Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ: Как сбросить пару килограмм с живота???

Re: Как сбросить пару кил с живота???

Намисто, Asti  ;)
точно, дякую
   
Re: Как сбросить пару кил с живота???

Краще розказали б як груди збільшити на пару розмірів

Це теж до китайців, якщо не хочеш пластику хірургічну... :first_mov:
   
Re: Как сбросить пару кил с живота???

Для живота мені підходить хулахуп, 40 хвилин на день

Останнє редагування: 9 серпня 2016 22:01:48 від Asti
   
Re: Как сбросить пару кил с живота???

динитрофенол
   
Re: Как сбросить пару кил с живота???

динитрофенол

Та ні, краще живіт чим хімія всяка
   
Re: Как сбросить пару кил с живота???

Гадость якась, після їхнього препарату може ще щось вирости. Треба до Вольки звертатися, він знаний хімік
   
Re: Как сбросить пару кил с живота???

Я в талии уменьшил объем  на 18 см. Скинул с 84 до 72 вес. За полгода.  Кардио плюс кроссфит. Сладкое, картофель и мучные исключил.

Останнє редагування: 9 серпня 2016 22:09:01 від Пушкин
   
Re: Как сбросить пару кил с живота???

Гадость якась, після їхнього препарату може ще щось вирости. Треба до Вольки звертатися, він знаний хімік

Там як раз натурал...  :pooh_lol:

[Состав] : Эфирные масла, Эфирное масло лаванды, Виноград, Эфирное масло лимона, Пачули эфирного масла розмарина, Розовое масло, Yllan,
   
Re: Как сбросить пару кил с живота???

Вообщем для ленивых и для людей с ограниченными возможностями диета рулит....

а так брать пример со страны в которой люди умирают не от болезней, а от старости - с Японии...

Секрет простой.

1. Жрать правильную пищу.
2. Часто но малыми порциями.
3. Активный образ жизни.
   
Re: Как сбросить пару кил с живота???

Можливо, але я не люблю занадто швидко.
 

погодься "не люблю" не вмiю та "шлак" то е рiзнi речi. шлак як раз то е степмiл, бо вiд нього летять колiна швидше за все, а орбiтрек навпаки запобiгае перевантаженю на суглоби. так шо сам роби шо хочеш, твоi колiна, а людей не одурюй.
   
Re: Как сбросить пару кил с живота???

 

погодься "не люблю" не вмiю та "шлак" то е рiзнi речi. шлак як раз то е степмiл, бо вiд нього летять колiна швидше за все, а орбiтрек навпаки запобiгае перевантаженю на суглоби. так шо сам роби шо хочеш, твоi колiна, а людей не одурюй.

Від чого там летіти колінам? Коли біжиш, іде удар на коліна, коли повільно йдеш по степмілу, навантаження досить рівномірне без різких ударів.
   
Re: Как сбросить пару кил с живота???

Нет, ем не много.
Просто возраст, нужно еще уменьшить количество корма.
В два раза. (личный опыт) Но это почти как бросить курить  :D
   
Re: Как сбросить пару кил с живота???

Нет, ем не много.
Просто возраст, нужно еще уменьшить количество корма.
В два раза. (личный опыт) Но это почти как бросить курить  :D  И 100 грамм не до еды (разгоняет аппетит), а после  :)
   
Re: Как сбросить пару кил с живота???

В два раза. (личный опыт) Но это почти как бросить курить  :D  И 100 грамм не до еды (разгоняет аппетит), а после.

100 грам ні в якому разі. Алкоголь зовсім не сприяє похуданню. Твоя порада це все одно шо порекомендуавти дві столові ложки цукру після їжі, і навіть гірше.
   
Re: Как сбросить пару кил с живота???

Краще розказали б як груди збільшити на пару розмірів
Навіщо? ;o
Що за ідея фікс?
Це як у підлітків фантазії, чим більший прутень тим краще?
   
Re: Как сбросить пару кил с живота???

Навіщо? ;o
Що за ідея фікс?
Це як у підлітків фантазії, чим більший прутень тим краще?
ну про прутень я даж сперечатися не буду))
   
Re: Как сбросить пару кил с живота???

ОК.
Бег только угробит Ваши ноги. Кардиотренажеры. Орбитрек то что надо.
40 минут минимум. Диета. Есть часто и малыми порциями. Нельзя быть
голодным. Минимум углеводов. Протеиновые батончики спасают от голодухи.
Ну и базовые упражнения в спортзале. три раза в неделю по 60 минут для начала.
С апреля борюсь с животом. Преславутые "кубики"уже просматриваются.
Доповню  на рахунок дієти:
1.Подрібнене харчування(як рекомендує д-р):
2.Обмежити:вироби з борошна,солодощі,консерви,копчене,смажене,наваристі бульйони.
3.Роздільне харчування.Не пєрвоє,второє(катлєта с гарніром) и кампот,а харчування по можливості окремо.
Не запивати солодким після м'ясних страв
http://www.dietplan.ru/food/razdelno/
4.Водний баланс.Не менше 1.5 літра води в день,особливо в спеку.Добре перед їжею.Чай,кава не в рахунок.Під час різкого  похудання та обезводненні є ризик появи каменів в жовчному міхурі чи нирках.

   
Re: Как сбросить пару кил с живота???

Від чого там летіти колінам? Коли біжиш, іде удар на коліна, коли повільно йдеш по степмілу, навантаження досить рівномірне без різких ударів.


запитай у ортопедiкс або вони тобi самi роскажуть одного дня :)
   
Re: Как сбросить пару кил с живота???

Погуглив. Пишуть шо навантаження на коліна є, але такі вправи коліна не убивають як біг, наприклад.
   
Re: Как сбросить пару кил с живота???

Скакалка і ходьба. Ну і також велосипед зараз. Сподобалося зараза на великих колесах по лісу ганяти.

   
Re: Как сбросить пару кил с живота???

ага не з одного пострiлу а з двох :) пан може стежити за своiми думками чi нi? до чого тут бiг? мова була про порiвняння орбiтрека з степмiлом. за твоею версiю орбiтрек то е "шлак", а степмiл то шо треба. на шо я зауважив, шо маю протилежну думку: орбiтрек краще степмiла, бо дозволяе iнdиvиdual-no дозувати навантаження та znahno менш нагружа колiна. з якого бiса ти притянув сюда бiг? тянув би вже струбки без парашута, там вже наверняка :)
   
Re: Как сбросить пару кил с живота???

Живота как такового нет, но в некоторые штаны стал влазить со скрипом.
Что нибудь радикальное.

Амфетамин.Помню в молодости так тусовал,что штаны,которые были как раз в пятницу,в понедельник подтягивал на ходу.И даже в мыслях не было одевать ремень,потому что они буквально пару дней назад были по размеру  :laugh:
   
Re: Как сбросить пару кил с живота???

ага не з одного пострiлу а з двох :) пан може стежити за своiми думками чi нi? до чого тут бiг? мова була про порiвняння орбiтрека з степмiлом. за твоею версiю орбiтрек то е "шлак", а степмiл то шо треба. на шо я зауважив, шо маю протилежну думку: орбiтрек краще степмiла, бо дозволяе iнdиvиdual-no дозувати навантаження та znahno менш нагружа колiна. з якого бiса ти притянув сюда бiг? тянув би вже струбки без парашута, там вже наверняка :)

Якшо будеш свій орбітрек юзати на таких шидкостях, які дозволять хоча б трохи наблизити споживання калорій до рівня степмілу - то ти свої коліна знищиш набагато швидше. В тому то і краса степмілу що при помірних швидкостях та навантаженнях на суглоби - йде колосальне використання енергії та навантаження на кардіосистему.
   
Re: Как сбросить пару кил с живота???

Краще розказали б як груди збільшити на пару розмірів

Странно что тебе еще не предложили фото выложить.
Точно ФУП уже не торт.
Или было но я пропустил?
   
Re: Как сбросить пару кил с живота???

Странно что тебе еще не предложили фото выложить.
Точно ФУП уже не торт.
Или было но я пропустил?

shrek  :facepalm1:
   
Re: Как сбросить пару кил с живота???

Якшо будеш свій орбітрек юзати на таких шидкостях, які дозволять хоча б трохи наблизити споживання калорій до рівня степмілу - то ти свої коліна знищиш набагато швидше. В тому то і краса степмілу що при помірних швидкостях та навантаженнях на суглоби - йде колосальне використання енергії та навантаження на кардіосистему.


звиняй але я з вiруючiми не спорю.
   
Re: Как сбросить пару кил с живота???

звиняй але я з вiруючiми не спорю.

 :facepalm1:
   
Re: Как сбросить пару кил с живота???

shrek  :facepalm1:

Только не говори что не хотел завтыкать на Астину грудь.
Мы же тут за анатомию трем...
   
Re: Как сбросить пару кил с живота???

Только не говори что не хотел завтыкать на Астину грудь.
Мы же тут за анатомию трем...

shrek, ФУПівці Асті поважають, а тому не достають подібними заявками.....  :facepalm:
   
Re: Как сбросить пару кил с живота???

shrek, ФУПівці Асті поважають, а тому не достають подібними заявками.....  :facepalm:

Коллеги, искренне приношу всем свои извинения.
Не хотел ранить ваши чувства.
   
Re: Как сбросить пару кил с живота???

можно, йожа. МОЖНО.
Як і багато чого, шо кажецця нєзиблємим - робицця ДУЖЕ просто. Просто люде звиклои довірять авторітетам і невключають голову. Абичьную логіку.

Нельзя, это медицинский, а также логический факт. Если включить голову, то можно понять, что это так и есть.
   
Re: Как сбросить пару кил с живота???

Даю безвідмовний рецепт на позбуття пуза. Перед тим, як щось зжерти, порахуй калорії скільки їх зжереш.
На кожну зжерту калорію качни 1 раз прес. На 500 калорій відповідно 500 разів. І потім чесно зжирай :)

Як не будеш себе дурити, то або прес накачаєш і пузо зникне, або жерти дуже мало будеш і дрищем станеш, зате без пуза :)

Полная фигня.
   
Re: Как сбросить пару кил с живота???

Коллеги, искренне приношу всем свои извинения.
Не хотел ранить ваши чувства.

 :lol:
   
Re: Как сбросить пару кил с живота???

Так шо рецепт реально простой: жрать меньше сдобы, сладкого, пива и пивных закусок, а также аэробная и общефизическая нагрузка без фанатизма. Идеальное тело не получишь, но для поддержания нормальной формы с головой.

Замечательный рецепт.
   
Re: Как сбросить пару кил с живота???

"Следить стараюсь за фигурой,
чуть отвлекусь — она жуёт"

А так, майне лібе дамен удн херен, спробуйте burpees. ХХ років тому прочитав статтю з фотографіями і через XY років спробував.
30-40 повторів за пару підходів, 3 рази на день. 15 хвилин на день і ваші волоси станут мягкімі а все інше - жорстким. Приблизно, через тиждень стає зрозуміло, про що йде мова.



Ну, і стриманість в харчуванні або компенсація надлишкової їжі додатковим виконанням вправи. Задіяні майже всі групи м'язів.
   
Re: Как сбросить пару кил с живота???

Надеть неопреновый пояс для похуения и все физнагрузки делать в нем. Реально помогает. Примерно так худеют танцоры, гимнасты, и прочая тусня. И я тоже.
   
Re: Как сбросить пару кил с живота???

Только армия, только десантура  :comando:
За 4-5 месяцев уйдет 25-30% веса...
Проверенно  :gigi: 
   
Re: Как сбросить пару кил с живота???

Хе-хе...
Шоб кубіки появилися я скинув з 97 до 85..

Це важко ;)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія