Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

На евровижен с рф едет "провокация"!

Re: На евровижен с рф едет "провокация"!

вот она - настоящая ущербность
разглагольствования о судьбах всего мира и "врятле"

Честно говоря, у меня недоверие к подобным текстам, размещенным в сети в виде скриншотов. В излишнем накачивании ситуации больше вреда, чем пользы.
   
Re: На евровижен с рф едет "провокация"!

навіщо комусь писати?
якщо вона здійснила злочин, а порушення кордону це злочин, вона має бути  або заарештована, або депортована.

якщо якийсь конкурсант, наприклад,  в порушення законів України провезе наркоти, чи на машині зіб’є людину в стані алкогольного сп’яніннні, що ми теж повинні  писати організаторам про провокації, чи просто пригтянемо до відповідальності за своїми законами?

Стаття 332-1. Порушення порядку в’їзду на тимчасово окуповану територію України та виїзду з неї
 1. Порушення порядку в’їзду на тимчасово окуповану територію України та виїзду з неї з метою заподіяння шкоди інтересам держави -
 караються обмеженням волі на строк до трьох років або позбавленням волі на той самий строк.

 2. Ті самі дії, вчинені повторно або за попередньою змовою групою осіб, або службовою особою з використанням службового становища, -
 караються позбавленням волі на строк від трьох до п’яти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

 3. Дії, передбачені частиною першою або другою цієї статті, вчинені організованою групою, -
 караються позбавленням волі на строк від п’яти до восьми років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.
http://zakon0.rada.gov.ua/laws/show/2341-14/paran2315#n2315

Стаття 204-1. Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України
Стаття 204-2. Порушення порядку в’їзду на тимчасово окуповану територію України та виїзду з неї

 Порушення порядку в’їзду на тимчасово окуповану територію України та виїзду з неї -
 тягне за собою накладення штрафу від ста до трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або адміністративний арешт на строк до п’ятнадцяти діб.
http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/80731-10/paran2398#n2398

Що заважає вже зараз написати про це порушення організаторам?
   
Re: На евровижен с рф едет "провокация"!

Ну наркота это преступление совершенное при пересечении границы,а посещение Крыма это то что было совершено до.Просто если мы не предупредим об этом заранее,то это будет выглядеть что мы специально протянули время,чтобы у кацапов не было времени заменить её на кого-то другого

у кацапів є багато прикладів заборони в’їзду їх певцунов в Україну через виступи у Криму.
   
Re: На евровижен с рф едет "провокация"!

До речі "оголосили" цього "кандидата" ще 10 березня а на сайті його досі немає - тобто проблеми таки є...
   
Re: На евровижен с рф едет "провокация"!

Контакти EBU тут https://www.ebu.ch/about/contact-us
   
Re: На евровижен с рф едет "провокация"!

у кацапів є багато прикладів заборони в’їзду їх певцунов в Україну через виступи у Криму.

При чём тут кацапы?Мы как принимающая сторона должны уведомить организаторов о том,что конкурсант от России нарушила украинское законодательство и может быть задержана и депортирована украинскими пограничниками.
   
Re: На евровижен с рф едет "провокация"!

Я думаю что кацапы о её выступлениях в Крыму прекрасно знали и это тоже часть их провокации,чтобы если её снимут орги орать что конкурс политизирован на столько ,что с него сняли девушку-инвалида только за то,что она выступила в Крыму
   
Re: На евровижен с рф едет "провокация"!

Що заважає вже зараз написати про це порушення організаторам?

поясніть, навіщо писати організаторам? таке є в умовах проведення?

 наші конкурсанти отримували візи для виступуу країнах ЄС? вони могли їх не отримати? якщо вони не отримали б візу з причини порушення законодавства країни-господаря конкурсу, прикордонні та міграційні служби мали б повідомляти організатора конкурсу чи це б були проблеми конкурсанта?

коли ваша ласка, знайдіть в умовах проведення пункт про обов’язок держорганів повідомляти оргкомітет про заборону в’їзду іноземця.
   
Re: На евровижен с рф едет "провокация"!

Честно говоря, у меня недоверие к подобным текстам, размещенным в сети в виде скриншотов. В излишнем накачивании ситуации больше вреда, чем пользы.
думаете, Юля и писать не умеет?
да они все так пишут, уже и забыли как надо
   
Re: На евровижен с рф едет "провокация"!

поясніть, навіщо писати організаторам? таке є в умовах проведення?

 наші конкурсанти отримували візи для виступуу країнах ЄС? вони могли їх не отримати? якщо вони не отримали б візу з причини порушення законодавства країни-господаря конкурсу, прикордонні та міграційні служби мали б повідомляти організатора конкурсу чи це б були проблеми конкурсанта?

коли ваша ласка, знайдіть в умовах проведення пункт про обов’язок держорганів повідомляти оргкомітет про заборону в’їзду іноземця.
Я бачу що ви такий самий троль на послугах мордору
Потрібно не роздувати скандал а тихенько задусити його
   
Re: На евровижен с рф едет "провокация"!

При чём тут кацапы?Мы как принимающая сторона должны уведомить организаторов о том,что конкурсант от России нарушила украинское законодательство и может быть задержана и депортирована украинскими пограничниками.

в якому документі такий обов’язок на нас покладено?

поки що я бачу тільки таке, щоправда це правила нашого відбору :
"3.4. Учасник гарантує що:
— він має можливість брати участь у всіх етапах Національного відбору та у Конкурсі в дати встановлені ПрАТ «ММЦ-СТБ», НТКУ та ЕМС;
— він не обмежений в можливості виїжджати за межі України."
http://eurovision.stb.ua/ua/pravila-uchastiya/
   
Re: На евровижен с рф едет "провокация"!

Скріншоти то все фігня - людина може в інтернеті писати що завгодно - головне порушення закону!
   
Re: На евровижен с рф едет провокация!

началось...
с эха

Либерасты в своей русофобии уже душу дьяволу продали - для них бородатая австрийская женщина это хорошо, а вот русская женщина инвалид это плохо... Но вот если это будет австрийская женщина инвалид - это будет естественно хорошо... Какие же вы все либерасты узкие и убогие
(tu)
   
Re: На евровижен с рф едет "провокация"!

в якому документі такий обов’язок на нас покладено?

поки що я бачу тільки таке, щоправда це правила нашого відбору :
"3.4. Учасник гарантує що:
— він має можливість брати участь у всіх етапах Національного відбору та у Конкурсі в дати встановлені ПрАТ «ММЦ-СТБ», НТКУ та ЕМС;
— він не обмежений в можливості виїжджати за межі України."
http://eurovision.stb.ua/ua/pravila-uchastiya/

Що ви цитуєте?  :facepalm1:
Це правила нашого відбору для наших учасників...
   
Re: На евровижен с рф едет "провокация"!

Я бачу що ви такий самий троль на послугах мордору
Потрібно не роздувати скандал а тихенько задусити його
а то путен нападет... :weep:
   
Re: На евровижен с рф едет "провокация"!

у мну предложение
 предложить инвалидам войны с рашкой бесплатно посещать концерты евро
коляски размещать в проходах 8-)

   
Re: На евровижен с рф едет "провокация"!

Скріншоти то все фігня - людина може в інтернеті писати що завгодно - головне порушення закону!

Ну да,со скриншотами она может сказать что писала не она и аккаунт фейковый,а если учесть что писалось это в вконтаке,то доказать обратное ни у кого нету возможности.А вот выступление это уже доказанный факт
   
Re: На евровижен с рф едет "провокация"!

думаете, Юля и писать не умеет?
да они все так пишут, уже и забыли как надо

Умеет, но не очень грамотно ;)
https://www.instagram.com/p/4ZSNYKxPky/
   
Re: На евровижен с рф едет "провокация"!

у мну предложение
 предложить инвалидам войны с рашкой бесплатно посещать концерты евро
коляски размещать в проходах 8-)
фактично підняти інтерес до російського учасника :)
   
Re: На евровижен с рф едет "провокация"!

и как можно больше распространить это приглашение
   
Re: На евровижен с рф едет "провокация"!

фактично підняти інтерес до російського учасника :)

нет
акция в поддержку инвалидов войны с орками
   
Re: На евровижен с рф едет "провокация"!

нет
акция в поддержку инвалидов войны с орками
а вийде акція підтримки росії :)

розумну ж річ тут кажуть - якщо прислали інваліда, то треба робити ззгідно європейських норм - не звертати на нього оосбливої уваги. і все буде в нормі
   
Re: На евровижен с рф едет "провокация"!

Я бачу що ви такий самий троль на послугах мордору
Потрібно не роздувати скандал а тихенько задусити його

у вас погано із зором.

 я не розумію, чому в’їзд до країни прикордонні служби повинні коментувати організаторам конкурсу.

а скандал роздувати не слід, це правда. просто, при перетині кордону заборонити в’їзд або діяти у відповідності із ст. 204-1 КУпАП та ст.331ККУ

   
Re: На евровижен с рф едет "провокация"!

можно в військовій формі і с нагородами
   
Re: На евровижен с рф едет "провокация"!

Що ви цитуєте?  :facepalm1:
Це правила нашого відбору для наших учасників...

у вас погано із зором, я написала шо це правила нашого відбору.
   
Re: На евровижен с рф едет "провокация"!

Умеет, но не очень грамотно ;)
https://www.instagram.com/p/4ZSNYKxPky/

Колись,твой допис?  :shuffle:

advocatusm:СИмфЕрополь, дура ты тупая)))
   
Re: На евровижен с рф едет "провокация"!

хоча мені здається що це було б потрібно зробити і без тої "провокаціі"
   
Re: На евровижен с рф едет "провокация"!

думаете, Юля и писать не умеет?
да они все так пишут, уже и забыли как надо

Да не, я о том, что всякие картинки было бы неплохо сопровождать пруфами в виде ссылок на реальные страницы, чтобы не думать, что это очередной состряпанный кем-то фейк. Хотя в данном случае я не поленился:
https://vk.com/wall82307463_24542
Таки её страница и таки писала то, что на скриншотах. Но то, как говорится и не так важно, учитывая еще, когда это писалось.
   
Re: На евровижен с рф едет "провокация"!

хоча мені здається що це було б потрібно зробити і без тої "провокаціі"

діло за малим  - виявити бажаючих подивитися той конкурс АТОшників
   
Re: На евровижен с рф едет "провокация"!

що? погана ідея?
ніхто не підтримує?

Останнє редагування: 13 березня 2017 10:24:18 від natusya
   
Re: На евровижен с рф едет "провокация"!

діло за малим  - виявити бажаючих подивитися той конкурс АТОшників

думаєте нецікавий концерт буде?
ще б з інших міст доставити безкоштовно
   
Re: На евровижен с рф едет "провокация"!

прекрасно они осведомлены, что самойлова нарушила закон..
на эхо даже голосовалка   "10:27 , 13 марта 2017
Вы бы пустили Юлию Самойлову на «Евровидение» на месте украинских властей?"

и визги, пусть попробуют не пустить!
   
Re: На евровижен с рф едет "провокация"!

і виявили б повагу держави до інвалідів війни
і ніякої політики
   
Re: На евровижен с рф едет "провокация"!

думаєте нецікавий концерт буде?
ще б з інших міст доставити безкоштовно

думаю, що не всі АТОшники люблять попсу.
   
Re: На евровижен с рф едет "провокация"!

прекрасно они осведомлены, что самойлова нарушила закон..
на эхо даже голосовалка   "10:27 , 13 марта 2017
Вы бы пустили Юлию Самойлову на «Евровидение» на месте украинских властей?"

и визги, пусть попробуют не пустить!

та нехай та звєзда співає
нам своє робить
   
Re: На евровижен с рф едет "провокация"!

https://сайт/miroslav.oleshko/6572-konkursantka-ot-rossii-na-evrovidenie-yuliya-samoylova-podderjivala-okkupatsiyu-ukrainy/
   
Re: На евровижен с рф едет "провокация"!

думаю, що не всі АТОшники люблять попсу.

так не всім то цікаво
але хто примушує
тількі бажаючих
   
Re: На евровижен с рф едет "провокация"!

що? погана ідея?
ніхто не підтримує?
піти на конфронтацію - це саме те, чого хоче раша в особі першого каналу і ёпрста
а правильно треба подати в міжнародний комітет інформацію. що в представника росії проблеми з перетином українського кордону. якщо міжнародний комітет попросить Україну зробити виключення - піти назустріч. більше уваги не звертати
   
Re: На евровижен с рф едет "провокация"!

Колись,твой допис?  :shuffle:

advocatusm:СИмфЕрополь, дура ты тупая)))

 :laugh:

Нет, не мой. Инстаграмма у меня нет.
Я с ватой стараюсь не общаться, ФУП - исключение :)
   
Re: На евровижен с рф едет "провокация"!

піти на конфронтацію - це саме те, чого хоче раша в особі першого каналу і ёпрста
а правильно треба подати в міжнародний комітет інформацію. що в представника росії проблеми з перетином українського кордону. якщо міжнародний комітет попросить Україну зробити виключення - піти назустріч. більше уваги не звертати

ну ось не розумію я цього - і край.

конкурсант вчинив вбивство - хай комітет попросить і ми підемо не зустріч не заарештуємо його
   -//-          крадій                 -                                -//-

і т.д.

доречі, а ніхто не підкаже скільки разів Поланскі дозволяли приїхати на Оскар по проханню організаторів? :facepalm:
 
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія