Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Мене оббріхують, обмовляють, знеславлюють…

Re: Мене оббріхують, обмовляють, знеславлюють…

Цитати класєга:

----------------------------------------------

В західних регіонах формується в основному українська нація, в Криму і на Донбасі в основному російська.
В центрі ще в основному совки з тенденцією до українства.
На сході і півдні - совки з тенденцією до русского міра.

"Зараз укроси є союзниками українців в боротьбі проти російської агресії.
Але саме вони є найбільшою загрозою для існування української нації."

"А от укроси становлять реальну загрозу самому існуванню української нації"

"Українська" ж влада, тобто влада укросів навпаки, зацікавлена в знищенні української мови, культури, нації.

Нормальні держави проводять протекціоністську політику навіть щодо свого виробника товарів, чому ж українська держава не захищає навіть мовно-культурно-інформаційну сферу, яка є критично важливою для самого існування української нації?
Відповідь очевидна. Бо вона не є українською державою. Не є державою української нації.
В війні проти зовнішнього ворога за територію України укроси є союзниками українцям, бо вважають цю територію своєю.
А в війні русского міра проти українства  укроси на боці  русского міра. Є шостою колоною русского міра.
Війна за територію закінчилась весною 2015 підписанням мінського плану капітуляції України перед русскім міром.
За яким територія Донбасу лишається Україні, а натомість тут легалізується русскій мір.

І в цій новій фазі війни русского міра проти українства укросам - шостій колоні русского міра, нарівні з п'ятою колоною відводиться головна роль по знищенню України зсередини і перетворенню її в варіант русского міра".

---------------------------------------------
Ставлю автограф.
Єдине зауваження. Опус написаний в 2018 році.
Тож твердження, що війна за території закінчилась в 2015, в світлі нових подій не вірне. Війна за територію відновилась в 2022.

За кластфікацією Онотолєга то як раз представники "української нації"
а хіба ні
негідники є в кожній нації
 як казав якийсь засновник ізраїлю -
іврит стане справді живою мовою коли ним будуть говорити не лише високочолі інтелектуали а й люмпени-повії-кримінал

Ставлю автограф.
Тож твердження, що війна за території закінчилась в 2015, в світлі нових подій не вірне. Війна за територію відновилась в 2022.

:lol:  :lol:

Мені так подобаються люди які чомусь завжди себ вважають розумнішими за інших. Чому? Та їм так хочеться

Два рази підкреслюєш "війна за територію". Тобто нинішня війна на твою думку : просто за територію. Не за долю держави, існування націїї (української а не отої маячні що ти понаписував хто не україномовний той гівно і ворог), життя людей, недопущення тортур та страт

За самі головні права та свободи людей: право на життя, вільне виявлення думки та свободу слова і дії

"За територію" йопта.  А справжня війна за Україну? Завалити "укросів"- ? Чи розстрілювати за російську мову?

В 15-му ти пропонував віддати Крим та Донбас без війни

Зараз що віддати? За території ж воюємо. Запоріжжя? Одесу? По Дніпро? По Буг? Чи до Карпат?

Останнє редагування: 14 лютого 2024 13:21:38 від Zhmen

негідники є в кожній нації
На весіллі зібралися ті, хто сам себе називає "елітою". А ще й артисти...голову та совість не увімкнули

Цитати класєга:

----------------------------------------------

В західних регіонах формується в основному українська нація, в Криму і на Донбасі в основному російська.
В центрі ще в основному совки з тенденцією до українства.
На сході і півдні - совки з тенденцією до русского міра.

"Зараз укроси є союзниками українців в боротьбі проти російської агресії.
Але саме вони є найбільшою загрозою для існування української нації."

"А от укроси становлять реальну загрозу самому існуванню української нації"

"Українська" ж влада, тобто влада укросів навпаки, зацікавлена в знищенні української мови, культури, нації.

Нормальні держави проводять протекціоністську політику навіть щодо свого виробника товарів, чому ж українська держава не захищає навіть мовно-культурно-інформаційну сферу, яка є критично важливою для самого існування української нації?
Відповідь очевидна. Бо вона не є українською державою. Не є державою української нації.
В війні проти зовнішнього ворога за територію України укроси є союзниками українцям, бо вважають цю територію своєю.
А в війні русского міра проти українства  укроси на боці  русского міра. Є шостою колоною русского міра.
Війна за територію закінчилась весною 2015 підписанням мінського плану капітуляції України перед русскім міром.
За яким територія Донбасу лишається Україні, а натомість тут легалізується русскій мір.

І в цій новій фазі війни русского міра проти українства укросам - шостій колоні русского міра, нарівні з п'ятою колоною відводиться головна роль по знищенню України зсередини і перетворенню її в варіант русского міра".

---------------------------------------------
Ой, нащо ви препаруєте цього з останніх мастадонтів? Дайте їм спокійно завершити свій цивілізаційний цикл.

вболіваєш за поразку України в війні як поразку твоєї вигаданої країни укросів, бо ця держава за твоїм твердженням не є державою української нації
Поразка України в війні з Росією похоронить всякі перспективи української нації.
Тож вболівати за поразку України я аж ніяк не можу.

Так, Україна (поки що?) не є державою української нації.
Українці (в культурно ідейному сенсі) є меншістю.

Пануючою нацією натепер є укроси.
Які замінили на цій ролі совків і п'яту колону, які переважали в перші десятиліття незалежності.

Чи є шанси в цих умовах для формування української нації і
побудови української держави?

Маленькі, але є.
Якщо розуміти ситуацію і загрози.
Щоб обирати правильну стратегію.

Ставлю автограф.
ну якщо для тебе Порошенко є укросом, тоді ой.

Ой, нащо ви препаруєте цього з останніх мастадонтів? Дайте їм спокійно завершити свій цивілізаційний цикл.

Да я часом не знаю хто небезпечніші. Отакі "ідейні" - за ідею і з ворогом співпрацювали, і стукачили за ідею. Хоча вони знахідка майже для всіх розвідок та силових органів

Простіше всього на співпрацю йдуть. Вони не ламаються на тортурах, допитах але коли їм в голову вбиваєш що за ідею треба зробити те і те - стає все просто в їх головах.

Відсутність критичного мислення і бажання все підігнати під свою систему координат : чорне - біле. І Чорне в їх очах має здохнути незважаючи на засоби і обставини

Поразка України в війні з Росією похоронить всякі перспективи української нації.
Тож вболівати за поразку України я аж ніяк не можу.

Так, Україна (поки що?) не є державою української нації.
Українці (в культурно ідейному сенсі) є меншістю.

Пануючою нацією натепер є укроси.
Які замінили на цій ролі совків і п'яту колону, які переважали в перші десятиліття незалежності.

Чи є шанси в цих умовах для формування української нації і
побудови української держави?

Маленькі, але є.
Якщо розуміти ситуацію і загрози.
Щоб обирати правильну стратегію.

Тобто десь замиритися по Дніпру щоб побільше регіонів за твоїм поділом з укросами лишилось кацапам - то норм буде, так?

Далі можна СПРАВЖНЮ УКРАЇНСЬКУ ДЕРЖАВУ будувати на україномовних

Да я часом не знаю хто небезпечніші. Отакі "ідейні" - за ідею і з ворогом співпрацювали, і стукачили за ідею. Хоча вони знахідка майже для всіх розвідок та силових органів

Простіше всього на співпрацю йдуть. Вони не ламаються на тортурах, допитах але коли їм в голову вбиваєш що за ідею треба зробити те і те - стає все просто в їх головах.

Відсутність критичного мислення і бажання все підігнати під свою систему координат : чорне - біле. І Чорне в їх очах має здохнути незважаючи на засоби і обставини

Найгірше коли суспільство, в силу тих чи інших обставин, виносить таких на вершину влади. Отам вже вони розкривають свою шизу по повній: хуйсоліні, хуїтлер, хуйло, хуйлини, іранські хуятоли.
Онотолє до влади не дібрався, тож приставку "хуй" не заслужив.

Два рази підкреслюєш "війна за територію".
Укроси в цій війні воюють за свою територію, де вони є пануючою нацією.
Українці воюють і за територію і за своє існування як нації.
На цьому етапі українці і укроси союзники.

З завершенням війни за територію боротьба українців за становлення української нації не припиниться.
Бо залишиться загроза знищення української нації шляхом русифікації. (Подивились, дітки, на Білорусь).

Укроси в цій війні воюють за свою територію, де вони є пануючою нацією.
Українці воюють і за територію і за своє існування як нації.
На цьому етапі українці і укроси союзники.

З завершенням війни за територію боротьба українців за становлення української нації не припиниться.
Бо залишиться загроза знищення української нації шляхом русифікації. (Подивились, дітки, на Білорусь).

Саме тому чим більше загине укросів тим легше буде українцям боротися за становлення української нації за твоєю логікою

Вони ж вороги потенційні? І тому знищення кацапами укросів, руйнування їхніх міст -не є трагедією, все ж краще для української нації?

Я вірно роблю висновки з твоєї теорії?

Бо залишиться загроза знищення української нації шляхом русифікації.
Ваші пропозиції?

Ваші пропозиції?
Даєте право голосу останнім мастодонтам?
Дивно. Ще кілька хвилин тому закликали, щоб вони тихо завершили свій еволюційний цикл.
Ну, але якщо вже дали слово, то скажу:

Українська має стати робочою мовою всіх сфер суспільного життя на всій території України.

slp

Мені достатньо побачити за кого ти зараз. За власну сраку, яку хочеш щоб звільнили якнайшвидше і тобі абсолютно байдуже якою ціною.
Така логіка притаманна виключно совковій тупоголовій ваті, "загрібати жар чужими руками".

я по-вашему должен ждать 10-20-30-40 лет ?
пока рф МОЖЕТ быть распадется типа ссср

да -я хочу чтобы нас освободили как можно быстрее
более того - все в моем городке были уверены что нас освободят через 2-3 месяца, Максимум 6 месяцев
прошло уже 2 года

Даєте право голосу останнім мастодонтам?
Дивно. Ще кілька хвилин тому закликали, щоб вони тихо завершили свій еволюційний цикл.
Ну, але якщо вже дали слово, то скажу:

Українська має стати робочою мовою всіх сфер суспільного життя на всій території України.
Так а...? Вроді вже проголошено українську державною з усіма відповідними.
Я то думала! Насправді я так і думала, що вам нема чого сказати, тому і ''надала право''.

Останнє редагування: 14 лютого 2024 14:40:02 від Златадобра

Так а...? Вроді вже проголошено українською державною з усіма відповідними.
приклад авакова який на посаді міністра майже не розмовляв українською ні про що вам не говорить
 а за часів овоча чи кучми таке було повсюди
 куди не плюнь - попадеш в чиновника або депутата який навіть офіційні доповіді робив виключно російською

неправда ваша

Украина двуязычна
наша и украиноязычная и русскоязычная культура

В это наша уникальная сила которой так боятся наши враги
так, і не визнавати це не можна, бо то буде неправда

приклад авакова який на посаді міністра майже не розмовляв українською ні про що вам не говорить
 куди не плюнь - попадеш в чиновника або депутата який навіть офіційні доповіді робив виключно російською
головне аби чиновники не крали на своїх посадах,
а мова ніяк не впливає на моральні якості людини.

Я так і думала-2: тобто ви з часів овоча та кучми зупинитися не взмозі?  :)

Я так і думала-2: тобто ви з часів овоча та кучми зупинитися не взмозі?
мер дніпра філатов досі говорив переважно російською

более того - все в моем городке были уверены что нас освободят через 2-3 месяца, Максимум 6 месяцев
прошло уже 2 года

"По-моєму" ти можеш хотіти все, що тобі заманеться, кажуть, що це не шкідливо.
В чому ти там був впевнений нікого не цікавить. Є фантазії, а є реальність. А по факту буде стільки скільки знадобиться. Чому це раптом ти вирішив, що твоє життя цінніше і важливіше, ніж життя тих солдат, яких ти хочеш щоб кинули в атаку тебе звільняти?
Я вже тобі писав, якщо щось не влаштовує - виїжджаєш на підконтрольну територію разом зі своїми синами, родичами мобілізаційного віку, вступаєш в ЗСУ і в перших рядах йдеш звільняти своє місто, показуючи як потрібно було воювати своїм прикладом. А керувати з дивана "давайте швидше" будеш своїй дружині на кухні.

мер дніпра філатов досі говорив переважно російською
так досі чи говорив?
Я відкрила останню з новин з Дніпра, нормальною біглою українською говорить https://nv.ua/ukr/amp/filatov-bankoviy-priberit-svojih-psiv-do-kincya-viyni-ce-shcho-politolog-novini-dnipra-i-ukrajini-50392225.html
Соррі, то не його промови запис.
Що і не суттєво насправді в данний час.

Останнє редагування: 14 лютого 2024 15:19:12 від Златадобра

та уже давно так ;o
но я на фупе не по работе
поэтому буду говорить так, как и все мое село при неформальном общении :gigi:

Толян в запеклій боротьбі з укросами став союзником Хуйла  :facepalm1:

Толян в запеклій боротьбі з укросами став союзником Хуйла  :facepalm1:
Хуйло запеклий ворог укросів.

Вроді вже проголошено українську державною з усіма відповідними.
Я Вас проголошую королевою Андромеди.
Виписати відповідний документ?

Я Вас проголошую королевою Андромеди.
Виписати відповідний документ?

:facepalm1:

Коли вже скінчиться ця маячня з тупими вибрикеньками?

Анатоль вперто доводить, що, бач, українці - не українці, української нації не існує, держави, бач, теж не існує, весь час ліпить сюди вигаданих своєю хворобливою фантазією якихось укросів - і ніхто його за це не банить.

Буду кожен раз жмакати доповідь, як тільки ще раз побачу, що Анатоль знову заволав про своїх укросів.

Я попередила, бо вже набридло в майже кожній гілці, куди сунеться Анатоль, товкти ту воду з його маячнею про укросів.

Останнє редагування: 14 лютого 2024 17:24:44 від шуша

Буду кожен раз жмакати доповідь, як тільки ще раз побачу, що Анатоль знову заволав про своїх укросів.

Я попередила, бо вже набридло в майже кожній гілці, куди сунеться Анатоль, товкти ту воду з його маячнею про укросів.

Ох, в мене вже шанувальниця з'явилась.
Буде в кожній гілці шукати, чи не написав там чого Анатоль про укросів.
Приємно бачити такий живий інтерес.
Чим же Вам у цьому благородному бажанні допомогти?
О! Еврика!
Дам я Вам посилання на повний текст про укросів.
Щоб не шукати кусочками по різних гілках.

https://booknet.ua/book/shosta-kolona-b100541?open_details=1

Вивчайте, думайте,  запитуйте, завжди до Ваших послуг, завжди радий допомогти.

Ваш Анатоль.

Я ж писав що ти поц популярний, звикай до слави мирської, шапка Мономаха важка...

стандартний протокол:
-малюєте собі на лобі зо-люпу. фотаєтесь.
- регаєтесь на любому форумі
- починаєте нав"язливо публікувати своє фото.
-починаєте звинувачувати у переслідуванні усіх хто каже що у вас на лобі зо-люпа!

прошло уже 2 года
вбий кацапа, в першу чергу в собі  І для перемоги України вбий окупанта, просто  вбий. Чим більше тим краще.
 Ти чи будеш нічого не робити?

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія