в Польщу, при Януку такого не було"
Вони нормально платити працівникам не пробували?
   
Re: узнав мотив за Зе від підприємців..

Вони нормально платити працівникам не пробували?

А сделай эксперимент, прийди в свой супермаркет, и когда тебе на кассе пробьют цыфру N, заплати N*2

вот как сделаешь так раз, сделай так еще и еще, по результатам отпишись
   
Re: узнав мотив за Зе від підприємців..

А сделай эксперимент, прийди в свой супермаркет, и когда тебе на кассе пробьют цыфру N, заплати N*2

вот как сделаешь так раз, сделай так еще и еще, по результатам отпишись
Если в супермаркете исчез товар, а он мне очень нужен, то я покупаю его в другом магазине по другой цене, иногда значительно большей. Если уходит хороший рабочий, неужели лучше остаться без него, а не дать ему большую зп? Понятное дело, что наши предприниматели хотят иметь много, а платить мало). Но желания двух сторон должны иметь консенсус.
   
Re: узнав мотив за Зе від підприємців..

Если в супермаркете исчез товар, а он мне очень нужен, то я покупаю его в другом магазине по другой цене, иногда значительно большей. Если уходит хороший рабочий, неужели лучше остаться без него, а не дать ему большую зп? Понятное дело, что наши предприниматели хотят иметь много, а платить мало). Но желания двух сторон должны иметь консенсус.

А ти спробуй при наших червячках дати йому більшу зарплатню.
Особливо якщо ти не торгаш, а виробник реального сектору.
Тільки в конверті, інакше можна через пів року самоліквідуватись.
   
Re: узнав мотив за Зе від підприємців..

А ти спробуй при наших червячках дати йому більшу зарплатню.
Особливо якщо ти не торгаш, а виробник реального сектору.
Тільки в конверті, інакше можна через пів року самоліквідуватись.
Не давай). Не плоди корупцію. Чи це тільки Порошенку не можна, а якщо самому, то можна?) Чи ти про "білу" податкову?
П.С. А конверт не порушення законодавства?

Останнє редагування: 13 квітня 2019 02:58:18 від Sotnyk
   
Re: узнав мотив за Зе від підприємців..

вот мне нихрена непонятно. если все хорошо при педро и экономика растёт, то почему нельзя работать в белую, не прячась, и не пряча своих работников в конверты.  8-)
   
Re: узнав мотив за Зе від підприємців..

вот мне нихрена непонятно. если все хорошо при педро и экономика растёт, то почему нельзя работать в белую, не прячась, и не пряча своих работников в конверты.  8-)
А вот действительно непонятно - самому нарушать можно, а кому-то нет? Это только для нас правило или таких как мы по миру полно?
   
Re: узнав мотив за Зе від підприємців..

Наші підприємці таке саме недоумкувате мурло, як і їх наймити.
   
Re: узнав мотив за Зе від підприємців..

Наші підприємці таке саме недоумкувате мурло, як і їх наймити.

 :weep:  (tu)
   
Re: узнав мотив за Зе від підприємців..

А вот действительно непонятно - самому нарушать можно, а кому-то нет? Это только для нас правило или таких как мы по миру полно?

простые люди вынуждены ради выживания приспосабливаться под созданные непростым человеком условия.
   
Re: узнав мотив за Зе від підприємців..

Хочу вставити свої 5 копійок від імені тих кого називають підприємцями.
Так, у анс ЗП виросла в 3 рази. Я рахую в доларах, а не в гривнах, тому що більша частина складових що при закупівлі, що при продажу зав*язана на світоіві ціни і на долар.
Зарплата виросла не через мінімалки, мінімалки тільки підтягнули бюджетників. Вона виросла тоум що змістився перетин попит/пропозиція на робочу силу. Я за Пороха, але навіть не можу назвати якісь конкретні його дії щоб якось точно сказати в чому саме його заслуга, бо виділити якось один чи кілька факторів із сотні важко.
Перечислю кілька:
- Фінаснова стабільність. Вона просто дала можливість номально розвиватись і планувати бізнес, тобто бізнес все таки ріс і ріс попит на робочу силу.
- Орієнтація на Європу. В моїй сфері європейська виручка частково переходить до нашої компанії. Найбільші клієнти - експортери до Європи.
- Безвіз. Безвіз не дає права на роботу, але він відкрив контакти і обмін інформацією.
- Щодо рівня ЗП, то так, мені доводиться видавати втричі більше. Але загальний ріст зарплати посприяв кращому збуту товару. Люди з грішми купують, а без грошей - спостерігають.
- У мене та у всіх партнерів реально змінилась кадрова політика. Ми замінили приблизно третину працівників. ті що залишились працюють краще.
Ну і хочу похвалитися, що зараз наші робочі не поїдуть в Польщу, тому що з Польщі не можуть привезти більше ніж заробити у нас.
Якщо б політика в країні не змінилась, то за моїм прогнозом за 2 роки зарплати зрівнялись би в більшості галузей і точно зварщики, трактористи, лікарі, агрономи та інженери одинакової кваліфікації отримували б приблизно одинаково,може з поправкою на дороговизну проживання.





   
Re: узнав мотив за Зе від підприємців..

"цей Порох зруйнував мій бізнес, бо мої робочі поїхали в Польщу, при Януку такого не було"

Так.
Ще чув - Порох розвалив економіку і розісрався з Росією.
А ми туди торгували.  Тепер моїм машинам нема роботи, а водії тікають в Польщу.
   
Re: узнав мотив за Зе від підприємців..

А ти спробуй при наших червячках дати йому більшу зарплатню.

Помилка червячків (і Порошенка) - в тому, що вони не обклали податком доходи, зароблені за кордоном.
   
Re: узнав мотив за Зе від підприємців..

Помилка червячків (і Порошенка) - в тому, що вони не обклали податком доходи, зароблені за кордоном.

Зе виправить помилку?
   
Re: узнав мотив за Зе від підприємців..
den

Бізнесу важко стало
На мінімальну зарплату ніхто не йде
В Єгипет 4 рази на рік не поїздиш
І джипа нового не купиш

Ууух клятий барига
   
Re: узнав мотив за Зе від підприємців..

Зе виправить помилку?

Не думаю. Він поняття не має, що таке податки, для чого і хто їх має платити.
   
Re: узнав мотив за Зе від підприємців..

Дивно, але під кінець федоровича не було безвізу і медіанна по києву була 600$, зараз безвіз є але медіанна 400$.

Шось не так у вас з логікою...безвіз хіба що з сіл кріпаків вимив, але не з великих міст.
   
Re: узнав мотив за Зе від підприємців..

Дивно, але під кінець федоровича не було безвізу і медіанна по києву була 600$, зараз безвіз є але медіанна 400$.

Шось не так у вас з логікою...безвіз хіба що з сіл кріпаків вимив, але не з великих міст.

Як там твоя дівчина в Польщі?
   
Re: узнав мотив за Зе від підприємців..

Безвіз знищив Порошенка.
Так як я і казав.  :)
   
Re: узнав мотив за Зе від підприємців..
RSP

Наші підприємці таке саме недоумкувате мурло, як і їх наймити.

Особливо власник Рошену.
   
Re: узнав мотив за Зе від підприємців..

А сделай эксперимент, прийди в свой супермаркет, и когда тебе на кассе пробьют цыфру N, заплати N*2

вот как сделаешь так раз, сделай так еще и еще, по результатам отпишись
ти сам зрозумів,  що сказав?  Чи вже зеленизація мозку?
   
Re: узнав мотив за Зе від підприємців..

Особливо власник Рошену.
Ну от на Рошені якраз все нормально із зарплатою.
   
Re: узнав мотив за Зе від підприємців..

А вот действительно непонятно - самому нарушать можно, а кому-то нет? Это только для нас правило или таких как мы по миру полно?

Дійсно, до президента купа претензій, а самі де-факто крадуть у держави і при цьому голосують за Зе.

Правильно від таких бариг працівники повтікали. І я у свій час, а то б батрачила, як у 90-і, за 10 доларів на місяць.
   
Re: узнав мотив за Зе від підприємців..
van

Вони нормально платити працівникам не пробували?
А  с чего платить если продажи упали если многий бизнес свернулся .У меня родственница закрыла стамат поликлинику  у людей нет денег на зубы.Ей что доплачивать нужно еще за лечение тем ,кого этот  режим сделал нищим ?
   
Re: узнав мотив за Зе від підприємців..

А  с чего платить если продажи упали если многий бизнес свернулся .У меня родственница закрыла стамат поликлинику  у людей нет денег на зубы.Ей что доплачивать нужно еще за лечение тем ,кого этот  режим сделал нищим ?

  лапать, перепиши темник,

  лікувати зуби в Україну їдуть зі всього світу бо тут найкращі послуги за найдешевші ціни...
   
Re: узнав мотив за Зе від підприємців..

А  с чего платить если продажи упали если многий бизнес свернулся .У меня родственница закрыла стамат поликлинику  у людей нет денег на зубы.Ей что доплачивать нужно еще за лечение тем ,кого этот  режим сделал нищим ?
Стоматологий просто слишком много
А больных зубов мало
Рынок :)
   
Re: узнав мотив за Зе від підприємців..

"цей Порох зруйнував мій бізнес, бо мої робочі поїхали в Польщу, при Януку такого не було"
Треба закривати безвіз.
   
Re: узнав мотив за Зе від підприємців..

"цей Порох зруйнував мій бізнес, бо мої робочі поїхали в Польщу, при Януку такого не було"
   Только путать не надо.
Сначала "Порох зруйнував  бізнес",а потом  " робочі поїхали в Польщу..." Я ещё помню те времена, когда принимал на работу людей, вернувшихся  с заработков из Испании, Португалии, Израиля. У меня тупо зарплата была больше.
  Плохо всем было? Нет? Но вам же Януковича выбрать надо было....
   
Re: узнав мотив за Зе від підприємців..

А  с чего платить если продажи упали если многий бизнес свернулся .У меня родственница закрыла стамат поликлинику  у людей нет денег на зубы.Ей что доплачивать нужно еще за лечение тем ,кого этот  режим сделал нищим ?

Порох уничтожил внутренний рынок и множество рабочих мест . Экономика убита и заточена под экспортеров , которые в основном качают отсюда ресурсы .Все кто работают на внутренний рынок в глубокой ж..е,это касается и производителей и их сотрудников .И пох им всемчто в развитых странах именно мелкие и средние основа экономики , у нас вывозишь зерно - молодец в шоколаде , металл тоже все отлично, IT себя хорошо чувствует по причине оплаты контрактов оттуда . Все кто на внутренний рынок полубанкроты, по причине низкой покупательской способности населения .
   
Re: узнав мотив за Зе від підприємців..

А  с чего платить если продажи упали если многий бизнес свернулся .У меня родственница закрыла стамат поликлинику  у людей нет денег на зубы.Ей что доплачивать нужно еще за лечение тем ,кого этот  режим сделал нищим ?
Не брешіть...
   
Re: узнав мотив за Зе від підприємців..

Порох уничтожил внутренний рынок и множество рабочих мест . Экономика убита и заточена под экспортеров , которые в основном качают отсюда ресурсы .Все кто работают на внутренний рынок в глубокой ж..е,это касается и производителей и их сотрудников .И пох им всемчто в развитых странах именно мелкие и средние основа экономики , у нас вывозишь зерно - молодец в шоколаде , металл тоже все отлично, IT себя хорошо чувствует по причине оплаты контрактов оттуда . Все кто на внутренний рынок полубанкроты, по причине низкой покупательской способности населения .

Не знаю ... коли я була в Україні у 2017-му, то була вражена забитими ресторанами, наманікюреними дамами на каблуках серед білого дня, мужчинками на крутих тачках і котеджними містечками на околицях. Навіть в селах стоять іномарки, спутникові антени і скачуть дівки в брендових марках.
   
Re: узнав мотив за Зе від підприємців..

Порох уничтожил внутренний рынок и множество рабочих мест . Экономика убита и заточена под экспортеров , которые в основном качают отсюда ресурсы .Все кто работают на внутренний рынок в глубокой ж..е,это касается и производителей и их сотрудников .И пох им всемчто в развитых странах именно мелкие и средние основа экономики , у нас вывозишь зерно - молодец в шоколаде , металл тоже все отлично, IT себя хорошо чувствует по причине оплаты контрактов оттуда . Все кто на внутренний рынок полубанкроты, по причине низкой покупательской способности населения .
у небольших экспортеров все тоже не так уж здорово, банально потому что ссыкотно подавать на возвращение ндс от шоколадных мародеров. а это сразу +20% к затратам по сравнению с конкурентами из нормальных стран.
   
Re: узнав мотив за Зе від підприємців..

Порох уничтожил внутренний рынок и множество рабочих мест . Экономика убита и заточена под экспортеров , которые в основном качают отсюда ресурсы .Все кто работают на внутренний рынок в глубокой ж..е,это касается и производителей и их сотрудников .И пох им всемчто в развитых странах именно мелкие и средние основа экономики , у нас вывозишь зерно - молодец в шоколаде , металл тоже все отлично, IT себя хорошо чувствует по причине оплаты контрактов оттуда . Все кто на внутренний рынок полубанкроты, по причине низкой покупательской способности населения .
Знову брехня... Зараз легка промисловість на підйомі саме на внутрішньому ринку. У звзяку з подорожанням бакса практично весь середні клас перейшов на українського виробника. Куди не подивись: продукти, одяг, взуття сумки - український виробник. Нормальна ціна, хороша якість.

   
Re: узнав мотив за Зе від підприємців..

Як там твоя дівчина в Польщі?
вона вже давно (півтора року як) вернулася і працює в медікомі.
   
Re: узнав мотив за Зе від підприємців..

Наші підприємці таке саме недоумкувате мурло, як і їх наймити.
==========================
Ось вам контингент прихильники певної політсили! Ліваки паразіти,як і той Рино... Мені Пеця не заважав.
   
Re: узнав мотив за Зе від підприємців..

скачуть дівки в брендових марках.
То турецькі підробки :gigi:
   
Re: узнав мотив за Зе від підприємців..

у небольших экспортеров все тоже не так уж здорово, банально потому что ссыкотно подавать на возвращение ндс от шоколадных мародеров. а это сразу +20% к затратам по сравнению с конкурентами из нормальных стран.
У нас автоматичне повернення ПДВ - ну нахрена цей п.зьОж. Підіть бабцям на базарі розкажіть - вони повірять.
   
Re: узнав мотив за Зе від підприємців..

Не знаю ... коли я була в Україні у 2017-му, то була вражена забитими ресторанами, наманікюреними дамами на каблуках серед білого дня, мужчинками на крутих тачках і котеджними містечками на околицях. Навіть в селах стоять іномарки, спутникові антени і скачуть дівки в брендових марках.
  А где именно в Украине Вы были? Тоже туда хочу...
   
Re: узнав мотив за Зе від підприємців..

То турецькі підробки :gigi:

Чого підробки? он недавно було про сумочку Альони Шкрум. Не підробка. І навіть шарфик на шиї мами прихильники певної політсили теж дизайнерський! Я хоч і не вважаю себе ніщебродкою, але сумок за 2 з лишнім К і шарфиків за 500 зелених не маю.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія