Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль
1
14 липня 2024 14:19:18
далеко не факт,
Трамп розумів, що він під камерами, от і працював на камери героєм, створюючи картинку для всього світу та для передвиборчих плакатів
Ага, через пару секунд, після того як в нього "попали" і ще лунають постріли, він зрозумів що треба створити картинку на камеру?
Гарантована і відпрацьована заздалегідь вистава.
ні, це фото з піднятою рукою було зроблено тоді, коли загрози пострілу вже не було, коли його виводили зі сцени,

є інше фото в перші секунди після пострілу, от тут він не на камеру:
Показати зображення... 

 Це вже його підняли, Трамп швиденько зметикував і праву руку до вуха підніс а потім шось викинув з неї коли ховався...
2
14 липня 2024 12:31:13
То шо, активні республіканці проти Трампа? Чи хто його там надрочив???
3
14 липня 2024 12:30:27


А Чувак то зареєстрований республіканець
4
14 липня 2024 09:35:53
 ФБР підтвердили інформацію ЗМІ, що стрільцем, який намагався вбити Дональда Трампа, є 20-річний Томас Меттью Крукс — пише BBC. Для підтвердження особи провели ДНК-аналіз
5
12 липня 2024 09:56:58
Маю генератор Серла, це рахується?
7
11 липня 2024 17:57:41
На вільні місця в мультиплексах «Зеонбуду» перемогли  канали «Super+», «1+1 Україна+», «Сонце+» та «К Конкурент». Таке рішення Національна рада з питань телебачення та радіомовлення на засіданні 11 липня.

МХ-1: переможець «Super+» (юридична особа ТОВ «Хмарочос медіа»), «1+1 Україна+» (ТОВ «Віжн 1+1»).

Також на місця у цьому мультиплексі претендували: «PRM» (ТОВ «Телеканал «Прямий»), «Розпакуй TV» (ТОВ «Тайм медіа солюшин»), «5+» (Підприємство з іноземними інвестиціями у формі товариства з обмеженою відповідальністю «Телерадіокомпанія «НБМ»)

 похер
8
11 липня 2024 17:26:56
У США побоюються ескалації війни, якщо російські ракети будуть збивати з території Польщі, — радник Білого дому з питань нацбезпеки Джон Кірбі.

Буцімто у москві такі дії можуть розцінити як атаку НАТО на росію.

 п***а ...
9
11 липня 2024 15:43:34
Как мои источники и сообщали Украина вместо конкретных сроков получила формулировку Irreversible. И если и когда все члены согласятся и условия будут выполнены то возможно Украина получит приглашение. Какие условия? А хер его знает, они ещё не придумали.

Но пообещали выделить $40 млрд. денег на поддержку. Сколько там на вооружение неизвестно. Но пару млрд на новую координационную бюрократическую структуру там точно есть.

Спасибо господа. Украина будет keep busy кацапов, что бы вы чувствовали себя в безопасности.

Оскільки Україна продовжує цю життєво важливу роботу, ми продовжуватимемо підтримувати її на незворотньому шляху до повної євроатлантичної інтеграції, включаючи членство в НАТО.   Ми ще раз підтверджуємо, що ми зможемо надіслати Україні запрошення приєднатися до Альянсу, коли члени Альянсу погодяться і умови будуть виконані.   Рішення НАТО та Ради Україна-НАТО, ухвалені на саміті, у поєднанні з поточною роботою членів Альянсу є мостом до членства України в НАТО.   Члени Альянсу продовжуватимуть підтримувати прогрес України в оперативній сумісності, а також додаткові реформи демократії та сектору безпеки, які міністри закордонних справ країн НАТО продовжуватимуть оцінювати за допомогою адаптованої Річної національної програми.
We fully support Ukraine’s right to choose its own security arrangements and decide its own future, free from outside interference.  Ukraine’s future is in NATO.  Ukraine has become increasingly interoperable and politically integrated with the Alliance.  We welcome the concrete progress Ukraine has made since the Vilnius Summit on its required democratic, economic, and security reforms.  As Ukraine continues this vital work, we will continue to support it on its irreversible path to full Euro-Atlantic integration, including NATO membership.  We reaffirm that we will be in a position to extend an invitation to Ukraine to join the Alliance when Allies agree and conditions are met.  The Summit decisions by NATO and the NATO-Ukraine Council, combined with Allies’ ongoing work, constitute a bridge to Ukraine’s membership in NATO.  Allies will continue to support Ukraine’s progress on interoperability as well as additional democratic and security sector reforms, which NATO Foreign Ministers will continue to assess through the adapted Annual National Programme.

 А MAGA шо і Трамп шо на це каже?
10
11 липня 2024 01:16:36
Ви ще не зрозуміли? Про Трампа у наступні 4 місяці мова йти не буде від слова зовсім. І я вам дуже швидко можу пояснити чому.
1. Всі суди проти Трампа це політична заказуха і нічого більше.
Це пропагандонський нарратив. У Трумпа купа злочинів. Його бізнес це дурити усих. Те що дійшло до судів це ну просто самі відверті.
Але певні засобі інформації намагаються все відбілити та зробити з нього ангела дисидента.
Укі
Експерт на слуханнях у конгресі сказала що діла юридично притягнуті за вуха і не встоять при апеляції
Я думаю вона знає трошки більше ніж ти
Який експерт цю юхню сказала? Експерт по озвученню юхні? І тому потрцбно було рішення ВС про непідсудність Трампа, щоб припинити розгляд його справ до виборів?
Голосуй за злочинця , який має друга Владіміра....
11
11 липня 2024 01:05:35


Сікредна фота лідєра. с любов'ю. Дон.
12
10 липня 2024 12:47:41
Чого? Знову «ти кому віриш мені своїй жінці, чи своїм бестижим очам»? Всі (все наочно побачили у той четверг. Спростувати неможливо.
Старий дід що говорить закінчені речення з паузами проти старого діда (78+) брехуна

Хз де там неадекватність чи неспроможність

Чи дідо мав гопак танцювати в студії ?
Ти повністю неадекватний теж якщо не бачиш очевидного. Там початок деяких речень не співпадає з закінченням. Тобто Байден по ходу речення забуває що було на початку. В нього на даний час повністю зруйнована особистість. Тому його жінка і водить його за ручку як 4 річну дитину з пʼяти сходів у 5 сантиметрів заввишки і не відпускає його від себе саме так як у випадку з літніми людьми, що пішли з дому і не знають ні де вони знаходяться, ні де їх домівка, ні як їх звуть і родичі розклеюють обʼяви на стовпах. Для Байдена це вже game over, забудь.

 А ти адекват , який топить за брехача, злочинця, і тупого самозакоханого дурака. Можливо ти тож такий же самозакоханий уїбан? Чи якими епітетами можна назвати людину яка хоче вибрати такого дебіла у владу?
13
8 липня 2024 20:59:55
14
8 липня 2024 20:59:12
15
8 липня 2024 20:43:14
https://twitter.com/view/status/1810232314435080460

Трамп всю Україну віддасть другу Владіміру на поталу, Орбан же сказав- ніякої підтримки Україні від Трампа не буде
16
8 липня 2024 20:40:49
Якщо всі ЗМІ  трублять виключно про заїкання Байдена і замовчують брехню Трампа, то це виглядає нче брехня Трампа - це щось нормальне, прийнятне, і менш важливе ніж заїкання Байдена.
Не перекручуй. У Байдена було ніяке не заїкання. В нього стареча деменція в дуже просунутій та гострій формі. Він практично не памʼятає початку довгої фрази коли намагається її завершити. Не здивуюсь, якщо він вже в памперс ходить, бо не встигає зорієнтуватися що треба робити як припікає. Він не може навіть зрозуміти, що йому каже його опонент і відповідає про щось зовсім інше. Там був момент, коли Трамп говорив про злочинців емігрантів, що перетинають кордон, а Байден відповів на те, що треба залишити можливість абортів, бо дівчину може зґвалтувати нелегал. Як виразився Джон Стюарт, «навіщо ви абортували мою еміграцію?».  :D
Телепродюсер із 30-річним стажем: "Я пропустив аудіозапис дебатів Байдена через кілька цифрових підсилювачів і коректорів і не зміг його відновити. Частоти неприродно підвищені/знижені, слова обрізані. Його голос звучить хрипло і шипляче, а його середні вокальні частоти приглушені. Такий рівень варіацій не випадковий. Необхідно провести зовнішнє дослідження".


Там ще коментарі  вокалістів, які постійно записуються, працюючи зі звуком. Вони теж були в ахуї від поганого звуку мікрофона Байдена і пояснюють це тим, що кнопка гучності на мікрофоні Байдена була налаштована на 3, а в Трампа - на 6, тому Байдена було дуже погано чутно. Можливо, він виглядав розгубленим і плутався, бо сам себе не чув. "Якщо у вашому шоломі немає звуку, коли ви співаєте, занадто багато музики і недостатньо вокалу, то ви збиваєтеся з пантелику, і починаєте забувати тексти пісень, свою мелодію і не потрапляєте в ноти".
17
8 липня 2024 02:52:51
Паталогічний брехун кандидат від республіканців. Шо за нах???
18
8 липня 2024 02:51:03
Збрехати 217 раз за 90 хвилин. Що це було???
19
6 липня 2024 14:10:17
"Одеського фітнес-тренера відвезли до ТЦК, повідомляють місцеві ЗМІ"

Ну от дуже не подобається мені таке "покарання ". Дуже.
Так і формується ставлення до тцк як до каральної структури, а збройні сили - місце відбування покарання для уєбанів.
Є ж наче якась стаття за приниження гідності військовослужбовця? Не кажу вже про "народний варіант возмєздія".

+, те ж саме
21
3 липня 2024 17:49:38
В Раді розглядають питання зменшення мобілізаційного віку,  але є нюанс, – нардеп


У Верховній Раді дійсно розглядають питання зменшення мобілізаційного віку. Втім, йдеться не про найменший граничний вік, а про найбільший. Депутати можуть вирішити не призивати до військової служби людей старших за 50 років.

Про це у коментарі Інформатору розповів народний депутат, член Комітету Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки Юрій Здебський. За його словами, нині тривають обговорення щодо ефективності використання військових, старших за 50 років.

“Розглядалося питання ефективності використання мобілізованих військовослужбовців віком 50+. Є така думка, що використовувати людей такого віку – нефеективно”, – наголосив народний обранець.

Наразі ж у профкомітеті, за його словами, обговорюється питання змін, щоб до війська призивали людей до 50 років, не більше. Існує думка, що люди від 50 до 60 років краще допомагатимуть економічній ситуації. Водночас каже, що зменшувати мобілізаційний вік нижче 25-ти парламентарі поки не збираються.

“Ми слухаємо військових і стараємося знайти компроміс, який би дав результати”, – підсумував Здебський.

23
1 липня 2024 23:37:00
US Supreme Court rules Trump has immunity for official, not private acts.

https://ca.news.yahoo.com/us-supreme-court-due-rule-100711073.html

Суд постановив, що, хоча колишні президенти користуються імунітетом за дії, вчинені ними в межах своїх конституційних повноважень, вони не користуються імунітетом за дії, вчинені в приватній якості. Це рішення стало першим випадком з моменту заснування країни у 18 столітті, коли Верховний суд оголосив, що колишні президенти можуть бути захищені від кримінальних звинувачень у будь-якій інстанції.Тепер президент може наказати вбити політичного суперника, і йому за це нічого не буде? Наприклад Байден Трампа?
24
1 липня 2024 00:11:45
Трамп збрехав 217 разів за 90 хвилин. Фактчекінг
25
29 червня 2024 07:06:32
Fact Checking...

CONCLUSION: Trump told 30+ provable lies in the debate.

But what's worse is the moderators allowed him to ignore their questions and broadcast his lies.

A debate runs on the questions asked, and the moderators failed to acknowledge that fact about debates.
26
29 червня 2024 06:03:29
У нещодавньому сегменті на Fox News колишній прес-секретар Білого дому Кейлі МакЕнані оголосила про те, що вона назвала «бомбою», щодо поточного стану кампанії Байдена.

МакЕнані процитував допис Дага Касса, власника хедж-фонду та відомого діяча Демократичної партії, який стверджував, що володіє інсайдерськими знаннями про зустріч між президентом Джо Байденом, його колишнім керівником апарату Роном Клейном і колишнім президентом Бараком Обамою.

Згідно з дописом Касс, Джилл Байден наполягає на тому, щоб Джо Байден балотувався на переобрання, викликаючи напругу в його власній кампанії.  Повідомляється, що Камала Харріс «розлючена», що її не розглядають як потенційну кандидатку на заміну.


https://twitter.com/view/status/1806675647403536393Если они не уговорят Байдена снять свою кандидатуру, ситуация  для демократов будет просто мегакатастрофическо го размера.

Время играет против них. Если демократы будут двигать другого кандидата, то уже на сегодня  они уже потеряли 2 колеблющихся штата. Плюс
ВІСКОНСІН -Вже занадто пізно вилучати Джо Байдена з голосування.
НЕВАДА- Після сьогоднішнього вечора, четвертої п’ятниці червня, буде надто пізно усунути Джо Байдена.
ДЖОРДЖИЯ- Залишилося лише кілька тижнів, перш ніж буде надто пізно виключити Байдена з голосування.

Если он выстоит и будет кандидатом, то у демократов нет другого выхода как массовые манипуляции. Пройдёт ли у них прошлый перформанс. Вряд-ли. Нужно что-то новое. Да и республиканцы уже насторожены. Но в любом случае будут "жаркие денечки" for sure. Нужно пристегиватся.

Послухай гандон кацапський, про який такий « прошлий перформанс» ти ,хуйня прохуйловська,тут  брешеш???

Забаньте уєбана…
27
26 червня 2024 12:25:50
Забаньте нах ТС, за розповсюдження фейків...
28
19 червня 2024 10:26:03
Нах тут 3 сторінки,
Макрон вже відповів Хйлу...
29
14 червня 2024 13:58:36
Як тільки заборонили кацапам долар- відразу панєслась...
30
9 червня 2024 22:44:12
Як працює пропаганда трампанзі.
Ось відео від Додіка молодшого

Яке це чмо обрізало..

 А ось повне відео:

А які гандони тут розповідали про деменцію Байдена.

 В цьому весь Трамп і його кодло


31
9 червня 2024 13:20:29
на прогулянці
32
4 червня 2024 21:49:46
Найбільша наша хрня - ми не знаємо, не розуміємо інтересів США в цій війні...
---
А нам це потрібно? Ми повинні свої інтереси відстоювати.
От,як Ізраїль,наприклад.  ;)
Так . Потрібно. на даний момент, найбільший вплив у них...
33
4 червня 2024 21:48:33
В заяві нічого неочикуваного
А от час заяви
От тут свиня порилася
Адміністрація WH не може знайти спільну мову з Президентом Зеленським і тепер займаються .... хуйньою....
з зеленським та єрмаком немає  спільної  мови? Ти серйозно?  :facepalm1:
Нє , вони з Пецею переговори до цього часу ведуть. Ти дурак чи дебіл???
34
4 червня 2024 21:42:57
ще пару сотенб смертей в Україні зроблять своє діло і Зеля зрозуміє( моє бачення дій  WH admin)
35
4 червня 2024 21:41:14
В заяві нічого неочикуваного
А от час заяви
От тут свиня порилася

 Адміністрація WH не може знайти спільну мову з Президентом Зеленським і тепер займаються .... хуйньою....
36
4 червня 2024 21:35:39
Найбільша наша хрня - ми не знаємо, не розуміємо інтересів США в цій війні...
37
4 червня 2024 21:30:08
Але така реакція Байдена на позицію нашого Преза показує повне нерозуміння і повне відсторонення від ситуації в Україні...
:facepalm1:  то і  є розуміння, а головне тут не  слова а зброя.
Так , в Афгані теж було повне розуміння- 3 роки мають триматися і Україна- максимум 2 тижні. Можливо то ви дебіли і не з тими ведете дружбу( відносини)???
38
4 червня 2024 21:25:05
Але така реакція Байдена на позицію нашого Преза показує повне нерозуміння і повне відсторонення від ситуації в Україні...
39
4 червня 2024 19:05:46
Це означає, що ми маємо з ними такі ж відносини, як і з іншими країнами, куди ми постачаємо зброю, щоб вони могли захистити себе в майбутньому
Ізраїль, Тайвань, інші країни зі статусом MNNA.

Українцям це не подобається? Хто тут волав «пачіму амєріканці збівалі ракети на Ізраїль»?
О, гнида алі і волав. А підгнидник кака підгавкував
ти можеш мій хер хоч трактором називати, Але це нічого не поміняє.
Америка вже не та. Потрібно шукати інші шляхи
Ну якщо не та то шукайте. Плюньте на Америку і … що?
Не переживай так…
Байден прямо сказав:
Україна в НАТО нах не потрібна.
 Ми почули…
40
4 червня 2024 18:44:31
І ще цікаво Україна діє в інтересах Америки в інтересах західного світу і виступає наразі бар’єром у зіткненні з Росією і тут же Байден виступає говорить що Україна це не та країна яка є нашим прямим союзником ,як мають реагувати на це українці

Повна версія