Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

;o Як ветерани до Зеленського ходили.

 ;o Як ветерани до Зеленського ходили.

Віктор Трегубов:

Як ветерани до Зеленського ходили.

Привіт, рідні.

Я сьогодні трішечки поспілкувався з паном Володимиром Зеленським. Забігаючи наперед скажу, що спілкування було не зовсім теплим, в чому, здебільшого, моя провина - не дотримався етикету привітання. Але, принаймні, певний конструктив був - я маю, що вам розповісти.

Сьогодні на пів на п’яту до Офісу президента запросили групу ветеранів - майже повністю з тих, хто так чи інакше виходив на акції протесту проти нього, або навіть організовував їх. На жаль, я не знаю багатьох в обличчя - були азовці, зокрема Матрос, був Жора Турчак, був Карась, був Саша Погребиський - загалом близько дюжини осіб. Ну і я, ваш покірний. З “того боку”, окрім власне Зеленського, були Андрій Єрмак, Микола Тищенко, генерал Хомчак. Була й така собі “проміжна сторона” - по-перше, керівництво Мінвету, по-друге - Фацевич, голова Нацполіції, по-третє - Єгор Чернєв, ветеран, що пройшов до парламенту по списку Слуги народа. Може, когось забув. Я зараз спробую переказати півтори години жвавої бесіди по пам’яті, тож вибачте, якщо щось впущу. Також, очевидно, що свої питання та репліки я пам’ятаю краще, ніж репліки колег - це не тому, що я так себе люблю, просто пам’ять людська так влаштована.

Бесіда почалася майже без вступного слова, але якось швидко перескочила на тему звільнення заручників. Це взагалі в команді Зеленського вважають великою перемогою і яскравим свідченням, що їм і далі все вдаватиметься, тож треба вірити. Особисто Зеленський вважає, що вдало склеїв простачка, і що дуже вигідно здійснив обмін. Обурювався на критику щодо Цемаха - за його словами, той був абсолютним нулем та пустишкою в якості свідка.

Тут я трішки не витримав і запитався, як же так сталося, що відразу після цього голандський парламент одноголосно проголосував за початок розслідування ролі України в загибелі Боїнга.

Зеленський попросив вимкнути камеру (так я дізнався, що була ввімкнута якась камера) та досить емоційно пояснив, що до цього мав переговори на усіх рівнях з голандцями, які взяли з Цемаха усе, що можна взяти, і повністю схвалили його передачу.

- То що, виходить, вас голандці кинули? - перепитав я.

Мені пояснили, що голандці взагалі виявилися не дуже лояльними партнерами - он як голосували за повернення РФ у ПАСЕ.

(в принципі, вірю. Тільки вбачаю певну проблему в том, що нашого очільника можуть кинути голандці - йому ще з росіянами говорити…)

Взагалі з західною підтримкою, за словами Зеленського, в України проблеми: викручують руки по Мінських угодах, прямо дають зрозуміти, що не хочуть бачити Україну в НАТО, хочуть позбутися санкцій.

(ні, я не став згадувати попередника, який якось з цим впорався - припустимо, переобрання Зеленського частина західних лідерів справді могла сприйняти як можливість позбутися попередніх домовленостей)

- Я б сам відмовився від Мінських, в перший же день хотів! - казав він, - але мені дали зрозуміти, що автоматично знімуть санкції.

Далі мова пішла про розведення. За словами наших візаві, мова поки що йде лише про окремі пункти, і про невеликі дистанції.

- Ну, ви ж воювали, знаєте, що відійти на 500 метрів - можна швидко й повернутися - переконував Хомчак.

Присутні мали певні сумніви. Як на мене - то залежно від ділянки. ДУЖЕ залежно від ділянки.

За версією влади, сірої зони не буде взагалі. В населених пунктах буде українська влада, українські поліцейські сили та військові Спільного центру по контролю та координації (росіян там немає - я спершу трішки офонарів, бо коли я служив, їх там була половина, але Хомчак нагадав мені, що вони звідти вийшли). А якщо що - ВСУ підтягнеться.

Мені не дуже віриться в ефективність такого захисту, особливо якщо ворог піде всерйоз. Але, принаймні, цього разу конкретно пояснили, як вони взагалі уявляють ситуацію.

   
Re:  ;o Як ветерани до Зеленського ходили.

Зеленський сподівається вирішити справи з Донбасом за рік. Якщо за рік не вдасться - схильний, цитую “вибудувати вал” - я це зрозумів, як повернення до діючого статус-кво з ізоляцією окупованих територій. Взагалі, він впевнений, що у будь-який момент може зіскочити і повернутись до цього стану (а от я - ні). Але цей варіант він розглядає, як негативний, тому прагне до реінтеграції.

Власне, це й було найважливіший для мене запитанням - як він розглядає реінтеграцію, на що готовий піти і що буде пропонувати хуйло. Але саме на це я відповіді й не отримав. Зеленський прямо стверджує, що форсував процес мирних перемовин для виходу на Нормандський формат і прямого діалогу з хуйло. Але що він йому запропонує? Тут він посилається на те, що такі речі не розголошуються, і просить просто дати йому шанс.

Власне, це і є головна проблема особисто для мене. Я вголос зауважив - нічого особистого, та я не вірю, що квнщик затащить кдбшника.

Це справді так. Зеленський може вірити в свою зорю. Навіть якщо вважати, що він повністю щирий, мене лякає думка, що така людина, як він, від імені моєї країни буде торгуватися з такою людиною, як хуйло. Зеленський ж стверджує, що вони просто обміняються умовами, а він зможе з цих запропонованих варіантів обрати найкращий, та не нарватися на негативні.

І так, він каже, що розглядає можливість проведення виборів на окупованих територіях, якщо російські війська підуть, а українські збройні сили - не зайдуть (хоча, можливо, зайдуть інші українські державні органи). І це будуть вибори за українськими законами, хоча він впевнений, що, на жаль, на них все одно переможуть місцеві “авторитети”.

(тут я зауважив, що для того, щоб вибори пройшли за українськими законами, партії “місцевих авторитетів” мають бути зареєстровані в Мінюсті України. Він чомусь впевнений, що для них це проблемою не буде. Мені здалося, він просто не знає, як це робиться)

Зрештою, наприкінці бесіди Зеленський, як на мене, зробив велику помилку. Йому вже час було йти - здається, мала бути телефонна розмова з одним з європейських лідерів. Саша Погребиський попросив його передати привіт Богдану та вимагати від нього вибачень перед ветеранами. Адже Богдан звинуватив мітингуючих 6 жовтня у тому, що вони збиралися за гроші. А йому - та іншим присутнім там ветеранам - трішки образливо це чути.

- Хлопці, - каже Зеленський своїм характерним тоном, - 99% з вас нормальні люди. Але є ж 1%… Коротше, мені ж теж кладуть на стіл записи. Я ж знаю, хто з ким про що домовлявся і хто кому скільки платив. А привіт Богдану я передам.

Усю бесіду Зеленський намагався будувати діалог на емоційній ноті “мужики, я свій”. Якщо йому й вдалося з кимось встановити якийсь емоційний контакт, то цей фініш, судячи з витягнутих облич поряд, його лихо порвав. Просто так вийшло, що більшість з присутніх там людей точно знала, що ніхто на цьому мітингу за гроші не стояв. І одне з двох - або людина перед нами кидає слабенький понт, невдало вбиваючи між нами клин, або - що, може, й гірше - йому локшину на вуха вішають не тільки голандці, а й власні спецслужби. Ну б**дь. Нормально ж спілкувались.

(десь в цей момент я зрозумів, що “ну б**дь!” кажу вголос, а не про себе, і стулив пельку)

Далі Зеленський пішов, а хлопці ще певний час дискутували з іншими присутніми. Особливо палко сперечалися азовці з Фацевичем, виясняючи, хто більше не правий у сутичках на шляху до Золотого, їхні побратими чи поліція. Але я невдовзі пішов геть.

Якщо вам цікаве моє враження - для мене ця розмова дещо прояснила, але нічого не змінила. Навіть якби я змусив себе повірити в щирість Зеленського, я не потягну змусити себе повірити в його професійність як дипломата. Я не можу на це ставити долю моєї країни. А це означає, що я буду й надалі протестувати - можливо, тепер із більш чітким усвідомленням, що і як відбувається. І в якій ми ситуації.
   
Re:  ;o Як ветерани до Зеленського ходили.

   
Re:  ;o Як ветерани до Зеленського ходили.

Олександр Погребиський
4 год ·
Насправді Вітя вже багато чого описав я тільки додам, чого у Віті немає.
Я додам нижче текст його опису.

Відпочатку в залі поставили дві камери, але у один момент Зеленський сказав їх виключити, взагалом привід ніби був бо наче інсайдик злив, але насправді це вже чули з різних джерел.
Далі я напишу про те які, питання задавав я

- Якщо ви посилаєтесь на Мінськ, як документ, що забов‘язує нас відводити війська, чи збираєтесь ви піднімати питання на міжнародних зустрічах, зокрема у Франції вивід ворожих сил і засобів з Дебальцево, адже по Мінську Дебальцево має залишитись під нашим контролем?

- Це питання підніматись не буде.

- Вибори на окупованих територіях будуть проводитись після того як наші війська зайдуть?

- Ні без наших військ.

Ну і трете була вимога по Богдану, але Вітя вже це описав....
Богдан має вибачитись перед ветеранами за 06.10., та публікацію про нібито проплачених міьингуючих.
Але Зеленський пояснив, що йому приносять роздруківки..... і там пишуть про якісь суми....Чи на роздруківках були «Славнозвісні Скріни» залишилось невідомим, так як Зеленський поспішав.

Від мене:

Невідомим залишилась позиція стосовно цілей, невпевненою виглядала позиція, постійно діалог зводився до звільнення полонених....

Вийшли ні з чим.....

Можливо будуть зустрічі ще....невідомо чи нас покличуть знову....
   
Re:  ;o Як ветерани до Зеленського ходили.
Пшениця

Короче, Захід розглядає Зеленського як шанс зняти санкції з Росії
Висновок: залишився б Петро, шансів зняти санкції з Росії не було б.

Дякую, дуже дякую, це - все, шо треба знати.

Останнє редагування: 10 жовтня 2019 04:28:55 від Пшениця
   
Re:  ;o Як ветерани до Зеленського ходили.

бля..за шо нам такое чудо?
   
Re:  ;o Як ветерани до Зеленського ходили.

Нами править напівідіот з інтелектом 5 річної дитини.Він не розуміє нічого,що йому богдан вкладе в вуха-те й озвучує.Органчик з Історії Глупова.Зміщення пріорітетів-полонені в його системі стоять вище від долі країни,страх перед розумнішими-ЄС і путлєром.
   
Re:  ;o Як ветерани до Зеленського ходили.

І так, він каже, що розглядає можливість проведення виборів на окупованих територіях, якщо російські війська підуть, а українські збройні сили - не зайдуть (хоча, можливо, зайдуть інші українські державні органи). І це будуть вибори за українськими законами, хоча він впевнений, що, на жаль, на них все одно переможуть місцеві “авторитети”.

Это все что нужно знать про ЗЕ и единственный сухой остаток из всего отчета
Мне лично в отличии от ветеранов не понятно  в чем здесь мы переиграем Хуйла а не пойдем на реальное выполнение Минских и формулы Штанмаера
Я бы на месте ветеранов попытался обьяснить Зе ( если конечно же он способен воспринимать чужие доводы и аргументы в чем я лично очень сомневаюсь)
что проведение там выборов на таких условиях это наебалово украинцев а не Хуйла


   
Re:  ;o Як ветерани до Зеленського ходили.

Нами править напівідіот з інтелектом 5 річної дитини.Він не розуміє нічого,що йому богдан вкладе в вуха-те й озвучує.Органчик з Історії Глупова.Зміщення пріорітетів-полонені в його системі стоять вище від долі країни,страх перед розумнішими-ЄС і путлєром.
к сожалению в самый критический для страны момент у руля оказался подрастковый обдолбанный имбецил
окруженный такими же ватными существами и реальными агентами кремля
   
Re:  ;o Як ветерани до Зеленського ходили.
nik

ну так делайте что-то, а не нойте на фупе  :laugh:
   
Re:  ;o Як ветерани до Зеленського ходили.

ну так делайте что-то, а не нойте на фупе  :laugh:

Сказав як у калюжу перднув.
   
Re:  ;o Як ветерани до Зеленського ходили.

І так, він каже, що розглядає можливість проведення виборів на окупованих територіях, якщо російські війська підуть, а українські збройні сили - не зайдуть (хоча, можливо, зайдуть інші українські державні органи). І це будуть вибори за українськими законами, хоча він впевнений, що, на жаль, на них все одно переможуть місцеві “авторитети”.

Это все что нужно знать про ЗЕ и единственный сухой остаток из всего отчета
Мне лично в отличии от ветеранов не понятно  в чем здесь мы переиграем Хуйла а не пойдем на реальное выполнение Минских и формулы Штанмаера
Я бы на месте ветеранов попытался обьяснить Зе ( если конечно же он способен воспринимать чужие доводы и аргументы в чем я лично очень сомневаюсь)
что проведение там выборов на таких условиях это наебалово украинцев а не Хуйла
Тобі сказали ....
Що чуваку надіктують умови.
А він вибере десь посередині..
Цитата:
≠===========
 Зеленський ж стверджує, що вони просто обміняються умовами, а він зможе з цих запропонованих варіантів обрати найкращий, та не нарватися на негативні.
=============

Вся фігня що йому надиктують !!!!

   
Re:  ;o Як ветерани до Зеленського ходили.
nik

Сказав як у калюжу перднув.

вы же из нее пьете!  :laugh: 
   
Re:  ;o Як ветерани до Зеленського ходили.

Я передбачаю, що до літа поборсаються, а влітку таки доведеться будувати вал.
Ні до чого всі ці теревеньки не призведуть. Краще вал і кордон, чим місцеві "законно
обрані" князьки в Київі.
   
Re:  ;o Як ветерани до Зеленського ходили.

Вывод: банальный лох, возомнивший себя Наполеоном.
   
Re:  ;o Як ветерани до Зеленського ходили.

Он хочет ров и крокодилов через год если ничего не выйдет? Хорошо!
   
Re:  ;o Як ветерани до Зеленського ходили.

Вывод: банальный лох, возомнивший себя Наполеоном.

Зате Петро зараз би власним авторитетом мегабалабола тримав оборону. :peremoga:
Коли до вас дійде, Україна втомила Захід, Захід змінює правила гри.
Срати там хотіли на персоналіі злиденної корумпованої держави.
   
Re:  ;o Як ветерани до Зеленського ходили.
nik

петро в лондоне, лохи продолжают топить на фупе  :facepalm1:
   
Re:  ;o Як ветерани до Зеленського ходили.

Я бы посоветовал Богдану,в следующий раз,не ветеранов собирать а консилиум психиатров
   
Re:  ;o Як ветерани до Зеленського ходили.

Зеленський ж стверджує, що вони просто обміняються умовами, а він зможе з цих запропонованих варіантів обрати найкращий, та не нарватися на негативні.
Він дебіл, або агент хуйло.

Не буде від хуйло пропозицій нешкідливих для України.
Та й взагалі -- їх що там буде цілий букет варіантів. Один, або два. З яких один поганий, а другий ще гірший.

 :facepalm1:
   
Re:  ;o Як ветерани до Зеленського ходили.

Зате Петро зараз би власним авторитетом мегабалабола тримав оборону. :peremoga:
Коли до вас дійде, Україна втомила Захід, Захід змінює правила гри.
Срати там хотіли на персоналіі злиденної корумпованої держави.
Якщо Зе не збрехав, то вони відкритим текстом це фактично повідомили.
Але.
Тоді і свою стратегію (зовнішню і внутрішню) треба будувати з урахуванням цього, а не робити вигляд, ніби все нормально.
   
Re:  ;o Як ветерани до Зеленського ходили.

Играет роль дурачка

После того, как сольет страну хуйлу, скажет: " я не знал, что они меня обманут. Меня обманули все, и хуйло и Европа. Я не виноват"
   
Re:  ;o Як ветерани до Зеленського ходили.

Тобі сказали ....
Що чуваку надіктують умови.
А він вибере десь посередині..
Цитата:
≠===========
 Зеленський ж стверджує, що вони просто обміняються умовами, а він зможе з цих запропонованих варіантів обрати найкращий, та не нарватися на негативні.
=============

Вся фігня що йому надиктують !!!!
Надо при этом обратить внимание на людей через которых Хуйло будет надиктовывать
Ватный Богдан который при встрече со Скабеевым обнимается что закадычные друзья
Пристайко которому все не йметься подписать формулу Штанмаера
Ермак тот у которого бизнесс с окружением Хуйла
Яременко с самого начала оправдывающий выборы в ДонЛугандоне
Министр обороны  оправдывающий сдачу территорий своей страны
Большинство этих людей никогда не работало на госслужбе и при этом не понятно за какие заслуги
стали госчиновниками высшего ранга
Люди которые совершенно не понимают что такое государственные интересы
Такой конченной мразоты и хуйловских агентов ( да еще в таком колличестве ) во главе нашего государства я не помню


Останнє редагування: 10 жовтня 2019 07:31:06 від vadym
   
Re:  ;o Як ветерани до Зеленського ходили.

Играет роль дурачка

После того, как сольет страну хуйлу, скажет: " я не знал, что они меня обманут. Меня обманули все, и хуйло и Европа. Я не виноват"

Причому він вже в курсі, що Європа (голандці) його абманулі, але сподівається, що хуйло його не обмане  :facepalm1:
   
Re:  ;o Як ветерани до Зеленського ходили.

- Хлопці, - каже Зеленський своїм характерним тоном, - 99% з вас нормальні люди. Але є ж 1%… Коротше, мені ж теж кладуть на стіл записи. Я ж знаю, хто з ким про що домовлявся і хто кому скільки платив. А привіт Богдану я передам.

ну так нехай скаже, хто кому скільки і хто з ким  :facepalm1: 

Чи це теж нев'їпенна державна таємниця?
   
Re:  ;o Як ветерани до Зеленського ходили.

Причому він вже в курсі, що Європа (голандці) його абманулі, але сподівається, що хуйло його не обмане  :facepalm1:
Вы мне только верте  :facepalm1:  :lol:
   
Re:  ;o Як ветерани до Зеленського ходили.

 Міністр оборони Загороднюк, заявив що в Золотому планується створити координаційний центр, який буде підпорядкований місцевій адміністрації і координувати дії представників ЗСУ, Нацполіції та інших структур аби захистити мешканців, що залишаться за позиціями відведених ЗСУ. Заступник голови нацполіції Троян додав, що поліція, мовляв продовжить нести службу в тих населених пунктах де відбувається розведення військ – вона буде реагувати на дзвінки з тієї території. Мовляв, під Станицею Луганською біля 70 будинків вже знаходяться в «сірій зоні» між розведеними військами – і все гаразд.

Не знаю як вас, а мене такі заяви просто збурили. Чому? Та тому що по-факту українське керівництво своїх громадян свідомо залишає в зоні підвищеної небезпеки. Просто поставлю кілька питань.

В районі Золотого за зоною відведення українських військ будуть залишені 122 будинки. На поряду денному питання – яка вірогідність приходу в район тих будинків ДРГ терористів ДиРи? Відповідь – або прийде, або ні. Але як показує практика 2016 р. – приходять і нічим хорошим це не закінчується.

Чи буде серед цих залишених будинків опорний пункт поліції? Уявимо що буде. Наступне питання – в яких умовах він існуватиме? У вигляді блок-посту за околицею? Неодноразово побувавши в АТО, я чудово знаю різницю між поліцейським біля фронту і поліцейським у Києві. І от саме тому, я переконаний, жоден поліцейський в здоровому глузді просто в хаті з вікнами там не залишиться. Тому що поліцейські які лишаються в таких умовах поділяються на тих хто починає працювати на терористів ДиРи – і мертвих. Людина не може перебувати в бронику і з автоматом перманентно. Й відтак вирогідність потрапити в пазурі ДРГ зростає неймовірно. Іншими словами, постійно перебувати серед тих хат не буде ніхто, а украплений опорний пункт поліції нічим не відрізнятиметься від аналогічного армійського – і тоді про яке відведення ітиметься? На це погодиться Москва?

Але ж поліція виїжджатиме на дзвінки – каже нам пан-міністр. Доречне питання – на чому виїжджатиме, і з якою швидкістю? На незахищеному джипі? Тоді ми гарантовано матимемо загиблих поліцейських. На кількох БТРах? І кого вона застане серед хат? Лише постраждалих від ДРГ? І ще питання – а що станеться з людиною в сірій зоні, яка побачивши ДРГ або снайпера терористів подзвонить українській поліції? І головне, хто після пари відвідувань тих хат ДРГ терористів стане для мешканців тих хат владою, українська поліція чи банди ДиРи? Що робитимуть ті люди, кликатимуть на допомогу – чи виживатимуть? І що робити ЗСУ, якщо снайпер палитиме по них з цивільних будинків, або якщо серед будинків почне працювати міномет? Відповідей нема.

Але ж під Станицею Луганською ніяких інцидентів нема – скажете ви. Відповім – це поліція і ОБСЄ не знають про інциденти. Ми не знаємо хто приходить до тих людей і про що з ними балакає. Знаєте, Чорнобильська АЕС цілком задовільно працювала багато років і робота на ній та життя у Прип’яті були неймовірно престижні. Чи була ЧАЕС безпечною? Відповідь – 26 квітня 1986 р. Якщо за місяць під Станицею або біля Золотого станеться кривава драма, хто за це відповідатиме? Хто буде винний?

Відповідь – винною буде чинна українська влада. Відповідальна влада, якщо їй вже так кортить розводити сили, мусила б організувати евакуацію своїх громадян з наданням їм житла в іншому регіоні України. Або – запропонувати їм від евакуації відмовитися – після пояснення всієї міри загрозі і під підпис. Так, як це зробили фіни у 1940 р. зі своїми громадянами у на-а-а-а-абагато більшій кількості.

Але наше керівництво цього не робить. Воно всій країні розповідає казочки про координаційні центри і про поліцію яка «реагуватиме». Оце – справжнє ставлення ЗЕкоманди до життя людей, і справжня ціна всім її просторікуванням про «припинити війну, аби люди не гинули». Тому що протягом всієї історії людства більшість намагань бігати від війни закінчувалися лише великою кров’ю.

(с) ФБ
   
- Я б сам відмовився від Мінських, в перший же день хотів! - казав він, - але мені дали зрозуміти, що автоматично знімуть санкції.

Якщо Лугандон легалізують, то санкції теж знімуть.

Тут він посилається на те, що такі речі не розголошуються, і просить просто дати йому шанс.

Це просто спроба тягнути час до переговорів, а потім буде пізно. Якщо Лугандон міжнародно легалізують, то це не відмотується назад, це вже не можна буде скасувати ніякими протестами, майданами і т.п.

він каже, що розглядає можливість проведення виборів на окупованих територіях, якщо російські війська підуть, а українські збройні сили - не зайдуть

Це вже нова брехня, поки ЗСУ не зайдуть армія РФ може повернутися в будь-який момент, тобто це імітація контролю над територією.

Ніякого реаьного виведення військ РФ з території Лугандона - не буде.






Останнє редагування: 10 жовтня 2019 08:06:32 від aleksey_at_pravda_com_ua
   
Іншими словами, постійно перебувати серед тих хат не буде ніхто, а украплений опорний пункт поліції нічим не відрізнятиметься від аналогічного армійського – і тоді про яке відведення ітиметься?

+++


   
Re:  ;o Як ветерани до Зеленського ходили.

Кароче такое ощущение что пианист и сам не знает чего он хочет
но при этом хочет что бы мы ему верили
при этом я уверен что после нормандской встречи у него будет такая же рожа обоссаного кота
которая была на встрече с Трампом
Приедет сюда и скажет нам ( как в детском анекдоте)
Ну не шмогла я не шмогла
но Украина при этом отыграть ситуацию назад уже не сможет

Останнє редагування: 10 жовтня 2019 08:04:41 від vadym
   
Re:  ;o Як ветерани до Зеленського ходили.

Пока этот недолугий не поймет что для Хуйла,априори,не существует никакой середины толку из него ноль.Ну,не верю я что человек может быть настолько тупым.
   
Кароче такое ощущение что пианист и сам не знает чего он хочет
но при этом хочет что бы мы ему верили
при этом я уверен что после нормандской встречи у него будет такая же рожа обоссаного кота
которая была на встрече с Трампом
Приедет сюда и скажет нам ( как в детском анекдоте)
Ну не шмогла я не шмогла
но Украина при этом отыграть ситуацию назад уже не сможет
   
Re:  ;o Як ветерани до Зеленського ходили.

Ну раз тут за анекдот вспомнил то расскажу ( может кто то не знает)
идет жокей в канюшне выбирая себе лошадь на скачки
проходит старую кобылу ( которая вот вот сдохнет)
Та ему Штафь на меня
Он  ей та ты что ты же скоро свалишься
Она Штафь на меня не пропадешь ( вы мне только верьте)
Ну он ее выбирает начинается гонка
Кобыла проскакала пару метром и упала
Он ей Ну что же Ты
Ну не Шмогла я не Шмогла
   
Re:  ;o Як ветерани до Зеленського ходили.

А шо там робив Тищенко? Готував бутери?  :facepalm:
   
Re:  ;o Як ветерани до Зеленського ходили.

А шо там робив Тищенко? Готував бутери?  :facepalm:
Он крутой спец по разведению ( то есть по разводу)
   
Re:  ;o Як ветерани до Зеленського ходили.

А шо там робив Тищенко? Готував бутери?  :facepalm:
Куклу кому то же надо было надувать ,ну он и надул.
   
Re:  ;o Як ветерани до Зеленського ходили.

Думаю Європа просто не продовжить санкції

Це от зараз спробують ще раз розведення і потім все
   
Re:  ;o Як ветерани до Зеленського ходили.

Думаю Європа просто не продовжить санкції

Це от зараз спробують ще раз розведення і потім все
Она не продолжит в любом случае.Если мы капитулируем не продолжит тем более.Просто нам нужно плюнуть на еврогеев,пускай делают что хотят если им так уж неймется а нам свое робити.
   
Re:  ;o Як ветерани до Зеленського ходили.

Думаю Європа просто не продовжить санкції

Це от зараз спробують ще раз розведення і потім все
Ну во первых французы уже сказали что в любой момент могут снять санкции
а во вторых после того как Украина подпишет Штанмаера и повесит себе на плечи ДонЛуандон признав конфликт гражданским
С хуйлостана санкции снимаются автоматически
Так что ляжем мы в пижаме или без пижамы нас поимеют в любом случае
Так зачем нам тогда вообще ложиться

Останнє редагування: 10 жовтня 2019 08:25:44 від vadym
   
похоже Зе собрался помереть или уехать из Украины навсегда
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія