Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Британия предлагает Украине строить ударные корабли

не ипите мозги

1
У наш час у бойовому складі Військово-Морських Сил України знаходиться 5 тральщиків: морські тральщики проєкту 266М U-310 «Чернігів», U-311 «Черкаси», базові тральщики проєкту 1265 U-330 «Мелітополь», U-331 «Маріуполь», рейдовий тральщик проєкту 1258 U-360«Генічеськ», переважно 1970-х років побудови. Окрім цього, пам'ятним для України є тральщик Чорноморського флоту СРСР «Сигнальщик».

2 кажись еще посудин
на ленкузне на 14 узлов и с одной 30 мм пушкой
настругать как нефиг делать при надобности
корыто взять от морозильника
пушки и навигацию от гюрзы
и не надо в долги лезть и своим работа есть

то оно так надо все было ...
сперва муму дручат годами
а потом чтобы не выглядеть совсем идиотами
то имитацию бурной деятельности проводят и скупают всякий хлам за валюту и в долг еще
лядь, я аж подавился как читал. Жаль что правда...
   
У наш час у бойовому складі Військово-Морських Сил України знаходиться 5 тральщиків: морські тральщики проєкту 266М U-310 «Чернігів», U-311 «Черкаси», базові тральщики проєкту 1265 U-330 «Мелітополь», U-331 «Маріуполь», рейдовий тральщик проєкту 1258 U-360«Генічеськ», переважно 1970-х років побудови. Окрім цього, пам'ятним для України є тральщик Чорноморського флоту СРСР «Сигнальщик».
хде? могу ответить в рифму, нада?
не ипите мозги
вово
   
Что подписали?
Договір про взаємне користування керч протокою. В ній йдеться що судно може проходити через протоку тільки у супроводі місцевого лоцмана з керчі. Вони лоцмана не дають і йдіть лісом - там наш же підпис під цим стоїть.
   
У Росії шукають способи, як вберегти свої кораблі від знищення "Нептуном"

​"Не можна виключати, що якусь кількість берегових ракетних комплексів "Нептун" Україна все-таки розгорне. І тоді перед кораблями ВМФ РФ впритул постане питання: а чи можемо ми збивати такі цілі?" Ось таке питання було піднято у публікації у російській газеті "Взгляд". То ж що планують робити за "поребріком" у відповідь ?
Упублікації наголошується, що хибною є думка про те, що якщо протикорабельна ракета, як, зокрема, український "Нептун" - дозвукова за своєю швидкістью, то збити її раз плюнути. Це не так.
"І "Гарпун", і російська Х-35 / 3М24, і всі інші такі ракети - це дуже складні цілі. Вони дуже малі, і навіть без спеціальних конструктивних заходів щодо зниження радіолокаційної помітності ( "стелс") їх помітність в радіолокаційному діапазоні невелика.
Вони летять на малій висоті, у лічених метрах над водою, і це сильно ускладнює наведення на них зенітних ракет і прицілювання зенітної артилерії, наголошується у публікації.
Крім того. Якщо у ВМФ СРСР до стрільби по малорозмірних цілям ставилися дуже серйозно (наприклад, стріляли навіть по малим протитанковим ракетам, щоб бути впевненими вкможливості вразити будь-яку ціль), то у ВМФ Росії з цим величезні проблеми.
"Зокрема, у нас немає безпечних для корабля ракет-мішеней. Замість дешевих, легких і безпечних при ударі в корабель (при пропуску цілі) ракет-мішеней, у нас використовуються ті ж протикорабельні ракети з відключеною системою наведення і деякими доробками. Зокрема, імітатором української ракети з її малими розмірами може служити тільки ракета-мішень РМ-24, тобто та ж сама ПКР 3М24.
Лише фрегат Чорноморського флоту "Адмірал Григорович" у травні цього року проводив стрільби по реальній цілі - мішені РМ-24. Два інших чорноморських фрегата проекту 11356 ідентичні "Григоровичу", але екіпажі цих кораблів навичок роботи по таким цілям не мають. Протидію масованому удару протикорабельних ракет, які імітуються цілями, жоден корабель або загін бойових кораблів взагалі ніколи не відпрацьовував.
Тренуватися на такій мішені вкрай небезпечно - зенітна ракета може не знищити її, але пошкодити і збити її з курсу так, що вона вдарить в корабель. А це гарантована аварія з виходом корабля з ладу, його можливим списанням і масовою загибеллю людей. Окремі фрагменти ракети теж можуть вбити і покалічити когось із екіпажу.
"Приклади таких трагедій є і в нашому флоті, і в інших флотах. З цієї причини ВМФ по цій ракеті до недавніх пір просто не стріляв - це занадто небезпечно, а нормальних мішеней немає і не передбачається", - наголошується у російській публікації.
Визнається, що екіпажі кораблі ЧФ, оснащені системами ППО, не мають відповідних навичок у боротьбі з протикорабельними ракетами.
Ще одна складова проблеми - Азовське море. Це море мілководне, і ракетним фрегатам там реально нема чого робити. Росія у основному вирішує там свої завдання за допомогою малих прикордонних сторожових кораблів (ПСКР) і кораблів ВМФ з малою водотоннажністю і осадкою, наприклад, катерів.
   
"Такі кораблі не мають ніяких систем ППО, хоча б теоретично здатних збити "Нептун", і такі системи на них не розмістити навіть при модернізації. Якщо Україна розгорне свої ракети саме на Азові, то там хоч відпрацьовуй завдання ППО, хоч ні, але будь-який наш корабель - це мішень", - відзначають у публікації у російський газеті "Взгляд".
Перші дослідні зразки ракетного комплексу берегової оборони РК-360МЦ "Нептун" від ДККБ "Луч" вже передані до складу Військово-Морських Сил України. Ці машини необхідні для підготовки розрахунків, які надалі будуть нести бойове чергування та обслуговувати серійні зразки.
Що ж пропонують робити у Росії у відповідь, аби врятувати свої кораблі від знищення "Нептуном"?

1. Активізувати розвиток корабельної ППО та бойову підготовку з відбиття масованих ракетних ударів. З використанням нових мішеней, які "повинні запускатися і з кораблів, і з землі, і з літаків, щоб флот міг реально готуватися до справжніх боїв. Бо "зараз цієї можливості немає, і флот взагалі на реальних цілях майже не тренується".

2. ГРУ ГШ РФ повинно отримати інформацію про роботу системи самонаведення цієї ракети, яка дозволила б створити надійні комплекси перешкод. "Створення систем постановки перешкод для української ракети дозволить нам захистити кораблі в Азовському морі", наголошують у російському виданні.

3. Необхідно відстежувати місця дислокації українських ракетних комплексів. "Якщо у України вийде поставляти їх у війська в значних кількостях, то готовність знищити більшість цих комплексів стане для флоту необхідним завданням", планують у РФ.

4. Зайнятися саботажем при виробництві протикорабельних ракет та комплексів "Нептун". Бо "теоретично Україна може зробити ці ракети проблемою для нашого ВМФ, і краще не дати цій проблемі з'явитися".

Попри те, що ці рекомендації оприлюднені у загальнополітичній газеті РФ - вони виглядають цілком раціонально. Тож, звісно, ми також маємо взяти до уваги те, що може, буде робити і вже робить ворог, аби вплинути на наші бойові можливості.
   
4. Зайнятися саботажем при виробництві протикорабельних ракет та комплексів "Нептун". Бо "теоретично Україна може зробити ці ракети проблемою для нашого ВМФ, і краще не дати цій проблемі з'явитися".


Зе!лена влада успішно виконує це завдання.   Ніхто і приблизно не знає коли стануть на бойове чергування серійні комплекси Нептун, які без саботажу з боку влади могли появитись у вже минулому-цьому році.
   
Нові військові кораблі для України отримають британські ракети
Ракетні катери, які Велика Британія збудує для України, отримають британське ракетне озброєння, повідомив в інтерв’ю проєкту Радіо Свобода Донбас Реалії аташе з питань оборони посольства Великої Британії в Україні Тім Вудз.


За його словами, судно все ще проєктується, але промисловість Великої Британії працює швидкими темпами над тим, щоб доопрацювати платформу і побачити, де можна встановити українські компоненти. Зокрема, йдеться про газову турбіну, щоб надати ракетним катерам тієї швидкості, яку вони потребуватимуть.

«Щодо самого боєприпасу, ми, ймовірно, матимемо на кораблі британську ракету «земля-земля». Ми спостерігаємо за «Нептуном», який Україна розробляє, який після повного введення в дію буде боєздатним ракетним комплексом. Але розмір цих суден не дозволяє розмістити «Нептун». Тому нам довелося піти на менший, але дуже потужний сучасний ракетний комплекс», – розповів Тім Вудз.

Водночас посол України у Великій Британії Вадим Пристайко повідомив Донбас Реалії назву платформи майбутнього ракетного катеру – P50U. За словами посла, над нею зараз працюють британські та українські фахівці, і в майбутньому на кораблях можливе встановлення українського «Нептуна».

«Робота над удосконаленням катерів та озброєння на них вестиметься поступово. У наших планах – можливість встановлення на них «Нептунів». Перші катери дійсно матимуть британські ракети. Але в перспективі ми плануємо розміщувати там вітчизняне оснащення», – зазначив Вадим Пристайко.

21 червня в Одесі на борту британського есмінця HMS Defender було підписано «Меморандум про реалізацію проєктів морського партнерства між консорціумом промисловості Сполученого Королівства та Військово-морськими силами України». Згідно з домовленостями, для України побудують вісім сучасних ракетних катерів. Для фінансування цих робіт Лондон надасть позику на 10 років на суму до 1,25 мільярда фунтів. Перші два катери збудують у Великій Британії (мова йде про компанію Babcock), решту – в Україні.
   
Тім Вудз – аташе з питань оборони Посольства Великої Британії в Україні


– Щодо ракетних катерів, які будуть спроєктовані у Великій Британії спеціально для України – чи можете розповісти деталі, якими саме будуть ці кораблі? Яке вони матимуть озброєння? Чи розглядається варіант встановлення на них українських ракет?

Ми спостерігаємо за «Нептуном», який Україна розробляє. Але розмір цих суден не дозволяє розмістити «Нептун».
Тім Вудз
– Це судно все ще проєктується. Але промисловість Великої Британії працює швидкими темпами, щоб доопрацювати платформу, а також побачити, де ми можемо встановити українські компоненти. Можливо, газову турбіну, щоб надати певної швидкості, якої потребуватимуть ці швидкісні ракетні катери. Можливо, українська компанія зі суднобудівним досвідом співпрацюватиме з промисловістю Великої Британії.

Оскільки наше бачення полягає в тому, що перші судна будуть побудовані у Великії Британії, а решта суден будуть побудовані тут, в Україні, що буде чудово для процвітання України, чудово для передачі навичок. Щодо самого боєприпасу, ми, ймовірно, матимемо на кораблі британську ракету «земля-земля». Ми спостерігаємо за «Нептуном», який Україна розробляє, який після повного введення в дію буде боєздатним ракетним комплексом. Але розмір цих суден не дозволяє розмістити «Нептун».

Тому нам довелося піти на менший, але дуже потужний сучасний ракетний комплекс. Ми хочемо бачити, що доктрина та тактика розвиваються. Таким чином, щоб потенціал «Нептуна» та ці інші ракетні можливості могли працювати разом, і ви збільшували можливості та потенціал для захисту України з моря та на півдні.

– Тобто на катерах будуть встановлені британські ракети, а не українські?

– Зараз все це вивчає промисловість Великої Британії – я не впевнений, що було ухвалено якісь остаточні рішення. Але вони звернули увагу на ракетну систему «Нептун», яка є занадто великою для водотоннажності і розмірів кораблів, про які ми говоримо.

– Коли можуть бути готовими перші катери та коли планується реалізувати весь проєкт? Чи відома компанія, яка працюватиме над ним з української сторони?

Нам потрібно навчити першу корабельну роту, перший екіпаж до того, як ці кораблі будуть знаходитися у Чорному морі та працювати.
Тім Вудз
– Я хотів би, щоб сталь на цих кораблях вирізали якомога швидше, але це неможливо до доопрацювання проєкту, пошуку складів у Великії Британії для перших побудованих платформ. І вони повинні бути обладнані, їм потрібно інтегрувати всі інші системи озброєння. Нам потрібно навчити першу корабельну роту, перший екіпаж до того, як ці кораблі будуть зайдуть у Чорне море і почнуть працювати. Отже, це може зайняти, знаєте, ще два-три роки. Але знову ж таки, від галузі залежить, наскільки швидко вони це прискорять. Щодо української сторони – я цього не знаю. Пре це варто запитати британську промисловість – адже вони дуже тісно співпрацюють зі своїм партнером, і я, мабуть, остання людина, яка це знає.

– Україна також планує купити два мінних тральщика класу Sandown – чи є якісь терміни щодо виконання цієї угоди?

Ви потенційно можете мати перші кораблі класу Sandown в Україні наприкінці 2022 року
Тім Вудз
– Зараз ми дуже багато працюємо над цим. Велика Британія та український уряд разом працюють над угодою про продаж. Залежно від того, коли документ буде підписано і набуде чинності, тоді і кораблі зможуть відремонтувати. Вони будуть фактично нові з повною програмою реконструкції.

Одночасно ми будемо навчати екіпажі і потім ці кораблі зможуть відбути до України. Якщо цей договір купівлі-продажу буде підписано наступного місяця (розмова відбулася 29 липня – ред.), ви потенційно можете мати перші кораблі класу Sandown в Україні наприкінці 2022 року – це швидко. Це може бути дуже швидко, якщо найближчим часом угода про продаж буде підписана.
   
Тім Вудз – аташе з питань оборони Посольства Великої Британії в Україні

Ми спостерігаємо за «Нептуном», який Україна розробляє. Але розмір цих суден не дозволяє розмістити «Нептун».
Тім Вудз
– Це судно все ще проєктується. Але промисловість Великої Британії працює швидкими темпами, щоб доопрацювати платформу, а також побачити, де ми можемо встановити українські компоненти. Можливо, газову турбіну, щоб надати певної швидкості, якої потребуватимуть ці швидкісні ракетні катери. Можливо, українська компанія зі суднобудівним досвідом співпрацюватиме з промисловістю Великої Британії.

Оскільки наше бачення полягає в тому, що перші судна будуть побудовані у Великії Британії, а решта суден будуть побудовані тут, в Україні, що буде чудово для процвітання України, чудово для передачі навичок. Щодо самого боєприпасу, ми, ймовірно, матимемо на кораблі британську ракету «земля-земля». Ми спостерігаємо за «Нептуном», який Україна розробляє, який після повного введення в дію буде боєздатним ракетним комплексом. Але розмір цих суден не дозволяє розмістити «Нептун».

Тому нам довелося піти на менший, але дуже потужний сучасний ракетний комплекс. Ми хочемо бачити, що доктрина та тактика розвиваються. Таким чином, щоб потенціал «Нептуна» та ці інші ракетні можливості могли працювати разом, і ви збільшували можливості та потенціал для захисту України з моря та на півдні.

– Тобто на катерах будуть встановлені британські ракети, а не українські?

– Зараз все це вивчає промисловість Великої Британії – я не впевнений, що було ухвалено якісь остаточні рішення. Але вони звернули увагу на ракетну систему «Нептун», яка є занадто великою для водотоннажності і розмірів кораблів, про які ми говоримо.

– Коли можуть бути готовими перші катери та коли планується реалізувати весь проєкт? Чи відома компанія, яка працюватиме над ним з української сторони?


– Україна також планує купити два мінних тральщика класу Sandown – чи є якісь терміни щодо виконання цієї угоди?

Ви потенційно можете мати перші кораблі класу Sandown в Україні наприкінці 2022 року
Тім Вудз
– Зараз ми дуже багато працюємо над цим. Велика Британія та український уряд разом працюють над угодою про продаж. Залежно від того, коли документ буде підписано і набуде чинності, тоді і кораблі зможуть відремонтувати. Вони будуть фактично нові з повною програмою реконструкції.

Одночасно ми будемо навчати екіпажі і потім ці кораблі зможуть відбути до України. Якщо цей договір купівлі-продажу буде підписано наступного місяця (розмова відбулася 29 липня – ред.), ви потенційно можете мати перші кораблі класу Sandown в Україні наприкінці 2022 року – це швидко. Це може бути дуже швидко, якщо найближчим часом угода про продаж буде підписана.
а на кой хрен ракетный катер, который не умеет в ракету, которую ты производишь? Это доя каких долбоёбов такое? Китайцы, б***ь, в свои лоханки на 225 тонн проекта 022 засовывают 8 YJ-83 с длинной 6м, калибром 360мм и весом 800 кг каждая, а тут не влазят Нептуны с длинной 5м, калибром 380мм и весом 870кг. ? Кому всралось то дерьмо от бритов, если оно в итоге только плавать может? Именно плавать, как говно.
   
а на кой хрен ракетный катер, который не умеет в ракету, которую ты производишь? Это доя каких долбоёбов такое? Китайцы, б***ь, в свои лоханки на 225 тонн проекта 022 засовывают 8 YJ-83 с длинной 6м, калибром 360мм и весом 800 кг каждая, а тут не влазят Нептуны с длинной 5м, калибром 380мм и весом 870кг. ? Кому всралось то дерьмо от бритов, если оно в итоге только плавать может? Именно плавать, как говно.
гавно 45узлов не плавает...
именно такие циферки по скорости
NSM при весе 400 имеет очень неплохие показатели

что-то забыл...
ах да - б***ь!
   
а на кой хрен ракетный катер, который не умеет в ракету, которую ты производишь? Это доя каких долбоёбов такое? Китайцы, б***ь, в свои лоханки на 225 тонн проекта 022 засовывают 8 YJ-83 с длинной 6м, калибром 360мм и весом 800 кг каждая, а тут не влазят Нептуны с длинной 5м, калибром 380мм и весом 870кг. ? Кому всралось то дерьмо от бритов, если оно в итоге только плавать может? Именно плавать, как говно.

Якщо чекати морські Нептуни, то ніяких катерів не матимеш
   
гавно 45узлов не плавает...
именно такие циферки по скорости
NSM при весе 400 имеет очень неплохие показатели

что-то забыл...
ах да - б***ь!
Ракетные катера проекта 022. Водоизмещение 225 тонн, скорость 38 узлов на двух дизелях, ак-630, ПЗРК, 2×4 YJ-83 (в нашем случае это 2х4 Нептунов на 300 км по морю).
А что там с водоизмещением на 175 тонн большем? Места нет? В британии объёмы особые?
   
Якщо чекати морські Нептуни, то ніяких катерів не матимеш
а чем они отличаются? Стабилизацией пусковой? Ну да, это задача на 5 лет в 21 веке.
   
а чем они отличаются? Стабилизацией пусковой? Ну да, это задача на 5 лет в 21 веке.

ну перше що спада на думку: волога, сіль
   
Это они будут с Expcet что-ли?
Которая на 180 км дальности при длинне 5.78м, калибре 350мм и весе боевой части 155 кг и общей 875 кг?
В каком месте это лучше Нептуна, который на 280 км дальности имеет длинну 5.05 м, калибр 380мм, вес боевой части 150кг и общий вес 870 кг?
И самый главный вопрос. Каким образом влазит Exocet, но не влазит Нептун?
   
ну перше що спада на думку: волога, сіль

перше що мусить бути наявність судна для випробувань виробу
в України навіть цього нема зараз
ну і самі випробування прогнозуються виробником до 24-25 року
а фупівців, щоб швидше було,  до процесу не допускають,


Останнє редагування: 2 серпня 2021 14:22:03 від Читач
   
ну перше що спада на думку: волога, сіль
потому ракеты в закрытой пусковой даже в наземном варианте.
   
Это они будут с Expcet что-ли?
Которая на 180 км дальности при длинне 5.78м, калибре 350мм и весе боевой части 155 кг и общей 875 кг?
В каком месте это лучше Нептуна, который на 280 км дальности имеет длинну 5.05 м, калибр 380мм, вес боевой части 150кг и общий вес 870 кг?
И самый главный вопрос. Каким образом влазит Exocet, но не влазит Нептун?
гавно 45узлов не плавает...
именно такие циферки по скорости
NSM при весе 400 имеет очень неплохие показатели

что-то забыл...
ах да - б***ь!
   
Лучше сейчас иметь британские катера с британскими ракетами,чем не иметь их.
 Когда будет готова украинская морская ракета Нептун. вот тогда встанет вопрос о соответствующем корабле для неё! И не только для неё.
   
Лучше сейчас иметь британские катера с британскими ракетами,чем не иметь их.
 Когда будет готова украинская морская ракета Нептун. вот тогда встанет вопрос о соответствующем корабле для неё! И не только для неё.
правда они не совсем британские... я не знаю почему в статье проходит "британские"...
на самом деле это норвежские NSM
   
гавно 45узлов не плавает...
именно такие циферки по скорости
NSM при весе 400 имеет очень неплохие показатели

что-то забыл...
ах да - б***ь!
180 км против 280 компенсируют скоростью хода на 7 узлов большей, чем у китайцев? Ок.
   
Лучше сейчас иметь британские катера с британскими ракетами,чем не иметь их.
 Когда будет готова украинская морская ракета Нептун. вот тогда встанет вопрос о соответствующем корабле для неё! И не только для неё.
ну переоборудовать их точно не выйдет, потому что британцы на это не пойдут и потом мы будем заняты возвратом кредитов за постройку уже имеющихся и закупкой британских ракет.
   
ну переоборудовать их точно не выйдет, потому что британцы на это не пойдут и потом мы будем заняты возвратом кредитов за постройку уже имеющихся и закупкой британских ракет.
" Будет день, будет и пища!" (с) Когда будут морские Нептуны и будут известны  требования к их носителю, тогда встанет вопрос о кораблях для них!
 А сейчас необходимо наращивать выпуск и установку на береговых позиция  просто Нептунов. А затем и далеко от Черного моря.
   
" Будет день, будет и пища!" (с) Когда будут морские Нептуны и будут известны  требования к их носителю, тогда встанет вопрос о кораблях для них!
 А сейчас необходимо наращивать выпуск и установку на береговых позиция  просто Нептунов. А затем и далеко от Черного моря.

"Нептуни" не встановлюються на бєрєгових позіция, це мобільні комплекси
   
"Нептуни" не встановлюються на бєрєгових позіция, це мобільні комплекси
От этого они не перестают быть оружием защиты  от нападения с моря.
 Ну и в порядке шутки.
 Мобильный комплекс в транспортном виде и стоящий при подготовке к старту и старте. :)
   
гавно 45узлов не плавает...
именно такие циферки по скорости
NSM при весе 400 имеет очень неплохие показатели

что-то забыл...
ах да - б***ь!
45 узлов это Roussen что-ли? Во-первых там 35, а 45 типа форсаж. Во-вторых он под 8xExocet mm40, которые в габарите Нептуна имеют на 100 км хуже дальность: 1х76mm oto melara, 2x30mm oto melara, 1xmk31ram, 8xMM40 block 2/3.
Так что там не влазит и в каком месте?
   
От этого они не перестают быть оружием защиты  от нападения с моря.
 Ну и в порядке шутки.
 Мобильный комплекс в транспортном виде и стоящий при подготовке к старту и старте. :)

от етого не пєрєсстают і наращівать випуск
   
45 узлов это Roussen что-ли? Во-первых там 35, а 45 типа форсаж. Во-вторых он под 8xExocet mm40, которые в габарите Нептуна имеют на 100 км хуже дальность: 1х76mm oto melara, 2x30mm oto melara, 1xmk31ram, 8xMM40 block 2/3.
Так что там не влазит и в каком месте?
столько сумбура...
это не проэкт Супервита, если Вы говорите про катер для Греции
британцы проектируют что-то новое под наши потребности и финансовые возможности
сказано NSM, значит NSM...
не Exocet!
   
столько сумбура...
это не проэкт Супервита, если Вы говорите про катер для Греции
британцы проектируют что-то новое под наши потребности и финансовые возможности
сказано NSM, значит NSM...
не Exocet!
тогда я не понимаю. Мы не заказываем Веспу на 40 узлов, которая усовершенствованная Лань которые вполне себе плавают у вьетнамцев как безракетные TT-400TP потому что «мы ждём морскую версию Нептуна» и потому что не делаем 76мм и ак-630 и ещё чего-нибудь и заказываем что-то там на 45 узлов с чьими-то там ракетами и пушками и пво потому что «мы ждём Нептун».
А почему мы просто не заказали Веспу со всеми этими ненашими ракетами и пушками «пока мы ждём Нептун»? Из-за 5 узлов самого полного хода?
   
тогда я не понимаю. Мы не заказываем Веспу на 40 узлов, которая усовершенствованная Лань которые вполне себе плавают у вьетнамцев как безракетные TT-400TP потому что «мы ждём морскую версию Нептуна» и потому что не делаем 76мм и ак-630 и ещё чего-нибудь и заказываем что-то там на 45 узлов с чьими-то там ракетами и пушками и пво потому что «мы ждём Нептун».
А почему мы просто не заказали Веспу со всеми этими ненашими ракетами и пушками «пока мы ждём Нептун»? Из-за 5 узлов самого полного хода?
а подумать?
   
а подумать?
о чём? О том, что этому «флоту» будет противостоять?
 Пара 1135, которые могут нести х-35 на 260км, 32 узла
 три 11356р, на которых Калибры ЗМ-54, то есть 220 км, 30 узлов
Пара 20380, где заявляется х-35 на 260 км, 32 узла
Пара 1239 с П-270 на 250 км , 45 узлов
Четыре 21631 с Калибрами на 220 км, 25 узлов
Три 22800 с Калибрами на 220 км и Ониксами 300км, 30 узлов
Четыре 1241 с Москитами на 250 км, 40 узлов
Один 1164 с П1000 на 700-1000 км, 32 узла
Шесть 22160 в Новороссийске, х-35 на 260 км, 25 узлов
   
К чему из вышеперечисленного мы планируем прорваться на 45 узлах на 180 км и победить?
   
К чему из вышеперечисленного мы планируем прорваться на 45 узлах на 180 км и победить?
думать не хотим, поэтому подсказываю - деньги
   
Разница в скорости 10 узлов это 18 км/ч если что, если я не ошибаюсь.
   
Зе!лена влада успішно виконує це завдання.   Ніхто і приблизно не знає коли стануть на бойове чергування серійні комплекси Нептун, які без саботажу з боку влади могли появитись у вже минулому-цьому році.
зеленопідарська влада не лише Нептуни порізала, але й заводи, які їх виготовляли
   
зеленопідарська влада не лише Нептуни порізала, але й заводи, які їх виготовляли
в лугандоне?
   
думать не хотим, поэтому подсказываю - деньги
то понятно что деньги, но зачем их тратить на бесполезную ерунду. Какой смысл в катере, который должен пол часа тулить на полном ходу под обстрелом чтобы иметь возможность применить вооружение? Или это чтобы патриотично доганять убегающих москалей?
   
Хз, наверное адмиралы знают что-то недоступное обычным людям, их у нас много.
   
то понятно что деньги, но зачем их тратить на бесполезную ерунду. Какой смысл в катере, который должен пол часа тулить на полном ходу под обстрелом чтобы иметь возможность применить вооружение? Или это чтобы патриотично доганять убегающих москалей?
1,8млрд кредита дают на новых 8 ракетных катеров, 6 из которых будут делать в Украине, 2 восстановленных и модернизованных тральщика и строительство 2х морских баз
напомните мне где строились Лани?
   
в лугандоне?
в лугандоні виготовляли Нептуни?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія