Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Шановні панове

Шановні панове

Особливо з-за бугра.Перш за все хочу подякувати за допомогу хто допомогав ,а хто не допомогав у вас ще є час.Тепер хочу вам сказати ,при всій повазі ,ви не знаєте який емоційний фізичний стан у нас ,людей що живуть зараз в Україні ,кожен день ми втрачаємо близьких ,друзів та знайомих ,у багатьох є безвісти зниклі ,в полоні ,кожен день ми чуємо сирени ,вибухи ,ракети ,шахеди ,наші дома руйнують ,наші землі окуповані ,нашіх дітей крадуть,нашіх жінок гвалтують.Ця біль страшна ,навіть якщо ви бачите що у деяких містах гуляють люди та сидять в кафе,ця біль іноді притупляється ,але це на деякий час.
  Тому я дуже прошу ,не треба нас вчити ,як нам реагувати на ті чи інші події ,особливо коли це стосується України та її виживання ,не треба вчити нас як діяти ,ми захищаємось ,тому що нас хотять знищити.
Зрозумійте нас.

Re: Шановні панове
N88

Ви так пишите ніби тутешніх ідіотів нема.

Ви так пишите ніби тутешніх ідіотів нема.
я про нормальних українців

Особливо з-за бугра.Перш за все хочу подякувати за допомогу хто допомогав ,а хто не допомогав у вас ще є час.Тепер хочу вам сказати ,при всій повазі ,ви не знаєте який емоційний фізичний стан у нас ,людей що живуть зараз в Україні ,кожен день ми втрачаємо близьких ,друзів та знайомих ,у багатьох є безвісти зниклі ,в полоні ,кожен день ми чуємо сирени ,вибухи ,ракети ,шахеди ,наші дома руйнують ,наші землі окуповані ,нашіх дітей крадуть,нашіх жінок гвалтують.Ця біль страшна ,навіть якщо ви бачите що у деяких містах гуляють люди та сидять в кафе,ця біль іноді притупляється ,але це на деякий час.
  Тому я дуже прошу ,не треба нас вчити ,як нам реагувати на ті чи інші події ,особливо коли це стосується України та її виживання ,не треба вчити нас як діяти ,ми захищаємось ,тому що нас хотять знищити.
Зрозумійте нас.
---
Я б навіть зрозумів,якби це було тільки у війну,але я скільки себе пам'ятаю на ФУПі, цей хейт "емігів" та" дупомиїв" був тут постійно.
Їм радили не писати взагалі ніфуя,бо навіть констатація типу: "А у нас сьогодні снігу випало" завжди тут розцінювалася як повчання
А ще-ні мирний час,ні війна ніфіга вам не заважали повчати нас,як нам жити тут. :)

---
Я б навіть зрозумів,якби це було тільки у війну,але я скільки себе пам'ятаю на ФУПі, цей хейт "емігів" та" дупомиїв" був тут постійно.
Їм радили не писати взагалі ніфуя,бо навіть констатація типу: "А у нас сьогодні снігу випало" завжди тут розцінювалася як повчання
А ще-ні мирний час,ні війна ніфіга вам не заважали повчати нас,як нам жити тут. :)

Чому ніхто ніколи й слова не сказав пану Раднику?

(tu)

Підтримую.
"Начитавшись ФУПу" зрозумів, що закордонним українцяв краще мовчати, а ще краще - розлогінитись нах.
Правильно?

Підтримую.
"Начитавшись ФУПу" зрозумів, що закордонним українцяв краще мовчати, а ще краще - розлогінитись нах.
Правильно?
---
Так! :-)o
І "забути про Україну," та "ходити на форуми своїх країн"(ц)

-----
 :S
Пам'ятаю про його 128 сорочок,та,якщо чесно,не хочу копирсатися в недавніх темах,де йому пхали в панамку,ну.. ви розумієте що. ;)

Ніхто не пам'ятає тем про те,як стражденно живуть від зарплати до зарплати закордонні українці,яким доводицця  тяжко гарувати по 18 годин на добу сракомиями, щоб хоч якось звести кінці з кінцями на відміну від українців??? :-o

(tu)
----
 (tu)  (tu)

:facepalm1:

Ти диви, Блокх, який з Канади постійно  дорікає українцям, яку країну вони просрали, і сумує за совком, згадуючи, як там все було гарно й кучеряво, тепер виклав тут сто один пункт, як українці, бач, ображали його з ранку до ночі в той час, як він "тяжко гарував по 18 годин на добу сракомоєм, щоб хоч якось звести кінці з кінцями на відміну від українців".

:lol:

Бідолашний!

-----
 :S
Пам'ятаю про його 128 сорочок,та,якщо чесно,не хочу копирсатися в недавніх темах,де йому пхали в панамку,ну.. ви розумієте що. ;)

пісдищ

пісдищ
---
Це ж треба!
В одному слові з 6 букв зробити дві помилки. :facepalm1:
Це рівень,б/п. :D

---
Це ж треба!
В одному слові з 6 букв зробити дві помилки. :facepalm1:
Це рівень,б/п. :D

По суті є що сказати, ображений українцями?

Всі свої обідки підрахував?

Бачу не тільки мене задовбала ця зграя вчителів .Люди просто не розуміють,тому і лізуть із своїми порадами чи прогнозами .Все це виглядає як людина із всіма кінцівками буде розповідати інваліду що не треба сумувати і вона його розуміє чи навпаки буде типу реалістом і розповідати що у цієї людини ніколи не буде нормального життя на відміну від нього .Ми живемо у різних світах тому і сприйняття життя зовсім інше ,тому деякі щиро не розуміють чому в них летить негатив у гілках про пожрав-посрав-потратився-відпочив ,які у мирному житті викликали тільки позитивні реакції.

Радник своїм емоційним перекладом на почаку вторгнення зробив більше ніж всі еміги разом взяті.

Зрозумійте нас.
Можна приклади повчання? Ну, щоб було наглядно зрозуміло. Саме приклади з дописів. Будь-ласка. Дякую!

Хочу подякувати тим хто реально допомагає. Ви молодці  Але Ви -  не в Україні. От і все. Не воюєте, не сидите під обстрілами, ракети та шахеди вас  не дістануть.

ЗІ після війни розказуватимете все що забажаєте, і побільше

Не треба наїжджати на тих, хто за кордоном, але ще цікавиться Україною.
Якщо вони щось пропонують, обговорюють, значить є ще якийсь зв'язок з Україною.
Це треба лише вітати, а не відштовхувати їх.

Україна - це не територія.
Україна - це люди, для яких це не пустий звук.

Доброзичливе ставлення до українців за кордоном сприятиме тому, що вони триваліший час вважатимуть себе українцями.
А значить буде більше українців в цьому світі.

Доброзичливе ставлення до українців за кордоном сприятиме тому, що вони триваліший час вважатимуть себе українцями.
А значить буде більше українців в цьому світі.
[ua]

Ви -  не в Україні. От і все. Не воюєте, не сидите під обстрілами, ракети та шахеди вас  не дістануть.
Я би ще зрозуміла смисл цього допису, якби якесь лайно з- за кордону додумалося на цих сторінках запевняти тих, що вже два роки перебувають у постійній напрузі під ракетами, шахедами та сиренами, що нічого страшного насправді не коїться, це все цілком можна витерпіти, і не посунутися головою..І від смертей на фронті, та й в тилу теж..

Я не бачила ніяких дописів зі спробами якихось повчань, зверхніх настанов тощо. Не кажу, що їх не було - просто не потрапляло нічо подібне на очі.
Що є, те є - двоє "іноземців", один з Кьольна, друга - новітня амерЕканська патріотка - постійно нав"язливо у різні способи намагаються продемонструвати українцям як весело, заможно та безтурботно їм живеться поза Україною. Але їх всього двоє таких.

Я не бачила ніяких дописів зі спробами якихось повчань, зверхніх настанов тощо. Не кажу, що їх не було - просто не потрапляло нічо подібне на очі.
Я теж не бачив. І це ниття про "емігів які заважають нам жити" почалося не сьогодні не вчора і навіть не десять років тому, а набагато раніше. І на мої прохання показати які саме повідомлення вважаються повчанням, залишаються без відповіді. Зрозуміло було б, якби автор відкрив гілку і дав посилання на повідомлення які його так збурили, але немає такого.

Я теж не бачив. І це ниття про "емігів які заважають нам жити" почалося не сьогодні не вчора і навіть не десять років тому, а набагато раніше. І на мої прохання показати які саме повідомлення вважаються повчанням, залишаються без відповіді. Зрозуміло було б, якби автор відкрив гілку і дав посилання на повідомлення які його так збурили, але немає такого.
дописи Uki_ можна приводити? Типу " треба домовлятися"

у нас ,людей що живуть зараз в Україні ,кожен день ми втрачаємо близьких ,друзів та знайомих

А ті хто виїхали значить  близьких ,друзів та знайомих не втрачають ?

Якщо вони щось пропонують, обговорюють, значить є ще якийсь зв'язок з Україною

Для половини це просто спортлото. Єдине місце куди вони можуть щось написати  :D
Було б добре позначати тих, хто за кордоном. Навіть аби самі помічали.
Аби розуміти що обговорює цей фупчик - теорію чи той f***ck який навалився на його реальне життя

дописи Uki_ можна приводити? Типу " треба домовлятися"
---
Ти б глянув,хто ту тему відкрив та запропонував домовлятися.
Чи для тебе Вольт уже "еміг"??? :S
Доречі,процитуй,що я там "раджу" та чому вас "вчу".
Тобі ж не важко?

---
Ти б глянув,хто ту тему відкрив та запропонував домовлятися.
Чи для тебе Вольт уже "еміг"??? :S
Доречі,процитуй,що я там "раджу" та чому вас "вчу".
Тобі ж не важко?
як  тільки  приїдеш  найближчий ТЦК за  повісткою -  обов'язково процитую.

Взагалі то купа  емігів  повчає, і  як  голосувати і  як  воювати.  На  тобі увагу  не загострював

можу привести повчання від барса,  але не буду. Це він робив настільки часто, що вже  самі найдіть  профіль  та почитайте

Взагалі то купа  емігів  повчає, і  як  голосувати і  як  воювати.  На  тобі увагу  не загострював
---
Ну,я якось іншого і не очікував.
Дяки,що підтвердив. (tu)

Для половини це просто спортлото. Єдине місце куди вони можуть щось написати  :D
Було б добре позначати тих, хто за кордоном. Навіть аби самі помічали.
Аби розуміти що обговорює цей фупчик - теорію чи той f***ck який навалився на його реальне життя
---
Нє,це напівміри,та й було це вже в Німеччині в 1930-40-х роках,таки краще,як радив один з ваших однодумців- заборонити писати! :lol:

---
Будь-які! :super:

---
Ну,я якось іншого і не очікував.
Дяки,що підтвердив. (tu)
час допомагати Україні. Допомагаєш?

Зрозумійте нас.

Не перестаю повторювати: нещасна Україна, коли у неї громадяни із такою тямкою. Гинуть і пропадають не лише твої знайомі, друзі..., а і наші родичі, друзі, знайомі. Більше немає бажання відповідати на твій примітивізм.

Ага, вже купа гілок було відкрито на цю тему. Але ніхто не може показати конкретний пост з повчаннями. Може ви наведене?

Останнє редагування: 21 лютого 2024 20:34:59 від Oleksandr

Яга, вже купа гілок було відкрито на цю тему. Але ніхто не може показати конкретний пост з повчаннями. Може ви наведене?
ще більше з  вами розісратися (огульно)?  Ви не помітили що то не вимога у ТС а скоріше побажання?

ще більше з  вами розісратися (огульно)?  Ви не помітили що то не вимога у ТС а скоріше побажання?
Побажання чого, ТС може показати повідомлення які спонукали його відкрити цю гілку? Де і хто тут повчає?

---
Що конкретно вам нарадили "еміги "і "жопомиї" ,що вас роками так ковбасить ??
Та вже не роками,а десятиліттями???
І ще питання,а ви що,своїм розумом жити не навчені,що для вас думки інших так важать?? Чи ви таки просто плювали,на те що вам "радять" і робили все по-своєму??? :S

Побажання чого, ТС може показати повідомлення які спонукали його відкрити цю гілку? Де і хто тут повчає?
ок. Але відчутно?

---
Що конкретно вам нарадили "еміги "і "жопомиї" ,що вас роками так ковбасить ??
Та вже не роками,а десятиліттями???
І ще питання,а ви що,своїм розумом жити не навчені,що для вас думки інших так важать?? Чи ви таки просто плювали,на те що вам "радять" і робили все по-своєму??? :S
заспокійся, порвеш поводок  :gigi: .
Бачиш ціль - лупай, це ж кляті українці зі своєю Україною.

Не підтримую срач заради срача.
 Допомагаєш Україні? Допомагай. Все

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія