Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Якщо РФ визнає "ЛДНР"...

Re: Якщо РФ визнає "ЛДНР"...

от тільки треба спочатку розібратись і примусити до чогось сусіда

ну то розберись і примусь

натомість ти пропонуєш тікати від того алкаша

є купа інструментів змусити сепарів вести себе як люди, блокада і невиплата пенсій це добре довела,

а шо ти пропонуєш ? шо 85% країни мусять лякатися 15% якихось старих ватних пердунів, замість того щоб цих пердунів нагнути
   
Re: Якщо РФ визнає "ЛДНР"...

бля, якби ви хоч пропонували українську імперію
а то ж ви пропонуєте узкоязику коцапську імперію під українським прапором - це саме смішне в цих історіях :weep:
про яку імперію ви долдоните? ви в своїй власній країні говорите чужою мовою - себе примусите не можете, а мрієте мрії про те як ви когось примусите до чогось - абсурд же повний

С хера ли язык на котором я говорю с рождения вдруг станет мне чужим?
   
Re: Якщо РФ визнає "ЛДНР"...

Сейчас эту территорию можно вернуть исключительно подписав капитуляцию перед хуйло.

я в самом начале и сказал что про сейчас речи нет


   
Re: Якщо РФ визнає "ЛДНР"...

С хера ли язык на котором я говорю с рождения вдруг станет мне чужим?

профілактік, у тебе моск - окупований коцапами
можеш мріяти про якісь території скільки завгодно, поки не деокупуєш моск - на виході буде не незалежна держава Україна, а узкоязикий франкенштейн з невизначеною орієнтацією - УРСР, ДНР в кордонах України - називай як завгодно
   
Re: Якщо РФ визнає "ЛДНР"...

ну то розберись і примусь

натомість ти пропонуєш тікати від того алкаша

є купа інструментів змусити сепарів вести себе як люди, блокада і невиплата пенсій це добре довела,

а шо ти пропонуєш ? шо 85% країни мусять лякатися 15% якихось старих ватних пердунів, замість того щоб цих пердунів нагнути

я пропоную лише одне не ставить ідіотських задач типу "а давайте переіменуємо коцапів в українців і переконаємо їх що вони українці"
тим більше що перші 23 роки незалежності провели саме над вирішенням цієї ідіотської задачі
це просто втрата часу, який можна використати для чогось іншого
   
Re: Якщо РФ визнає "ЛДНР"...

С хера ли язык на котором я говорю с рождения вдруг станет мне чужим?
Ого як вата забухтіла на повишених
 відчув що до Львова драпати треба буде?
 хєрами тут вже  так не порозкидуєшся.
 :laugh:
   
Re: Якщо РФ визнає "ЛДНР"...

профілактік, той факт що ти говориш чужою мовою з народження - це якби не йде в плюс
це просто показує наскільки запущеним є той піздєц який допустили в Україні
   
Re: Якщо РФ визнає "ЛДНР"...

профілактік, той факт що ти говориш чужою мовою з народження - це якби не йде в плюс
це просто показує наскільки запущеним є той піздєц який допустили в Україні
А чого чужою,він що мєлкорос етнічний?
   
Re: Якщо РФ визнає "ЛДНР"...

я пропоную лише одне не ставить ідіотських задач типу "а давайте переіменуємо коцапів в українців і переконаємо їх що вони українці"
тим більше що перші 23 роки незалежності провели саме над вирішенням цієї ідіотської задачі
це просто втрата часу, який можна використати для чогось іншого

ну то роби як віками це робилось всюди - кнут і прянік

і з часом вони будуть твоїми

а розкидатись територіями не треба

Як Віктор Андрійович Ющ шельф подарував, а через півроку румуни там чи газ чи нафту знайшли  :facepalm1:
   
Re: Якщо РФ визнає "ЛДНР"...

показує наскільки запущеним є той піздєц який допустили в Україні

допустили

то це треба виправляти, а не дарувати кацапам Донецьк, угорцям Ужгород, а полякам Львів

до речі в 1993 році Донецьк і не був надто зкацаплений


   
Re: Якщо РФ визнає "ЛДНР"...

Я после института работал в начале 90-х 3 года в Донецке. Теперь из-за того, что справки с той территории недействительны, хотя я работал еще при СССР, я потерял эти 3 года для пенсии. Получается, я смогу эту часть пенсии с России потребовать, раз мое государство не хочет платить? Я это вот к чему. Тут сложилась идиотская ситуация. Мой одногруппник отработал там же более 10 лет. Но пенсию здесь по таким же причинам получить не может. Он оформил пенсию в ДНР и периодически ездит ее получать, а здесь дорабатывает стаж, через год будет получать и украинскую пенсию. И он такой не один. Так что к 600 тысячам жителей ДНР с российским паспортами добавятся еще подобные пенсионеры, которые не могут получить пенсию здесь, но получают ее там. 
   
Re: Якщо РФ визнає "ЛДНР"...

Я после института работал в начале 90-х 3 года в Донецке. Теперь из-за того, что справки с той территории недействительны, хотя я работал еще при СССР, я потерял эти 3 года для пенсии. Получается, я смогу эту часть пенсии с России потребовать, раз мое государство не хочет платить? Я это вот к чему. Тут сложилась идиотская ситуация. Мой одногруппник отработал там же более 10 лет. Но пенсию здесь по таким же причинам получить не может. Он оформил пенсию в ДНР и периодически ездит ее получать, а здесь дорабатывает стаж, через год будет получать и украинскую пенсию. И он такой не один. Так что к 600 тысячам жителей ДНР с российским паспортами добавятся еще подобные пенсионеры, которые не могут получить пенсию здесь, но получают ее там. 

 :weep:  :weep:  :weep:
   
Re: Якщо РФ визнає "ЛДНР"...

Якщо РФ визнає "ЛДНР", Рада засудить це рішення, - Арахамія

 :facepalm1:

Таких недоумків сама доля вимагає навчити.
   
Re: Якщо РФ визнає "ЛДНР"...

індіанців в США пару відсотків, як і українців в росії
а таких дебілів як в ОРДЛО і на контрольованій території набігає до 15%
додай до цих 15% міліони із ОРДЛО - і це тормоз для країни на багато десятиліть вперед, який не окупається ніякими територіями

Немає там мільйонів.
Кажуть десь 600 000 залишилося, решта є біженцями (іхтамнєт).
   
Re: Якщо РФ визнає "ЛДНР"...

Немає там мільйонів.
Кажуть десь 600 000 залишилося, решта є біженцями (іхтамнєт).

до війни чисельність була 4 мільйони
після війни оцінка - 3 мільйони, 1 мільйон біженців
   
Re: Якщо РФ визнає "ЛДНР"...

https://www.radiosvoboda.org/a/donbas-ordlo-v-tsyfrakh/31151759.html

Є дані й приблизних підрахунків ООН на 2019 рік з огляду на кількість споживання питної води на той самий 2019 рік – 2,8 мільйона осіб.
   
Re: Якщо РФ визнає "ЛДНР"...

А что ПО ВАШЕМУ должна сделать Рада?

визнати когось терористами?
   
Re: Якщо РФ визнає "ЛДНР"...

до війни чисельність була 4 мільйони
після війни оцінка - 3 мільйони, 1 мільйон біженців
Брешуть, нема там ніяких 3х мільйонів.
Це списочна чисельність, бо дуже багато людей, які юридично
стосунки з тими територіями не розривали ніяк.
Явочна чисельність 1.5млн максимум.
   
Re: Якщо РФ визнає "ЛДНР"...

Да ты что, да как ты можешь...
Нужно как Алежка и Эндрю1 всех
клеймить и кацапскими прихвостнями обзывать.
И обязательно на мове.
Не звезди. Кацапскими прихвостнями я никого не обзывал. И не клеймил.
 А если тебе не нравится, то что я называю вещи своими именами - не вопрос. Ищи массонов в ермолках себе в удовольствие.
 Ты веришь в то что, во всем виноваты евреи, я - в то что виноваты пи...расы в самом худшем из смыслов ( не те, которые ЛГБТ).
   
Re: Якщо РФ визнає "ЛДНР"...

 Не будет признания ЛНДР... Это полностью противоречит целям политики кацапов... Нагнетаемая западом эскалация (похоже новый пеньковский в наличии) как раз и направлена на принуждение тупых кацапов к истерическим решениям...  :D

ПыСы. Признание кацапами ЛНДР абсолютно нихрена не меняет ни практически, ни юридически...
   
Re: Якщо РФ визнає "ЛДНР"...

профілактік, у тебе моск - окупований коцапами
можеш мріяти про якісь території скільки завгодно, поки не деокупуєш моск - на виході буде не незалежна держава Україна, а узкоязикий франкенштейн з невизначеною орієнтацією - УРСР, ДНР в кордонах України - називай як завгодно

Хватит говорить глупости. Со мной это не работает.



   
Re: Якщо РФ визнає "ЛДНР"...

профілактік, той факт що ти говориш чужою мовою з народження - це якби не йде в плюс
це просто показує наскільки запущеним є той піздєц який допустили в Україні

Давайте на пальцах тогда.

Факт не может идти ни в плюс, ни в минус.

Это просто факт.

На небе звезды, пошел дождь, гавкает собака - это факты.

Они становятся аргументами для кого-то, когда этот кто-то решает использовать факты для своих целей.

Например, если человек говорит на украинском, то нужно представить его патриотом Украины. Как в Вашем случае.

А если на русском, то значит он кацап и вата. Как опять же в Вашем случае.

Оставим в стороне моральные стороны притягивания фактов в качестве аргументов и уясните, наконец, это не работает.

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія