Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Украинцы заграницей - как оно там?

Re: Украинцы заграницей - как оно там?

Ну хоть на колбасу нормальную хватает?

В спальні партрєт ковбаси висить, засинаю - дивлюся й мрію, прокидаюся - дивлюся й мрію... А так нє, ще не заробив  :(
   
Re: Украинцы заграницей - как оно там?

не обзивайтесь
Вас олдбой не ображав

та він мене не образив   :laugh:
як комарик біля вуха пропищав
   
Re: Украинцы заграницей - как оно там?

мені все подобається тут. інколи скучаю за україною, їду туди, накатаюся за пару тижнів і хочу вже скоріше повернутися в відень. для мене україна - це як екстрім-тур.
   
Re: Украинцы заграницей - как оно там?

треба речі своїми іменами називати.
якщо людина за все життя не досягнула нічого більшого ніж примітивна низькооплачувана праця, це значить, що у неї брак інтелекту або ж наполегливості. Такі люди є у всякій популяції.
якщо ж цілий народ в основній масі своїй не досягнув нічого більшого, то теж саме стосується цілого народу: великі проблеми із інтелектом і вольовими якостями.
Це якщо говорити політкоректно.

у когось є інші пояснення?

не завжди так, не завжди примітивна праця = низькооплачувана
в Австралії парикмахери отримують більше ніж інженери
   
Re: Украинцы заграницей - как оно там?

Тому, що вони по російськи не розуміють. А на ФУПі без російської нікуда. От така українська ментальність.
   
Re: Украинцы заграницей - как оно там?


в Австралії парикмахери отримують більше ніж інженери


якщо чесно, щось не віриться
   
Re: Украинцы заграницей - как оно там?

не завжди так, не завжди примітивна праця = низькооплачувана
в Австралії парикмахери отримують більше ніж інженери
перукарі і в Україні непогано заробляють.
   
Re: Украинцы заграницей - как оно там?

щоб підстригтися в Більбао, потрібно мати в кишені не менше 15 євро
   
Re: Украинцы заграницей - как оно там?

перукар це уже ремесло. це далеко не дно.
   
Re: Украинцы заграницей - как оно там?

Не тільки прибиральниками і офіціантами українці працюють.
В ті й же Польщі повно українських ITшників, з зарплатами вище середньої в Польщі.
Жаль тільки, що їдуть з України розумні співвітчизники.
   
Re: Украинцы заграницей - как оно там?

ночноє коте, ти молода і красива жінка, і якшо тобі хочеться спробувати життя в інших країнах і широтах - то обов'язково роби це! шо воно з того вийде - невідомо, але ж отримаєш новий досвід і нові спогади. в будь-якому випадку - це пригода, і багато чого залежить від твоєї наполегливості в досяганні цілі, і від вдачі теж. я бажаю тобі всього найкращого в цій подорожі!
   
Re: Украинцы заграницей - как оно там?

ночноє коте, ти молода і красива жінка, і якшо тобі хочеться спробувати життя в інших країнах і широтах - то обов'язково роби це! шо воно з того вийде - невідомо, але ж отримаєш новий досвід і нові спогади. в будь-якому випадку - це пригода, і багато чого залежить від твоєї наполегливості в досяганні цілі, і від вдачі теж. я бажаю тобі всього найкращого в цій подорожі!
підтримую,шанс треба використовувати,поки можливо  ;)
   
Re: Украинцы заграницей - как оно там?

що мене гнітить в Європі так це українці.... куди не ткнешся:  прибиральники, продавці, офіціанти... брудна і низькооплачувана робота, якісь просто лакеї Європи.  хочеться сказати слава україні при зустрічі і язик в жопу тягне. Пару днів і починаю думати тільки про те як би швидше додому.
тільки із-за наших?
   
Re: Украинцы заграницей - как оно там?

Я там жив кілька років, але вже ні, на щастя.
Питай - розкажу )
їпитаю що несподобалось? податки великі для бізнесу?
   
Re: Украинцы заграницей - как оно там?

треба речі своїми іменами називати.
якщо людина за все життя не досягнула нічого більшого ніж примітивна низькооплачувана праця, це значить, що у неї брак інтелекту або ж наполегливості. Такі люди є у всякій популяції.
якщо ж цілий народ в основній масі своїй не досягнув нічого більшого, то теж саме стосується цілого народу: великі проблеми із інтелектом і вольовими якостями.
Це якщо говорити політкоректно.

у когось є інші пояснення?
Ви перебільшуєте :) багато процює програмистів, лікарів, інженерів
хоча у відсотках я не знаю, може Ви й праві, але українській прибиральник у ЄС у мене не визиває ажання поїхати звідти
   
Re: Украинцы заграницей - как оно там?

той, можу запропонувати роботу для інженера-механіка за межами України.
вимога: верхня освіта, досвід по ремонту машин, що крутяться та промислового обладнання  (компресори, турбіни, насоси і т.п....хімвиробницт во на березі Середземного моря).

 :S
   
Re: Украинцы заграницей - как оно там?

підтримую,шанс треба використовувати,поки можливо  ;)
поки молода і красива? :laugh:
   
Re: Украинцы заграницей - как оно там?

мені все подобається тут. інколи скучаю за україною, їду туди, накатаюся за пару тижнів і хочу вже скоріше повернутися в відень. для мене україна - це як екстрім-тур.
у чоловіка друг  у Відні живе, були у нього в гостях, тоді я думала що у відні дорого усе  :D  як я помилялася.
 гарна країна
   
Re: Украинцы заграницей - как оно там?

якщо чесно, щось не віриться
ну ось такі реалії
декілька років тому а АУ брали парикмахерів з руками та ногами
не знаю чього такий дефіцит був
та там сантехнік може отримувати 100 т у рік,а якийся переладачь 60-70
такі особливості
   
Re: Украинцы заграницей - как оно там?

перукарі і в Україні непогано заробляють.
правда? не знала
в наших перукарнях кума заробляла дуже не богато
може їй так не фартило,але вона перекваліфікувалася у адміністратора готелю
   
Re: Украинцы заграницей - как оно там?

перукар це уже ремесло. це далеко не дно.
ну тоді добр е:)
   
Re: Украинцы заграницей - как оно там?

ночноє коте, ти молода і красива жінка, і якшо тобі хочеться спробувати життя в інших країнах і широтах - то обов'язково роби це! шо воно з того вийде - невідомо, але ж отримаєш новий досвід і нові спогади. в будь-якому випадку - це пригода, і багато чого залежить від твоєї наполегливості в досяганні цілі, і від вдачі теж. я бажаю тобі всього найкращого в цій подорожі!
дякую
цікаво, ніколи не мріяли про це ,та і зараз не мріємо
просто шукаємо чьогось, якогось виходу з цього безпрспиктивняка...
ось вчуся на модельєра, вічний студент я якийся :)
   
Re: Украинцы заграницей - как оно там?

Запхав? На піццу зводив? :)
та нє,якось противно
   
Re: Украинцы заграницей - как оно там?

дякую
цікаво, ніколи не мріяли про це ,та і зараз не мріємо
просто шукаємо чьогось, якогось виходу з цього безпрспиктивняка...
ось вчуся на модельєра, вічний студент я якийся :)

Лучше учите язык, причем именно разговорный. Сэкономленное время потратите на обучение уже там...
   
Re: Украинцы заграницей - как оно там?

тільки із-за наших?

ні, просто тому що чужі люди.
заробляю я побільше ніж середній європеєць, прагнення відвідати якісь нові місця у мене абсолютно немає, а в ментально чужому середовищі почуваю себе не дуже затишно. який мені смисл затримуватись на довше? тільки коли жінка просить щоб пошопитись. Бо у нас уже багато нормальних речей неможливо купити навіть при готовності дорого платити.
   
Re: Украинцы заграницей - как оно там?

Лучше учите язык, причем именно разговорный. Сэкономленное время потратите на обучение уже там...
так,я займаюся з репетитором
та й ще бізнесом маленький займаюсь
я о т не знаю, чи зможу я вже жити спокіной. нікуди не летіти, не працювати по 18 годин та у вихідні з перекуром на фупчик  :shuffle:
   
Re: Украинцы заграницей - как оно там?

ні, просто тому що чужі люди.
заробляю я побільше ніж середній європеєць, прагнення відвідати якісь нові місця у мене абсолютно немає, а в ментально чужому середовищі почуваю себе не дуже затишно. який мені смисл затримуватись на довше? тільки коли жінка просить щоб пошопитись. Бо у нас уже багато нормальних речей неможливо купити навіть при готовності дорого платити.
так, це важко,ємоційний комфорт з роками має четкі грані, тому шукаємо місце зі схожею ментальністю, бо серед зовсім чужих людей жити б не змогла
   
Re: Украинцы заграницей - как оно там?

не зможете
   
Re: Украинцы заграницей - как оно там?

так, це важко,ємоційний комфорт з роками має четкі грані, тому шукаємо місце зі схожею ментальністю, бо серед зовсім чужих людей жити б не змогла
так справа в тому що в еміграції будете серед чужих
   
Re: Украинцы заграницей - как оно там?

так, це важко,ємоційний комфорт з роками має четкі грані, тому шукаємо місце зі схожею ментальністю, бо серед зовсім чужих людей жити б не змогла


моє субєктивне враження: це штати.
наче і менталітет абсолютно інший, але менше за все дискомфорт відчував при спілкуванні із амерами.
мабуть феномен емігрантської країни.
Із європейцями, навіть із словянами, наче і люди буває хороші, приязні, а от як через скло.
   
Re: Украинцы заграницей - как оно там?

так,я займаюся з репетитором
та й ще бізнесом маленький займаюсь
я о т не знаю, чи зможу я вже жити спокіной. нікуди не летіти, не працювати по 18 годин та у вихідні з перекуром на фупчик  :shuffle:

я когда вспоминаю свои мысли при переезде, первые ощущения на новом месте, то кажется что все это было не со мной. А тогда ночами не спал, во всем видел тяжелую проблему.
Теперь как вспоминаю, по какому поводу нервничал, то аж смешно.
Ясное дело, что чужим умом жить не будешь, но главное знать, что первичный шок пройдет и о нем вы потом будете вспоминать с улыбкой...
   
Re: Украинцы заграницей - как оно там?

так справа в тому що в еміграції будете серед чужих
я не маю на увазі чужий=незнайомець
чужий це як чуждий менталітет, бльше або менш
в Україні буває що  відчуваєшь чуждість
   
Re: Украинцы заграницей - как оно там?

я когда вспоминаю свои мысли при переезде, первые ощущения на новом месте, то кажется что все это было не со мной. А тогда ночами не спал, во всем видел тяжелую проблему.
Теперь как вспоминаю, по какому поводу нервничал, то аж смешно.
Ясное дело, что чужим умом жить не будешь, но главное знать, что первичный шок пройдет и о нем вы потом будете вспоминать с улыбкой...
та зачекайте, ми ще не їдемо нікуди, тільки меркуємо
спасибі за спілкування у будь якому разі )
   
Re: Украинцы заграницей - как оно там?

моє субєктивне враження: це штати.
наче і менталітет абсолютно інший, але менше за все дискомфорт відчував при спілкуванні із амерами.
мабуть феномен емігрантської країни.
Із європейцями, навіть із словянами, наче і люди буває хороші, приязні, а от як через скло.

тур візу Вам без проблем дали?
   
Re: Украинцы заграницей - как оно там?

так, це важко,ємоційний комфорт з роками має четкі грані, тому шукаємо місце зі схожею ментальністю, бо серед зовсім чужих людей жити б не змогла

это расхожее мнение.
Что значит чужие люди с другой ментальностью?
Вы предлагаете соседу выпить водки и пойти ночью украсть кирпич на стройке? А он в шоке и не знает звонить врачу или в полицию?
Да это чужая ментальность, тяжело будет.

Вы не понимаете о чем говорить с соседом и колегами на работе, проходите мимо кухни, чтобы не задержаться с ними и не выглядеть дураком?
Так это языковая проблема, плюс закомплексованность . Я сам таким был, потому что языковой уровень не позволял мне выражать то и как я думаю. Он и сейчас не такой, но комплекс ушел. Кстати, таким комплексом страдают именно славяне, по моим наблюдениям.
Теже турки или китайцы охотно идет на контакт, неправильно, куцо говорят но стараются не упускать возможность пообщаться. Наш человек старается быстрее чухнуть.

Так что если вы уважаете закон, традиции и окружающих, вас не бесят спокойные и толерантные люди, которые не кидаются к вам в объятия с предложениями дружбы, не бегают к вам за луком и солью, то у вас не будет проблем с ментальностью. А если и язык на уровне, то вы всегда найдете о чем поговорить во дворе с соседями. А временами сделать это за бокалом вина...
   
Re: Украинцы заграницей - как оно там?

Сьогодні отримав повідомлення що дочку прийняли до школи для обдарованих дітей. Останній рік початкової школи. Потім набагато легше буде вибирати нормальну середню школу для неї.

Наш в Далласе ходил в такую. Ничего особенного. Потом его на лето отправили в специальную программу в Ричланд-колледж. Единственное, что лучше в таких школах - учителя и учебная база.
   
Re: Украинцы заграницей - как оно там?

это расхожее мнение.
Что значит чужие люди с другой ментальностью?
Вы предлагаете соседу выпить водки и пойти ночью украсть кирпич на стройке? А он в шоке и не знает звонить врачу или в полицию?
Да это чужая ментальность, тяжело будет.

Вы не понимаете о чем говорить с соседом и колегами на работе, проходите мимо кухни, чтобы не задержаться с ними и не выглядеть дураком?
Так это языковая проблема, плюс закомплексованность . Я сам таким был, потому что языковой уровень не позволял мне выражать то и как я думаю. Он и сейчас не такой, но комплекс ушел. Кстати, таким комплексом страдают именно славяне, по моим наблюдениям.
Теже турки или китайцы охотно идет на контакт, неправильно, куцо говорят но стараются не упускать возможность пообщаться. Наш человек старается быстрее чухнуть.

Так что если вы уважаете закон, традиции и окружающих, вас не бесят спокойные и толерантные люди, которые не кидаются к вам в объятия с предложениями дружбы, не бегают к вам за луком и солью, то у вас не будет проблем с ментальностью. А если и язык на уровне, то вы всегда найдете о чем поговорить во дворе с соседями. А временами сделать это за бокалом вина...
Так мову треба вчити,в мене були великi комплекси,поки не почав бiльш-меньш чеською розмовляти.
   
Re: Украинцы заграницей - как оно там?

Что меня удивляет в украинцах - это пренебрежительное отношение к нормальным работам - уборщики, продавцы, официанты...
Неужели в Украине все работают менеджерами продаж и старшими научными сотрудниками???

Зато в Украине каждый зубодер должен знать психологию. Украинские сантехники-гинекологи уже притчавоязыцех. А какая чистота в Украине кругом - ну просто заглядение...
   
Re: Украинцы заграницей - как оно там?

Так мову треба вчити,в мене були великi комплекси,поки не почав бiльш-меньш чеською розмовляти.
Чехія красива країна, але чього вони так цураться мігрантів по роботі?
у нас на роботі , велика міжнародна корпорація, СанИнБев коротше, вирішили відправити декілька працівників в чеський філіал, проходили курси, подготовку, компанія оформлювала документи ,а в останню мить Чехія зарубила візи, та сказала "сидіть ви дома"...
   
Re: Украинцы заграницей - как оно там?

Да, повсюду менеджеры и разные директора - испольнительные, коммерческие, генеральные.
Только почему то за ресторан не всегда есть расчитаться...

А пара приличных штанов - недостижимая мечта... Все большн Троещина и Дарынок.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія