Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

В день вакцинации скончался студент одного из вузов Киевщины

О, це вже серйозне захворювання у Блоха...

пропагандон працює на биґ-фарму, чи шо  8-:

https://www.europereloaded.com/australian-has-fallen-24000-children-herded-into-vaxx-stadium-parents-excluded/
   
"Соображения относительно согласия при проведении вакцинации детей и подростков в возрасте от 6 до 17 лет"  - официальная методичка ВОЗ


Некоторые цитаты:

Процесс получения официального письменного  согласия  применяется  прежде  всего  в  странах  со  средним  и  высоким  уровнем  доходов

Процесс  подразумеваемого  согласия, в  рамках  которого  родители  информируются  о  предстоящей вакцинации с помощью средств социальной  мобилизации  и  коммуникации,  а  также  писем,  которые,  в  некоторых  случаях,  направляются  непосредственно родителям. Впоследствии физическое  присутствие  ребенка  или  подростка  на  вакцинации  в  сопровождении  родителей  или  без  них  рассматривается  как  свидетельство  согласия. 

Если  обязательная  вакцинация  предусмотрена в соответствующих положениях закона, то согласие может не требоваться. Если обязательный характер  вакцинации  основывается  на  политике  иммунизации  или  иных  формах  «мягкого  права»,  то  информированное  согласие  необходимо  получать,  как  и  для  любых  других  вакцин.  Некоторые  страны  позволяют гражданам выражать несогласие («отказ от участия») и получать освобождение от обязательной вакцинации.  Освобождение  может  сопровождаться  определенными  условиями,  например  запретом  невакцинированным детям посещать школу во время вспышек.


https://www.who.int/immunization/programmes_systems/policies_strategies/consent_note_ru.pdf
   
Я помню, когда еще служил в спецназе…кажется, это было тысячи лет назад. Мы зашли в одну деревню, чтобы сделать прививки детям. Когда мы сделали детям прививки от полиомиелита, мы ушли. Нас догнал старик, он рыдал. Мы вернулись туда, где после нас побывали они. Они отрубили каждому привитому ребенку руку, в которую был сделан укол. Они лежали целой грудой. Куча детских ручонок. И я помню… Я…Я… Я заплакал, зарыдал, как старая бабка. Я хотел вырвать себе зубы, не знал, что делать. И я хотел запомнить увиденное, чтобы никогда не забыть. Ни за что не забыть!
   
Кино конечно
Но чета общее есть
   
О, це вже серйозне захворювання у Блоха...
---
Товаришу,ти просто можеш зайти в гілку Австралійську антиковідну  ой і там подивитися відео і почитати коментарі,а не розкидатися  дурними звинуваченнями.
Або погуглити,якщо ще не забанили ті відео
   
---
Товаришу,ти просто можеш зайти в гілку Австралійську антиковідну  ой і там подивитися відео і почитати коментарі,а не розкидатися  дурними звинуваченнями.
Або погуглити,якщо ще не забанили ті відео

Відео я погуглив. А ще погуглив пояснення поліції, що це взагалі сімейна сварка була, яка не стосувалася КОВІД ажніяк. Схоже, тобі для цієї дії не вистачило клепки в голові чи чим ти думаєш  :gigi:

Щоб ти знав, в Австралії маленьким дітям вакцинацію від КОВІД не роблять.
   
Моррисон пообещал, что его правительство подготовит все необходимые планы по развертыванию вакцин.

Отметим, что в Австралии детей от COVID-19 прививают уже сейчас. Однако это делается при условии, что они входят в группу риска. ;)
   
Моррисон пообещал, что его правительство подготовит все необходимые планы по развертыванию вакцин.

Отметим, что в Австралии детей от COVID-19 прививают уже сейчас. Однако это делается при условии, что они входят в группу риска. ;)

Їм за 60 ?
   
Їм за 60 ?
---
Явно!
Ризикують...
   
Їм за 60 ?

Скоріше вони імунослабкі. Такі, яких раніше навіть не щепляли.

А тепер лікар сказав в морг.
   
Скоріше вони імунослабкі. Такі, яких раніше навіть не щепляли.

А тепер лікар сказав в морг.


Ну ладно старих не жаліють. А дітей за що ?
   
пропагандон працює на биґ-фарму, чи шо  8-:

https://www.europereloaded.com/australian-has-fallen-24000-children-herded-into-vaxx-stadium-parents-excluded/

Що ця дурка з інтернету, яка ще й за хуйло топить, мала б значити?
   
Ну ладно старих не жаліють. А дітей за що ?

ну є така конспірологічна теорія що спочатку вакцини які генерують S-білок винайшли, потім під ці вакцини вірус у китайців замовили, ну і пандемію розпалили. І це все не прості мафіозі, а члени окультної секти, де діточок приносять у жертву...
   
Звичайно жаль студента!
Але, антиваксери, чому ви таки впевнені, що студент прийшов вакцинуватися абсолютно здоровим!?
Можлива він вже був на грані з-за ковідної інфекції, можлива тому і прийшов вакцинуватися, що відчував небезпеку!
Але при такому його стані у мене питання до виконавців вакцинації - чому не перевірили його на проти-показники т.м.!?
Взагалі, якщо і дорікати..., то це треба робити не проти самої ідеї  вакцинації, а проти помилок при її реалізації!!!

 (tu)

вата думать не умеет
   
Відео я погуглив. А ще погуглив пояснення поліції, що це взагалі сімейна сварка була, яка не стосувалася КОВІД ажніяк. Схоже, тобі для цієї дії не вистачило клепки в голові чи чим ти думаєш  :gigi:
----
Ти,млять,хоч те відео дивився?!? :lol:
На сімейну сварку замість поліції приїхали санітари в протичумних кузтюмах,щоб розбороняти ,мабуть і тому ганяюцця за дітьми?? :facepalm1:
   
Що ця дурка з інтернету, яка ще й за хуйло топить, мала б значити?

 :censored:
   
----
Ти,млять,хоч те відео дивився?!? :lol:
На сімейну сварку замість поліції приїхали санітари в протичумних кузтюмах,щоб розбороняти ,мабуть і тому ганяюцця за дітьми?? :facepalm1:

Бля, навіть смішно читату чергові бздури антиваксерів, які розбиваються банальною перевіркою фактів.

На, читай:
https://apnews.com/article/health-australia-coronavirus-pandemic-ap-fact-check-ba06a8878646c33fb1ff7635a0050b7a

Я так зрозумів, антиваксери виключно відосики з тіктоку та інстаграму дивляться...
   
Blokh, ти пігулки вчасно приймай, бо воно вже погано виглядає, коли ти вже заперечені нісенітниці видаєш за істину  :weep:
   
Бля, навіть смішно читату чергові бздури антиваксерів, які розбиваються банальною перевіркою фактів.

На, читай:
https://apnews.com/article/health-australia-coronavirus-pandemic-ap-fact-check-ba06a8878646c33fb1ff7635a0050b7a

Я так зрозумів, антиваксери виключно відосики з тіктоку та інстаграму дивляться...

Виявляється, що ще з подібних інтернет-помийок на підсосі у хуйло

https://www.europereloaded.com/europes-u-s-lackey-parliament-in-unhinged-attack-on-russia/

Цитувати
ER Editor: A glance at the 32-page document the EU has prepared from a plenary session held at the end of July shows an enormous litany of grievances against Russia, many beginning with the legalese of ‘whereas …’. Whereas Russia has done this, whereas Russia has done that, etc. Some of these points dredge up revised history of the alleged Russian annexation of Crimea, the supposed attack on Alexei Navalny, events in Ukraine in 2014, which was shown to be a neocon coup, etc. We’ve published on several of those showing how the western MSM wasn’t telling anything remotely resembling the truth. Remember the unjustified rubbish claimed about the Skripals? They’re mentioned. They’ve thrown the kitchen sink at this.
   
Blokh, ти пігулки вчасно приймай, бо воно вже погано виглядає, коли ти вже заперечені нісенітниці видаєш за істину  :weep:
----
 :lol:
Ти хоч сам читаєш,що постиш:
The country has authorized the Pfizer vaccine for anyone 16 years old and older. Children aged 12 to 15 are authorized to receive the shot if they meet certain criteria, such as living in a remote community or having a medical condition.
------
Що означає дієслово authorize ти в курсі?
   
----
 :lol:
Ти хоч сам читаєш,що постиш:
The country has authorized the Pfizer vaccine for anyone 16 years old and older. Children aged 12 to 15 are authorized to receive the shot if they meet certain criteria, such as living in a remote community or having a medical condition.
------
Що означає дієслово authorize ти в курсі?

Ти мене на понт не бери, я англійською володію, у мене словниковий запас понад 15000 слів, бо довгий час працював перекладачем  :gigi:

Можеш свій переклад кинути, ми з тебе посміємося.
   
Ти мене на понт не бери, я англійською володію, у мене словниковий запас понад 15000 слів, бо довгий час працював перекладачем  :gigi:

Можеш свій переклад кинути, ми з тебе посміємося.

Sir, can you write in English for clarity?
   
Sir, can you write in English for clarity?

У мене правило не доводити нікому нічого, so get lost
   
До речі, Mark() міг би і ввічливіше попросити, а то якось can не дуже в цьому контексті.
   
так які там компенсаційні виплати?

Ніяких має бути, хіба що добровільно: ти вирішуєш що наслідком вакцин від коронавірусу та приймання наркотиків була смерть від коронавірусу. Та платиш, але... Нащо тобі платити за це?
   
ну є така конспірологічна теорія що спочатку вакцини які генерують S-білок винайшли

чому теорія? мРНК давно винайшли. Не в 2019 і не в 2020.

Але побічки мала технологія. Через наноліпіди, які доставляли матричну РНК в клітини.
   
До речі, Mark() міг би і ввічливіше попросити, а то якось can не дуже в цьому контексті.

even with 'could' you would not do that.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія