Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Приоритеты народа Украины как причина жизни в жопе

Смотрим на сегодняшнюю ситуацию.
В стране нет рынка с/х земель...всем пох.
Налоговая система и вопрос возмещение - просто марк....всем пох
Отсутствует законодательство позволяющее открывать западным банкам филиалы у нас(отсюда кредиты супердорогие) .... пох
В ВПК - бардак. Шпион на шпионе, старые совковые рвачи и воровство...пох
Сотни госпредприятий в стране, в которых сплошные откаты и хищения .... пох
Монополизация розничной торговли, простому производителю попасть в крупные сети очень сложно, что давит на потреб цены...пох
Неприкосновенность деп корпуса, как причина коррупции...пох.

ЗАТО ОФШОРЫ У ПОРОШКА, ВОТ ЖЫЖ ЗРАДА!!!

Вы бы так повыли бы ХОТЬ РАЗ за вышеперечисленное.
Тематика сложная? А в офшорных схемах зато все спецы
Глядя на это, думаю, какой же недалекий и тугой у нас народ, орущий по поводу мухи, и не замечающий слона!
Импичмент Пороху? Я за, но только за вышеперечисленное, за преступное бездействие, а не за серую офшорную комбинашку.
Та ущерб стране от бездействия по перечисленным вещам в 10 000 раз больше, чем от схемы шоколадника, но тут визг поросячий, а за то хоть бы раз поистериковали
Сеню вобще на кол, трепло еще большее
   
Смотрим на сегодняшнюю ситуацию.
В стране нет рынка с/х земель...всем пох.
Налоговая система и вопрос возмещение - просто марк....всем пох
Отсутствует законодательство позволяющее открывать западным банкам филиалы у нас(отсюда кредиты супердорогие) .... пох
В ВПК - бардак. Шпион на шпионе, старые совковые рвачи и воровство...пох
Сотни госпредприятий в стране, в которых сплошные откаты и хищения .... пох
Монополизация розничной торговли, простому производителю попасть в крупные сети очень сложно, что давит на потреб цены...пох
Неприкосновенность деп корпуса, как причина коррупции...пох.

ЗАТО ОФШОРЫ У ПОРОШКА, ВОТ ЖЫЖ ЗРАДА!!!


Вы бы так повыли бы ХОТЬ РАЗ за вышеперечисленное.
Тематика сложная? А в офшорных схемах зато все спецы
Глядя на это, думаю, какой же недалекий и тугой у нас народ, орущий по поводу мухи, и не замечающий слона!
Импичмент Пороху? Я за, но только за вышеперечисленное, за преступное бездействие, а не за серую офшорную комбинашку.
Та ущерб стране от бездействия по перечисленным вещам в 10 000 раз больше, чем от схемы шоколадника, но тут визг поросячий, а за то хоть бы раз поистериковали
Сеню вобще на кол, трепло еще большее

Выделенное - причина. Все остальное - следствие. Честный президент назначал бы честных прокуроров и честных офицеров в генштабе и на мин Обороны. Ну а с маленького преступления первого лица - как снежный ком начинают накатываться все остальные
   
ЗАТО ОФШОРЫ У ПОРОШКА, ВОТ ЖЫЖ ЗРАДА!!!
Відверто кажучи, звичайному народу й ті  офшори пофуй, це ми тут розважаємося та прихильники певної політсили ганяємо сцяними ганчірками...))))
   
Тут больше вопрос в преступном бездействии. Я думаю и Ли Куан Ю химичил и подворовывал, и тот же Саакашвили не бедствует, и Пиночет наверняка немного отсыпал себе из бюджета.
По офшорной комбинашке Порошка кстати пока и сумм не видно. То что химичит - понятно, он бизнесмен из 90-х, а вот чем он занят 99% своего рабочего времени, наиболее интересный для меня вопрос
   
Відверто кажучи, звичайному народу й ті  офшори пофуй, це ми тут розважаємося та прихильники певної політсили ганяємо сцяними ганчірками...))))

Так вой не только здесь
   
Все так... Але є таке поняття "остання крапля". Так от цей "скандал" - це передостання крапля в жбані невдоволення владою. Та й не ми, власне, обрали тему - це західні журналісти її підкинули. Чому офшор? Можливо, тому, що цей скандал ще лишає президенту можливості для "збереження обличчя", бо якщо б писали про все, що тут коїться - мабуть варіантів окрім повного згортання співробітництва з чинною владою України вже не було б.
   
Так вой не только здесь
Тут, ще трохи на форумах  та  в фейсбуці, а у реальному просторі усім за великим рахунком пофуй.
   
Ми як глисти - нам тільки жопа є рідною домівкою.  :gigi:
   
Re: Приоритеты народа Украины как причина жизни в жопе

Так логично, кругом адЪ и унижение и народ явно этого хочет. А Пеця пытается от этого ускользнуть и это осуждают, должен тоже в заднице сидеть, с народом!
   
Ми як глисти - нам тільки жопа є рідною домівкою.  :gigi:

Это вы, может быть, живете в жопе, а глисты - в кишечнике, печени и легких.
   
Все так... Але є таке поняття "остання крапля". Так от цей "скандал" - це передостання крапля в жбані невдоволення владою. Та й не ми, власне, обрали тему - це західні журналісти її підкинули. Чому офшор? Можливо, тому, що цей скандал ще лишає президенту можливості для "збереження обличчя", бо якщо б писали про все, що тут коїться - мабуть варіантів окрім повного згортання співробітництва з чинною владою України вже не було б.

А почему недовольство властью вобще, концентрируется на шоколадном Хетьмане?

А рада, которая из столовки собраться не может? Сеня?
Почему кипение по поводу Порошка? Это план чей то? А депутаты как бы нормальные и сеня молодец?

По моему если шатать, то минимум обоих
   
А рада, которая из столовки собраться не может? Сеня?
Почему кипение по поводу Порошка? Это план чей то? А депутаты как бы нормальные и сеня молодец?

Тому що  саме Порох отримав найбільший кредит довіри та дав найбільше красивих обіцянок.
Щодо інших учасників регати ілюзій було набагато менше. А ще й недолугі прихильники певної політсили  примітивними технологіями, а-ля Ольгіно, генерують ще більше невдоволення:



Останнє редагування: 5 квітня 2016 01:12:45 від птах Сорока
   
Цитувати
А почему недовольство властью вобще, концентрируется на шоколадном Хетьмане?
Чим більше він бере на себе відповідальності повноважень - тим більш визначною фігурою стає. Тому це досить природньо...
   
Люди кажуть: От вийдемо ми на майдан і чого вимагати? Послухати пісні, подивитися танці, поспівати гімн, наслухатись обіцянок? А толку?
Брати штурмом урядові приміщення - Порох кине проти нас бронетехніку. Знову проллються ріки крові. А толку? :S
   
А зробив він хоч що, щоб бізнесам не треба було "хімічить"?
   
Тому що  саме Порох отримав найбільший кредит довіри та дав найбільше красивих обіцянок.
Щодо інших учасників регати ілюзій було набагато менше. А ще й недолугі прихильники певної політсили  примітивними технологіями, а-ля Ольгіно, генерують ще більше невдоволення:

https://www.facebook.com/sonya.koshkina/posts/1157205177635315

Для меня самое большое разочарование это Сеня, так как он выглядил как то поумному, прям на экономизда похож. На президента по конституции 2004 г смотрел как на второстепенного персонажа. Конечно на передний план его выдвинула война и большая фракция в Раде.

Вцелом, в любом случае Потрох мог бы и раду нагнуть, как нагибал, на какие то шаги в экономич реформах....но шоколадный пук в лужу
   
Люди кажуть: От вийдемо ми на майдан і чого вимагати? Послухати пісні, подивитися танці, поспівати гімн, наслухатись обіцянок? А толку?
Брати штурмом урядові приміщення - Порох кине проти нас бронетехніку. Знову проллються ріки крові. А толку? :S


Я об этом и писал, что нужно стать толпой но за конкретные законы, как в Европе делают уже десятки лет
   
А зробив він хоч що, щоб бізнесам не треба було "хімічить"?

Так а я про что! НИКУЯ НЕ СДЕЛАЛ, ЗА ЭТО И НАДО ГНАТЬ А НЕ ВЫТЬ ЗА ОФШОРЫ, это отвлекает от главной ответственности
   
Суспільство не дає запит на нові ідеї, свіжі рішення, молодих політиків...
Ви протестуйте телепростір: Шукаю жінку, Весілля наосліп, Голос країни, Розсміши коміка і т. д.
Де пошук нових ідей, нових лідерів? Нема! Нема бо ніхто їх не шукає. Вони незатребувані. От у Савіка й тасується замусолена колода корупціонерів, котрих вже тожно слухати.
Якби сьогодні Ісус Христос зявився серед нас - Його б не слухали й на ТВ не запросили б... ІМХО
   
Для меня самое большое разочарование это Сеня, так как он выглядил как то поумному, прям на экономизда похож.
:facepalm1:

Офуєнний аргумент. Пригадаєш якісь досягнення Кроля на державних посадах, а він і НБУ керував і ще якійсь там посади були і що? 
Порох на відміну від Кроля все ж більш вагома фігура.

Я об этом и писал, что нужно стать толпой но за конкретные законы, как в Европе делают уже десятки лет

Для цього потрібно, щоб хтось вів просвітницьку роботу, щодо законів, чому вони такі важливі для пересічного громадянина, крім того щоб був зворотній зв'язок. А громадянське суспільство у нас поки що лише на початку свого становлення. Тому вибачай. Ондо що у Ісландії люди роблять через інфу про офшори у свого прем'єра:
http://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=914186.msg18051029#msg18051029
тому що Європа. :pleasantr:

Якби сьогодні Ісус Христос зявився серед нас - Його б не слухали й на ТВ не запросили б... ІМХО
Правильно, нафуй він потрібен у 21-му сторіччі?

Останнє редагування: 5 квітня 2016 01:26:48 від птах Сорока
   
Тут больше вопрос в преступном бездействии. Я думаю и Ли Куан Ю химичил и подворовывал, и тот же Саакашвили не бедствует, и Пиночет наверняка немного отсыпал себе из бюджета.
По офшорной комбинашке Порошка кстати пока и сумм не видно. То что химичит - понятно, он бизнесмен из 90-х, а вот чем он занят 99% своего рабочего времени, наиболее интересный для меня вопрос

Именно этим и занят. Почему мы и кричим.
   
 А що Сеня - з одного боку олігархи, з іншого - люди Порошенка, уряд практично некерований й тримається на договорняках, тобто квотах. У мене щодо Сені і його уряду особливих очікувань, нажаль, не було. Можливо, якщо б це був дійсно технократичний уряд - навіть на чолі з Сенею могли вже бути якісь результати. А так... Сеня просто органічно"вбудувався" в існуючу систему. Щодо головної провини Порошенка - я вважаю що це саботаж судової реформи та реформи прокуратури. Ніхто не буде працювати в країні, де немає засобів чесно захистити свою власність.
   
>Щодо головної провини Порошенка - я вважаю що це саботаж судової реформи та реформи прокуратури. Ніхто не буде працювати в країні, де немає засобів чесно захистити свою власність.

Ще може виправитися. Якщо мае iнстинкт виживання. Бо iнакше бабця та ригi зжеруть живцем. 
 
Не забуваем продосягнення - вiн зробив велике дiло для армii та СБУ, та вiдлучив Украiну вiд газовоi цицi
   
Бо iнакше бабця та ригi зжеруть живцем.
Саме для того він напакував своє БПП поміркованими ригами та колишніми убютками? Нічого йому не зроблять, вони усі розуміють що у одному човні пливуть.

та вiдлучив Украiну вiд газовоi цицi

"Какой слог!" Чому тоді вже не від газового прутня? :gigi:
   
ТС создаёт ннадцатую тему по отмазу воровства толстожопого, шоколадного барыги :facepalm1:
Не дергайся, мы уже поняли:Рауфик - неувиновник... B-)
   
Цитувати
вiн зробив велике дiло для армii та СБУ, та вiдлучив Украiну вiд газовоi цицi
Так, це дійсно плюс, хоча, мабуть, тут керувалися не стільки любов'ю до України, скільки елементарним інстинктом самозбереження. Доречі, це досить великий мотиватор, який ще не використовувався нашими західними партнерами на повну :)
   
ТС создаёт ннадцатую тему по отмазу воровства толстожопого, шоколадного барыги 
Не дергайся, мы уже поняли:Рауфик - неувиновник...

Це навряд, мене також обурювало, чому, коли Рада вертіла на прутні дійсно корисні реформаторські закони , ніхто не виходив під Раду погрітися коло  гарячих покришок.
Так що теза ТС не позбавлена здорового глузду, але...
   
До речi, а де ж коалiцiя?
   
До речi, а де ж коалiцiя?
Пеця обіцяв, що її ось-ось "створять за години"....
   
ТС создаёт ннадцатую тему по отмазу воровства толстожопого, шоколадного барыги :facepalm1:
Не дергайся, мы уже поняли:Рауфик - неувиновник... B-)

Тема не о его невиновности, а о его ВИНОВНОСТИ но в вещах пострашней, и о том что когда делается настоящее ГАВНО всем покуй к сожалению
   
Пеця обіцяв, що її ось-ось "створять за години"....

маю пiдозру що коалiцiя та лiгалайз донбабве якось пов'язанi мiж собою
   
Монополизация розничной торговли, простому производителю попасть в крупные сети очень сложно, что давит на потреб цены...пох
У нас сетей больше чем надо какая в опу монополия, а в остальном все так.
   
а ведь сейчас в Украине все делается как в начале 90-х

довести народ до обнищания и скупить по дешевке землю - план простой и проверенный
ну а потом уже толкнуть земельку буржуинам гораздо дороже
на порядки дороже



хе-хе
   
Re: Приоритеты народа Украины как причина жизни в жопе

Смотрим на сегодняшнюю ситуацию.
В стране нет рынка с/х земель...всем пох.
Налоговая система и вопрос возмещение - просто марк....всем пох
Отсутствует законодательство позволяющее открывать западным банкам филиалы у нас(отсюда кредиты супердорогие) .... пох
В ВПК - бардак. Шпион на шпионе, старые совковые рвачи и воровство...пох
Сотни госпредприятий в стране, в которых сплошные откаты и хищения .... пох
Монополизация розничной торговли, простому производителю попасть в крупные сети очень сложно, что давит на потреб цены...пох
Неприкосновенность деп корпуса, как причина коррупции...пох.

ЗАТО ОФШОРЫ У ПОРОШКА, ВОТ ЖЫЖ ЗРАДА!!!

Вы бы так повыли бы ХОТЬ РАЗ за вышеперечисленное.
Тематика сложная? А в офшорных схемах зато все спецы
Глядя на это, думаю, какой же недалекий и тугой у нас народ, орущий по поводу мухи, и не замечающий слона!
Импичмент Пороху? Я за, но только за вышеперечисленное, за преступное бездействие, а не за серую офшорную комбинашку.
Та ущерб стране от бездействия по перечисленным вещам в 10 000 раз больше, чем от схемы шоколадника, но тут визг поросячий, а за то хоть бы раз поистериковали
Сеню вобще на кол, трепло еще большее
осталось добавить пенсии лугандонам из бюджета всем ....пох
лугандоны в руководящих креслах всем..пох
восточные области сдаты регионалам всем...пох
ресурс украденных заводов исчерпан всем...пох
нет люстрации всем ..пох
   
Смотрим на сегодняшнюю ситуацию.
В стране нет рынка с/х земель...всем пох.
Налоговая система и вопрос возмещение - просто марк....всем пох
Отсутствует законодательство позволяющее открывать западным банкам филиалы у нас(отсюда кредиты супердорогие) .... пох
В ВПК - бардак. Шпион на шпионе, старые совковые рвачи и воровство...пох
Сотни госпредприятий в стране, в которых сплошные откаты и хищения .... пох
Монополизация розничной торговли, простому производителю попасть в крупные сети очень сложно, что давит на потреб цены...пох
Неприкосновенность деп корпуса, как причина коррупции...пох.

ЗАТО ОФШОРЫ У ПОРОШКА, ВОТ ЖЫЖ ЗРАДА!!!

Вы бы так повыли бы ХОТЬ РАЗ за вышеперечисленное.
Тематика сложная? А в офшорных схемах зато все спецы
Глядя на это, думаю, какой же недалекий и тугой у нас народ, орущий по поводу мухи, и не замечающий слона!
Импичмент Пороху? Я за, но только за вышеперечисленное, за преступное бездействие, а не за серую офшорную комбинашку.
Та ущерб стране от бездействия по перечисленным вещам в 10 000 раз больше, чем от схемы шоколадника, но тут визг поросячий, а за то хоть бы раз поистериковали
Сеню вобще на кол, трепло еще большее

камсацкіє пристосуванці нікагда такова вапроса ніасілят
   
скорее не патриоты, а проплаченные идиоты или агенты Кремля (td)
   
Re: Приоритеты народа Украины как причина жизни в жопе

Вчера встретил шикарное высказываение, в ответ на "почему "народ" в жопе":


Революцию совершал средний класс.
А в жопе находятся совсем другие люди, которые просидели у телевизира.
[/size] (с)

лучше и не скажешь!

Останнє редагування: 5 квітня 2016 08:51:25 від Vuker
   
В цілому погоджуюсь.
Але щодо теми офшорів - задовбують не так вони, як очевидно проплачені порохоботи. Не тут, до фупівських я звикла, більше на фейсбуці.
Оце просто якийсь капєц. Вони вже досягли рівня лизання яника, і рівня агресивності лизальщиків яника теж.
Коли на тебе активно намагаються нассяти, стає якось неприємно.
   
Re: Приоритеты народа Украины как причина жизни в жопе

Але щодо теми офшорів - задовбують не так вони, як очевидно проплачені порохоботи. Не тут, до фупівських я звикла, більше на фейсбуці.
Оце просто якийсь капєц. Вони вже досягли рівня лизання яника, і рівня агресивності лизальщиків яника теж.
Коли на тебе активно намагаються нассяти, стає якось неприємно.

 :)

Чуваг, гандон - это ты, привыкай.

Меня лично радует, что потрясающее количество людей не стало есть гавно на лопате - откровенную ложь - и послало нахуй гандонов.
   
:)

Чуваг, гандон - это ты, привыкай.

Меня лично радует, что потрясающее количество людей не стало есть гавно на лопате - откровенную ложь - и послало нахуй гандонов.
ти хворе?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія