Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

# Ющенко

Re: # Ющенко

Угги  на манжеты?  :facepalm1:
   
Re: # Ющенко

Странно, мне тоже показалось что хуйло резко активизировал отряд ботов на фупе прославлять труп. Ещё надо поискать мудака, который причинил столько вреда Украине как дрыщ. Только кацапы могут мечтать о той паскуде. Ещё раз иуду страна уже не переживёт :(

спили рога, фсбшник.
   
Re: # Ющенко

Я б нічого не мала проти В.Ющенка на посаді НБУ. Там він профі, хто б що не казав.
   
Re: # Ющенко

спили рога, фсбшник.
Что жена изменила пока на хуйла по форумах подрабатываешь?
   
тоже девочка?
"Тоже", це як? В старпості не йшлося про "дівчат-хлопчиків", а  виключно про інтелект. У вас якійсь дівчачі фантазії?

Ну чисто фізіологічно - він хлопчик , але як дівчинка. Ну як це пояснити точніше, хіхі.
У юльків якась нова мулька з'явилася, називати опонентів - "прихильниками Ляшка" в деякому сенсі. Ти вирішив  розділити їхні уподобання? :D
   
Re: # Ющенко

Не трожьте трупик, ради Бога.
Пусть сидит ровно, где сидит.
:good:
   
Re: # Ющенко

Я б нічого не мала проти В.Ющенка на посаді НБУ. Там він профі, хто б що не казав.

Ну, да там любой колхозный бухгалтер справится. Это не больницу строить
   
Re: # Ющенко

   
Re: # Ющенко

   
Re: Золота епоха Віктора Андріовича! (tu)

А то що ти будинок побудував за часів Ющенка на одну зарплату  :D  то чия заслуга ?
 Твоя чи стану української економіки в той період ?


будинок я купив у 2004 році, за місяць до виборів. А будувати почав у 2010, закінчив 2012. У 2013 продав той, який купив у 2004.

А загалом мої заробітки росли кожен рік з 2000 по 2013. Не залежно від урядів.
   
Re: # Ющенко

Гарна новина! Може він стане навіть колись Президентом! Може навіть у 2005 році?!!! Га?   ШО?!!!! БАЯН?!!! Так про Юльку ж пишуть, за часів премєрства... Якщо це актуально....Так чому ні?!!!
   
Re: # Ющенко

Белая горячка)))). 
   
Re: # Ющенко



Ловіть салабони.  :gigi:
На фотках крім "посвідки учасника", яку роздавали усім причетним і непричетним (я сам роздав таких не один десяток), посвідчення члена виборчої комісії на переголосуванні 2го туру на окрузі номер 50 - Єнакієво. Збірник нормативно-правових актів для цього голосування. Газета "Енакиевский рабочий" за 22 грудня 2004 року зі списком прзівищ усіх членів комісій включно з моїм. І що найголовніше талончик на номер в готелі "Мир" в Єнакієво. Через які кола пекла мені довелось пройти щоб отримати там номер разом ще з кількома десятками таких же як я, це окрема історія.


А наші донецькі українські патріоти в цей час робили ремонти на кухні. Від яких не відволіклись і донині.  (P)
   
Re: # Ющенко

Белая горячка)))). 

============================
Так енто наш ответ на свежие твои постики "про Юльку-воровку". :fuck:
   
Re: # Ющенко

   
Re: # Ющенко

Я
   
Re: # Ющенко

ющ вчера сеанс какой-то проводил, что ли, чего их всех так колбасит?
   
Re: # Ющенко

Белая горячка)))).

та ні,
це він просто ще не закусив...
він до третьої на закусює  :shuffle:
   
Re: # Ющенко

ющ вчера сеанс какой-то проводил, что ли, чего их всех так колбасит?
==========================
Так ДРЫЩИ тогда,сегодня прихильники певної політсили! Я то думал,что им буит приятна! :D  X(
   
Re: # Ющенко

а шо за напиток, автор? завтра такой же куплю
   
Re: # Ющенко

ющ вчера сеанс какой-то проводил, что ли, чего их всех так колбасит?

Точно сцуко, як Кашпіровський, сидів малював у шустрого якусь фуєту, плямкав там щось, а народ ковбасить. Ющ - характерник!
   
Re: # Ющенко

Ющенко величайшая личность, я вообще его считаю единственным государственным деятелем Украины ...... все остальное жалкие политиканы...... одного не могу понять ....чего барбарыс не дал ему полномочия представлять Украину в том же Минске??? Отправил туда -чука и кучму ....

Боится
   
Re: # Ющенко

"створив ГАРАНТІЇ незалежності України" (с)  :facepalm1:
передав владу донецьким наперсточникам, підконтрольним Маскві, і засунув свої "гарантії"...не буду уточняти куди саме

У тебе свідомість дуже маленька. Як макове зернятко. Осягни все в історичному контексті. Війна була неминуча
   
Re: # Ющенко

==========================
Так ДРЫЩИ тогда,сегодня прихильники певної політсили! Я то думал,что им буит приятна! :D  X(
мне приятно. Вы мне вообще нравитесь несмотря нинашо
   
Re: # Ющенко

а шо за напиток, автор? завтра такой же куплю

ви шо, новачок?
всі на форумі знають, шо Вольтер дудлить тільки конину  :shuffle:
   
Бо патріот  [ua]
   
Re: # Ющенко

10 лет выношу мусор в его кульечках  подарили два мешка  пакетов с логотипом его партии ,хоть что то полезное.  :D    Есть знамя Так , значек  с кулаком ,шапочка и шарфик только в таком страшно выходить на улицу могут неправильно понять.
   
Re: # Ющенко

А самое главное - кум! Свой в доску человек...

Ликарня майбутнього, банк Украина, Большие Васюки... Дух захватывает от перспектив...

...Стосовно Банку "Україна" , думаю, питань має бути більше до Кучми..
Завалити такого монстра, із такою мережею - це треба вміти...
Та Бог їм суддя...
   
Re: # Ющенко

а шо за напиток, автор? завтра такой же куплю
ви шо, новачок?
всі на форумі знають, шо Вольтер дудлить тільки конину  :shuffle:
а пробує тільки з коалою.
юедное животное. это я про коалу)
   
Re: # Ющенко

============================
Так енто наш ответ на свежие твои постики "про Юльку-воровку". :fuck:
Нигани. Ни слова пра Юлю уже год как не писал... Конины пережрал)))
   
Re: # Ющенко

кацапье, вас от Ющенка штырит ну прям как от БЕндеры.
   
Re: # Ющенко

ну, и где он? мне кажется, я его вспугнула
   
Re: # Ющенко

хе .. хе ..

де ж був той Ющенко останніх 2 роки  :S

пусте місце

   
 Договорился    что власть продал Януковичу  , главное что "навіть с  Янковичем і розмовляв украінською"
   
Re: # Ющенко

...Стосовно Банку "Україна" , думаю, питань має бути більше до Кучми..
Завалити такого монстра, із такою мережею - це треба вміти...
Та Бог їм суддя...


та атм усі полатались. А Вітюша теж крав і все це діло покривав. У мережі є матеріали справи. Ну а потім за вірну службу пішов на підвищення в НБУ, де робив те ж саме (див плівки Мельниченка)
   
шо він робив у Газпромі   :S
   
шо він робив у Газпромі   :S
Домовлявся про ціну на газ
   
Re: # Ющенко
a49

Пусть аттдыхает!
   
Re: # Ющенко

   
Re: # Ющенко

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія