Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Байден показал СВОЕ РЕАЛЬНОЕ ОТНОШЕНИЕ к ЗЕ!

во втором туре ты еще не мог знать что Буба мудак

сейчас, спустя 2 года, это уже очевидно

я ЗНАЛ.
мало того, я тут писал про это
подними архивы
   
Re: Байден показал СВОЕ РЕАЛЬНОЕ ОТНОШЕНИЕ к ЗЕ!

Ага. Та только шось трудов по "восстановлению страны из руин" неблагодарный нарид не оценил. Может посчитал шо руины шо оставляет после себя   гораздо хуже, раз выбрал клоуна, а ен могутнього господарныка?
Все эти рассказы про "невнятно, не так, хотелось бы больше" уже никого не вставляют, кроме "свидетелей Иеговы Петрундия". Делается и сделано очень много, хоть и не все, что хотелось. Моя единственная претезия, хоть и понимю, шо это нереалистично - не повесил Свыню на Майдане. В назидание следующим припиздентам. Хотя бубочка видимо бережет его как запасной парашют - ведь спарринг с Kнуром  вариант безпроигрышный.

ну так я и не говорю за тогда, я говорю за сейчас, тогда не оценил Пэдро, сейчас нарид видит что Буба оказался тоже говном, а насколько большим говном. это мы увидим на выборах

ты просто выкатываешь старые отыгравшие предъявы, которые уже не актуальны и за которые Пэдро уже получил поджопник, а я тебе говорю за свежее гондонство которое Буба делает сейчас

из самого свежего это подарок Коломыге на 10 мать его йоп мильярдов за всего 1 месяц  :facepalm1:
   
Re: Байден показал СВОЕ РЕАЛЬНОЕ ОТНОШЕНИЕ к ЗЕ!

я ЗНАЛ.
мало того, я тут писал про это
подними архивы

Откуда ? Ванга штоли или лично знаком с Бубой и знаешь что он тупой мудак ?
   
Откуда ? Ванга штоли или лично знаком с Бубой и знаешь что он тупой мудак ?

Та мільйон прикладів було ще до другого туру.

Вся його робота в кварталі, історія з аналізами, як його ховали від живих контактів з журналістами щоб не напоров херні, як з ним зв'язалися-таки коли воно летіло у літаку в Париж до Макрона і що воно тоді молотило у прямому ефірі, який це був лютий пі3дець. І що воно несло власне на зустрічі  з Макроном.

Бідолашні дівчатка-лаборантки, яких змусили вибачатися на відео за "переплутані" дати на аналізах.

etc etc etc etc

Будь-хто, в кого є очі і розум  - бачив що він тупий брехливий недорозвинений мудак  ще задовго до виборів.
   
Re: Байден показал СВОЕ РЕАЛЬНОЕ ОТНОШЕНИЕ к ЗЕ!

Та мільйон прикладів було ще до другого туру.

Вся його робота в кварталі, історія з аналізами, як його ховали від живих контактів з журналістами щоб не напоров херні, як з ним зв'язалися-таки коли воно летіло у літаку в Париж до Макрона і що воно тоді молотило у прямому ефірі, який це був лютий пі3дець. І що воно несло власне на зустрічі  з Макроном.

Бідолашні дівчатка-лаборантки, яких змусили вибачатися на відео за "переплутані" дати на аналізах.

etc etc etc etc

Будь-хто, в кого є очі і розум  - бачив що він тупий брехливий недорозвинений мудак  ще задовго до виборів.

Я за нього не голосовув тільки тому що ненавиджу квартал, органічно ніколи не переносив це шоу бо воно дебільне. Саме через це не дивився навіть пілотну серію серіалу.

Але вникати в особисті якості Буби я не став, не було часу тоді. Тепер, окрім того шо він тупий, видно що він дуже закомплексований і злобний.

Всі ці вади не можуть бути в державного діяча такого рівня.
   
Бубєн був впевнений, що засліпить амерів своєю кльовістю та ульотністю - але дурні піндоси не зацінили дощ з зеленої сечі  :pooh_lol:
   
Re: Байден показал СВОЕ РЕАЛЬНОЕ ОТНОШЕНИЕ к ЗЕ!

:facepalm:
Тобто, президент США повинен дати звіт президенту України? :weep:
Ще раз запитую: нафіга це Байдену? Нафіга Америці вписуватися за Україну?
І раджу не виривати фрази з контектсу, а цитувати повністю.
Ще раз: санкції будуть зняті, але по УСНІЙ домовленості з Німеччиною, СП-2 буде зупинено в разі російської агресії.
Але усна домовленість - це усна домовленість. Подтрібен офіційне підтвердження, що Німеччина реально це зробить.
деваться некуда.Или ты вспоминаешь 38-й год и делаешь выводы или тебя ждёт закономерный результат если эти выводы не сделаешь
   
эти долбойопы выбрали на главтабуретку человека, который врет постоянно. врет, ворует, нихера не делает полезного, разваливает все, к чему не прикоснется..
но МЕСТНЫЕ ДОЛБОЙОПЫ ВСЕ ЕЩЕ ГОТОВЫ ЕГО ВЫБРАТЬ

всё копейка в копейку про пидрилу, и почему у него есть те самые 24% дкбилов.
   
я тєбя уважаю
це не те що працює в політиці

в політиці працює
«Сомоса може бути і сучий син, але це наш сучий син»

Нє. То не наш сучий син. То Бєнін сучий син. B-)
   
Це типу якесь змагання в зелебібків і прихильники певної політсили хто більше однотипних тем створить і смачніше один в одного гімном кине? За останні пару днів це помоєму 4-а тема з схожим змістом.
   
Мир полон дебилов, и в этой ветке какаЯ то особенная кучность
   
хуйлу чітко дали зрозуміти про наслідки збройного вторгнення, тому замість цього він тепер буде провокувати політичну напругу в країні, а корисні ідіоти з засланими провокаторами будуть йому допомагати. женіть далі на президента, від щоденної критики і нагадування того, що він ідіот, він розумнішим не стане зате хуйло собі дуже добре з того скористає
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія