Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Як думаєте чи є військовий план який може максимально затримати РФ? :X

Я вважаю що є така сукупність дій, які у разі нападу РФ дозволять нам вистояти проти її танків і авіації і навіть атомної бомби.

Звичайно будуть жертви і багато. Та дії такі цілком реальні.

Я не думаю що РФ зупиниться на політичній і дипломатичній складовій.

В принципі Україна довгий час може протистояти РФ. Такий план цілком реальний.

==============
Нотатки Божевільного
   
Який може бути військовий план проти ядерної держави?
   
План реальний, але не коли овоч чи блазень біля корита.
   
Який може бути військовий план проти ядерної держави?
Переміщення, частина військ постійно мають переміщатись... Коли почнеться наступ, не прогавити, бо там нанесуться найбільші втрати РФ.
   
звичайно є, головне щоб зв'язок був
щоб повідомити про капітуляцію
   
звичайно є, головне щоб зв'язок був
щоб повідомити про капітуляцію
Руськіє не здаються, прийдеться організувати їх зустріч з їх демоном  для суду.
   
є! і він давно відомий. Хочеш миру-готовся до війни.
   
План реальний, але не коли овоч чи блазень біля корита.

точно, план реальный, шторит не милосердно  :facepalm1:
   
є! і він давно відомий. Хочеш миру-готовся до війни.
Тут мова саме про війну.
   
Моя думка така:  у верхівки держави нема ніякого плану, та і бути не може,  бо в них інші плани, там Портнов і компанія всим заправляють))
Тому вони і не хотять, щоб  добровольці знову організовувались і розробляли свій військовий план..
   
Я вважаю що є така сукупність дій, які у разі нападу РФ дозволять нам вистояти проти її танків і авіації і навіть атомної бомби.
Да, ВСУ готовы. На счет ядерной бомбы, она не такая уж и эффективная против армии, это только города стирать с лица земли. Но параша не пойдет на ядерную войну, т.к. это не просто применение ядерного оружия, это применение его в Европе. Тут как бы не все так просто.
   
Який може бути військовий план проти ядерної держави?
Угроза, что шарахнем по коцабским территориям в случае нападения. И там коцабы-фейкометы сами подкинули идею, что есть еще Запорожская АЭС, кричат, что там есть якобы какие-то спецы...
   
Тут мова саме про війну.
а що хіба є такі, хто займається питаннями війни в Україні? все більше таких, хто намагається перемогти шляхом перегляду очей хайла.
   
А там Крым рядом и рашистия с кучей войск. В Крыму они реально как слон на льдине, были бы йайца, можно было бы сравнять с землей всю рашистскую ржавчину в считанные дни.
   
Они там скопили кучу ржавых корыт и кучу войск, уверены, что никто по ним не шарахнет, иначе только потроха бы летели.
   
План реальний, але не коли овоч чи блазень біля корита.
+1
   
План реальний, але не коли овоч чи блазень біля корита.
Ну сейчас не овощ и не блазень, а ЗЕ, так что посмотрим.
   
Угроза, что шарахнем по коцабским территориям в случае нападения. И там коцабы-фейкометы сами подкинули идею, что есть еще Запорожская АЭС, кричат, что там есть якобы какие-то спецы...
https://t.me/zaes_energoatom/498
проблема розігнати реактор і вимкнути охолодження?
а ще є рівне і хмельницький....
   
Ну сейчас не овощ и не блазень, а ЗЕ, так что посмотрим.
саме блазень.
   
Я вважаю що є така сукупність дій, які у разі нападу РФ дозволять нам вистояти проти її танків і авіації і навіть атомної бомби.

Звичайно будуть жертви і багато. Та дії такі цілком реальні.

Я не думаю що РФ зупиниться на політичній і дипломатичній складовій.

В принципі Україна довгий час може протистояти РФ. Такий план цілком реальний.

==============
Нотатки Божевільного

Ради чего жертвы?
Ради твоей биндеры? Ради запрета русского языка? Томоса? Нового повышения тарифов?
В жопу вашу оборону!  :K
   
План реальний, але не коли овоч чи блазень біля корита.
+===================================================+
Педро при владі довів свою неспроможність захистити Україну.
Це вже доведений факт. За що його й турнув народ з табуретки.
І це теж доведений факт.
   
Ради чего жертвы?
Ради твоей биндеры? Ради запрета русского языка? Томоса? Нового повышения тарифов?
В жопу вашу оборону!  :K

а для чого кацапи? для гулагу? для масових розстрілів і засипанні трупами всіх ярів в околиці?
банда недоумків з імперськими амібіціями, єдина... єдина реальна річ від них загроза ядерною зброєю... все решта голозаді довбні, шо можуть тягатися лише з на три голови слабшими і то не завжди
реальні нулі, шо не здатні запропонувати світу нічого крім кайданів, скрєп
   
є такий план - роздати зброю свідомим громадянам. Якщо число озброєних громадян у кілька разів перевищить наступальний потенціал супротивника то війни не буде.
   
Ну, наскільки я пам'ятаю, наш зелений блазень на троні не так давно гнусавив, що в нього є безліч резноманітних планів приборкання Росії - і план В, і план С, і так далі.

Як тільки один план не спрацьовує, брейнштурм в Офісі Президента миттєво видають на гора наступний план.

Нє?
   
саме блазень.
Главное что не Свин.
   
Я вважаю що є така сукупність дій, які у разі нападу РФ дозволять нам вистояти проти її танків і авіації і навіть атомної бомби.

Звичайно будуть жертви і багато. Та дії такі цілком реальні.

Я не думаю що РФ зупиниться на політичній і дипломатичній складовій.

В принципі Україна довгий час може протистояти РФ. Такий план цілком реальний.

==============
Нотатки Божевільного

Європа може затримати неминучий конфлікт з Росією Україною.
На декілька років.
   
Все простіше:
 У разі вторгнення відкритого на нашу територію, має вступити в дію такий план:
заздалегідь заміновані у кацапії обєкти критичної інфрастуртури:
- дамби
- лінії електропередач ЛЕП
- водонасосні станції
- відстійники
- залізничні колії
- мости
і тд

будуть підриватися у різних регіонах каццапії через кожні 6 - 12 годин
з усіма наслідками
до тих пір поки кацапи не зупинять агресію і не перестануть вбивати мирне населення

війна то війна
   
Ради чего жертвы?
Ради твоей биндеры? Ради запрета русского языка? Томоса? Нового повышения тарифов?
В жопу вашу оборону!  :K
+=====================================================+
Щоб не було тут кацапії з її голодоморами та сраліними-хуйлами.
Всіх іпмерців - на кілок!
   
Європа може затримати неминучий конфлікт з Росією Україною.
На декілька років.
Уже не може. Раніше могла, але вона втратила час.

А от Україна може... Пальне, зараз проблеми пишуть на залізниці з Пальним. А воно для плану нанести шкоди важливе, дуже.
   
Уже не може. Раніше могла, але вона втратила час.

А от Україна може... Пальне, зараз проблеми пишуть на залізниці з Пальним. А воно для плану нанести шкоди важливе, дуже.

Не зрозумів щодо пального, але ми здається стали для Європи життєво необхідним буфером щоб Європа виграла час на підготовку до неминучого конфлікту.
   
Все простіше:
 У разі вторгнення відкритого на нашу територію, має вступити в дію такий план:
заздалегідь заміновані у кацапії обєкти критичної інфрастуртури:
- дамби
- лінії електропередач ЛЕП
- водонасосні станції
- відстійники
- залізничні колії
- мости
і тд

будуть підриватися у різних регіонах каццапії через кожні 6 - 12 годин
з усіма наслідками
до тих пір поки кацапи не зупинять агресію і не перестануть вбивати мирне населення

війна то війна
О, зоя касмадємьянская реінкарнірувалася
   
Ради чего жертвы?
Ради твоей биндеры? Ради запрета русского языка? Томоса? Нового повышения тарифов?
В жопу вашу оборону!
Дезертир! К стенке таких будут ставить, когда ВП объявят.
   
Все простіше:
 У разі вторгнення відкритого на нашу територію, має вступити в дію такий план:
заздалегідь заміновані у кацапії обєкти критичної інфрастуртури:
- дамби
- лінії електропередач ЛЕП
- водонасосні станції
- відстійники
- залізничні колії
- мости
і тд

будуть підриватися у різних регіонах каццапії через кожні 6 - 12 годин
з усіма наслідками
до тих пір поки кацапи не зупинять агресію і не перестануть вбивати мирне населення

війна то війна
Э, падажди, такое делается в первую очередь на свой территории, которая будет окупирована при отступлении ВСУ. Ну на данбасе и в крыму такого никто не сделал. А ведь надо, заводы вывозить, если нет то взрывать.
   
Если будет возможность в Харькове, Запорожье, Николаеве и Херсоне мобилизировать по 20 тыс населения, то никто не нападет....только для этого надо иметь систему мобилизации и приписки работающую.
   
Если будет возможность в Харькове, Запорожье, Николаеве и Херсоне мобилизировать по 20 тыс населения, то никто не нападет....только для этого надо иметь систему мобилизации и приписки работающую.

та нє - для цього треба мати громадянську свідомість. Досвід Афганістану доводить що нема такої армії яка б змогла перемогти озброєний народ.
   
Цікаво скільки наркоти прикупила РФ для своєї армії щоб не боялась умерти?
   
іноді, як показала українська держава з втратою промамчуризацією  в 2014  - дешевше купити "армію, флот, міліцію і сбу" ніж воювати з ними :laugh:
   
є такий план - роздати зброю свідомим громадянам. Якщо число озброєних громадян у кілька разів перевищить наступальний потенціал супротивника то війни не буде.
ні, синку, це фантастика! зєлєнь сцить-он на франек наїхали...
   
війна то війна
Тимко зібрав у гілці цілу чоту пАлководців.
Вже і обєкти крит. інфрастуктури мінують у москалів.
 (tu)

пс.а "відстійники" це те що я подумав?

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія