Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Чому емігі всі розповідають як класно жити в Україні за Петра?

А ти прямо з палати пишеш? Вам там вже пароль на вай фай відкрили?
П.с. я не за Юлю чи вову. Я проти пєті.

А поясніть чому Ви не за Юлю чи Вову. Так щоб Дідусь зрозумів яких покидьків він підтримує.
Ато все про Петра і про Петра.
   
навіщо? Я є громадянин України і США.
Немає такого закону між нашими державами, що не дозволяє подвійне громадянство. От Китай не дозволяє, але я українець, а не китаєць!
Конституція України забороняє подвійне громадянство. Чи вас це не стосується?
   
я зрозуміла,що з такими співвітчизниками мені нічого не світить після того, як прокотили Чорновола на виборах. І проголосувала ногами.

Ви вважаєте, що Ви компетентні давати поради, за кого голосувати іноземним громадянам, екс-співвітчизникам?
   
Мені набагато важче зрозуміти логіку людей, які 27 років живуть в незалежній Україні і принципово відмовляються від спілкування українською мовою.
Зовсім логіки не бачу. Ви настільки зневажаєте українців?
Нет, не принципиально. Просто такова языковая среда в моем круге общения. Я украинский знаю, пищу и говорю на нем свободно. А корчить из себя патриота, в угоду какому-то рагулю не намерен. Русский для меня нативный, если ты вообще понимаешь что это. Однако это не значит, что я сторонник мутного саюса.
   
а ви заявили в Українському консульстві про факт набуття вами громадянства Канади?

мирослава, мені здається що ви страшенно заздрите українським канадцям.
   
От клоун жопомийний....

Дуже "вигідна" позиція. Як у кацапів з українським паспортом у Криму.
Однією жопою "на двох стільцях".
   
Сразу видно агрессивного дегенерата, неспособного отвечать ни на вопросы, ни за свои слова. Кроме как послать тебя к ебеням никакого желания не возникает. В ответе не забудь указать на мое тыканье и мат, явно подтверждающие во мне какцапа.

Ну от, а хтось писав, що це мінстець божевільних наймає.
   
мирослава, мені здається що ви страшенно заздрите українським канадцям.

Вир, ви повідомили українське консульство про факт набуття вами громадянства США?
   
Конституція України забороняє подвійне громадянство. Чи вас це не стосується?

Не забороняє. Не вигадуйте те чого немає.
   
А поясніть чому Ви не за Юлю чи Вову. Так щоб Дідусь зрозумів яких покидьків він підтримує.
Ато все про Петра і про Петра.

Нікому нічого я не пояснюю. Ти от як львів'янин львів'янину скажи: як себе Кульпарком назвати можна? Ти що по бухому реєструвався?
   
мирослава, мені здається що ви страшенно заздрите українським канадцям.

Було б чому заздрити.
Якби я зараз жив нормальним життям у Канаді, я б навіть не знав про існування українського форуму ФУПу та проблем українців.
Вас сюди щось тягне, що саме? Не вистачає "менторським тоном" когось повчити життю? :K
   
(tu)

Але як бачимо із дописів наших опонентів, все це їм до дупи. Вони обзивають ковбасниками нас, але насправді вони і є внутрішніми ковбасниками. Як писав Тарас Шевченко, "за шмат гнилої ковбаси і рідну матір (Україну) продаси". Вони готові голосувати за "боротьбу з корупцією", яка навіть у таких країнах, як США, зайняла десятиліття,  ціною втрати державності вже сьогодні і зараз.

Це дійсно вражає!


то ви не хочете жити в корумпованій Україні, але вважаєте, що ми маємо толерувати корупцію заради томосу?
   
Вир, ви повідомили українське консульство про факт набуття вами громадянства США?

Аякже! Навіть колись ставав на консульский облік.
   
мирослава, мені здається що ви страшенно заздрите українським канадцям.
боже збав
щоб ви знали, моя донька мешкає в одній з розвинених європейських країн
але має всього лише безстроковий вид на проживання, хоча вже запросто могла би стати громадянкою тієї країни
знаєте, чому? Бо тоді їй як законослухняній людині довелося би відмовитися від громадянства України
   
Можу написати, бо я є одним з тих, хто наполовину еміг, а наполовину нееміг - більшу частину часу проводжу в США, але більшість справ веду в Україні тому кожні кілька місяців літаю сюди-туди, громадянство українське.
З меркантильного:
1. За останній рік відвідав 5 європейських країн завдяки безвізу. До того віідвідував дуже оідко, тому що кожна ідея мала бар*єрчик у вигляді отримування візи і переважно перемагали лінощі або нетерпимість до віз. Чи є це заслуга Петра? Звісно, що так, можу пояснити, але то довго.
2. Я заробив грошей. Так, на протязі всього часу президенства Порешенка у підприємств де у власності є моя часка був прибуток і прибутки росли  з року в рік. Згадую, що 10 років тому підприємство приймало участь в державних тендерах і програвало, при тому що закупопувалась саме наша продукція. Тобто виробник програвав тендер посереждникам і багатократна різниця в ціні не допомагала. Зараз приємно, що якусь частину товару закуповується з бюджету через прозорро і ми хоч не приймаємо участі, але бачимо як наш товар з мінімальною накруткою (за цінами нижче ніж у вирорбника) продається державі. Це просто приємно.
Немеркантильне:
1. Відсутність причин для сорому за Україну. Мені зовсім не соромно за президента. за уряд, за дороги, аеропорт, ресторани, назви вулиць, пам*ятниким. А то були моменти, коли доводилось пояснювати чому вулиці Леніна, пам*ятники катам, президент - тупий... Про армію навтіь не говорю. Як емігранту це важливо.
2. Томос. Залишаю без коментаріїв, бо одні розуміють без пояснень, а інші і не зрорзуміють.

воно трохи рухається
але лише якщо міряти зі станом в котрому була Україна до 2014

з іншого боку, ви типу кажете що те що при Пороху почалися якісь позитиви це робить інших кандидатів не прийнятними?
яка проблема приміром з Кошулинським?
   
Не забороняє. Не вигадуйте те чого немає.

Всім забороняє, а клоуну не забороняє. Яка в нас конституція добра.
   
По закону ваше громадянство припиняється під час набуття громадянства іншої країни.

Можете, якщо припините українське.

Ви визнали, що ви незаконно маєте український паспорт. І поки нема "імплементації", незаконно користуєтеся правами громадянина України - в тому числі голосуванням на виборах.
Чи не вважаєте Ви, що іноземний громадянин не має права втручатися в вибори України? Так само, як і ми - в канадські?
Это ложь!
   
Нет, не принципиально. Просто такова языковая среда в моем круге общения. Я украинский знаю, пищу и говорю на нем свободно. А корчить из себя патриота, в угоду какому-то рагулю не намерен. Русский для меня нативный, если ты вообще понимаешь что это. Однако это не значит, что я сторонник мутного саюса.

Я не маю наміру Вас розуміти. У мене українська мова рідна. Але якби я добровільно прожив 27 років у країні де якась інша мова є державною я добровільно регулярно використовував цю мову просто з поваги до цієї країни і народу. І це типова позиція для всіх крім московитів.
Ви принципово цього не робите. Якого ставлення до себе Ви очікуєте?
   
Написано ж "кульпарків"... Задай в гуглі Львів, кульпарків. І питання зникнуть :)

У Львові знаю тільки Сихів з підвищенною кількістю бидланів.
Це як Троещина у Київі.
   
Масковська агресія - це лише один з чинників

Я не сперечаюся, але по важливості ці чинники різні за рівнем впливу.

Хіба хто сперечається, що не треба боротися з корупцією? абсолютно ні. Не стане Україна нічим, поки не буде верховенство закону. І ми всі розуміємо, що ідеалу теж нема навіть у передових країнах світу. І в США, і в Канаді, і в інших країнах є корупція. Але не в таких розмірах і є дієві механізми боротися з її проявами.

Але якщо ви втратите державність (я маю на увазі не тільки формально, але і де-факто, коли антиукраїнські сили впливають на політичне, економічне та соціальне життя країни), тоді саме питання боротьби з корупцією стає неактуальним. Тому що Рашка - це і є корупція у всіх можливих проявах.

Як такого можна не бачити і не розуміти?? це просто елементарний тест на патріотизм!
   
Аякже! Навіть колись ставав на консульский облік.

Консульський облік є лише для тимчасового перебування за кордоном та постійного перебування за кордоном. Консульського обліку для іноземних громадян не передбачено.
   
ЛОЛ! То хай у мене заберуть хоча б українське громадянство :) по закону його може забрати тільки президент :) а чого до спонсора вашого Зеленського Бені таких претензій нема?

Якийсь моральний релативізм!

Писанина на форумі - втручання у українські вибори  :X  Я можу по-справжньому втрутитися - піти і голоснути, ЛОЛ!

Стаття 19. Підстави для втрати громадянства України

Підставами для втрати громадянства України є:

1) добровільне набуття громадянином України громадянства іншої держави, якщо на момент такого набуття він досяг повноліття.


Добровільним набуттям громадянства іншої держави вважаються всі випадки, коли громадянин України для набуття громадянства іншої держави повинен був звертатися із заявою чи клопотанням про таке набуття відповідно до порядку, встановленого національним законодавством держави, громадянство якої набуто.
   
Хм...Знаєте, зараз тут у нас, в Україні, у народу реальний цугцванг. Серйозно.
От ви питаєте, що для нас головніше - державність чи боротьба з корупцією.
Памьятаєте басню Лебідь, Рак та Щука?
От уявіть собі нинішню Україну: Лебідь - це державність, Рак - народ, а Щука - це корупція.
Уявили картинку?
Так, безвіз, Томос - це те, що потрібно державі.
Корупція тягне всіх в болото, а народ сам собі кудись намагається карабкатись, але не розуміє куди.
Кого в даній схемі треба відсікти і як?
От коли ви відповісте на це питання конкретно, тоді й поговоримо.

Я особисто відповіла. Я не бачу, як можна боротися з корупцією без збереження державності. Я не бачу, як можна себе вважати патріотом і громадянином, якщо ви готові віддатися Рашці.
   
Але якщо ви втратите державність (я маю на увазі не тільки формально, але і де-факто, коли антиукраїнські сили впливають на політичне, економічне та соціальне життя країни), тоді саме питання боротьби з корупцією стає неактуальним. Тому що Рашка - це і є корупція у всіх можливих проявах.

Як такого можна не бачити і не розуміти?? це просто елементарний тест на патріотизм!
З якого дива ви вирішили, що будь-хто інший на посту президента, крім кучерявого кондитера, означатиме для України втрату державності?
   
Стаття 19. Підстави для втрати громадянства України
Підставами для втрати громадянства України є:

1) добровільне набуття громадянином України громадянства іншої держави, якщо на момент такого набуття він досяг повноліття.

Добровільним набуттям громадянства іншої держави вважаються всі випадки, коли громадянин України для набуття громадянства іншої держави повинен був звертатися із заявою чи клопотанням про таке набуття відповідно до порядку, встановленого національним законодавством держави, громадянство якої набуто.

Ой. А їх заставили, вони сильно не давалися, а їм силою канадський чи американський пашпорт втиснути...
   
хлопче, мені добре відомо  за 25 років життя в США що таке тут робота. Мені довелось жити і працювати в різних штатах від New York to Washington and California. Це у вас сидять на одному місці все життя якщо не рахувати заробітчан, що потім повертаються додому.
От наприклад чому ви досі  сидите в Україні? Невже у вас не вистачає кебети працювати інженером в якійсь великій західній компанії і отримувати добрі грошики?
Может потому, что мне не принципиально из какого аэропорта лететь на работу, а жизнь в Украине однозначно дешевле.
   
Було б чому заздрити.
Якби я зараз жив нормальним життям у Канаді, я б навіть не знав про існування українського форуму ФУПу та проблем українців.
Вас сюди щось тягне, що саме? Не вистачає "менторським тоном" когось повчити життю? :K

відкрию вам таємницю: я залишиася українцем і вболіваю за Україну. І мені начхати що я еміг. Тому що колись в буремні 90-ті я отримав запршення працювати в США і виїхав з України, щоб забезпечити майбутнє своїх дітей. Але Україна назавжди залишається моєю Батьківщиною.
   
Я особисто відповіла. Я не бачу, як можна боротися з корупцією без збереження державності. Я не бачу, як можна себе вважати патріотом і громадянином, якщо ви готові віддатися Рашці.

А хто готовий віддатись Рашці?

Це тобі мінстець методичку прислав? 
   
У Львові знаю тільки Сихів з підвищенною кількістю бидланів.
Це як Троещина у Київі.

Ха-ха, здається дрім саме з Сихова. Але не вважаю доречним образу районів Львова. Всюди живуть чудові люди і більшість з них проти Тимошенок-Зеленських.
   
але бачимо як наш товар з мінімальною накруткою (за цінами нижче ніж у вирорбника) продається державі.

 ;o і шо, є ще такі ідіоти, які ще й доплачують, щоб у тих купили ваш товар? То я правельно зрозуміла, що якийсь дурень закупився дохера вашого товару, він неліквідний, а тепер кидає його по цінах навіть нижчих, ніж сам у вас його купував, аби тільки забрали?

Ну, і чим ви тут вирішили гордитися?
   
Конституція України забороняє подвійне громадянство. Чи вас це не стосується?

Зверніться у Лігу Сексуальних Реформ :) Я живу в Канаді за канадськими законами, і у нас дозволяється подвійне громадянство. Зробіть нове законодавство, яке працює, а не якась теоретична фігня, що не має відношення до реальності :), щоб вас жаба не душила :).


Чомусь приймаєте волонерську та державну допомогу від тисяч канадських українців з подвійним громадянством і очицями не кліпнете :).
   
відкрию вам таємницю: я залишиася українцем і вболіваю за Україну. І мені начхати що я еміг. Тому що колись в буремні 90-ті я отримав запршення працювати в США і виїхав з України, щоб забезпечити майбутнє своїх дітей. Але Україна назавжди залишається моєю Батьківщиною.

Ну так повчайте своїх дітей як жити, справжній український патріот!
Справжній український патріот, який забезпечує майбутнє своїх дітей подалі від України.
А Україні ви що пропонуєте, "уболівальник"? Вічну корумповану жопу з такими презами як Педро?
Мені вже за 40, більш за все у житті мене дратує, що якійсь "куй з бугра" вважає, що своїм місцезнаходженням він має право когось вчити "як треба жити".
Я б ще розумів, якби емігі побудували життя у Канаді чи Австралії та почали би повчати "як треба робити реформи", але ж ні, приїхали на все "готове", у розвинуте громадянське суспільство.

Останнє редагування: 1 січня 2019 23:28:31 від Michigan
   
Ха-ха, здається дрім саме з Сихова. Але не вважаю доречним образу районів Львова. Всюди живуть чудові люди і більшість з них проти Тимошенок-Зеленських.


У мене в Фейсбуці купа друзів зі Львова і всі за Тимошенко.  :fool:

   
Ви вважаєте, що Ви компетентні давати поради, за кого голосувати іноземним громадянам, екс-співвітчизникам?

Як я уже написала, дописувачі на цьому форумі висловлюють свої думки. Якщо ви це сприймаєте як "повчання" та "поради", то це ваші проблеми.

Якби я це написала із українським ай-пі, у вас би помінялось ставлення до мною написаного? не думаю. "Так шта" ...
   
Нікому нічого я не пояснюю. Ти от як львів'янин львів'янину скажи: як себе Кульпарком назвати можна? Ти що по бухому реєструвався?

Та зрозуміло, що ні. Але все одно не за Юльку.

І чим Вам не подобається Кульпарків?
   
шановна, ви визначіться з ким ви - хто ми і хто вони - ви канадійка чи ви українка - оце, мля я канадійка українського/польського/французського і т.д. походження залиште для свого book club чи що ви там відвідуєте, клятву чи там який пледж давали при отриманні паспорта? ну то і робіть як казали

а закидати з Канади українцям про те що вони щось беруть у Заходу котрий тупо прокинув Україну з Будапештським меморандумом то це просто  (td)


якщо ви від іменні канадійців тут пишете то чи вважаєте ви що той канадієць - араб котрий воював за ІДІС і котрому ваш прем"єр десь 5 міліонів відвалив за вбиство американських солдат, теж має право повчати українців і казати їм  про "Не беріть у нас грошей та іншу допомогу і живіть власними силами. На даному етапі і двох тижнів не протягнете без фінансової та мілітарної допомоги, незалежні наші "

як мені "подобаються" українки котрі повиходили заміж за іноземців і типу "кар"єри" роблять, коли по факту та ж сама привезена філіпінка чи тайка в якості "мейл-брайдс" має таке ж відношення до створення Канади як і ви- можливо зарізко, але так воно виглядає зі сторони

+++
   
Якби я це написала із українським ай-пі, у вас би помінялось ставлення до мною написаного? не думаю. "Так шта" ...

Ви б спалилися з менторським тоном на першому пості.  :)
   
Це все стилістичні нюанси. Результатом є те, що мудрі українці роками вибирали дегенератів і хейтерів України як президентів і у парламент. Але не дай Боже громадянам інших країн "повчати" вас, як правильно жити.  Не беріть у нас грошей та іншу допомогу і живіть власними силами. На даному етапі і двох тижнів не протягнете без фінансової та мілітарної допомоги, незалежні наші  :X

Ще раз кажу - виберете чергового кловуна - будете виживати без нас. Кінець дискусії!

не хоче новоспечена піддана Британської корони відповідати хто вона
ну я повторю питаня, корона з мене не впаде

шановна, ви визначіться з ким ви - хто ми і хто вони - ви канадійка чи ви українка - оце, мля я канадійка українського/польського/французського і т.д. походження залиште для свого book club чи що ви там відвідуєте, клятву чи там який пледж давали при отриманні паспорта? ну то і робіть як казали

а закидати з Канади українцям про те що вони щось беруть у Заходу котрий тупо прокинув Україну з Будапештським меморандумом то це просто  (td)

якщо ви від іменні канадійців тут пишете то чи вважаєте ви що той канадієць - араб котрий воював за ІДІС і котрому ваш прем"єр десь 5 міліонів відвалив за вбиство американських солдат, теж має право повчати українців і казати їм  про "Не беріть у нас грошей та іншу допомогу і живіть власними силами. На даному етапі і двох тижнів не протягнете без фінансової та мілітарної допомоги, незалежні наші "

як мені "подобаються" українки котрі повиходили заміж за іноземців і типу "кар"єри" роблять, коли по факту та ж сама привезена філіпінка чи тайка в якості "мейл-брайдс" має таке ж відношення до створення Канади як і ви- можливо зарізко, але так воно виглядає зі сторони
   
колись в буремні 90-ті я отримав запршення працювати в США і виїхав з України, щоб забезпечити майбутнє своїх дітей. Але Україна назавжди залишається моєю Батьківщиною.
тобто майбутнього своїх дітей в Україні ви не бачили?
і сьогоднішній стан справ на Батьківщині - це для вас всього лише предмет цікавості, можливо навіть палкого вболівання, але ні на вашому житті, ні на житті ваших дітей все це аж ніяк не відбивається?
Як зміниться ваше життя або життя ваших близьких якщо презом стане наприклад Бойко чи Вірпул?
   
Ха-ха, здається дрім саме з Сихова. Але не вважаю доречним образу районів Львова. Всюди живуть чудові люди і більшість з них проти Тимошенок-Зеленських.

Взагалі то в мене два місця проживання у Львові. Один біля Галицького, другий таки на Сихові. Я ж не винен що саме на Сихові останні десять років найбільше житла будується. Але ж я не беру нік "Сихівський бидлан" :)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія