Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Антиекономіка України.

Re: Антиекономіка України.
den

в Польщі немає центрального опалення.
газом.

В нас теж можна відключити
Тіки цілим будинком

   
Re: Антиекономіка України.

Страна      Цена за 1000 куб. м., в долл.
1   Швеция   1318
2   Испания      990
3   Италия      968
4   Португалия   954
5   Лихтенштейн   950
6   Нидерланды   933
7   Дания      856
8   Ирландия      782
9   Франция      781
10   Австрия         777
11   Греция         753
12   Германия          741
13   Чехия      650
14   Словения      650
15   Бельгия           616
16   Великобритания 579
17   Словакия      514
18   Польша      510
19   Люксембург      783
20   Латвия      469
21   Литва   447
22   Хорватия      427
23   Венгрия      415
24   Босния и Герцеговина      388
25   Эстония      378
26   Сербия      358
27   Румыния      373
28   Болгария          359
29   Турция          347
30   Молдавия      340
31   Украина      264
32   Белорусси    118
33   Россия      101

Если это рынок,  то объясни почему Швеция - 1318, а, например,  Румыния -373

Разница а четыре раза


Или - Португалия - 954, а Польша - 510
   
Re: Антиекономіка України.

Интересно взять средний доход по этим же странам
   
Re: Антиекономіка України.

за рахунок яких коштів буде оплачуватись увесь цей цирк ?

 Цей "цирк" раніше оплачувала держава (читай більшість населення України), у т.ч. за рахунок кредитних ресурсів, а зараз платіжеспроможні громадяни будуть сплачувати самі (а не держава, як це було раніше), а люди із низькими доходами отримують субсидію (хоча, як пише Гонта, у Польщі пішли дальше - там взагалі немає допомоги від держави, не маєш грошей - мерзни).
   
Re: Антиекономіка України.

є ринкова ціна
ціна на біржі в Україні  газа зараз приблизно 14000 грн
На цьому форумі вже 100 разів кидали посилання на українську енергетичну біржу
І скільки на цій "біржі" :lol:  продавців?  Ви будете сперечатися з тим, що НАФТОГАЗ є монополістом? Мабуть що ні, до такого ідіотизму навіть на ФУПі ще не дійшли. То як же може бути монополія і ринок одночасно?
Взагалі, я вже писав раніше, що немає проблеми дорогого газу. Є проблема низьких зарплат. Так люблять сюди тягать статистичні дані щодо цін з Норвегії і далі по списку. Покажіть статистику подоходам. Найнижчі зар.плати- це відповідальність уряду. Ріст з\плат є функцією від росту економіки. Якщо нема росту, то :1. Якого хера нам Гройсман зі своєю шоблою бреше другий рік про зростання 2. Чому нема росту? Багато крадуть, порушують закони. Хто за це платитиме? Підсвинки кажуть, що платити за це повинні громадяни. Ну що ж подивимося, що думають з цього приводу на наступних виборах наші громадяни.
   
Re: Антиекономіка України.

не маєш грошей - мерзни
В нас замерзти не дадуть - будуть борг накручувати. Бо в нас рехворми - все для людей ))
   
Re: Антиекономіка України.

Если это рынок,  то объясни почему Швеция - 1318, а, например,  Румыния -373
Разница а четыре раза
Или - Португалия - 954, а Польша - 510

 Нагадаю основний закон ринкової економіки по ціноутворенню: попит і пропозиція. Чим вищий попит - тим вища ціна. Зрозуміло, що у більш заможних країнах попит вищий, а значить і ціна товару зростає.
   
Re: Антиекономіка України.

Взагалі, я вже писав раніше, що немає проблеми дорогого газу. Є проблема низьких зарплат.
Сировинній економіці потрібні раби. Не подобається - Польща поруч. Ринок жеж :D
   
Re: Антиекономіка України.

В нас замерзти не дадуть - будуть борг накручувати. Бо в нас рехворми - все для людей ))

 У нас, як і всюди, лише, ми трішечки відстаємо від західних країн...
   
Re: Антиекономіка України.

Нагадаю основний закон ринкової економіки по ціноутворенню: попит і пропозиція. Чим вищий попит - тим вища ціна. Зрозуміло, що у більш заможних країнах попит вищий, а значить і ціна товару зростає.
:weep:
Вопрос ценообразования в рыночной экономике-один из самых сложных (и интересных). Вы думаете, все сводится к "попит і пропозиція"? Боюсь, Ваши знания на уровне нашего премьера, для которого рынок-это базар. Или Киевлянина, еще одного специалиста-продавца подпольного шмурдяка. У "більш заможних країнах" есть платежеспособный спрос, поэтому и цена больше.
   
Re: Антиекономіка України.

 Чому немало громадян Німеччини, країни, яка випускає одні із найкращих товарів у світі і є одним із світових лідерів в галузі розробки нової техніки та технологій, жорстко економлять кошти на паливі, а українське "панство", яке не здатне у своєму житті створити нічого вагомого, цього не роблять, вважають за недостойне.  Німці мають звичку і при +13 внутрішньої температури приміщення не опалювати помешкання!!! Дивитись із 11:40:
[ Invalid YouTube link ]  https://www.youtube.com/watch?time_continue=3&v=OIdijr8hETM
   
Re: Антиекономіка України.

:weep:
Вопрос ценообразования в рыночной экономике-один из самых сложных (и интересных). Вы думаете, все сводится к "попит і пропозиція"? Боюсь, Ваши знания на уровне нашего премьера, для которого рынок-это базар. Или Киевлянина, еще одного специалиста-продавца подпольного шмурдяка. У "більш заможних країнах" есть платежеспособный спрос, поэтому и цена больше.

 Я радий за вас і глибину ваших знань, але вони мені не цікаві, тому ви відправляєтесь мною в ігнор. Щасливого плавання.  :)
   
Re: Антиекономіка України.

Чому немало громадян Німеччини, країни, яка випускає одні із найкращих товарів у світі і є одним із світових лідерів в галузі розробки нової техніки та технологій, жорстко економлять кошти на паливі

то неправда  --- тут вже обговорювали, німецькі дописувачі вже спростували міф про економію німців
   
Re: Антиекономіка України.

Німці мають звичку і при +13 внутрішньої температури приміщення не опалювати помешкання!!! Дивитись із 11:40:
ВЫ слишком глобальные выводы делаете на основе просмотра кино. Откуда вообще пошло это утверждение, что украинцы палят газ как дурные? Я например не включал еще отопление в доме. В Киеве вроде тоже еще нет отопления, хотя уже холодно. Потом, В Германии зимы несравненно мягче. Там нет таких морозов, как у нас.
   
Re: Антиекономіка України.

Я радий за вас і глибину ваших знань, але вони мені не цікаві, тому ви відправляєтесь мною в ігнор. Щасливого плавання.
Абсолютно правильное решение. Подсвинки, всех в сад! Будете дискутировать сами с собой.
   
Re: Антиекономіка України.

Чому немало громадян Німеччини, країни, яка випускає одні із найкращих товарів у світі і є одним із світових лідерів в галузі розробки нової техніки та технологій, жорстко економлять кошти на паливі, а українське "панство", яке не здатне у своєму житті створити нічого вагомого, цього не роблять, вважають за недостойне.  Німці мають звичку і при +13 внутрішньої температури приміщення не опалювати помешкання!!! Дивитись із 11:40:
https://www.youtube.com/watch?time_continue=3&v=OIdijr8hETM  https://www.youtube.com/watch?time_continue=3&v=OIdijr8hETM

статистика говорит, чито в немчурии, гораздо более теплой стране чем Украина, они тратят на квартиру грубо штуку кубов газа в год. Я, например, тратил год назад полштуки. Это при температуре за 20 в комнатах и более холодном климате. Что-то или в статистике не то, или не такие уж они экономные.
   
Re: Антиекономіка України.

или не такие уж они экономные.
Мабуть не утеплюються (С) :D
   
Re: Антиекономіка України.

то неправда  --- тут вже обговорювали, німецькі дописувачі вже спростували міф про економію німців

 А я, як теж дописувач із Німеччини, спростовую міф підхоплений вами.
   
Re: Антиекономіка України.

:weep:
Вопрос ценообразования в рыночной экономике-один из самых сложных (и интересных). Вы думаете, все сводится к "попит і пропозиція"? Боюсь, Ваши знания на уровне нашего премьера, для которого рынок-это базар. Или Киевлянина, еще одного специалиста-продавца подпольного шмурдяка. У "більш заможних країнах" есть платежеспособный спрос, поэтому и цена больше.
Нагадаю основний закон ринкової економіки по ціноутворенню: попит і пропозиція. Чим вищий попит - тим вища ціна.

Не обов'язково. Якщо є достатня пропозиція, ціна не зросте. Проблема з Україною що там нема ніякої пропозиції окрім монопольної. Прикоритники не зупиняться на середньоєвропєйські й ціні. Купляйте буржуйки.
   
Re: Антиекономіка України.

якщо товар задорогий, то не потрібно брати
Так змушують брати.
Від центрального опалення неможливо від'єднатися, щоб перейти на індивідуальне.  (td)
   
Re: Антиекономіка України.

Від центрального опалення неможливо від'єднатися, щоб перейти на індивідуальне.
Розумієте - відключення нічого не дасть. Державі потрібні Ваші гроші, бо борги віддавати треба. Чи буде це черговий податок, чи 10-кратне підвищення цін на електрику, чи інфляційний стрибок у два рази а потім приведення цін до світових (C) це лише питання часу без реальних реформ.
   
Re: Антиекономіка України.

А я, як теж дописувач із Німеччини, спростовую міф підхоплений вами.

то ви,певно, не читали
ось, ознайомтеся -а потім можна продовжити дискусію

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1018887.0#quickreply
   
Re: Антиекономіка України.

Не обов'язково. Якщо є достатня пропозиція, ціна не зросте.

 Ви дещо не уважні, я про те ж вище написав.  :)

Проблема з Україною що там нема ніякої пропозиції окрім монопольної. Прикоритники не зупиняться на середньоєвропєйські й ціні.

 Та гаразд, купуйте у Польщі, привозьте в Україну...не бачу жодних проблем.

Купляйте буржуйки.

 Для мене це без потреби. Я опалення взимку майже не вмикаю. Економлю, так би мовити. А харчі готуємо на електроплиті.
   
Re: Антиекономіка України.
den

продавців?  Ви будете сперечатися з тим, що НАФТОГАЗ є монополістом?
НАК не продає майже нічого бізнесу
Не є монополістом
Є 30 імпортерів
Є більше 300 трейдерів
   
Re: Антиекономіка України.

то ви,певно, не читали
ось, ознайомтеся -а потім можна продовжити дискусію

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1018887.0#quickreply

 Якщо ви гадаєте, що для мене дискусія - велике задоволення чи потреба - помиляєтесь. У мене непогано налагоджене домашнє господарство, а те що я роблю тут - то це безкоштовно ділюсь своїми знаннями і досвідом із земляками. Ради того, щоб Україна вибралась із прірви.
 Запропоновану вами тему я пам"ятаю, того разу багато часу не став їй приділяти. Навіщо мені вчитуватись в більше суперечку, ніж дискусію. Я знаю, як тут. Вже викладав декілька цікавих відео, зараз викладу ще раз.
   
Re: Антиекономіка України.

НАК не продає майже нічого бізнесу
Не є монополістом
Є 30 імпортерів
Є більше 300 трейдерів

Це все робить низьку ціну державному монополісту, але ніяк не допомагає манюпасу, який не платить напряму 30 трейдерам та 30 імпортерам. У рабів вибору немає. Ґрося сказав газ по 14000, значить геноциду бути.
   
Re: Антиекономіка України.

Якщо ви гадаєте, що для мене дискусія - велике задоволення чи потреба - помиляєтесь. У мене непогано налагоджене домашнє господарство, а те що я роблю тут - то це безкоштовно ділюсь своїми знаннями і досвідом із земляками. Ради того, щоб Україна вибралась із прірви.
 Запропоновану вами тему я пам"ятаю, того разу багато часу не став їй приділяти. Навіщо мені вчитуватись в більше суперечку, ніж дискусію. Я знаю, як тут. Вже викладав декілька цікавих відео, зараз викладу ще раз.

там дописувач з німеччини доводить, що німці не економлять, бо опалення 3к квартири  виходить всього лише 600є на рік - то копійки для них
   
Re: Антиекономіка України.

 Німецькі пенсіонери (в якому віці ідуть на пенсію, пам"ятаємо?), із відео, по пам"яті - в Німеччині біля 700 тис. пенсіонерів вимушені працювати на пенсії так як їм не вистачає на життя...Сюжет розкриває життя трьох працюючих пенсіонерів, яким вже за 80...Репортаж було показано по центральному телебаченню Німеччини:
   
Re: Антиекономіка України.
den

3к квартири  виходить всього лише 600є на рік - то копійки для них

60 метрів за 18000 грн на опалення

В мене 70 за 8400
   
Re: Антиекономіка України.

там дописувач з німеччини доводить, що німці не економлять, бо опалення 3к квартири  виходить всього лише 600є на рік - то копійки для них

 Це для українців - копійки, а для німців, що звикли добре рахувати - ні. Для прикладу: місяць занять в муз. школі (45 хв. у тиждень) - 100 євро, страховка автомобіля - 800 євро, податок на автомобіль - 150, пальне + 40 % від української ціни, проїзний для дитини - 45 євро/місяць і т.д. і т.п... Я знайомий із декількома дуже заможними людьми....всі вони дуже економні...навіть більше, ніж я.  :)
   
Re: Антиекономіка України.

страховка автомобіля - 800 євро,

За місяць?! Ти шо, на Бентлі їздиш?
   
Re: Антиекономіка України.

За місяць?! Ти шо, на Бентлі їздиш?

 Я не написав за місяць.
   
Re: Антиекономіка України.

Для прикладу: місяць занять в муз. школі (45 хв. у тиждень) - 100 євро, страховка автомобіля - 800 євро, податок на автомобіль - 150

Я не написав за місяць.

 :eyes:
   
Re: Антиекономіка України.

Це все робить низьку ціну державному монополісту, але ніяк не допомагає манюпасу, який не платить напряму 30 трейдерам та 30 імпортерам. У рабів вибору немає. Ґрося сказав газ по 14000, значить геноциду бути.

 Цікаво, хто б тобі сказав інакше?
   
Re: Антиекономіка України.

:eyes:

 :suicide2:
 місяць занять в муз. школі (45 хв. у тиждень) - 100 євро, (кома)
   
Re: Антиекономіка України.

Це для українців - копійки, а для німців, що звикли добре рахувати - ні. Для прикладу: місяць занять в муз. школі (45 хв. у тиждень) - 100 євро, страховка автомобіля - 800 євро, податок на автомобіль - 150, пальне + 40 % від української ціни, проїзний для дитини - 45 євро/місяць і т.д. і т.п... Я знайомий із декількома дуже заможними людьми....всі вони дуже економні...навіть більше, ніж я.  :)

не хочется никого обижать, но экономия их странная. Когда приезжают к нам в гости, то на копейках экономят, а рубли теряют. Остается ощущение ограниченности, шаблонности. Они выполняют правило, но не понимают почему это правило введено. Когда его можно безопасно обойти.
   
Re: Антиекономіка України.

Розумієте - відключення нічого не дасть. Державі потрібні Ваші гроші, бо борги віддавати треба. Чи буде це черговий податок, чи 10-кратне підвищення цін на електрику, чи інфляційний стрибок у два рази а потім приведення цін до світових (C) це лише питання часу без реальних реформ.
Та я тут погоджуюся.)
Просто пишу про те, що мене (і не лише) "болить" на сьогодні.
Якби можна було від'єднатися від ЦО, я б не платила по 2400 тисячі в місяць (минулого року) за +15 градусів в квартирі.
А зробила б е/е опалення, і вмикала при потребі в одній кімнаті з трьох.
На сьогодні ж держава, по суті, мене змушує оплачувати послугу, якої я взагалі не хочу отримувати.
Це ж ненормально.  (td)
   
Re: Антиекономіка України.

Та я тут погоджуюся.)
Просто пишу про те, що мене (і не лише) "болить" на сьогодні.
Якби можна було від'єднатися від ЦО, я б не платила по 2400 тисячі в місяць (минулого року) за +15 градусів в квартирі.
А зробила б е/е опалення, і вмикала при потребі в одній кімнаті з трьох.
На сьогодні ж держава, по суті, мене змушує оплачувати послугу, якої я взагалі не хочу отримувати.
Це ж ненормально.  (td)

  (tu)  100%, я це вже писав багато раз. Адміністративні методи для запровадження енергоефективності у нас в державі задіяні дуже слабо...(((
   
Re: Антиекономіка України.

ви звели тему у флуд.

питання було просте :
якшо немає грошей платити за дорогий газ і немє грошей віддавти кредити МВФ то за рахунок яких фінансових джерел уряд планує тримати це все на плаву ?
за рахунок нових позик ?

а може це не є вихід і треба зламати систему яка вже 27 років існує ???
   
Re: Антиекономіка України.

Та я тут погоджуюся.)
Просто пишу про те, що мене (і не лише) "болить" на сьогодні.
Якби можна було від'єднатися від ЦО, я б не платила по 2400 тисячі в місяць (минулого року) за +15 градусів в квартирі.
А зробила б е/е опалення, і вмикала при потребі в одній кімнаті з трьох.
На сьогодні ж держава, по суті, мене змушує оплачувати послугу, якої я взагалі не хочу отримувати.
Це ж ненормально.  (td)

ну от власне.

для чого ця система функціонує далі заганяючи країну в додаткові борги ?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія