Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль
81
12 квітня 2024 14:03:19
Пішло гівно по трубах  X(

Ну що ти, як ТС, запостив,  то і пішло по трубах. B-)

84
11 квітня 2024 05:25:53
До сльоз. Харківчата, тримайтеся!
88
11 квітня 2024 04:42:36
В обалсті працює ППО по дронам

➡️ Правый Берег Киева
89
11 квітня 2024 02:35:09
Вы бы дяде Толику подсказали хорошую мысль.; А то он там годами панику колотит... :)
Хто такий "дядя Толік"?
Несменный автор термина "укросы" - Анатоль. :) Он там панику колотит. Мол, нация гибнет от русских букв.

Ти теж задніх не пасеш.

Як не зайду в гілку - а ти тут сидиш.  :gigi:
90
11 квітня 2024 02:33:33
:( думаю що ранком нам буде не до "мовної політики"

Так, знову зліт тих горгулій з Олєньєй.
91
11 квітня 2024 02:05:25
Цією війною кацапи просто обнулили себе як націю, і призвели до краху Імперії побудованої на міфах.

(занотуйте цей твітт (с) )

 (tu)

92
10 квітня 2024 22:51:42
почти 400  тыс подписчиков
и минимум столько же читают без подписки
і що, що читают?

Це ж як самонавіювання. Башти відповзають, хуйло несправжній, бла-бла-бла...

А в реалі - кацапосвині третій рік повзають по Україні, і до дупи їм марення якогось анонімного генерала СВР.
я читаю
глупо пропускать такую инфу
и да - хуйло таких сдох
всюду двойник - видно невооруженным взглядом

І що, ті плітки від генерала якось впливають на політику кацапії!? Башти вже десятий рік відповзають, ніяк не від повзуть.

Нащо займатися оцим онанізмом, вибачте за мій французький?
93
10 квітня 2024 21:19:09
Національний музей історії України сейчас здесь: Старокиївська гора.

44 мин.  · Киев  ·


Друзі, ми разом вкотре довели, що громадянське суспільство в Україні є! Ми показали, що можемо дбати про свою спадщину. Ви зібрали вже 865 420 грн з необхідних 772 000 грн на демонтаж самочинного будівництва на території музею, відомого як «церква-МАФ».

ℹ️Потрібну суму ми зібрали менше, ніж за добу. Збір відкрили близько 16-ї години 8 квітня, а вже зранку 9 квітня досягли мети.

Загалом ми отримали 2252 пожертви.

Більшість сум – 100, 200, 500 грн. Також є пожертви на 1000, 2000, 3000, 5000 і 10 000 грн. Найбільший переказ – 29 999 грн (таких було два). Є пожертви на суму менше, ніж 2 грн. І це направду зворушливо – ми розуміємо, що вам було важливо долучитися до нашого великого прибирання.

Виявляється, що українці жертвують цілодобово. Надіслати 5000 грн на демонтаж о 3:47 – ви круті!

Завершили збір зранку – здогадуємося, що ви любите починати день з добрих справ. Нині монобанка у процесі закриття – для юридичних осіб це займає трохи часу.
Зібрана на прибирання сума – це величезна відповідальність. Ми не втомимося дякувати вам за довіру і відзвітуємо за кожну копійку.

Що далі? Ми непохитні у бажанні прибрати самочинне будівництво до Великодня, а цього року він припадає на 5 травня. Точну дату поки не можемо оголосити, бо її визначає Державна виконавча служба України. Також музей опрацьовує усі пропозиції щодо допомоги з демонтажем, які надійшли.

Нині – час для роботи юристів музею, які готують потрібні угоди та решту документів. Рішення будуть ухвалені в межах встановлених законодавством процедур. Наші юристи потужні, бо зрештою довели цю справу до переможного кінця у судах. Впевнені, що і нині вони спрацюють дуже професійно.

Ми розуміємо, що ви хочете, щоб демонтаж відбувся якомога швидше. Повірте, ми теж цього прагнемо! І працюємо над тим, щоб це було максимально безпечно.

https://www.facebook.com/mist.museum/posts/pfbid02umBhoqYof9m14UfYNnV8oNWaSKb3LcmpAAc2pDJdxLxNLajpnGgBXqPQC1Q3AAPpl94
10 квітня 2024 20:58:25
Некрасиво получилось  :idea:

Генерал СВР


Дорогие подписчики и гости канала! Вчера секретарь Совета Безопасности РФ Николай Патрушев в режиме видеосвязи провел совещание с представителями Правительства и руководства силового блока. Обсуждали природные катаклизмы, которые привели к затоплению многих населённых пунктов в нескольких регионах России, а также к обрушению мостов и большому количеству пострадавших.

 Во время обсуждения Николай Патрушев был очень мрачен, а примерно через двадцать минут после первых докладов и реплик к ним, секретарь Совбеза разразился гневной речью в которой с употреблением нецензурной лексики поддал критике представителей правительства, службы и местные власти в регионах, где к таким проявлениям природных катаклизмов не были готовы. Но больше всего досталось хуйло, который, по мнению Николая Платоновича, "за двадцать лет всё просрал".
К совещанию були подключены люди не входящие в первый круг и не посвященные в перипетии с кончиной президента, поэтому Патрушев в своей речи критиковал абстрактного "долбоё..а", но все без исключения прекрасно поняли о ком речь. Никаких полноценных компенсаций пострадавшим от природных катастроф НЕ БУДЕТ, секретарь Совбеза сказал, что денег и так ни на что не хватает, и в такой ситуации государство будет помогать символически. В общем, расстраивают Николая Платоновича какой-то ерундой, и не дают сосредоточиться на ликвидации неугодных и закручивании гаек. Плюс, на выходных для секретаря Совбеза готовятся провести ритуал, направленный на удержании власти. В общем-то, всё как у критикуемого им хуйло, только, видимо, правильно.
На кого це розраховано? Невже є люди дорослі які читають такі речі?
почти 400  тыс подписчиков
и минимум столько же читают без подписки

і що, що читают?

Це ж як самонавіювання. Башти відповзають, хуйло несправжній, бла-бла-бла...

А в реалі - кацапосвині третій рік повзають по Україні, і до дупи їм марення якогось анонімного генерала СВР.
95
10 квітня 2024 14:25:20
;o

Показати зображення...
А було те лайно отаким Показати зображення...
Розперло на кацапських харчах?

О, таким цю тварину пам'ятаю.

А того кабана, що спіймали, і не взнала.
96
10 квітня 2024 01:37:16
Феєрично.
Яка буде наступною гілка від тих в кого залишили право створоювати нові теми?
Любімоє расєйскоє кіно з совєцкого дєтства?
Чи може - самая патріотічная пєсня?

Мабуть, знову на совецьке морозиво будуть камлати та слину пускати - яку країну просрали.
97
9 квітня 2024 23:23:32
то мрачна книжка. піздєц мрачна, читав.
Згоден з вами. Ця книга - нагадування, що дітей треба народжувати собі. А підкинуті бабкам та дідам онуки сильно  страждають.
Це історія біографічна. Пригадайте лісу Алісу і кота Базіліо в фільмі ,,Буратіно". Кнігу написав син ліси Аліси від першого шлюбу, а кіт Базіліо був вітчимом автору книгі, другим чоловіком ліси Аліси.
  Ніхто цю дитину не підкидав діду ( Санаєву) і бабце. Вони самі забрали онука у непутевай дочері і відмовлялися повертати. Хлопця овали на частки з міліцією і скандалами. Кацапи .....

Якщо б мати не віддала їм сина, ніхто його не відібрав би у Єлєни.

Але їй було так зручніше - повністю розв'язані руки.

Таку помилку дуже часто роблять саме батьки донечок. Після розлучення мамки швиденько підкидають власним батькам онуків, щоб влаштувати власне життя.

А потім та дитина вже не вписується у нову мамкину сім'ю - то місця немає, то з відчимом не ладять. І живе така дитина сиротою з бабой-дідкой, поки матуся у новій сім'ї народжує нових, вже спільних дітей.
98
9 квітня 2024 23:09:38
1. Муха-Цокотуха
неперевершений твір
пазалочєноє брюхо  (tu)

Більшовики вважали його ідеологічно неправильним. Як і Крокодила, який ходив вулицями.
99
9 квітня 2024 23:08:46
Ось тут розмова про російських письменників.

А хто читав та дивився вистави, поставлені по творах Ярослава Стельмаха, сина відомого українського письменника?

А хто читав "Чотири броди" його батька - Михайла Стельмаха? А там вперше було написано про голодомор та по репресії 1937 року в Україні.
100
9 квітня 2024 23:03:25
Згоден з вами. Ця книга - нагадування, що дітей треба народжувати собі. А підкинуті бабкам та дідам онуки сильно  страждають.
І  це теж.
Плюс - що треба все-таки дітей од таких уєбанів захищати
Від уєбанів-родаків чи уєбанів-дідів?)

А це вже кому як "пощастить"...
101
9 квітня 2024 23:02:28
Похоронітє меня за плінтусом
Книжка така є. Як бабця звбрала до себе онука. А потім його чмирила. А заодно діда та його мати. Суцільний кринж. З елементами бази

Вона майже автобіографічна, та книжка. Її написав онук відомого у свій час актора Всеволода Санаєва. Мати хлопчика, Єлєна Санаєва, розлучилася зі своїм чоловіком, батьком Павла, і поки  влаштовувала власне життя, хлопець виховувався у достатньо ексцентичної бабусі і дуже авторитарного дідуся.

Потім Єлєна Санаєва одружилася з відомим режисером Роланом Биковим, але дідусь з бабусею, не дивлячись на чисельні прохання подружжя, до підліткового віку не відпускали від себе онука.
102
9 квітня 2024 22:53:38
Віктор Астаф'єв Пєчальний дєтєктів
Віктор Астаф'єв Прокляти і убіти
Віктор Астаф'єв Царь-риба
Володимир Солоухін Камєшкі на ладоні Чьорниє доскі
Васілій Шукшин Оповідання
Георгій Паустовський Автобіографічна трилогія (я в курсі, що він на нас плювався там, проте є багато цікавого)
Пьотр Толстой Жертви Ялти
Валєнтін Распутін Прощаніє с Матьорой
Алєксандр Шумілін Ванька-ротний
А.П.Чєхов Усе.
Р.Салтиков-Щєдрін ВСЕ !
Бунін Все.Цитата з Ванькі-Ротного

если вы увидите увешанного наградами, знайте, что любая из [них] имеет обратную сторону. Воевали и шли под свинец не те, кто погонял нас, ротных, по телефону, не те, кто рисовал на картах кружочки и стрелы, не те, кого стригли и помадили [в тылу]… Начальники… по телефону требовали, угрожали… расправой, крыли трёхэтажной матерщиной. А когда я являлся с докладом — снисходительно улыбались… иронично удивляясь… [и] не стеснялись прямо в глаза спросить: — Ты ещё жив? А мы думали, что тебя убило! И деревню не взяли?.. Смотри[те] — он даже не ранен!.. Невидимая стена разделяла фронт на два лагеря. Одни сидели в тылу… за солдатскими спинами, а мы ценой своей жизни и крови добывали им деревни. Чем тупей и трусливей были они, тем настойчивей и свирепей гнали… нас вперёд. Мы были жертвой их промахов, неумения и неразберихи. Все эти прифронтовые „фронтовики“ и „окопники“ должны [теперь] тихонько сидеть… гадить в галифе и помалкивать в тряпочку о том, что они воевали и видели войну, чтобы ненароком не испачкаться в собственном дерьме… Я служил службу „погонялы“ своих солдат на верную смерть. В этом я признаюсь, беру на себя вину [и] каюсь — на мне лежит этот тяжкий грех. А начальники мои перед солдатами остались не виновными. Они… не кричали, в атаку их… не гнали, трибуналом не пугали, [ведь] у них были для этого командиры рот — Ваньки ротные!.. Не думайте, что я что-либо сгущаю, мне иногда от обиды просто хочется всех подальше послать! Как они только выжили, сидя у нас за спиной?!.. Мы были тем мусором, цена жизни которого была мала и ничтожна…
Шукшина забув, я би ще Олександра Гріна додав
Нікулін (інший не клоун) «воспомінанія о войнє»
Цитата

«Шло глупое, бессмысленное убийство наших солдат. Надо думать, эта селекция русского народа - бомба замедленного действия: она взорвется через несколько поколений, в XXI или XXII веке, когда отобранная и взлелеянная большевиками масса подонков породит новые поколения себе подобных.»

Це вже відбулося, на жаль.

Після Жовтневої революції до влади прийшла вся піна з самого дна, плюс маргінали. Всі інакші були закатовані у таборах, виселені у сибір, заморені голодом, розстріляні у соловках та Сандормоху.

Наслідки цього ми й досі відчуваємо на собі.
103
8 квітня 2024 18:08:30
недолуге законодавство,  давйте відстрочу від армії при наявності дитину до року і баби почнуть народжувати шо дурні
бабам 87 г.р. 37 лет.
дальше идёт демографич яма с самими бабами.
их мало. поколение 90х.
Індусок привезуть.

Головне, щоб не чукчей з бурятами
104
8 квітня 2024 15:16:43
Та да.
Залишитесь з коз"інським гівном і "15 мільйонів" тих хто не зможе виіхати(
Заживете(
Висрався?
Тут на більше не заслуговують.

То чого ти сюди приліз? Три дні гнався (С), щоб розказати, які тут всі нехароші?
105
8 квітня 2024 13:37:26
Не знаю про яких "ватних расисток" мова(
А німці отримають переважну більшість украінськоі молоді, яка зараз перебуває там.
Молодь спочатку буде вчитися—отримувати спеціальності——а потім будуть піднімати німецьку економіку та вливатися в ряди платників німецьких податків.
Ті хто не зможе пристосуватися до нових умов——повернуться в Украіну.( на пенсію скорш за все)
Це добре, краще хай залишаються в Німеччині ніж потім в Україні просувати руський мір
Та да.
Залишитесь з коз"інським гівном і "15 мільйонів" тих хто не зможе виіхати(
Заживете(

Висрався?
107
6 квітня 2024 04:38:35
⚡️ Старокостянтинів - працює ППО
108
5 квітня 2024 15:56:40
Это был упрек одной, "очень" умной учительнице из Киева, которая менторским тоном решила поучить меня, сидящего сейчас в Днепре, кого "где-то там, далеко" бомбит хуйло.

Дурня вчити - тільки псувати. Попустись.
110
5 квітня 2024 15:16:03
...я тут подумала.

Я живу у звичайному будинку, але район старий і інфрастуктура більш-менш розвинена, тож я теж не часто виходжу за межі мікрорайону.

Працюю вдома, якщо треба щось багато купити в супермаркетах - замовляю доставку, так набагато зручніше. Воду теж привозять у бутилях. Щоденний свіжий хліб - поруч у магазинчику, є ще кілька у межах 200 метрів.

Суші та всякі смаколики, як припече - теж доставка.

Ну, зараз починаються вже свіжі овочі - за городиною на базарчик, теж пішки дійти.

Нова пошта, звичайна пошта та поштомат Містекспресса теж поруч. Обмін валюти під носом, якщо що.

Навіть перукарня і манікюр зі знайомим майстром теж поруч. Ветлікарень поруч кілька, від державної др приватних. Поліклініка є. Навіть лікарня є.

Впевнена, якщо не треба постійно їздити на роботу, так живе багато хто. І Комфорттауни тут ні до чого.

просто змінилося саме життя з появою можливості працювати вдома та розгалудженою мережею магазинів та інших зручностей поруч.
111
5 квітня 2024 01:06:32
А сам ти чим відрізняєшся від Марка, якщо ти теж не в окопі?

Чи це - другоє?
По-перше, я виконую роботу, яка зараз варта не менше за роботу тих, хто в окопі.

По-друге, ти так і не відповіла на запитання:
Ти заглядаєш сюди в перервах між перев'язками, коли зв'язок дозволяє? :S Чи сектанка московського поца не здатна допомагати ЗСУ з релігійних причин?  :shuffle:
Ну, і по-третє, я на відміну від тебе, дупомия та решти сектантів московського поца, я не гажу Україні, співаючи в такт з кацапами одні й ті ж пісні
Це яку - в сраку вазу засовуєш чи ту-ту кричиш з вікна?)
Сірожа - ти дебіл)

теж ніяк не второпаю, як цей Серьожа працював в очісткє...І як йому не набридає корчити з себе ідіота.

Хоча нє - коли треба, він швидко орієнтується, де корито лежить. :gigi:
112
5 квітня 2024 00:10:15
В мене на фірмі всі голосували за Ющенка - бо інакше сказав що будуть без зарплати) ну і надивились на жителів бамбасу - тих бомжів що по центру ходили за Януковича - тоді офіс на шовковичній був)
У нас по школам тоже ходили, сказки рассказывали и уволить грозились, если не проголосуют за Ющера. Народ головой кивал, а голосовал по-своему, я думаю, что так же во многих местах было, где зарплату обещали не платить на неправильный выбор.
Кстати, такие твои действия подпадали под статью.
Это вам ещё повезло. На некоторых работах людей, кто отказывался голосовать за Ющера, выводили за гаражи и забивали арматурой. До сих пор трупы разлагаются, ибо люди святые были.  Мухи жирные и зелёные летают. И вонь такая приторно-сладкая. И под ногами что-то чвякает. В "Дум" играл? Вот примерно такое месиво. И никто не убирает. Ни коммунальные службы, ни пионеры. Жопа. Вот эти вас все наколотые валенки и американские апельсинки. Я еле вырвался. Прикинулся пачкой сигарет на асфальте. Просто повезло.

 :lol:  :good:
113
4 квітня 2024 20:18:48
"Співзасновник "Кварталу" та колишній бізнес-партнер Зеленського Борис Шефір виїхав з дітьми до Німеччини.
а як його військовозобов'язаного випустили?

Йому недавно виповнилося 60 і він миттєво звільнився.

Але я не знаю, про який проміжок часу написано у статті. Якщо дійсно в 2019 році, то в нього не було підстав, щоб не випустили.
114
4 квітня 2024 20:01:46
Шуша, ты в своем уме? Ты мне - украинцу - будешь рассказывать, кто сейчас бомбит меня, моих друзей и соседей? Кто нас убивает? Остынь, дамочка... У вас там в Киеве тревога началась. Первая в апреле, если не ошибаюсь.

Ох ти ж і мєрзость!

 Зауваж - російською для тебе написала.

115
4 квітня 2024 19:54:13
логіка нагадуе хуйла коли він каже що Україна намагалась напасти на рфію. Мже навпаки спочатку були гуртожитки і автопарк ,а потім на місті автопарка побудували оте одоробало посеред гуртожітків.
Дядя, ти дурак? Яке тобі хуйло мариться?
Я констатувала той факт, що в Києві часто будують "елітні" ЖК на зовсім не "елітній" землі і впарюють це покупцям.
ну так, на елітний без лапок цей циганський чєлавєйнік на Бойчука не дуже схожий

Ну звісно.

Не знаю, як додумалися там будувати житло саме преміум-класу.

 Хоча квартири та планування там дуже гарні.
116
4 квітня 2024 19:34:32
ось на фото можна бачити, що гуртожитки щільно оточили той "елітний квартал".
логіка нагадуе хуйла коли він каже що Україна намагалась напасти на рфію. Мже навпаки спочатку були гуртожитки і автопарк ,а потім на місті автопарка побудували оте одоробало посеред гуртожітків.

Дядя, ти дурак? Яке тобі хуйло мариться?
Я констатувала той факт, що в Києві часто будують "елітні" ЖК на зовсім не "елітній" землі і впарюють це покупцям.

117
4 квітня 2024 18:11:50
Ті ж Новоречерські Липки, будівлі яких можна бачити на тому верхньому фото, теж будувалися практично посеред хрущовок та на місці бувшої заборонної військової зони. Зараз вони повзуть розбудовуватися в сторону залізної дороги, де теж у стареньких будинках живуть зовсім не вершки суспільства.

Мешканці Липок потім  у себе в чаті скаржилися, коли вже знесуть та маргінальну вулицю Бойчука з її хрущами, і забудують "нормальними" будівлями, бо ж зараз ніякого краєвиду - одні іржаві дахи хрущовок.
на "Новопечерські Липки" вхід не закритий ну тобто зайти туди і зайти в Сільпо умовне ніяких проблем

до речі якщо там забудують нормальними будівлями мешканці будуть здивованні. краєвид зникне взагалі тільки вікна сусідньої елітної багатоповерхівки за вікном 

Умовно вільне, бо проходиш повз будку охорони, яка на ніч зачиняє двері і можна пройти, якщо маєш ключ.

Так там і зараз ніякого особливо краєвиду немає. З однієї сторони - залізна дорога, з інших - хрущі та десь далеко ботсад.
118
4 квітня 2024 17:58:59
Ті аборигени що переізжають до міста починають щось підозрювати - тож ми не безнадійні - багато людей в Європі да і більшість нарешті визначилась з європейським курсом)
ви маєте на увазі що біженці, які зараз в ЄС та інших демократичних країнах, стали над цим замислюватися? так багато з них того і не збираються повертатися що бояться нового "голосування по-приколу".
:facepalm1:

Дупомий все ще виправдовується за те, що давно член поклав на Україну і зараз у такт зі своїми братами кацапами співає?

А сам ти чим відрізняєшся від Марка, якщо ти теж не в окопі?

Чи це - другоє?
119
4 квітня 2024 17:10:37
Оскільки українофоб Oleg Sm  знову, схоже, згадує Корею і ставить українцям її у приклад, то нагадаю трохи про Південну Корею.
Виявляється, якщо хто не знав, у 1945 році там була запроваджена повна заборона на всю японську і япономовну культурну продукцію.
Ущербні не розуміють з чого починається розвиток, а ось таких драконівських рішень.
Война началась там через 6 лет после этих идиотских запретов. А еще через 10 лет после этого весь мир тащил в Корею еду, спасая их от голода. А вот когда началось развитие, тогда японская одежда была в жуткой моде в Южной Корее. А потом японская аппаратура начала пользоваться спросом.

А вот шуша, сорри, ошибся, Мирослава сидит в Германии, в стране, которая дважды приходила на украинские земли с войной, убила огромное количество украинцев, включая детей, но ее, почему-то, эти исторические факты не очень волнуют. Кушает немецкую еду, не жалуется...

И все это называется "идеологическая профанация".

Спасибо за общение.

Так тебе ж самого не дуже хвилюють історичні факти, що кацапи саме зараз вбивають українців?

Тобі і  зараз ніхто не заважає пробратися собачими тропами в кацапію, жерти кацапську їжу, щі та полбу, і прикластися чолом до трупа в мавзолеї.

Єдине, в чому я дуже сумніваюсь, це те, що у нас в Україні колись будуть популярні всі ті кацапські фофудьї та кацапські косовороткі...
120
4 квітня 2024 14:56:18
в урбанистике считается, что районы, где все одинаковы по социальному уровню, не есть хорошо для развития города
город - единый организм
в нем есть богатые и бедные, больные и здоровые, белые и разноцветные
все должны уметь уживаться друг с другом

поэтому элитные районы разбавляют социальным жильем
да жители элиты и социала будут отдыхать,  работать и , скорее всего, учиться в разных местах
но они соседи - им придется искать общий язык
как-то так
Ні, це неправда.

Я не бачила, щоб, наприклад,  в Києві елітні райони розбавляли соціальним житлом. Це одразу понизило б вартість квартир у тих елітних районах.

Ну і просто економічно невигідно будувати соціальне житло на дорогій землі  в центрі, наприклад.

Тому потихеньку в Києві народжуються умовно дорогі та умовно бідні райони.

Адже  поступово йде броунівський двіж - люди, яким необхідні гроші, але  які мають ще совєцьку нерухомість у "дорогих районах", поступово продають її більш заможним громадянам і переїжджають у більш віддалені райони.

А нові ЖК, якщо навіть і побудовані посеред недорогого району, миттєво закриваються від місцевих.
бо місцеві, поки у нашому жк був тимчасовий доступ до теріторії, спиздили дві новеньки, гарненьки урни для сміття.

Ну так я ж про це і пишу.

Ніколи не буде омріяного симбіозу місцевих і тих, хто придбав нерухомість у нових елітних будинках поруч.

Буде тільки заздрість, злість і спроби поламати новоприбулим щось, щоб "не задавалися".

Повна версія