Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Італія прийняла закон про паспорти здоров’я для усієї робочої сили (tu)

балалайка канадская тупая, ты ваще с итальяшками и прочими южанами общался кады-нибудь
эти цигане так могут властям за шкуру залить, шо мало не покажется
и один из кланов или даже все с радостью этот движ проспонсируют. :super:
не складно здогадатися, яке хуйло це проплатить)
   
==================
Я теж афуєнний антивакс, бо маю щеплення навіть  від таких хвороб, про які
барлік  не чув ніколи. ;)

ПиСи  Я його саме про це і запитав. ;)
Схоже,що питання було риторичним. :weep:

Два ідіота, які ніколи не інтегруються в канадське суспільство. Чому? бо кацапи. Шкода вас, піонери.
   
---
До того ж Надзвичайний Стан навіть без його введення! :facepalm1:
А йїпанати аж заходяцця від радості. :X
овцы любят хлев
при этом мнят себя свободными и учат других демократии
   
не складно здогадатися, яке хуйло це проплатить)
а мне пох кто проплатит
как-то не пристало жить в вечном концлагере
   
Антиваксери в Канаді скоро всі будуть без роботи. Стануть проваксерами за мить, mfuckers.
   
Антиваксери в Канаді скоро всі будуть без роботи. Стануть проваксерами за мить, mfuckers.
а в вашем свободном обществе РАБота самое главное в жизни?
дибилы ваксеры не понимают еще, что будет новый вирус и всё по новой... :rotate:
   
wow, всі канадські дописувачі антиваксери, нік, блох, чувак з етобіко, не кажучи про маковія, і ще який новий хрін з'явився. при тому що в Канаді восновному панує здоровий глузд. дивно. Подібні паспорти тут це справа часу.

Перше речення протирічить другому. Я вже не кажу про здоровий глузд дописувача в латаному халаті.
   
в тебе кацапа выдает образ мышления, стадный инстинкт, ноль свободолюбия
pyav - пєдрільне ольгінське хyїло. Как пагодка в ліпєдзкє, коцабський порохосос?
   
їбанько, щось тебе забагато на ФУПі
nik - пєдрільне ольгінське хyїло. Как пагодка в ліпєдзкє, коцабський порохосос?
   
балалайка канадская тупая, ты ваще с итальяшками и прочими южанами общался кады-нибудь
эти цигане так могут властям за шкуру залить, шо мало не покажется
и один из кланов или даже все с радостью этот движ проспонсируют. :super:
б_а_р_с - пєдрільне ольгінське хyїло. Как пагодка в ліпєдзкє, коцабський порохосос?
   
Перше речення протирічить другому. Я вже не кажу про здоровий глузд дописувача в латаному халаті.
Людас - пєдрільне ольгінське хyїло. Как пагодка в ліпєдзкє, коцабський порохосос?
   
нарешті "піднялися" обіцяні "35 тисяч далекобоїв" і заблокували рух чи все ще "в засаде"?  :-)o
   
Вот пройдёт пол года и вся эта история, и будут вылавливать таких вот укулеле и хустяшей на улице и будут их киздить. Я буду в первых рядах. Так что готовьтесь. Считаю на сегодня это вполне демократичним методом. Точно такие же методы поддерживают вышеуказанные питоры. В резервации, ветпаспорта, в стойло. Ну вот и посмотрим через время. А время это настанет.
   
a raptom robocha sila antiantivaksiv zabje huj na zabaganki sionoshistok, se bude dobrim stimulom dlja ekonomiki?:lol:
   
Вот пройдёт пол года и вся эта история, и будут вылавливать таких вот укулеле и хустяшей на улице и будут их киздить. Я буду в первых рядах. Так что готовьтесь. Считаю на сегодня это вполне демократичним методом. Точно такие же методы поддерживают вышеуказанные питоры. В резервации, ветпаспорта, в стойло. Ну вот и посмотрим через время. А время это настанет.

Фашиські режими закінчуються Нюрнберзькими трибуналами. Після яких страчують показово та ганебно, щоб більше ніколи нікому навіть на думку не спало таке повторити. Сподіваюсь застати таке ще живим. Ну а попутно всілякі інші перфоманси трапляються типу бриття наголо шльондр, які з фашистами мутили. Так що пиз###ння ногами всіляких костяшів цілком реально.
   
Хреново это.. Шо в Италии сделали... Неправильно это...
   
Хреново это.. Шо в Италии сделали... Неправильно это...

А чому з Вашого погляду це погано? До яких наслідків приведе?
   
А чому з Вашого погляду це погано? До яких наслідків приведе?

Я противник дискриминации идиотов только потому, что они идиоты... Ни к чему особо это не приведёт... Маргиналы побузят и все... Но принципиально для меня это чуждо.
   
zrozumijte, kozhi svitovi vijni ne sho inshe jak massovi zhertvoprinoshennja organizovani sionosatanistami.
   
---
До того ж Надзвичайний Стан навіть без його введення! :facepalm1:
А йїпанати аж заходяцця від радості. :X

Так в этом же и прелесть. Простое черезвычайное положение надо время от времени продлевать, его нельзя продолжать бесконечно. Короче - много неудобств.

А тут хлоп - всем баранам кольцо в нос и намордник для безопасности. Носить до особого распоряжения и радоватся. Кто был замечен без кольца в носу сначала штраф а при рецидиве посадка.

Да ещё и стада обезумевших от ужаса и вседозволености хунвейбинов будут с этими масками и кольцами гонятся за кем попало с требованиями немедленно одеть и "быть как все".

Примерно так начиналась китайская культурная революция.
   
В італійських можновладців є сталеві яйки, а в наших нема
   
Вакцинация должна быть обязательной или для всех, или ни для кого.
   
В італійських можновладців є сталеві яйки, а в наших нема

Вот и получите этими яйцами по хлебалу. Ничто так не украшает рожу придурка как пара синяков на морде после удара стальными яйцами можновладців.
   
Вот и получите этими яйцами по хлебалу. Ничто так не украшает рожу придурка как пара синяков на морде после удара стальными яйцами можновладців.
в Італії працює вакцинація. А в нас сумніваються щепитися чи ні
   
в Італії працює вакцинація. А в нас сумніваються щепитися чи ні
ta da "praczjue" , ale ne vakczinaczija , a fakczinaczija. pritomni ljudi rozumijut, sho se zmova. navit u bagatjoh punktah fakczinaczii u eu, likari, sho ne vtratili sumlinnja, robljat inekcziju u "povitrja" na prohannja ljudej.
   
ta da "praczjue" , ale ne vakczinaczija , a fakczinaczija. pritomni ljudi rozumijut, sho se zmova. navit u bagatjoh punktah fakczinaczii u eu, likari, sho ne vtratili sumlinnja, robljat inekcziju u "povitrja" na prohannja ljudej.
щеплені італійці мені кажуть, що треба вводити обов'язковий Грін пас  і тоді можна побороти епідемію
   
щеплені італійці мені кажуть, що треба вводити обов'язковий Грін пас  і тоді можна побороти епідемію
a sho tobi she "italijczi" kazhut?  :lol:
   
в Італії працює вакцинація. А в нас сумніваються щепитися чи ні

Ну да, и вы требуете от можновладцiв что бы они стальными яйцами лупили вас по морде до крови. Для вашей же пользы.
   
Да в Италию она хочет, на зароботки. Ей всё равно как. Пусть хоть на жопе будет QR татуировка, на лбу шрих код а в носу кольцо. Абы разрешили понемногу приворовывать нелегалом.
   
Вот пройдёт пол года и вся эта история, и будут вылавливать таких вот укулеле и хустяшей на улице и будут их киздить. Я буду в первых рядах. Так что готовьтесь. Считаю на сегодня это вполне демократичним методом. Точно такие же методы поддерживают вышеуказанные питоры. В резервации, ветпаспорта, в стойло. Ну вот и посмотрим через время. А время это настанет.

Головне потім не забути що ця вся гниль втілювала бо ж люди забувають. Знайти кожного(тм).

Особливо отих health officers та урядовців. Вже власне можна вичісляти.
   
Два ідіота, які ніколи не інтегруються в канадське суспільство. Чому? бо кацапи. Шкода вас, піонери.

100%, але насправді думаю це кацапи
   
В італійських можновладців є сталеві яйки, а в наших нема

+1

   


влада йопнута. На рівному місці такі проблеми собі утворити.
   


блокований порт
   
Два ідіота, які ніколи не інтегруються в канадське суспільство. Чому? бо кацапи. Шкода вас, піонери.

не починай, бо будеш плакати, вже було таке  i  не раз
   
Перше речення протирічить другому. Я вже не кажу про здоровий глузд дописувача в латаному халаті.

 :weep:
   
100%, але насправді думаю це кацапи

корефaн бирлiнгтона  :lol:  :facepalm1:
   
я думаю зараз задушать, забивши на економіку та демократію. І перед виборами (коли там в них) тихенько приберуть сегрегацію, в надії що люди забудуть.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія