Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль
1
8 квітня 2024 12:48:37
Головна мета Джонсона зараз - гарантувати собі перевибори на окрузі через півроку. А то придумали війну якусь, заважають серйозним людям передвиборчу кампанію проводити  :gigi:
========================

А його що, Трамп обиратиме?  :S
Джонсон трампіст, і його основні виборці трампісти, які голосують так як скаже Трамп.
Якщо Трамп скаже, що Джонсон поганий, то трампанзі за нього не проголосують, тобто він навіть не пройде номінацію від партії.
Тому так, в глибоко червоних (респівських) округах вибирає Трамп.

 Чого люди дивуються? Трампісти майде повісили його віце-президента Пенса у перший день як Трамп його оголосив зрадником бо той відмовився приймати участь у заколоті проти затвердження перемоги Байдена.
2
8 квітня 2024 12:40:53
Кста, Любарский считает, что очень высокая вероятность того, что демократы в августе сделают рокировку. Типа Байден по состоянию здоровье "мухожук". Мол это единственный шанс не допустить Трампа до табуретки.
Более того, любой другой кандидат от демократов, кроме Байдена, типа той же Мишель Обамы выносит, якобы , Трампа со свистом


 Це дурниця від людей які не розуміються на американській політиці. Ніякої заміни Байдена не буде і бути не може. Він президент від демократів, відсидів свій термін і тепер має звітувати і отримувати мандат на новий термін. Так не буває що партія рекомендує президента а потім після його першої каденції каже "то дурня, давайте Мішель обирайте". Яка взагалі не політик. Це все фантазії Трампістів що демократична кампанія президентська розсипеться. Цього не буде. Байден останні тижні поступово зменшує відрив Трампа в опитуваннях і розгортає серйозну передвиборчу кампанію. І Байден муситиме перемогти у виборах проти Трампа або поступитися йому кріслом. Так влаштована американська політика.
3
4 квітня 2024 15:39:20
 Нажаль такі покидьки в першу чергу пропонують допомогу малозахищеним людям. Треба бути завжди обережними.
4
4 квітня 2024 01:23:38
Україна нажаль ніякими поступками не могла уникнути війни. Хуйло готувався 20 років. Єдиний варіант уникнути війни це зникнути як держава та загинути більшості українців.
Варіантів немає. Україна мусить підготувати всі атомні реактори для підриву. Все одно українців знищать якщо фронт впаде.  Потрібно виводити людей до Європи і підривати реактори щоб ніякий бурят не міг селитися на цих землях слідуючі тисячі років.
Весь світ надіється що українці згинуть тихенько, не заважаючи європейцю коштувати свою каву та вибирати нерухомість в Іспанії. Тому зливають Україну і не збираються воювати з кацапами.
Украина нет, но вот партнёры вполне. Вот как господин Зеленский выразился в интервью Washington Post:

Коли я запитав, чи дозволив би Байдену відправити американські війська в Україну, щоб стримати вторгнення в лютому 2022 року, він просто сказав: «Так». Оглядаючись заднім числом, ця демонстрація сили могла бути єдиним способом відвернути цей жахливий конфлікт.

https://www.washingtonpost.com/opinions/2024/03/29/ignatius-zelensky-interview-ukraine-aid-russia/

Я с ним полностью согласен. Наличие войск, баз, контингента NATO или штатов на территории Украины в 2014 году или хотя бы в 2022 гарантированно предотватило бы эти вторжения.

В отличии от заявлений о сапоге солдата NATO который не ступит на территорию Украины для её защиты, что частично и спровоцировало это самое вторжение.

 Американці вже навчені і знають що за такого сценарію частина українців підняла б протест про окупацію НАТО і що американці не дають замиритися з росією. Вже це проходили багато разів. Південній Кореї вони дали гарантії безпеки після того як з ними разом повоювали проти північних корейців і після війни де кілька мільйонів корейців загинули.
5
27 березня 2024 09:52:46
З іншого боку, для Сербії - Косово, як для нас Крим...якщо Косово кудись включають як окрему державу в Євроструктури, то сербів можна зрозуміти.


 Крим якби Крим заявив про свою незалежність і мирно існував не загрожуючи і ненападючи на Сербію.
6
19 березня 2024 17:26:10
Пол года назад Грэм приезжал в Киев и начал с порога рассказывать что надо провести выборы
Поскольку я считал его нормальным чуваком то сначала  подумал что он просто болтает не совсем понимая нашу ситуацию
а потом начал вникать в расклады на политическом олимпе США и понял что эта старая прошма уже полностью продала свою задницу Трампу
Его как в фильме крестный отец послали предложить вариант для переговоров ( поскольку Трампонезе знают что мы считали его своим)
про который главный герой коворил что тот кто придет к тебе с этим предложением тот и будет предатель

 Грем це найбільш слизьке політичне чмо в американській політиці. Кому служить те і робить. Ніяких принципів чи ідей - лише утримання табурету.
7
19 березня 2024 16:35:07
А якщо обмануть - їм буде соромно...
Так, по перше їм буде соромно,  а по друге Україна теж матиме можливість щось накопичити, підготувати людей і оборонні споруди.
ну дик гарантії вони ж двосторонні.
так само будуть якісь накладені обмеження що Україна може робити А що не робити.
якщо Україна буде готова далі наступати, гарантії ж порушувати зі свого боку буде невдобно??

 Ключове правило не вірити жодному слову росіян. Вони свято вірять що усі навколо них ідіоти і історична справедливість дозволяє їм бреха і вбивати усіх хто не згоден з їхнім диктатом. Вони не заспокояться доки не вбʼють останню людину яка відмовилась їм скоритися.
8
14 березня 2024 15:33:41
Спікер Палати представників Майк Джонсон у спілкуванні з сенаторами-республіканцями у середу сказав, що палата підготує свій проєкт для підтримки України, але в суттєво інакшому вигляді, аніж вже схвалений Сенатом.

Джерело: "Європейська правда" з посиланням на The Hill

Деталі: У спілкуванні з репортерами ввечері у середу Джонсон сказав, що "працюватиме над згодою Палати представників" щодо рішення для підтримки України і розуміє важливість цього.

"Ніхто не хоче, щоб Владімір хуйло узяв гору. Я думаю, що він не зупиниться на Україні... і піде далі у Європу… У цій ситуації є права і неправа сторона, добро проти зла, і Україна тут жертва", – сказав Джонсон.

Водночас він додав, що те, про що врешті домовиться Палата представників, може виглядати не так, як проєкт, ухвалений Сенатом. За словами сенаторів, які були на обговоренні, Джонсон сказав, що проєкт Палати представників може пропонувати підтримку у вигляді кредиту або ленд-лізу з міркувань захисту інтересів американських платників податків.

Це означає, що потенційний новий проєкт повинен буде отримати достатньо голосів і в Палаті представників, і у Сенаті.

Окрім того, Джонсон говорив про створення інструменту на зразок такого, як вже пропонував республіканець Майк Маккоул, що дозволив би конфіскацію російських суверенних активів та передачу коштів від ліквідованого майна у фонд для підтримки України.

При цьому Джонсон не згадав, чи має намір знову включати у цей проєкт якісь норми щодо південного кордону США, які можуть знову виявитися "червоною лінією" для демократів.

 Тягне час щоб не прийняли зараз. Чого змінювати текст якщо більшість Конгресу підтримає цей текст? Диктатура хуйло агентів.
9
13 березня 2024 16:40:17
А яка проблема з розвитком? Є купа неосвоєних ще територій, ресурсами не обдарована. Наука та технології на найвищому рівні. В чому проблема в плані розвитку?
Ці технології і наука працюють на глобальний ринок. Як тільки ринок з 7 трильйонів ізолюється до 300 мільйонів більшості тих технологій і науки не буде чого робити в США. Без глобального розподілу праці і ринку США стане не конкурентно спроможньою. Виробляти товари лише для внутрішнього ринку замість усіх основних світових ринків - це точно достатньо для розвитку? Звісно ні.
Як це не буде чого робити. Ти хочеш сказати що в США не було науки до цього світового домінування? Крім того чому ти впевнений що Штати залишуться на самоті і ніхто не схоче з ними продовжувати тісну кооперацію?

Я й не кажу що не буде науки. Але масштаби і економіки і технологій і науки будуть набагато скромніші ніж зараз. Стосовно кооперації з іншими країнами - щоб відповісти треба зрозуміти що саме пропонують трампісти чи республіканці у якості ізоляціаністської політики.
10
13 березня 2024 16:09:54
Чому не світить? Країна прекрасно здатна забезпечити себе та непоганий розвиток навіть в ізоляції.
  Забезпечити так, розвиток ні. І тим паче не такий рівень економіки як зараз.
А яка проблема з розвитком? Є купа неосвоєних ще територій, ресурсами не обдарована. Наука та технології на найвищому рівні. В чому проблема в плані розвитку?


 Ці технології і наука працюють на глобальний ринок. Як тільки ринок з 7 трильйонів ізолюється до 300 мільйонів більшості тих технологій і науки не буде чого робити в США. Без глобального розподілу праці і ринку США стане не конкурентно спроможньою. Виробляти товари лише для внутрішнього ринку замість усіх основних світових ринків - це точно достатньо для розвитку? Звісно ні.
11
13 березня 2024 15:52:52
насправді не у всих, а лише у авторитарних, яким не потрібен достаток та процвітання
Ну ці почнуть. а далі залежить від протидії американців, якщо будуть і далі "самоізолюватись" то і не авторитарні теж будуть бо ніякого "достатку та процвітання" від співпраці зі "ізольованою" країною їм точно не світить  :-)o
Чому не світить? Країна прекрасно здатна забезпечити себе та непоганий розвиток навіть в ізоляції.

  Забезпечити так, розвиток ні. І тим паче не такий рівень економіки як зараз.
12
13 березня 2024 14:05:41
Питання просте - нащо записувати це в борг України і підривати її макроекономічну стабільність якщо усім зрозуміло що повернути цей борг Україна не зможе? Хіба що як диверсія на користь росіянам.
13
13 березня 2024 13:57:12
бо коли Євроунія дає 33 міліарди ПОЗИКИ , чи іншими словами КРЕДИТ, то все нормально, ніякого дехволту
Почитайте уважно під що ця позика, за який період і тд. Україна за 30 років незалежності накопичила борг 100 мільярдів. Ви пропонуєте 60 мільярдів узяти у США на цей рік, більшу частину з них вистріляти по росіянам. І далі що? Хто й як буде повертати ці кошти?
за сто років можна повернути
інші країни так робили і Україна зможе

 Ці 60 мільярди треба лише на цей рік війни. На наступний треба ще 60 мільярдів чи більше і тд. Скільки сотен років Ви збираєтесь це віддавати? Це абсолютно логічно що більшу частину цієї допомоги Україна має отримати безоплатно. Якщо росіяни нападуть на Естонію це не значить що вона не потребуватиме допомоги бо не може розплатитися за американський кредит.
14
13 березня 2024 13:55:23
від 33 міліардів ЄС теж треба відмовлятися  "Бо усі наступні кредитори України будуть казати - як ви нам повернете гроші, як ви ЄС 33 мільярдів винні?"
 :facepalm1:

я хвігєю, як можна бути таким дибілом


 Це по-перше за 3 роки, а Ви пропонуєте на цей рік ще 60. А чого, папір усе стерпить. Потім просто розвалится українська економіка, а під рашистскьою окупацією ніякі кредити платити не доведеться.
15
13 березня 2024 13:53:36
а що таке дефолт?  :lol:

бо мене вчили що той дехволт котрого всі бояться то просто перенесення в часі виплат боргу
не можеш платити зара по зобов'язанням то оголошуєш той дехволт і платиш пізніше
в чому проблема?

головне що маєш гроші для війська тепер і країна існує
ну і потроху там платиш кредиторам, в майбутньому, колись, частинками, потроху

Англія до сих пір платить по облігаціям випущеним в 18 столітті для фінансування війни
і нічого, живуть якось
Дефолт це значить що ніхто у борг не дає. Бо усі наступні кредитори України будуть казати - як ви нам повернете гроші, як ви США 60 мільярдів винні? Зараз зовнішній борг України 100 мільярдів доларів США. Ви пропонуєте його за раз збільшити більш ніж на 50% відсотків.
ти тупий
дехволт це не виконання платіжних зобов'язань
те що ти пишеш то інше
але тобі видно в голову м'яч настукав то не переймайся

 Як Україна буде виконувати виплати зовнішнього боргу? Беручи нові кредити у США? З такою схемою усі кредитні можливості України будуть відсутні окрім "магічних кредитів" США які у зразу ж припиняться коли стане зрозуміло що повертати їх ніхто не зможе.
16
13 березня 2024 13:52:02
бо коли Євроунія дає 33 міліарди ПОЗИКИ , чи іншими словами КРЕДИТ, то все нормально, ніякого дехволту

Почитайте уважно під що ця позика, за який період і тд. Україна за 30 років незалежності накопичила борг 100 мільярдів. Ви пропонуєте 60 мільярдів узяти у США на цей рік, більшу частину з них вистріляти по росіянам. І далі що? Хто й як буде повертати ці кошти?
17
13 березня 2024 13:49:51
не знаю що там хто блокує але конкретно гр. Трамп, дата народження 14 червня 1946 року запропонував позичити Україні всі 60 Міліардів американських талярів

про це пише шановне видання

https://www.pravda.com.ua/news/2024/02/15/7442005/index.amp
чому деми не хочуть цього варіанту?
бо коли ти позичиш оті 60 Міліардів то вони всі підуть Україні без всяких лівих проектів типу захист клімату і т.д.
все, без стіни - 60 Міліардів позики Україні
чим погано?
все рівно краще ніж нічого зараз під обіцянки чогось в майбутньому
Це призведе до негайного дефолту України.
а що таке дефолт?  :lol:

бо мене вчили що той дехволт котрого всі бояться то просто перенесення в часі виплат боргу
не можеш платити зара по зобов'язанням то оголошуєш той дехволт і платиш пізніше
в чому проблема?

головне що маєш гроші для війська тепер і країна існує
ну і потроху там платиш кредиторам, в майбутньому, колись, частинками, потроху

Англія до сих пір платить по облігаціям випущеним в 18 столітті для фінансування війни
і нічого, живуть якось

 Дефолт це значить що ніхто у борг не дає. Бо усі наступні кредитори України будуть казати - як ви нам повернете гроші, як ви США 60 мільярдів винні? Зараз зовнішній борг України 100 мільярдів доларів США. Ви пропонуєте його за раз збільшити більш ніж на 50% відсотків.
18
13 березня 2024 13:33:49
не знаю що там хто блокує але конкретно гр. Трамп, дата народження 14 червня 1946 року запропонував позичити Україні всі 60 Міліардів американських талярів

про це пише шановне видання

https://www.pravda.com.ua/news/2024/02/15/7442005/index.amp
чому деми не хочуть цього варіанту?
бо коли ти позичиш оті 60 Міліардів то вони всі підуть Україні без всяких лівих проектів типу захист клімату і т.д.
все, без стіни - 60 Міліардів позики Україні
чим погано?
все рівно краще ніж нічого зараз під обіцянки чогось в майбутньому

 Це призведе до негайного дефолту України.
19
13 березня 2024 11:22:21
Йшов третій рік дякагня світу ядерною зброєю від хуйла)
Цікаво він розуміє що всім насрати на його погрози?

 Доки нема наземних випробувань усі будуть ігнорити це скавчання. От коли підуть випробування, тоді вже буде серйозно. Але чекісти бояться випробувань, бо тоді США зразу ж проведе наземні випробування які будуть більш переконливі.
20
11 березня 2024 16:51:20
І Трамп і Орбан мріють про ситуацію коли можна буде за допомогою хуйло шантажувати і грабувати багаті але мирні країни ЄС. Про наслідки такої ситуації вони задурні думати.
21
11 березня 2024 15:15:05
трамп програв у 2020 лише через ковід.  Укі і Задорнов кажуть що американці "тупыыые".

 Але у 2020му у нього була перевага тому що він чинний президент. Зараз при правильній кампанії у Байдена є шанс втриматись.
22
11 березня 2024 14:29:50
А взагалі є якийсь шанс, хоч маленький,  що Трампа не виберуть?

 Є. Поки що шанси у Байдена є.
23
4 березня 2024 18:01:41
Верховний суд США дозволив участь Трампа у праймериз у Колорадо
"ЄВРОПЕЙСЬКА ПРАВДА", "УКРАЇНСЬКА ПРАВДА" — ПОНЕДІЛОК, 4 БЕРЕЗНЯ 2024, 17:43

----
Воно також є суттєвою юридичною перемогою для Трампа, якого зняли з внутрішньопартійних виборів ще у двох штатах – Іллінойс і Мен (в обох рішення призупинили до розгляду апеляції – яка, вочевидь, тепер ухвалить рішення на користь Трампа).

--
Похоже на слив Байдена, чем эти демократы думали, на что рассчитывали  :X
А чому відразу злив? Декілька штатів попробували цей нестандартний метод - не пройшло, ну і хуй з ним. Доведеться бороти трумпа на виборчих дільницях
потому что надо было башкой думать демократической а не жопой, как побороть популиста трампа. За долго до начала компании, и про суды думать и про уголовные дела - все суко оказалось пшиком и на пользу пистуну. А не кому было думать
одной левой, да?


 Придумали уже как и самый надежный способ. Дать ему победить.
24
26 лютого 2024 12:07:36
Это может длиться ДЕСЯТИЛЕТИЯМИ и то не факт
ссср например уникально развалили изнутри

Ну а для нас живущих на ТОТ это означает навсегда
кстати, ватники еще в 2022 орали - россия тут навсегда
Слухай ти, довбойоб. Ніхто сирисири не розвалював. Від рашки пішли окуповані території, сама ж держава ніяк не розвалилася
Вообще-то Россия одна из первых свалила, раньше Украины.

Совок развалился по причине амбиций региональных элит.

 Це трапилося тому що держава була побудована на насиллі. Коли це насилля у нових поколіннях трансформувалося на менш жорстоке виявилося що ніяких культурних чи економічних причин бути в одній державі у народів немає. Була спроба реформування союзу яка провалилася. От і все. Зараз росіяни будуть витрачати величезні ресурси щоб наступне покоління було достатньо промите пропагандою щоб не повторювати попередніх помилок відлиг. Але знову виявиться що вдовгу витрачати величезні ресурси на це контрпродуктивно. Але сталіністи хочуть довести що все можливо якщо не переставати бути людоїдами.
25
20 лютого 2024 10:11:30
Є такий історичний вираз-штамп:

"Его жертва била не напрасной"

У випадку Навального виглядає зовсім навпаки.
Согласен

Вернулся на волне хайпа в Гавнодавию, думал народ сейчас поднимется, а 3апад поддержит.

Но его сразу же арестовали, оппозиция съебалась заграницу, а самого Навального заморили голодом и холодом.

А сидел бы в Германии- был бы сейчас лидером оппозиции, в 100 раз больше пользы бы сделал.

 Це російська пропаганда, що він так думав. Він такого не стверджував ніде. хуйло намагався його позбавитися отруївши і Навальний був вимушений виїхати на лікування.
Але якби він залишився на Заході він був би зрадником для майбутніх поколінь. І від його смерті користі більше, ніж від тої ж Тихановської яка сидить на Заході і з кимось зустрічається завжди. Просто ця користь ще не очевидна.
26
16 лютого 2024 15:47:16
Та отож, може б здохло тисяч десять-двадцять, але хуйла повалили би.
А тепер їх здохне мільйон в кривавій м'ясорубці яку їм влаштував хуйло.
Також не треба забувати що одна з лідерів опозиції Тимошенко була під арештом у 2013 під час Євромайдану.
ВАна ще не за все відсиділа.  Не протягуйте цей бл@дський піар хоч би сюди :facepalm1:


 Це не піар, це факт, Янукович різними кроками займався узурпацією влади (рішення про відміни Конституційної реформи Конституційним судом після його обрання, переслідування опозиції і тд). Це все робилося по російським сценаріям щоб з демократично обраної посади отримати диктаторську владу. Про це не варто забувати.
27
16 лютого 2024 15:29:45
це "ламання демократії через коліно". Далі буде  :X
Трамп по натурі диктатор з такими замашками, які не снилися не Пу ні Ши
Трамп це його електорат. по всім полам він виграє вибори президента. питання чому? чому більше ніж пів країни готові віддати за нього голос?
я чую слово диктатор. чи це правда?

 Нема у нього більше половини країни підтримки. Десь 40 відсотків, трохи більше ніж у Байдена зараз.
28
16 лютого 2024 15:25:42
ну поедь в Москву, стань на красной площади и скажи это, если ты такой крутой
В Києві МІЛЬЙОН з ночі до ранку зібрався через побиття студентів. А москвичам слабо вийти МІЛЬЙОНУ на ту червону площу?

Оце і є різниця між нами.
Та отож, може б здохло тисяч десять-двадцять, але хуйла повалили би.
А тепер їх здохне мільйон в кривавій м'ясорубці яку їм влаштував хуйло.

 Також не треба забувати що одна з лідерів опозиції Тимошенко була під арештом у 2013 під час Євромайдану.
29
16 лютого 2024 14:47:08
Сталіністи які зараз у РФ при владі вважають що сталінська імперія програла бо мало саджали і вбивали. От і побачимо, чи їх теорія вірна.
30
15 лютого 2024 12:28:17
Нехай тоді розблокує допомогу, руда свиня
Отож
на передвиборчих дебатах має бути цікаво

 Трамп не піде на дебати.
31
15 лютого 2024 11:18:16
хуйло чітко просік, що трампа кинути не вдасться, тому очевидно, що йому краще на посаді дименційний байден
Можливо, а можоиво і просто дурку ганяє.

 Це щоб влізти на шпальти західних ЗМІ. Можливо не отримали очікуваного ефекту від інтервʼю - хочуть перемовин з США за спиною України. А "дименційний" Байден на ці гебістські розводки не піддається.
32
15 лютого 2024 11:01:55
Трамп подав в Верховний Суд апеляцію на рішення Апеляційного Суду по відмові йому в президентському імунітеті
Також Трамп просить Верховний Суд зупинити судове переслідування проти нього до після виборів 2024
Суд над Трампом за спробу державного перевороту мав початися 4 березня

https://thehill.com/homenews/4463356-trump-supreme-court-jan-6-immunity-appeal/?
Інтєрєсно дєвкі пляшут....
ВС уже раз прогнувся під Трампа - не признав його вдохновителем держперевороту
По перше Верховний Суд не прогнувся бо рiшення ще немае.
По друге при обговореннi було сказано якщо кожний суд кожного штату зможе знiмати виборцi то такого борделю Америцi не треба, бо тодi республiканськi штати будуть знiмати Байдена, демократичнi штати Трампа, в результатi матимемо двое виборiв i два президенти що е дуже гарним рецептом громадянськоi вiйни.
Плюс е iншi юридичнi проблеми так що скорiше за все Трампа з виборiв не знiмуть.

В демократiв панiка, всi вже самi собi признали що Байден проти Трампа пролiтае як фанера над Парижем, вже почали задавати питання Мiшi Обама чи вiн/вона хоче пiти на президента, нiби сказало що не збираеться.
Пiсля доповiдi прокурора що Байден не памятае коли вiн працював вiце президентом i дати смертi свого сина, навiть лiвацькi видання почали котити на дiдуся велику бочку, подивимося що з того буде.
Ха..ха.. Обама ?? Ну це піздець повний ..
Невже у Америки немає нормальних людей кандидатів на президенство??

Це республіканські марення. Буде Байден боротися на виборах і переможе або програє Трампу.
33
13 лютого 2024 16:59:46
Європейці готуються до війни. Якраз Україна і є буфером, якщо вона залишеться самостійною.

Якщо ж кацапи захоплять всюк Україну, то ніякого буфера уже не буде, бо кацапи будуть стояти на корднонах цілого ряду європейських держав.

Ті ж угорці, сьогодні такі борзі, бо українці воюють з кацапами, а якщо не дай боже,  на нинішньому Закарпатті почнуть розгортатися танкові кацапські бригади, то вони почнуть скулити як щенята, щоб їх хтось захистив.

 Та ні, вони зібралися разом з росіянами різати європейців.
34
13 лютого 2024 14:00:22
Поки переможе Байден то Україна вже може програти ти не подумав про таке?  :facepalm:
Як ти пропонуєш винести трампанзів із палати представників?
Розпочати громадянську війну в США?
Бо єдиний законний шлях для зміни складу палати представників це вибори в листопаді.
НМД а чи не простіше Трампа пристрелити?
якщо один індивід настілкьи багато створює проблем.
які підривають вплив  США в світі. і потенційно загрожують конфліктами які США знову ж таки, будуть змушені розрулювати щоб тримати війну далі від себе.

 Це не вирішить проблему а лише поглибить її. Трампізм має політично збанкрутувати щоб американська система встояла і посилилася. Але ціна цього процесу висока і буде ще вищою.
35
13 лютого 2024 13:59:26
Ти хочеш сказати, що тобі насрати чи буде допомога Україні?
Бо допомогу блокують виключно респи і саме за вказівкою Трампа.
Сподіваєшся, що Трамп змінити свою позицію щодо України, якщо не дай Боже стане президентом?

Перемога демократів - це відновлення допомоги Україні, перемога Трампа і респів - це повне припинення допомоги Україні, зняття санкцій з кацапів і викручування рук Україні, щоб підписали капітуляцію.
Поки переможе Байден то Україна вже може програти ти не подумав про таке?  :facepalm:
Як ти пропонуєш винести трампанзів із палати представників?
Розпочати громадянську війну в США?
Бо єдиний законний шлях для зміни складу палати представників це вибори в листопаді.


 Можливо Джонсона будуть скидати зі спікерської табуретки як Маккарті нещодавно, але тепер разом з притомними республіканцями.
36
5 лютого 2024 15:18:19
Похоже, что в этот вариант уже сами демсы, в глубине души, не верят  :(
И очень похоже, что его уже списали , как оту захромавшую лошадь.
Саме тому Байден виграв праймеріз в Південній Кароліні?  :punish:

Так это он внутрипартийный праймериз выиграл ..
А у Демсов никакого плана Б и нет. Это давно было понятно
Я собственно о другом писал.
Что мало кто верит, что он у Трампа выиграет...


Поки що позиції Байдена не дуже, але не безнадійні.
37
3 лютого 2024 05:20:35
Шла 187 страница репортажей из социалистического лагеря про то как «трамп все», в то время как трамп опережал байдена во всех ключевых штатах минимум на 15%.

 Лютий 2020 - опитування у Джорджії, Трамп виграє на 8%. Лютий 2024 Трамп виграє на 8% в Джорджії по опитуванням. Жовтень 2020 - по опитуванням в Джорджії виграє Байден +2-4%.
38
2 лютого 2024 18:43:15
Розумна, напевно, жінка.
по її фото я б цього не сказав
Пан Новодворской фото бачив?

 Новодворській зірвали здоровʼя каральною психіатрією.
39
25 січня 2024 11:46:30
Це добре, як і з Афганом. Це значить що США готуються до більш важливих військових активностей. Афгану Штати дали і гроші і зброю, але населення все рівно хотіло назад у дикунство і підтримувало талібів - отримали що хотіли. З Сирією усе дуже сумно і Штати ніколи всерйоз туди не входили окрім певної допомоги курдам. Зараз назріває війна з Іраном тому консолідація американських сил у регіоні необхідна, див небуває.
40
24 січня 2024 11:42:02
Не розумію, на що розраховував Байден

У нього було два шляхи

1. Не йти на вибори
2. Йти на вибори, але перед цим зробити все щоб Україна отримала багато зброї, починаючи з літа 22. Бо перемога України це його квиток у білий дім


Він вибрав 3 варіант. Лузер


Але питання до американського суспільства. Це дніще
Я не розбираюсь добре в настроях американців ,тому можу лише припустити,навряд чи для самих американців Україна прямо настільки важлива.Так безумовно це був би йому плюс якби були результати у нас. Але прямо так квиток у білий дім то мабуть трохи перебільшення. Та і республіканці не дурні. Можливо вони спеціально й блокують нам допомогу щоб нашкодити рейтингам Байдена і не дати йому цього плюсу.А не тому що нас хочуть злити. Підозрюю що ми для них просто один з інструментів.


 Трампанзе хоче змінити Зеленського (за шантаж якого на ньому висить половина імпичменту ще з останньої каденції), на когось хто присягне йому особисто і тоді вже торгуватися Україною з хуйлом. Це у мізках Трампа хороший бізнес - розпродавати американський геополітичний вплив в обмін на різану бумагу йому особисто і його сімейці.

Повна версія