Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

А що, на думку вельмишановного панства, зельцман мав сказати українцям?

Га?
От я нинька розмовляв з двома пенсами, то ті дуже бздять, що буде війна.
Так що мав би сказати? Готуйтесь до пздца?
   
Ну, на фортепіано міг би зіграти.
   
Сказати, що треб бути достойними наших предків і всі ми рано чи пізно помремо.

Що ми не хочемо війни, але готові померти за Україну.

І що немає достойнійшої смерті, ніж смерть за Вітчизну (с).

Ну і окремо для пенсіонерів, що вони точно воювати не будуть. :D
   
ПреЗедент мав сказати, що ми повинні згуртуватися перед лицем ворога, бо в єдності наша сила. Не буде внутрішніх чвар, зменьшиться загроза інтервенції кацапів.
   
Ну, на фортепіано міг би зіграти.

Нє, ну от наспрааді, що мав би сказати такого?
Щоби завтра країна не поринула в паніку. Бо оті всі гуртоймося - то повна фуєта.
   
І міг би додати, що він не знає чи буде війна чи ні, чи буде вітати укранців наступного року з Новим роком чи ні, але точно знає що Україна буде незалежно від хотєло хуйло.

   
Га?
От я нинька розмовляв з двома пенсами, то ті дуже бздять, що буде війна.
Так що мав би сказати? Готуйтесь до пздца?

Закликати до зброї, готуватися, тренуватися, робити запаси, вступати до загонів ТО.
   
Закликати до зброї, готуватися, тренуватися, робити запаси, вступати до загонів ТО.

Ти вступиш до ТО? Чи може пан Радник?
Робити запаси - прямий заклик до паніки.
   
І міг би додати, що він не знає чи буде війна чи ні, чи буде вітати укранців наступного року з Новим роком чи ні, але точно знає що Україна буде незалежно від хотєло хуйло.

Це слушно, погоджуюсь
   
Ти вступиш до ТО? Чи може пан Радник?

Хтось вступить, хтось грошима допоможе, хтось у волонтери знову піде. Не переймайся, щось придумаємо.
   
Га?
От я нинька розмовляв з двома пенсами, то ті дуже бздять, що буде війна.
Так що мав би сказати? Готуйтесь до пздца?

Шикарно махать языком - это талант другого лидера. Иногда так даст, что просто заслушаешься... :)
   
Шикарно махать языком - это талант другого лидера. Иногда так даст, что просто заслушаешься... :)

Да ? А в цього лідера які таланти ? :lol:
   
те, що зазвичай кажуть в таких випадках: ворог на порозі, Україні буде важко, але ми вистоїмо; з нами Бог і правда, ми переможемо; дякуємо союзникам за підтримку; для зміцнення обороноздатності країни ми зробили (тут вказати, що саме - закупили зброю та пальне, скликали збори резервістів, створили підрозділи територіальної оборони, провели навчання цивільного захисту, підготували бомбосховища та шпиталі, заклали продукти в держрезерв, тощо); гуртуйтеся, будьте напоготові та не реагуйте на провокації.
   
те, що зазвичай кажуть в таких випадках: ворог на порозі, Україні буде важко, але ми вистоїмо; з нами Бог і правда, ми переможемо; дякуємо союзникам за підтримку; для зміцнення обороноздатності країни ми зробили (тут вказати, що саме - закупили зброю та пальне, скликали збори резервістів, створили підрозділи територіальної оборони, провели навчання цивільного захисту, підготували бомбосховища та шпиталі, заклали продукти в держрезерв, тощо); гуртуйтеся, будьте напоготові та не реагуйте на провокації.


Зазвичай таке кажуть? Де, коли і хто? На дворі 2022, а не 1939
   
Га?
От я нинька розмовляв з двома пенсами, то ті дуже бздять, що буде війна.
Так що мав би сказати? Готуйтесь до пздца?

пох на пенсов
обращаться нужно к тем, кто готов что-то делать
   
Зазвичай таке кажуть? Де, коли і хто? На дворі 2022, а не 1939

Часи змінились, але люди не дуже.

Зрештою як можна сумістити поставки нам новітньої зброї з Вовиними заявами що це все фігня.
   
пох на пенсов
обращаться нужно к тем, кто готов что-то делать

Це мої особисті враження. Насправді тема можливої війни з кацапами обговорюється всюди, незалежно від віку.
   
Часи змінились, але люди не дуже.

Зрештою як можна сумістити поставки нам новітньої зброї з Вовиними заявами що це все фігня.

Він хіба так казав?
От чесно, в його зверненні я не бачу причин до такої істерики. Таке враження,  шо хейтять просто за звичкою.
   
Це мої особисті враження. Насправді тема можливої війни з кацапами обговорюється всюди, незалежно від віку.

Війна і високі тарифи та ціни.
Ковід вже не цікавий став
   
Ти вступиш до ТО? Чи може пан Радник?
Робити запаси - прямий заклик до паніки.


узнаю  бубенчиков
покуй на страну
лишь бы голобородько вечно жил


кстати а ты что будешь делать?  слается мне устроишься к кацапам ботом
   
Це мої особисті враження. Насправді тема можливої війни з кацапами обговорюється всюди, незалежно від віку.

Ну бачиш, а тут виходить Вова і всім оголошує, "це все фігня, не партесть", скоро шашлики то сьо.

Добре, якщо вгадає, а якщо ні ?
   
Він хіба так казав?
От чесно, в його зверненні я не бачу причин до такої істерики. Таке враження,  шо хейтять просто за звичкою.

Якщо він хотів заспокоїти народ, то сказав зовсім не те....

Це в серіалі Свати так заспокоюють.
Сценаристи
   
Війна і високі тарифи та ціни.
Ковід вже не цікавий став

Є таке, погоджуюсь
   
Мав сказати честно :"Рятуйтеся хто може!!!  Головне без панікі!" :gigi:
   
узнаю  бубенчиков
покуй на страну
лишь бы голобородько вечно жил


кстати а ты что будешь делать?  слается мне устроишься к кацапам ботом

О, умалішонний приповз
   
Раельно Вова ж на початок війни ніяк не впливає. То що він її не хоче і думає, що Хуйла на лякають грошові втрати, це тільки тому що він міряє все грішми.

Але Хуйло міряє не грішми, а зовсім іншими критеріями...
   
О, умалішонний приповз

ответить нп в состоянии мозговитый сторонник мозговтого президента?
   
Ну бачиш, а тут виходить Вова і всім оголошує, "це все фігня, не партесть", скоро шашлики то сьо.

Добре, якщо вгадає, а якщо ні ?

Я не хочу його спіч тут розбирати на цитати, але про фігню там не було.
   
зеленский наше солнышко
пусть еще поедет отдохнет хорошо
а там и шашлыки с днем победы  в хайфе
   
Вова нажаль не прораховує наперед. Сьогодні він сказав, що то все фігня, значить в разі заруби народ скаже, от жеж п***а.

Як після цього керувати країною ?
   
безпекові питання - це виключно компетенція президента. То мав би пояснити чого оборонний заказ зірвано і хто вкрав грощі.
   
Вова нажаль не прораховує наперед. Сьогодні він сказав, що то все фігня, значить в разі заруби народ скаже, от жеж п***а.

Як після цього керувати країною ?

Через смартфон! ;)
   
Вова нажаль не прораховує наперед. Сьогодні він сказав, що то все фігня, значить в разі заруби народ скаже, от жеж п***а.

Як після цього керувати країною ?

врва читает тексты которые ему пишут
все
больше функциоанала у него нет
   
Раельно Вова ж на початок війни ніяк не впливає. То що він її не хоче і думає, що Хуйла на лякають грошові втрати, це тільки тому що він міряє все грішми.

Але Хуйло міряє не грішми, а зовсім іншими критеріями...


Я хз що він там думає. Мені просто цікаво стало, за що зельцмана знову фуєсосять. І що таки потрібно було сказати народу на думку дописувачів.
   
Я не хочу його спіч тут розбирати на цитати, але про фігню там не було.

Ну, я так узагальнив своє враження від виступу. Типу особливої загрози немає, все як завжди.

Але все не як завжди..
   
Зазвичай таке кажуть? Де, коли і хто? На дворі 2022, а не 1939
Війна - це завжди війна. Якщо влада вважає, що загроза перебільшена, тоді можна було б викласти гумористичне відео в ТікТок. Це було б по-сучасному, в трендах 2022 року, і, може, навіть більше вплинуло на моральний дух суспільства, ніж заклик не панікувати, будувати дороги та готуватись до шашликів...

І ще - особисто мені не сподобалась шпилька в бік союзників, які "повинні допомагати не на словах". Це у той час, коли сідають британські літаки зі зброєю. У зверненні до нації вона була явно недоречна.
   
Ну, я так узагальнив своє враження від виступу. Типу особливої загрози немає, все як завжди.

Але все не як завжди..

Ти би говорив на його місці, що загроза піздц яка? І що як почнеться, то прилетіти на голову може кожному, незалежно то львів чи дніпро? 
   
весь мир говорит об угрозн врйны
а тут какое тот ничтодество рассказывает нн скупайте гречку :facepalm:

лучше б молчал

кстати а по каким каналам было выступление?
или пт тик току для пенсионеров только?
   
Війна - це завжди війна. Якщо влада вважає, що загроза перебільшена, тоді можна було б викласти гумористичне відео в ТікТок. Це було б по-сучасному, в трендах 2022 року, і, може, навіть більше вплинуло на моральний дух суспільства, ніж заклик не панікувати, будувати дороги та готуватись до шашликів...

І ще - особисто мені не сподобалась шпилька в бік союзників, які "повинні допомагати не на словах". Це у той час, коли сідають британські літаки зі зброєю. У зверненні до нації вона була явно недоречна.
сідають літаки з партизанською зброєю ви збираєтесь партизанити?
   
Війна - це завжди війна. Якщо влада вважає, що загроза перебільшена, тоді можна було б викласти гумористичне відео в ТікТок. Це було б по-сучасному, в трендах 2022 року, і, може, навіть більше вплинуло на моральний дух суспільства, ніж заклик не панікувати, будувати дороги та готуватись до шашликів...

І ще - особисто мені не сподобалась шпилька в бік союзників, які "повинні допомагати не на словах". Це у той час, коли сідають британські літаки зі зброєю. У зверненні до нації вона була явно недоречна.

Саме так - повинні. Тому що як здадуть нас, наступними будуть вони. Думаю, що захід, окрім німецьких щлюх, це вже добре зрозумів.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія