Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Вопрос про глав AП

Re: Вопрос про глав AП

три созыва
У кого и кем был ПАП обсуждать не будем правда?
   
Re: Вопрос про глав AП

То-есть если Порошенко чморил Садового, то Ермак имеет право чморить Атрошенко, мера реально пострадавшего города, которому реально нужны деньги, и все должны быть довольны?
причому Садового "чмирив", якщо це можна так назвати, по ділу - за те, до чого той довів "сміттйві справи" своїми руками, через непомірне розкрадання і жадібність. і ніхто його не переслідував, карні справи не відкривав, мав свободу пересування. просто трохи не дозволили свій пройоп затикати за рахунок Львівської області і нших міст.

те що робить зекоманда період панування донєцкіх нагадує. навіть нагліше - тут неприхoване цькування неугодних мерів, і навіть протизаконне. зараз трохи з Клічком попустилися, але думаю, що ідею не полишили.


Зелень довольна. Говорит нефиг шляться. И вообще нефиг горожанам выбирать меров не посоветовавшись с завхозом. А выбрали так пусть страдают.
показово до речі, що цій шоблі абсолютно насрати на думку жителів тих міст, мерів яких вони цькують(а ті мають велику підтримку містян). що там за стратегії, хуйлостан 2.0., чи нацарювати мішок і втекти, а далі пох, хоч трава не рости?
   
Re: Вопрос про глав AП

У кого и кем был ПАП обсуждать не будем правда?
Скажи, если тебе, допустим, нужно делать операцию, ты будешь одинаково детально интересоваться личностью хирурга и уборщицы которая моет полы в коридоре? Думаю, что нет.
Так вот есть существенная разница между завхозом и как тут уже говорили, не первым, но и не вторым лицом в государстве.
   
Re: Вопрос про глав AП

хуйлостан 2.0., чи нацарювати мішок і втекти, а далі пох, хоч трава не рости?

Ну Україна сьогодні вже практично перетворена на малоРашу, головне щоб не намагались її залишити після перемоги.
А щодо мішків, то говорять вже про трильйон доларів. От і порахуйте мінімум 30 % на відкатах. Та за такі гроші можна пів Землі обітованої скупити.
   
Re: Вопрос про глав AП

вопрос даже не в личной преланности
а в тех полномочиях ко орые получила эта обслуга
останній раз таке було в часи пізнього Кучми, коли Медведчук був головою АП. але тоді набиравше силу хуйло провернуло пару гебнявих "спецоперацій", і ними загнало Кучму під лавку: "кольчуги", "плівки мєльнічєнка" і т.д.
   
Re: Вопрос про глав AП

останній раз таке було в часи пізнього Кучми, коли Медведчук був головою АП. але тоді набиравше силу хуйло провернуло пару гебнявих "спецоперацій", і ними загнало Кучму під лавку: "кольчуги", "плівки мєльнічєнка" і т.д.

бвл еще ипанат  Табачник
   
Re: Вопрос про глав AП

Ну Україна сьогодні вже практично перетворена на малоРашу, головне щоб не намагались її залишити після перемоги.
А щодо мішків, то говорять вже про трильйон доларів. От і порахуйте мінімум 30 % на відкатах. Та за такі гроші можна пів Землі обітованої скупити.
нє, ну на чому в Україні трильйон можна поцупити, ми ж не рашка? мільярди - так.
   
Re: Вопрос про глав AП

У кого и кем был ПАП обсуждать не будем правда?

под дурочка косить как то некрасиво
вроде де адекат в отличии от того бота
   
Re: Вопрос про глав AП

под дурочка косить как то некрасиво
вроде де адекат в отличии от того бота
... мені здається, що пацієнт йульок і йому зле , що про юлю ніхто не каже ні слова...:)))
   
Re: Вопрос про глав AП

под дурочка косить как то некрасиво
вроде де адекат в отличии от того бота

Зелені штабні покидьки.
Мери не можуть їздити, тому що усі потоки на відновлення мають йти через ОП. Куратор Тимошенко.

А Атрошенко ще й Бубочку забидів. :weep:
   
Re: Вопрос про глав AП

под дурочка косить как то некрасиво
Пока косишь ты для меня ПАП типичный представитель эпохи Кучмы и ее политической культуры
   
Re: Вопрос про глав AП

Пока косишь ты для меня ПАП типичный представитель эпохи Кучмы и ее политической культуры
а ВАЗ що тобі нагадує? мені все більше прєдставітєля эпохи Овоча і донєцкой політічєской культури - по бєспрєдєлу. пох Конституція, закони і т.д. хоча ті напевно більш менш намагалися юридичної чистоти дотримуватися.
   
Re: Вопрос про глав AП

Пока косишь ты для меня ПАП типичный представитель эпохи Кучмы и ее политической культуры

згачит не косишь
я лучше с умеым потеряю

удачи
   
Re: Вопрос про глав AП

згачит не косишь
я лучше с умеым потеряю

Если зарыть голову в песок реальность окружающего мира не изменится
   
Re: Вопрос про глав AП

ВАЗ що тобі нагадує?
ВАЗ талантливо воспользовался политической коньюктурой момента но то как он себя проявил в очень
экстремальной ситуации изменило мое мнение о нем в позитивную сторону.

Если брать назначения
Кулеба однозначно круче Климкина
Баканов vs Семочко/Грицак теряюсь как оценить
Венедиктова vs Луценко оба отвратительные назначения
Резников vs Полторак  явно эффективнее Резников
Райнин/Ложкин vs Ермак вата ватой



Останнє редагування: 3 липня 2022 10:11:13 від qaqy
   
Re: Вопрос про глав AП

кожен президент мав свого шавку, тобто людина президента яка виконує його волю своїми руками, можу ще балогу згадати, теж постійні нарікання були, це частина політичної складової і не факт що так буде і при наступних керманичах
   
Re: Вопрос про глав AП

кожен президент мав свого шавку, тобто людина президента яка виконує його волю своїми руками, можу ще балогу згадати, теж постійні нарікання були, це частина політичної складової і не факт що так не буде і при наступних керманичах
   
Re: Вопрос про глав AП

   
Re: Вопрос про глав AП

кожен президент мав свого шавку, тобто людина президента яка виконує його волю своїми руками, можу ще балогу згадати, теж постійні нарікання були, це частина політичної складової і не факт що так буде і при наступних керманичах
100%
Решалово
Громоотвод и так далие
   
Re: Вопрос про глав AП

Если брать назначения
я не про персоналії, але то таке. не маю натхнення зараз обговорювати.
   
Re: Вопрос про глав AП

я не про персоналії
А я именно про них ртом то декларировать можно что угодно :-)o
Я хочу видеть больше таких людей как Лана Зеркаль и Кулеба и меньше представителей нашего типичного политикума [ua]
Почему у всех президентов главами АП всегда была Вата кстати интересный вопрос
   
Re: Вопрос про глав AП

Сторонники ПАПа мягко говоря исходят на Г по поводу Ермака я точно не фанат этого персонажа но разницы с Райниным особо не вижу.

А скажіть, чому Єрмака частина фупу вважає кацапським шпійоном?
Реально, є якісь докази чи факти його зради?

   
Re: Вопрос про глав AП

А я именно про них ртом то декларировать можно что угодно
я не про "ртом декларировать", а відкриті дії, ставлення до законів, конституції. повторюся, таке враження, що вони чи сьогдняшню рашу епохи хуйла хотять прокосплеїти, чи нацарювати мішок і втекти, чи домовитися про гарантії з наступниками, як єльцін з хуйлом. хз, так внаглу класти на закони. донєцкі і то якось більш менш в своєму розгулі намагалися дотримуватися літери закону в тих же схемах і оборудках, і політичних тисках. тому і нелегко обвинувачення їм винести.
   
Re: Вопрос про глав AП

тут ось тема
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1126054.0

нагадайте як було з Саакашвілі
   
Re: Вопрос про глав AП

я не про "ртом декларировать", а відкриті дії, ставлення до законів, конституції. повторюся, таке враження, що вони чи сьогдняшню рашу епохи хуйла хотять прокосплеїти, чи нацарювати мішок і втекти, чи домовитися про гарантії з наступниками, як єльцін з хуйлом. хз, так внаглу класти на закони. донєцкі і то якось більш менш в своєму розгулі намагалися дотримуватися літери закону в тих же схемах і оборудках, і політичних тисках. тому і нелегко обвинувачення їм винести.
Это окрашено политическими пристрастиями болт на закон и Конституцию у нас все Президенты ложили ну разве что Ющенко боль менее
   
Re: Вопрос про глав AП

тут ось тема
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1126054.0

нагадайте як було з Саакашвілі

ты видел у кого ермачок был секретарем 10 лет?

прокомментируй
   
Re: Вопрос про глав AП

спеціально пишу  тут. Міхо петрусь та Ко з адмісрації  "забацали"
   
Re: Вопрос про глав AП

я не про "ртом декларировать", а відкриті дії, ставлення до законів, конституції. повторюся, таке враження, що вони чи сьогдняшню рашу епохи хуйла хотять прокосплеїти, чи нацарювати мішок і втекти, чи домовитися про гарантії з наступниками, як єльцін з хуйлом. хз, так внаглу класти на закони. донєцкі і то якось більш менш в своєму розгулі намагалися дотримуватися літери закону в тих же схемах і оборудках, і політичних тисках. тому і нелегко обвинувачення їм винести.

мишко, ти помічаєш, що ти договорилась до того, що синяки в тебе кращі за зелених.
це ж яку спотворену реальність потрібно мати в мізках.

п.с. Садового твій порошенко чморив виключно з політичних мотивів. а бо той набирав вагу стрімко і міг бути йому реальним опонентом.
тому він створив йому свалкові проблєми, а потім почав за них його чморити. тим самим, роздавивши його репутацію і рейтинг.

це повилазило побачити???
   
Re: Вопрос про глав AП

ты видел у кого ермачок был секретарем 10 лет?

прокомментируй
Ты видел у кого ПАП был министром или что он пел Кучме прокомментируй
   
Re: Вопрос про глав AП

мишко, ти помічаєш, що ти договорилась до того, що синяки в тебе кращі за зелених.
це ж яку спотворену реальність потрібно мати в мізках.

п.с. Садового твій порошенко чморив виключно з політичних мотивів. а бо той набирав вагу стрімко і міг бути йому реальним опонентом.
тому він створив йому свалкові проблєми, а потім почав за них його чморити. тим самим, роздавивши його репутацію і рейтинг.

це повилазило побачити???

Ермак это синяк или зеленый?
а Подоляк?
   
Re: Вопрос про глав AП

ты видел у кого ермачок был секретарем 10 лет?

прокомментируй
ти відєл в какіх партіях  бил петячок поп,  как асуждал дєйствія нати, как прівєтствовал харькавскіє саглашенія,  как бил міністром азірова прі пріпіздєнтє янукєвічє.
пракамєнтіруй
   
Re: Вопрос про глав AП

Это окрашено политическими пристрастиями

абсолютно точно у випадку з мишкою.

аж до непрілічія... це треба ж синяків зробити кращими..акуєть! :facepalm1:
   
Re: Вопрос про глав AП

ти відєл в каіх партіях бил петячок,  как асуждал дєйствія нати, как прівєтствовал харькавскіє саглашенія,  как бил міністром азірова прі пріпіздєнтє янукрвічє.
пракамєнтіруй

ты скащал что ермак не ьыл регионалом

я верно помню?
   
Re: Вопрос про глав AП

ты скащал что ермак не ьыл регионалом

я верно помню?
пєй  мєньше, ілі больше,  я  сказал он в  опзж нєпашол сразу  послє адмінісраціі петі-супєрпатріота
   
Re: Вопрос про глав AП

Ермак это синяк или зеленый?
а Подоляк?

вони були шавками, ніким.
але питання руба, вони зраджують зараз Україну? Вони роблять щось проти України?
Вони розколюють суспільство? Послабляють?
Що зараз ви їм закидаєте? бек-граунд?
   
Re: Вопрос про глав AП

пєй  мєньше, ілі больше,  я  сказал он в  опзж нєпашол сразу  послє адмінісраціі петі-супєрпатріота


ты сощнательно соврао или по не знанию?
меня интересует ты бот или ошибся
   
Re: Вопрос про глав AП

Ты видел у кого ПАП был министром или что он пел Кучме прокомментируй
це не спрацює.
ето другое (с)

з прибічниками впоротими не працюють раціональні доводи. з ними треба працювати як з члєнами тоталітарних сект.

   
Re: Вопрос про глав AП

ты сощнательно соврао или по не знанию?
меня интересует ты бот или ошибся
Та у тя все кто ПАПа в опу не целуют боты
   
Re: Вопрос про глав AП

Это окрашено политическими пристрастиями болт на закон и Конституцию у нас все Президенты ложили ну разве что Ющенко боль менее
от один приклад, але тут без порушення конституціі(принаймні явного). в нас парламентсько-президентська республіка. овоч зразу конст.суд нагнув на палацовий держпереворот, але формально все в рамках закону. сьогодняшні цього не робили, але по факту замутили якимись своїми прихватами. навіть кабмін овоча і те був якийсь впливовий, відомий - азіров, арбузов, клименко, лукаш. останні роки уряд, кабмін - не видно і не чути. на виду кожен день і голосні, роблять офіційні заяви з всіх приводів, і тих що в компетенції суто уряду і кабміну, якісь відставної кози барабанщики, непрофільні авантюристи без освіт - єрмаки, подоляки, аристовичі, шашелі, чи як їх там. на міжнародних зустрічах на найвищому рівні в центрі біля президента єрмаки-подоляки-арахамії і якісь невідомі неголені особи, а мзс з Кулебою на краєчку столу ютяться.
   
Re: Вопрос про глав AП

Та у тя все кто ПАПа в опу не целуют боты
хіба тільки він такий?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія