Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Українські "шахеди", снаряди та корупційні шпаринки в "Укроборонпромі".

Пропоную для обговорення цікаве інтерв'ю з 31-річним директором "Укроборонпрому" Германом Сметаніним

https://www.epravda.com.ua/publications/2023/11/6/706252/

   
— Хто затверджує план виробництва "Укроборонпрому"?

— У нас є укладені з Міністерством оборони контракти з чіткими графіками постачання. А Міноборони отримує запит від Генерального штабу, який точно знає, що зараз потрібно ЗСУ. Наш перший пріоритет – боєприпаси, другий – безпілотники, третій – бронетехніка. Ну і, звісно, ПТРК та ППО.



  Тобто, стає зрозумілим пасаж Резнікова про весільні дрони і повільне розгортання власного виробництва дронів. Нагадаю, напередодні війни генерали не розуміли навіщо у кожному взводі джип.

................... ................... .
— Ви освоїли виробництво маленьких FPV-дронів?

— FPV-дронів зараз потрібно дуже багато. Ми допомагаємо приватним фірмам масштабувати їхні розробки. Підписали ліцензійні угоди з трьома великими компаніями на виробництво їхніх моделей. У нас є люди, приміщення, нам завозять компоненти і ми виробляємо. Ми допомагаємо масштабувати розробки всім, хто до нас звертається.

................... ......
ми успішно виробляємо у співпраці з іноземними партнерами мінометні міни, артилерійські й танкові снаряди. Наші виробничі потужності розташовані не тільки на території України, але і за її межами
................... ............
.— Минулого року Міноборони замовило мало вітчизняних снарядів, тому їх і виробляли небагато. Зараз Міноборони забезпечує вас замовленням на боєприпаси?

Ми нарощуємо виробництво і вже зараз готові робити більше, ніж передбачено чинними контрактами. Очікуємо на нові замовлення. Між Міноборони та Мінстратегпромом досягнута домовленість, що першочергово будуть контрактуватися потужності саме українських підприємств, тож, думаю, це питання найближчого часу
...............
Зараз ми працюємо над переходом до цивілізованих стандартів. 28 наших підприємств уже перетворено на господарські товариства, ще 7 перебувають у стані трансформації. Велике досягнення останніх місяців – створення на місці державного концерну "Укроборонпром" акціонерного товариства "Українська оборонна промисловість" і випуск його акцій, які перебувають у власності держави.
...................
   
Супербезпілотник оборонпрому я розцінюю не інакше як саботаж.
Це не просто буде розпил бюджету, а саме саботаж роботи чогось справді потрібного.
Він буде дорогий як літак. Але на відміну від літака повільний, сліпий, беззахисний. Просто дорога легка мішень.
Та й випустять його в кількості одної штуки.
Ніякої позитивної ролі у цій війні він не зіграє.

Потрібно робити інше. Те, що дасть одержати перевагу в небі на фронті.
Дрони пустишки для виснаження ппо ворога, дрони винищувачі, для боротьби з дронами ворога . Ну, ясно, розвідники і ударні дрони.
Малі і середні, дешеві і масово.
З лазерним зв'язком,
Автономні.
Важливо нарощувати ппо. Тут, в основному надія на союзників, але і самим треба щось робити на невеликі відстані.
Ну і системи активного захисту.
Для техніки.
Для важливих об'єктів.
   
Супербезпілотник оборонпрому я розцінюю не інакше як саботаж.
Це не просто буде розпил бюджету, а саме саботаж роботи чогось справді потрібного.
Він буде дорогий як літак. Але на відміну від літака повільний, сліпий, беззахисний. Просто дорога легка мішень.
Та й випустять його в кількості одної штуки.
Ніякої позитивної ролі у цій війні він не зіграє.

Потрібно робити інше. Те, що дасть одержати перевагу в небі на фронті.
Дрони пустишки для виснаження ппо ворога, дрони винищувачі, для боротьби з дронами ворога . Ну, ясно, розвідники і ударні дрони.
Малі і середні, дешеві і масово.
З лазерним зв'язком,
Автономні.
Важливо нарощувати ппо. Тут, в основному надія на союзників, але і самим треба щось робити на невеликі відстані.
Ну і системи активного захисту.
Для техніки.
Для важливих об'єктів.


  — Минуле керівництво розповідало, що "Укроборонпром" розробляє безпілотник-камікадзе, який здатен літати на 1000 кілометрів. Є навіть дані, що він десь уже літав і вибухав. Але інформації настільки мало, що люди почали сумніватись в його існуванні. Скажіть, чи виробляється цей безпілотник серійно?

— Виробляється. Зокрема у кооперації з іноземними партнерами. Де саме я розповідати не буду з міркувань безпеки. Головне, що вони літають і вибухають, а Сили оборони їх замовляють. Це ж чудово!

— Це аналог іранських "шахедів"?

— В Україні багато державних та приватних виробників. У нас є аналог "шахеда", а є і більш потужні моделі, бо "шахеди" так далеко не літають. Ми зараз зосередились на виробництві більш складних та дорогих проєктів з високими характеристиками.

— Який рекорд за дальністю бойового вильоту серед ваших безпілотників?

— Приблизно 1000 кілометрів.
   
Навіщо цей піар ?
   
— Минуле керівництво розповідало, що "Укроборонпром" розробляє безпілотник-камікадзе, який здатен літати на 1000 кілометрів. Є навіть дані, що він десь уже літав і вибухав. Але інформації настільки мало, що люди почали сумніватись в його існуванні. Скажіть, чи виробляється цей безпілотник серійно?

— Виробляється. Зокрема у кооперації з іноземними партнерами. Де саме я розповідати не буду з міркувань безпеки. Головне, що вони літають і вибухають, а Сили оборони їх замовляють. Це ж чудово!

— Це аналог іранських "шахедів"?

— В Україні багато державних та приватних виробників. У нас є аналог "шахеда", а є і більш потужні моделі, бо "шахеди" так далеко не літають. Ми зараз зосередились на виробництві більш складних та дорогих проєктів з високими характеристиками.

— Який рекорд за дальністю бойового вильоту серед ваших безпілотників?

— Приблизно 1000 кілометрів.
   
Супербезпілотник оборонпрому я розцінюю не інакше як саботаж.
Це не просто буде розпил бюджету, а саме саботаж роботи чогось справді потрібного.
Він буде дорогий як літак. Але на відміну від літака повільний, сліпий, беззахисний. Просто дорога легка мішень.
Та й випустять його в кількості одної штуки.
Ніякої позитивної ролі у цій війні він не зіграє.

Потрібно робити інше. Те, що дасть одержати перевагу в небі на фронті.
Дрони пустишки для виснаження ппо ворога, дрони винищувачі, для боротьби з дронами ворога . Ну, ясно, розвідники і ударні дрони.
Малі і середні, дешеві і масово.
З лазерним зв'язком,
Автономні.
Важливо нарощувати ппо. Тут, в основному надія на союзників, але і самим треба щось робити на невеликі відстані.
Ну і системи активного захисту.
Для техніки.
Для важливих об'єктів.


Чи могли б Ви намалювати цю картину менш широкими мазками?
   
— Минуле керівництво розповідало, що "Укроборонпром" розробляє безпілотник-камікадзе, який здатен літати на 1000 кілометрів. Є навіть дані, що він десь уже літав і вибухав. Але інформації настільки мало, що люди почали сумніватись в його існуванні. Скажіть, чи виробляється цей безпілотник серійно?

— Виробляється. Зокрема у кооперації з іноземними партнерами. Де саме я розповідати не буду з міркувань безпеки. Головне, що вони літають і вибухають, а Сили оборони їх замовляють. Це ж чудово!

— Це аналог іранських "шахедів"?

— В Україні багато державних та приватних виробників. У нас є аналог "шахеда", а є і більш потужні моделі, бо "шахеди" так далеко не літають. Ми зараз зосередились на виробництві більш складних та дорогих проєктів з високими характеристиками.

— Який рекорд за дальністю бойового вильоту серед ваших безпілотників?

— Приблизно 1000 кілометрів.
Я би сказав 2 000 км .
   
Чи могли б Ви намалювати цю картину менш широкими мазками?

Треба розробити та запустити у серію винущувач-перехоплювач, аналог F-22! Та ще й ракетне озброєння для нього!
От як!  [ua]  :super:
   
Треба розробити та запустити у серію винущувач-перехоплювач, аналог F-22! Та ще й ракетне озброєння для нього!
От як!  [ua]  :super:
І про F-35 не забути .
   
— Як ви стали директором "Укроборонпрому" та хто вас порекомендував?

щось він відпетляв від цього запитання
   
— Як ви стали директором "Укроборонпрому" та хто вас порекомендував?
щось він відпетляв від цього запитання
Тут і відповідати не треба. Навіть гадати

Єрмак
   
— Як ви стали директором "Укроборонпрому" та хто вас порекомендував?
щось він відпетляв від цього запитання
Не захотів згадувати святе ім'я Єрмака . :) 
   
Не захотів згадувати святе ім'я Єрмака . :) 

Думаєш,хлопець з кварталівських?
   
Навіщо цей піар ?
+==============================================================+
Щоб п*тари не п*зділи що не виробляють безпілотники в Україні промислово.
   
+==============================================================+
Щоб п*тари не п*зділи що не виробляють безпілотники в Україні промислово.
Пииздіти можна що завгодно , коли будуть факти ?
   
— Як ви стали директором "Укроборонпрому" та хто вас порекомендував?
щось він відпетляв від цього запитання

— Так, під час воєнного стану конкурси скасували. Першим, з ким я проходив співбесіду, був наш міністр стратегічних галузей промисловості Олександр Камишін, бо це його компетенція. Потім була ще низка співбесід, в тому числі з президентом.

 
   
Спрощують роботу кацапорозвідці
   
Ні, не Єрмак
кар'єрний стрибок Сметаніна стався в 2019 році, коли "Укроборонпром" очолював Айварас Абрамавічус.
Сметанін  був провідним спеціалістом з розроблення українського бронеавтомобіля "Дозор-Б" і організовував проведення державного випробування цієї новинки.
   
До речі, як для 31-річного, у Сметаніна  дуже солідне резюме

Останнє редагування: 6 листопада 2023 14:19:06 від Fisher
   
Чи могли б Ви намалювати цю картину менш широкими мазками?
Можна почати з цього:
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1130145.msg26974153#msg26974153

Потім почитати це:
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1134577.msg27351487#msg27351487

Можна ще це:
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1134787.msg27369455#msg27369455
   
Треба розробити та запустити у серію винущувач-перехоплювач, аналог F-22! Та ще й ракетне озброєння для нього!
От як!  [ua]  :super:

Ти мене зрозумів неправильно. Я без іронії.

Я згідний з Анатолем, що під час війни фундаментальні дослідження не ведуться. Під час війни важливіша масовість випуску а не дивовижні параметри зброї.
   
Юрий Касьянов
2 год  ·
Стрічка сповнена оптимізму. Глава "Укроборонпрому" Герман Сметанін заявив, що українські "шахеди" з дальністю 1000 км уже запущені в серійне виробництво. Чудово.
Нагадаю, що попередник Сметаніна Гусєв рік тому обіцяв наш "аналоговнет" до Нового року. Дякувати богу, що хоча б до цього Нового року. Дочекалися.
Щоправда, поки не чути нічого про бойові результати наших шахедів. Можливо тому, що це штучний продукт, і виробництво тільки розгортається. А можливо тому, що це складний і дорогий безпілотник, як його й охарактеризував Сметанін.
Висловлю свою скромну думку, що в нашій ситуації, під час війни, коли так гостро потрібні свої, українські далекобійні системи, нам потрібен навпаки - простий і дешевий апарат, який можна робити сотнями на місяць. Щоб бомбити ворожі аеродроми, палити заводи з виробництва ланцетів, змушувати противника розстрілювати свої дорогі зенітні ракети.
Складний, дорогий і найкращий у світі "шахед" - це добре для виставки, для піару. Нам потрібен літаючий "автомат калашникова" - дуже багато і просто зараз.
   
Касьянов розумний чоловік .
   
Пииздіти можна що завгодно , коли будуть факти ?
+===============================
Сьогодні в гілці:
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4
Ph.D. Olkam [ Відповісти в приват ] [Ігнорувати]
cьогодні в 11:03
IP/Host: ---.mobile.kyivstar.net


   
Касьянов розумний чоловік .

він не все знає


"У нас є аналог "шахеда", а є і більш потужні моделі" - цитата з старттопіку
є і дешеві шахєди, є і більш дорогі далекобійні
   
Супербезпілотник оборонпрому я розцінюю не інакше як саботаж.
Це не просто буде розпил бюджету, а саме саботаж роботи чогось справді потрібного.
Він буде дорогий як літак. Але на відміну від літака повільний, сліпий, беззахисний. Просто дорога легка мішень.
Та й випустять його в кількості одної штуки.
Ніякої позитивної ролі у цій війні він не зіграє.

Потрібно робити інше. Те, що дасть одержати перевагу в небі на фронті.
Дрони пустишки для виснаження ппо ворога, дрони винищувачі, для боротьби з дронами ворога . Ну, ясно, розвідники і ударні дрони.
Малі і середні, дешеві і масово.
З лазерним зв'язком,
Автономні.
Важливо нарощувати ппо. Тут, в основному надія на союзників, але і самим треба щось робити на невеликі відстані.
Ну і системи активного захисту.
Для техніки.
Для важливих об'єктів.

+100500. кошторис відос піар компот обід звіт.

а по факту дупа. мін немає снарядів немає дрони всі на волонтерах.
   
+===============================
Сьогодні в гілці:
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4
Ph.D. Olkam [ Відповісти в приват ] [Ігнорувати]
cьогодні в 11:03
IP/Host: ---.mobile.kyivstar.net

https://t.me/voynareal/76433

макєт  :-)o
   
Касьянов розумний чоловік .

 УОП розробляє і виготовляє те, що йому замовляють МО і ГШ.
   
+100500. кошторис відос піар компот обід звіт.



а по факту дупа. мін немає снарядів немає дрони всі на волонтерах.

Ми нарощуємо виробництво і вже готові робити більше, ніж передбачено чинними контрактами. Очікуємо на нові замовлення(с)
   
Хто б ще Україні продав ліцензію на крилату ракету
   
Ти мене зрозумів неправильно. Я без іронії.

Я згідний з Анатолем, що під час війни фундаментальні дослідження не ведуться. Під час війни важливіша масовість випуску а не дивовижні параметри зброї.

Та невже?

Мабуть реактивні двигуни, ракети повітря-повітря, крилаті та балістичні ракети, РПГ, атомна зброя та багато чого іншого або не під час війни з'явилися, або не несли у собі нічого фундаментального.  :laugh:
   
— Минуле керівництво розповідало, що "Укроборонпром" розробляє безпілотник-камікадзе, який здатен літати на 1000 кілометрів. Є навіть дані, що він десь уже літав і вибухав. Але інформації настільки мало, що люди почали сумніватись в його існуванні. Скажіть, чи виробляється цей безпілотник серійно?

— Виробляється. Зокрема у кооперації з іноземними партнерами. Де саме я розповідати не буду з міркувань безпеки. Головне, що вони літають і вибухають, а Сили оборони їх замовляють. Це ж чудово!

— Це аналог іранських "шахедів"?

— В Україні багато державних та приватних виробників. У нас є аналог "шахеда", а є і більш потужні моделі, бо "шахеди" так далеко не літають. Ми зараз зосередились на виробництві більш складних та дорогих проєктів з високими характеристиками.

— Який рекорд за дальністю бойового вильоту серед ваших безпілотників?

— Приблизно 1000 кілометрів.
Как то про украинский "шахед" не очень убедительно прозвучало.
Очень похоже , что реального пока образца нет...
В лучшем случае опытные экземпляры
   
макєт  :-)o
зато красивый
   
зато красивый
я впевнений що цей макет є.частиною "проектної документації ". далі цього нічого не йде.
по  суті бізнес УкрОборонПром це проектна документація.

бізнес модель неправильна. Держава має платити УкрОборонПрому за випущену ПО ФАКТУ продукцію. Тоді зникнуть "макети " і "відоси" і з'явиться результат
   
Поэтому у нас и не появляется реплика Шахеда.
Потому как одно дело "продать" картинку и проеrтную документацию типа "новой" модели :pleasantr: . И срубить на этом бабла...
А другое дело рутина - разработать технологическую карту готового изделя (Шахеда), разобрать его ....найти аналоги на каждую составляющу...закуп ить за границей готовые движки.
Рутина. "Не интересно". Другое дело красивые макеты делать и слайды в 3d. Вот где бизнесс!
Мне сказали просто - никаких технических проблем запустить свой аналог Шахеду про НЕТ. А вот платить за это никто не хочет. А заниматься этим бесплатно никто не будет. Вот такая вот правда жизни.
   
а вихід простий - зміна форми оплати. оплата виключно за готову продукцію  :-)o держава має купляти в Укр Оборон Прома міни ракети снаряди і дрони а не папір і відоси  :(
   
Мрію ще не почали відновлювати ?
Пару млрд долл модна успішно "витратити "


   
він не все знає


"У нас є аналог "шахеда", а є і більш потужні моделі" - цитата з старттопіку
є і дешеві шахєди, є і більш дорогі далекобійні
В порівнянні з ним ми не знаєм НІЧОГО .
   
а вихід простий - зміна форми оплати. оплата виключно за готову продукцію  :-)o держава має купляти в Укр Оборон Прома міни ракети снаряди і дрони а не папір і відоси  :(
Так тоже не получится.
Для появления готовой продукции нужно, чтобы кто-то вложился.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія