Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Зявилась в мене мрія піти на Ельбрус і на Еверест.

Еверест вимагає крутої фізухи і багато бабла. А Ельбрус в рашці, не забуваймо.
нічого такогор він не вимагає вже
бо там всіх туристів тягнуть по перилах з кислородом
туда вже навіть не прагне потрапити левова частка альпіністів.
бо то вже зовсім не та Джомолунгма, яка була колись
   
Re: Є в мене мрія ...
tyv

Власне піднятись чи просто попасти? Якщо є достатньо бабок, то можна вертольотом.
та ну, краще вже на літаючій тарілці на саму вершину  :laugh:
   
Re: Зявилась в мене мрія ...

Походи в гори пару років, а потім лізь на Ельбрус. якщо не перехочеться. Ельбрус теж має свої особливості.
У нас інструктори, майстри спорту на спуску втрачали орієнтацію - вестибулярний апарат відмовляв! Від погоди залежить. Там як хмарка сіла на вершини, то  не видно що ти на горі - самі білі поля.
А тріщини - як в Антарктиді: впадеш, і летиш хвилину-другу.  B-)
Так, на Ельбрусі, через такі погодні нюансі, гинуть навіть досвічені
   
Re: Зявилась в мене мрія піти на Ельбрус і на Еверест.

   
Кажуть: Ельбрус пустив, або не пустив. Мене не з першого разу, але пустив.
   
Re: Зявилась в мене мрія піти на Ельбрус і на Еверест.

Мрія, якщо це мрія а не троллінг - це добре. Якщо Ви до цього ніколи не були в горах, для Вас і Ельбрус буде Еверестом. Хоча можуть бути варіанти.

Буквально, десь перед початком війни зустрів на "бочках" поляків. Бухали так, що я декілька разів перепитував їх чи точно вони збираються на самий верх. Приблизно Вашого віку, серед них ще добродійка була, вогонь-дівка, натхненні авантюристи, ще й мене випити вмовили, курва! )) Москалі, дивлячись на нашу теплу компанію, тільки промовляли - о, євро 2012! Хоча потім таки довелось спробувати і адигейської чачі.

На "бочках" ми розстались, поляків було троє, а через три дні на західній вершині зустрів тільки одного - решта повернула раніше, не дійшовши до сідловини.

Так що, якщо є бажання, зміцнюйте здоров'я, щоб впевнено стояти на ногах і далі все від Вас залежить і від погоди. Її доведеться чекати, при першій спробі десь біля скал Пастухова вітер піднявся (кажуть, було десь до 50 м/с), довелось повертатись. Майте на увазі, що вийти доведеться десь о 1-й годині ночі і, якщо все буде гаразд, повернетесь на Приют-11 десь о 3-5 годині дня. Уважно почитайте, все описано, і про одяг, і про спорядження, і про гірську хворобу, і про наклонну полку, і про "трупозбірник".  Якщо є сумніви, краще буде найняти інструктора - він скаже коли треба буде повернути назад. Це не жарти, за день до того як я прийшов на Приют-11 з сідловини зняли словака, "отек легких" (не знаю, як це буде українською).

Збирався ще раз піднятись з півночі але після подій що відбулися потім, мабуть, не складеться. Але є ще Монблан, Мак-Кінлі, Кіліманджаро... ))
... та багато інших не таких іменитих але красивих вершин.

Останнє редагування: 17 липня 2017 23:24:00 від conn
   
Для начала поднимись на какой нибудь Хомяк/ Синяк.
Или на Довбушанку.
Потом отпишешься.
   
зачем эльбрус, он в расее
лучше на казбек

хочется в гималаи - есть замечательный трек вокруг аннапурны
https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A2%D1%80%D0%B5%D0%BA_%D0%B2%D0%BE%D0%BA%D1%80%D1%83%D0%B3_%D0%90%D0%BD%D0%BD%D0%B0%D0%BF%D1%83%D1%80%D0%BD%D1%8B
трек несложный, высшая точка -  перевал торонг-ла, высота 5416

   
Хочу на Ельбрус а потім на Еверест.

З чого починати ? чи в 37 починати вже пізно ?
Для начала найти в нете документалку "Кладбище на Эвересте"
   
Re: Зявилась в мене мрія піти на Ельбрус і на Еверест.
Svitlana Bykova

Був на Ельбрусі 2 разі. Перший раз не дійшов - здоров'я не вистачило. Вдруге піднявся на східну верхівку.
(tu)  X(
   
Re: Зявилась в мене мрія ...

в мене з вікна видно гори
я полюбив гори , я хочу в гори

да и я в Карпатах была и в окно горы видела. ни фига не полюбила)
   
Люкстенебрис, ти ліпше скажи, на які вершини в Карпатах ти вже піднімався.
   
Я могу горами любоваться издалека, еще могу подняться немного повыше чтобы краевидом полюбоваться. это все.

а так чтобы на вершину, да еще туда где дышать тяжело, да фигушки
   
В перший підйом здох на траверсі. Десять кроків (буквально десять кроків - рахував) і повне виснаження. Відпочив, ще десять кроків і т.д. Був абсолютно неготовий до підйому, проте зупинився останнім із чайників )
   
Цитувати
Хочу на Ельбрус а потім на Еверест.

З чого починати ? чи в 37 починати вже пізно ?

Норм. Знайомий розпочав у 45, до 60 став майстром з гірського туризму, ходив до смерті - 70++.


Цитувати
Цього року планую підняття фізо та серію підйомів на говерлу зимою. для початку.
Тренуюсь вже , вечірні пробіжки, і підйоми бігом на 16типоверхівку

Пробіжки - добре. На 16-поверхівку бігати не потрібно, достатньо підніматися у свою силу з рюкзаком 25 кг. Не кожен день. :D
Якщо зможете за день (8 годин з перервами - 50+10 хв) набрати 2 км висоти (40 підйомів на 16 поверх) - дуже добре. (tu)  Такий результат буде через рік. Починати потрібно з 10 кг і 5 підйомів. ;)


Цитувати
цього року планую 2 вихода на говерлу з різних сторін і 2 вихода зимою.

На Говерлу зимою цього року іти рано. (P)

Пропоную наступний план.
Вийти на місцевих гірських туристів, познайомитись. Цього року влітку пройти 120...150-км похід по Карпатах, зрозуміло, в групі. Сподобається - можна два походи.  :D  Звикнути до режиму, спорядження, харчування, орієнтування.
Зимою у групі 4-6 чоловік (досвідчених) пройти по Карпатах 50-80 км на снігоступах (нескладні хребти).
Наступного року пройти по Карпатах по складніших місцях - Горгани, наприклад. Злазити на Говерлу і Петрос з Лазещини, запам'ятати місцевість.
Зимою можна спробувати зійти на Петрос по снігу (обов'язково у групі не менше 3...4-х досвідчених осіб).

Прислухатись до вражень і зробити висновки. :D

Якщо піде вдало - що робити далі, зрозумієте самі. ;)

Трохи інформації. Вищеописаний план наближено повторює досить інтенсивний курс початкової підготовки молодого гірського туриста.
Крім хорошої фізо, потрібно навчитися ходити - як фізично (наприклад, у горах ноги потрібно переставляти дещо по іншому, більш економно), так і психологічно. Відносини в групі, прийняття рішень, оцінка ризиків та багато іншого.
Перші п'ять років ходити тільки у групі. Далі буде видно. ;)

Успіхів. (tu)

ПС. Обов'язкова грунтовна висотна акліматизація - на Кавказі приблизно з 3000.

Останнє редагування: 17 липня 2017 23:54:43 від ipid
   
Як йшов донизу, в табір, окрема історій. Йшов довго і важко, сунувся по льодовику. Дякувати Богові недосунув до тріщини, а тріщини, казали, глибиною із дев'ятиповерхівку.
   
Мені щось здалося, що Люкстенебріс лише дивився на гори знизу  :)
   
Цитувати
Мені щось здалося, що Люкстенебріс лише дивився на гори знизу  :)

Це не шкодить. Всі ми колись піднялися в гори перший раз. ;)
   
Це не шкодить. Всі ми колись піднялися в гори перший раз. ;)

Та хай пробує ))) Але цю справу дійсно треба любити та мати відповідну фізичну підготовку.
   
Цитувати
Та хай пробує ))) Але цю справу дійсно треба любити та мати відповідну фізичну підготовку.

Плюс досвід. Він з'явиться на 3 тисячі кілометрів. :D
   
Плюс досвід. Він з'явиться на 3 тисячі кілометрів. :D

Тому й питаю про карпатські вершини. Бо гори можна вже на Хом’яку розлюбити... Мовчу вже про Довбушанку.
   
чи в 37 починати вже пізно ?

Никогда не поздно, однако о здоровье думать надо. Горнячка, впрочем, валит и здоровых иногда.
У меня вообще был в жизни первый категорийный подъем именно на Эльбрус (до этого только по лесам бегал), но - повезло с погодой и особенно с инструктором, проблем вообще не припомню, кроме как потом напились в Кисловодске и какие-то разборки с местными абреками начались )
   
Я вилазив на багато вершин набагато складнiших анiж Ельбрус. Ельбрус - то попса. Майже кожен може вилiзти з гiдом.

Еверест це також попса. Майже кожен може вилiзти хто бажає викинути 100,000 доларiв. Усю роботу за тебе роблять шерпи. Правда iнколи може лавина змести чи пiд лiдопад потрапити. Але з точки складностi то це попса.

Можу порекомендувати почати з пробiжки. Хоча б по 30 хвилин 3 раза на тиждень (для Ельбрусу то бiльш нiж достатньо). Ну i бажано навчитися ходити по льодовику з крампонами та лiдорубом. Але якщо йти з гiдом то i цього не треба.
   
Хочу на Ельбрус а потім на Еверест.

З чого починати ? чи в 37 починати вже пізно ?
Для начала сходи нахуй
   
Для начала сходи нахуй

 :fuck:
   
Я вилазив на багато вершин набагато складнiших анiж Ельбрус. Ельбрус - то попса. Майже кожен може вилiзти з гiдом.

Еверест це також попса. Майже кожен може вилiзти хто бажає викинути 100,000 доларiв. Усю роботу за тебе роблять шерпи. Правда iнколи може лавина змести чи пiд лiдопад потрапити. Але з точки складностi то це попса.

Можу порекомендувати почати з пробiжки. Хоча б по 30 хвилин 3 раза на тиждень (для Ельбрусу то бiльш нiж достатньо). Ну i бажано навчитися ходити по льодовику з крампонами та лiдорубом. Але якщо йти з гiдом то i цього не треба.

для цього потрібно на льдовик :)
   
для цього потрібно на льдовик :)

Тобі там недалеко до Австрії, там зможеш потренуватися )) В принципі, усе реально, але все одно потрібна фізуха і гроші: для Ельбруса невеликі, а для Евереста великі.
   
Тобі там недалеко до Австрії, там зможеш потренуватися )) В принципі, усе реально, але все одно потрібна фізуха і гроші: для Ельбруса невеликі, а для Евереста великі.

з фізухою в мене мабудь буде ще гірше чим з грішми :)
   
з фізухою в мене мабудь буде ще гірше чим з грішми :)

Там вирішує тупо фізична витривалість і сила волі (банально впертість), а не м’язи. Також потрібна здатність більш-менш швидко адаптуватися до висоти (славнозвісна "горняшка", реакція організму на нестачу кисню).
   
От мені цікаво, людина яка пише про Еверест, вона вже в гірську двійку, трійку, четвірку (хочаб) вже ходила?
Розуміє для чого яка мотузка, як в'язати вузла, на яке місце чипляти жумар, куди надягати "беседку", і що таке бергшрунд???
   
Хочу на Ельбрус а потім на Еверест.

З чого починати ? чи в 37 починати вже пізно ?

може в АТО лучше!не??

там адреналина побольше даже ;)

и по возрасту подходишь!! :)
   
 :D я завжди знав, що альпіністи ще самошедшіші за парашутистів. Нічого не маю проти звичайно, але ще дорожче, + висіти на мотузці годину над прірвою я мабуть би не зміг  ;o
   
:D я завжди знав, що альпіністи ще самошедшіші за парашутистів. Нічого не маю проти звичайно, але ще дорожче, + висіти на мотузці годину над прірвою я мабуть би не зміг  ;o

Годину, то як що тебе знімуть. B-)
   
От-от, ужас-ужас) краще літати чи стрибати, там все швидше відбувається  :D
   
По поводу категорийности был вопрос. Категория сложности это интегральная оценка маршрута восхождения. Не вершины, а маршрута именно. На категорию влияет кроме собственно высоты наличие ледников и снега, крутизна склонов и скальные участки, которые требуют страховки. Как именно и кем дается категория я не знаю. Но она позволяет выбирать маршруты по силам и опыту. Некатегорийные маршруты по силам всем боль-мень здоровым людям и не требуют специального снаряжения.
   
От мені цікаво, людина яка пише про Еверест, вона вже в гірську двійку, трійку, четвірку (хочаб) вже ходила?
Розуміє для чого яка мотузка, як в'язати вузла, на яке місце чипляти жумар, куди надягати "беседку", і що таке бергшрунд???

Не ходив я на трійку і четвірку.
Я не розумію для чого яка мотузка, і не знаю що таке жумар не говорячи де і як його чіпляти.

Чувак я написав про мрію Евереста. І питав чи не пізно начати ...
   
От мені цікаво, людина яка пише про Еверест, вона вже в гірську двійку, трійку, четвірку (хочаб) вже ходила?
Розуміє для чого яка мотузка, як в'язати вузла, на яке місце чипляти жумар, куди надягати "беседку", і що таке бергшрунд???
чувак, счас с баблом все это нафиг не надо.
   
чувак, счас с баблом все это нафиг не надо.

Усі ці статті (і фільми), як зараз ходять на Еверест, навіть сліпі, глухі і безногі (Марк Інгліс), я читав.
Але я також читав як важко давався Еверест сотням справжніх альпіністів, як не повертались, які повертались з відмороженими руками і ногами, як евакуювали багатьох хто не зміг дійти навіть до базового табору. Я читав про бунти шерпів і про шерпів, які повернули і пішли вниз, кинувши свого сагіба (білого господина).
Більш того, у мене є друзі які ходили і водили групи у гірську 5-6, але навіть думки не допускають про Еверест.

Не можна просто взяти і піти на Еверест. Еверест - це мета, до якої їдуть роками, навіть як що є гроші.

Останнє редагування: 18 липня 2017 10:48:23 від ЮАР
   
Re: Зявилась в мене мрія ...

мой личный рекорд даже до 3000 не дотягивает. Пичалька. Думаю, у других с этим делом еще хуже. )))
Мій рекорд то піп Іван , хоча був і на Садзелі (3300) але то на лижах катався.
хоча я не показник бо після інфаркту
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія