Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Козацькі родоводи є, чи навозне населення навезли в Україну і їм гімн не співають?

Барон Сірко Ла-Маншський, або легенда про «козаків кардинала»

https://www.istpravda.com.ua/articles/2019/08/26/156134/
   
Барон Сірко Ла-Маншський, або легенда про «козаків кардинала»

https://www.istpravda.com.ua/articles/2019/08/26/156134/

Тобі погано в еміграції, може хочеш кави попити, я організую,  проплачую, як декільком. Ти не забув я, що ти в еміграції, дружочек? Ми з України до узьекських питань не пишемо, може ти хочеш це обсудити, уваги?
   
Тобі погано в еміграції, може хочеш кави попити, я організую,  проплачую, як декільком. Ти не забув я, що ти в еміграції, дружочек? Ми з України до узьекських питань не пишемо, може ти хочеш це обсудити, уваги?



не приплітай мені свої проблеми  :laugh:
   
не приплітай мені свої проблеми  :laugh:

Я другий раз питаю, емігрант, тобі погано серед нас, чи ти  забуваешся, можу допомогти стуститися на землю.
Каву проплатити?
   
тема важлива. Тре відроджувати роди..Етнос..Кров.. Справжній код українства та наших прабатьків-воля. Чи зможемо?Навряд.
   
Я другий раз питаю, емігрант, тобі погано серед нас, чи ти  забуваешся, можу допомогти стуститися на землю.
Каву проплатити?
---------------
Швидь, а це як?
   
В мене в роду є козаки, жиди і навіть норвег.
То я значть жидо-козак-вікінг  :weep:

А за аналвзом ДНК, то я взагалі якийсь кельт.

Насправді має значення, ким тебе батьки виховали й ким себе відчуваєш.

Так от моя рідна мова - українська, моя рідна країна - Україна, де би я не жив, і я себе відчуваю українцем, які би козаки, жиди чи норвеги, кельти че ще щось не намішані були.

   
---------------
Швидь, а це як?
а хто питає?
   
а хто питає?
----------------
А ти не бачиш?

То ти погрожуєш громадянину України?
   
----------------
А ти не бачиш?

То ти погрожуєш громадянину України?
Не бачу.
Хто ти, букви незрозуміло від кого.

Ти хто, тебе тут ніхто незнає.
Є бажання кави відвідати за мій рахунок, давай дані, організую.
Інакше який сенс за ішака навозного впрягся, солідарність навозних?
Пох.
Хто ти взагалі, щоби задавати питання, рвани набез роду без історії.

Дані на стіл, буде розмова, якщо витягнеш.

Але враховуючи, що  ти зтрусливого, опущкного краю, надії немаю. Просто фрік. Тому і пишеш то як? Хто и, і щопросиш.

Останнє редагування: 28 листопада 2021 01:11:09 від Вимушений Киянин
   
Шановні фупчики, чи є серед вас хто козацького роду?
Козацькі прізвища це козацький родовід, це скільки прадіди родоводи тягнули, щоби сьогодні не було , чи як?

Кто имеет право устанавливать кто есть "козацького роду"

Какие и кем устанавливаются доказательства о причастности к "козацькому роду"?

Иначе любой прощелыга может заявлять о своей принадлежностм к тому или иному роду, в том числе козацькому))
   
В мене в роду є козаки, жиди і навіть норвег.
То я значть жидо-козак-вікінг  :weep:

А за аналвзом ДНК, то я взагалі якийсь кельт.

Насправді має значення, ким тебе батьки виховали й ким себе відчуваєш.

Так от моя рідна мова - українська, моя рідна країна - Україна, де би я не жив, і я себе відчуваю українцем, які би козаки, жиди чи норвеги, кельти че ще щось не намішані були.

100% этническая чистота ведет только к роду нацистов.

Надеюсь, что ТС пишет о неких иных критериях отбора или принадлежностм к козацькому роду.

К примеру, некая бумага выписанная украинским гетьманом или атаманом.

Крайне любопытно было бы такую увидеть)))
   
Я другий раз питаю, емігрант, тобі погано серед нас, чи ти  забуваешся, можу допомогти стуститися на землю.
Каву проплатити?

по-перше, я не емігрант, навіть "вимушений"

по-друге, хочу щоб ти мені допоміг стутитися на землю. що для цього потрібно, тільки грошей не проси бо я не подаю навіть ряженим клоунам із медальками на пузі  :facepalm:
   
Своих предков я знаю со времен начала 19 века. К это времени Запорожская Сечь была уже разогнана.

Если у кого есть свидетельство, что его предок был козаком Запорожской Сечи, то крайне интересно увидеть это.

Свидетельств одесских козачеств просьба не представлять.
   
«Мій дід був козак, батько – син козака. А я – хрін собачий»
Ну пообще-то народная фраза звучит рифмовано -  "Дід - козак, батько - син козачий, а я - х%й собачий". ;)
   
Свидетельств одесских козачеств просьба не представлять.
А чого?
В Одесі чи не найбільший козацький цвинтар в Україні:



Фуярили ракушняк з печер не прибульці з Марсу.
   
Тема меня заинтересовала по причине, что лет тридцать назад в Киеве воссоздали некое дворянское сообщество. И единственную оставшуюся в живых бабушек, пригласили поучаствовать в этом бале-маскараде. Она действительно имела некие свидетельства еще царских времен о принадлежности ее мужа к дворянам. Таких в Киеве нашли аж 13 человек. Остальные мягко говоря не имели никакого отношения к дворянам, но за вступительные и благотворительные взносы ими становились.
Моя бабка со смехом рассказывала о подробностях новоиспеченных "киевских дворян".
В связи с этим вопрос - кто и как устанавливает козацький родовод?
   
А чого?
В Одесі чи не найбільший козацький цвинтар в Україні:

https://www.youtube.com/watch?v=nCaxB5DSqqk
Фуярили ракушняк з печер не прибульці з Марсу.

А кроме устных сообщений в видео о якобы принадлежности к козакам, есть более весомые доказательства?

А то любой может также заявить о чем угодно.
   
В связи с этим вопрос - кто и как устанавливает козацький родовод?
Ну давай почнемо з самого питання "козацький родовід".
Шо таке козак? - У більшості випадків це просто селянин  чи просто фуйзнахто, а  часом  навіть дрібний чи й не дуже злодюжка, який зйопувався на Січ від панів, щоб або не бути на панщині, або не потрапити  до в'язниці тощо.  Трохи інша справа з реєстровими козаками, то такі собі офіційні найманці, до лав яких також йшли ніфуя не еліта філософії.

Ну й припустимо, що був у когось в роду якийсь умовний "козак Сірко", який й писати не вмів,  й як, й у більшості випадків, доля його згинула в вирії усяких війн та інших ризикованих авантюр.
Понтові "родоводи" почали собі малювати козацькі старшини, які зафуярили польських панів, але так, що й самі захотіли бути не узагальненими "козаками  Сірками", а з атрибутами та геральдичними папірцями, ну й наклепали собі.

Нє, ну якщо комусь фартонуло, шо в архівах зберіглось, шо пращур був козаком (якому скоріш за все перепали якісь ніштяки від влади, інакше фуй би про нього інфа зберіглась), ну то ОК.
Але понтуватись цим фактом, я хз навіщо, та й нафуя.

Останнє редагування: 28 листопада 2021 17:31:32 від птах Сорока
   
В связи с разговорами о славных предках, вспомнился мне герб Януковича, полез в интернет и, справедливости ради, должен сказать, что рисовал он его не сам, а ему его якобы подарили. При этом в Википедии обнаружились интересные детали:
"Виктор Фёдорович Янукович — украинец, родился 9 июля 1950 года в посёлке Жуковка[9] Енакиевского района Сталинской области[10][11].

Отец — Фёдор Владимирович Янукович ... из деревни Януки, Докшицкого района Витебской области. По словам Виктора Януковича, его отец «родился на Донбассе, где женился на женщине из России»[13]. Дед по отцу — Владимир Ярославович Янукович[14]. Янукович в интервью «Газете Выборчей» заявил, что его дед и прадеды по отцовской линии были литовскими поляками[15].

Мать — русская, ... отец матери - русский."

Каким образом Янукович оказался украинцем, непонятно. То есть на определенных этапах в родословных могут случаться неожиданные пертурбации.
   
Ну давай почнемо з самого питання "козацький родовід".
Шо таке козак? - У більшості випадків це просто селянин  чи просто фуйзнахто, а  часом  навіть дрібний чи й не дуже злодюжка, який зйопувався на Січ від панів, щоб або не бути на панщині, або не потрапити  до в'язниці тощо.  Трохи інша справа з реєстровими козаками, то такі собі офіційні найманці, до лав яких також йшли ніфуя не еліта філософії.

Ну й припустимо, що був у когось в роду якийсь умовний "козак Сірко", який й писати не вмів,  й як, й у більшості випадків, доля його згинула в вирії усяких війн та інших ризикованих авантюр.
Понтові "родоводи" почали собі малювати козацькі старшини, які зафуярили польських панів, але так, що й самі захотіли бути не узагальненими "козаками  Сірками", а з атрибутами та геральдичними папірцями, ну й наклепали собі.

Нє, ну якщо комусь фартонуло, шо в архівах зберіглось, шо пращур був козаком (якому скоріш за все перепали якісь ніштяки від влади, інакше фуй би про нього інфа зберіглась), ну то ОК.
Але понтуватись цим фактом, я хз навіщо, та й нафуя.
Єх Пташка, нічого ти не розумієш: панти дароже мані.

Тиж відрізняєшся від інших цим папірцем? Відрізняєшся... А це панти які стоять дороже мані))))
   
Ну давай почнемо з самого питання "козацький родовід".
Шо таке козак? - У більшості випадків це просто селянин  чи просто фуйзнахто, а  часом  навіть дрібний чи й не дуже злодюжка, який зйопувався на Січ від панів, щоб або не бути на панщині, або не потрапити  до в'язниці тощо.  Трохи інша справа з реєстровими козаками, то такі собі офіційні найманці, до лав яких також йшли ніфуя не еліта філософії.

Ну й припустимо, що був у когось в роду якийсь умовний "козак Сірко", який й писати не вмів,  й як й у більшості випадків доля його згинула в вирії усяких війн та інших ризикованих авантюр.
Понтові "родоводи" почали собі малювати козацькі старшини, які зафуярили польських панів, але так, що й самі захотіли бути не узагальненими "козаками  Сірками", а з атрибутами та геральдичними папірцями, ну й наклепали собі.

Где то так пока и получается.

Поэтому и прошу показать мало-мальски достоверное свидетельство о принадлежности к козацькому родовиду.
и
В истории есть фамилии известных козаков. Но эти личности зафиксированы в документах. Поэтому если есть, то просьба публиковать
   
Єх Пташка, нічого ти не розумієш: панти дароже мані.
Тиж відрізняєшся від інших цим папірцем? Відрізняєшся... А це панти які стоять дороже мані))))
На ті часи понти конкретно вирішували питання.
А зараз  то звісно шо воно до дупи, як каже  Болукан.

Где то так пока и получается.
А по іншому воно й не буде.
   
На ті часи понти конкретно вирішували питання.
А зараз  то звісно шо воно до дупи, як каже  Болукан.

А по іншому воно й не буде.
Зараз теж вирішують, значно менше але в певних моментах вирішують.
   
Єх Пташка, нічого ти не розумієш: панти дароже мані.

Тиж відрізняєшся від інших цим папірцем? Відрізняєшся... А це панти які стоять дороже мані))))

Это действительно понты. Никакая бумажка не сделает человека смелым и благородным. Хотя знать откуда твои предки и кем они были не помешает

Один из моих прапрадедов и прадед были офицерами казачьих войск. Полк прадеда до 1914 года был  расквартирован в Киеве. Прапрадед в 1918 году умер от тифа. Прадеда как бывшего белого офицера расстреляли 10.05.1938 в Киеве. В 1958 году прабабка добилась его реабилитации. Они козацького родовиду?
   
Тема меня заинтересовала по причине, что лет тридцать назад в Киеве воссоздали некое дворянское сообщество. И единственную оставшуюся в живых бабушек, пригласили поучаствовать в этом бале-маскараде. Она действительно имела некие свидетельства еще царских времен о принадлежности ее мужа к дворянам. Таких в Киеве нашли аж 13 человек. Остальные мягко говоря не имели никакого отношения к дворянам, но за вступительные и благотворительные взносы ими становились.
Моя бабка со смехом рассказывала о подробностях новоиспеченных "киевских дворян".
В связи с этим вопрос - кто и как устанавливает козацький родовод?

Будь-який родовід, дворянський, козацький, міщанський чи посполітих, встановлюється виключно по реальним оригінальним документам, що засвідчують з покоління до покоління факт народження, шлюбу, смерті. Це Метричні Відомості церков, Сповідні відомості церков, метрики, свідоцтва ЗАГСів. Починати треба з себе і потім переходити до документів батьків, дідів, прадідів і так далі вглиб віків - треба мати всі послідовно документи. А це рідко кому вдається знайти аж до 18 ст і раніше. Якщо коріння польської шляхти є і шукати в польських архівах, то іноді можна отримати документи і до 16-17 ст. Все що раніше, то, як правило, опосередковані відомості про предків в різних описах і т.д.

Для підтвердження саме дворянського коріння, треба записи в книгах відповідних дворянських зібрань з висновками комісій і затвердженням конкретних осіб в дворянському званні. Дворянство не передавалось нащадкам по жіночій лінії. Раніше не всі сини дворянина підтверджували своє дворянство, бо для цього треба було мати оригінали відповідних документів, мати гроші на юридичне нотаріальне оформлення всіх документів, ну, і час та натхнення теж.

Якщо у вашої бабусі (НЕ дворянка) і дідуся (дворянина) не було синів, а лише дочки, то дворянський рід діда припинив існування, а сама бабуся не мала жодного стосунку до дворянських зборів, бо взявши шлюб з дворянином жінка що не була дворянського роду, не отримувала дворянства автоматично. Правда, якщо чоловік дослужувався до високих чинів, які давали право на отримання дворянства (як батько Ульянова В.І.) то записували в дворяни і дружину і дітей.

Кожне покоління мусило підтверджувати свою приналежність до дворянства документально і отримувати власні особисті папери. НЕ зробивши цього особа не мала права називати себе дворянином в офіційних зверненнях до органів влади.
Польській шляхті, що опинилась на території РІ, після двох польських повстань,  масово не підтверджували дворянство, хоча всі документи були.

Великий фонд Київського дворянського зібрання з книгами де прописані всі дворяни з сімействами і є рішення комісій, є в Державному архіві Київської області (ДАКО).  Фонд № 782, описів 7 штук. Переглянути і пошукати там доки своїх предків може будь-хто записавшись в читальному залі - там є відповідна процедура доступу до фондів. До речі, там же є фонд перепису населення 1897 року в Києві і губернії - листи перепису випадково збереглись.

Козацький родовід треба підтверджувати так само. Часто козацький рід переривався, бо нащадки починали вести інший спосіб життя, отримували інші професії і не виконували обов'язків козаків, тому втрачали і права. І тоді дійсно виходило що дід козак, батько козак, а я чорті хто - селянин, міщанин чи пролетарій з предками що колись були козаками.
   
Ну давай почнемо з самого питання "козацький родовід".
Шо таке козак? - У більшості випадків це просто селянин  чи просто фуйзнахто, а  часом  навіть дрібний чи й не дуже злодюжка, який зйопувався на Січ від панів, щоб або не бути на панщині, або не потрапити  до в'язниці тощо.  Трохи інша справа з реєстровими козаками, то такі собі офіційні найманці, до лав яких також йшли ніфуя не еліта філософії.

Ну й припустимо, що був у когось в роду якийсь умовний "козак Сірко", який й писати не вмів,  й як, й у більшості випадків, доля його згинула в вирії усяких війн та інших ризикованих авантюр.
Понтові "родоводи" почали собі малювати козацькі старшини, які зафуярили польських панів, але так, що й самі захотіли бути не узагальненими "козаками  Сірками", а з атрибутами та геральдичними папірцями, ну й наклепали собі.

Нє, ну якщо комусь фартонуло, шо в архівах зберіглось, шо пращур був козаком (якому скоріш за все перепали якісь ніштяки від влади, інакше фуй би про нього інфа зберіглась), ну то ОК.
Але понтуватись цим фактом, я хз навіщо, та й нафуя.

В Центральному державному історичному архіві України є великий фонд № 57 "Генеральний опис Лівобережної України 1765–1769 років Крайні дати    1765–1769 Кількість справ    985
Є також фонд 229 ЦДІА України у Києві (365 справ, які охоплюють 1713—1776 роки) - це документи коша Нової Запорізької січі. Ще є окремі фонди полкових канцелярій деяких полків Гетьманщини. Багато документів кацапи вивезли до себе ще в часи імперії
   
Это действительно понты. Никакая бумажка не сделает человека смелым и благородным. Хотя знать откуда твои предки и кем они были не помешает

Один из моих прапрадедов и прадед были офицерами казачьих войск. Полк прадеда до 1914 года был  расквартирован в Киеве. Прапрадед в 1918 году умер от тифа. Прадеда как бывшего белого офицера расстреляли 10.05.1938 в Киеве. В 1958 году прабабка добилась его реабилитации. Они козацького родовиду?

Ющенко відкрив архіви НКВД/КДБ і вам треба дивитись справу прадіда і справу по реабілітації, це не складно, треба просто написати і подати у відповідний відділ СБУ заяву  - там багато інфи і по соціальному стану предка. Він міг бути не козаком по походженню, а дворянином офіцером  кавалеристом в полку кАзачому - в РІ там зробили своїх кАзаков і там свої правила їх реєстрації як "служилих царя батюшкі".
А якщо у прадіда були в роду кОзаки з Січі чи записані в реєстрах Гетьманщини (Лівобережжя) і знайдете їх там( джерел є достатньо) тоді і ви маєте коріння кОзаків українців

КОЗАК ЯК І ДВОРЯНИН, ТО СОЦІАЛЬНИЙ СТАН, ЯКИЙ ЗАПИСУВАЛИ В ОФІЦІЙНІ ДОКУМЕНТИ ОСОБИ (посвідчення, паспорти, різні виписки і т.п.)

Люди різних соціальних станів/груп рідко рідко змішувались у шлюбах, то були лише окремі поодинокі випадки. Навіть вільні селяни, а таких було багато, як не дивно, і кріпаки брали шлюби серед свох. В селах ще до 2 СВ потомки шляхти (мілкої, звичайно), однодворців, самостійних селян і кріпаків знали хто якого роду і не змішувались. Так формувались певна "порода" і саме нащадки дворян, шляхти, однодворців вже в совку вчились, робили кар'єри в містах. А нащадки кріпаків були в комнезамах, сільрадах, колгоспних конторах - хто був нічим, став всім. Звичайно не всі там були тупими і тому бідними, але саме такі були базою, на яку опирались комуняки.

Останнє редагування: 28 листопада 2021 19:47:23 від komarik2008
   
Ющенко відкрив архіви НКВД/КДБ і вам треба дивитись справу прадіда і справу по реабілітації, це не складно, треба просто написати і подати у відповідний відділ СБУ заяву  - там багато інфи і по соціальному стану предка. Він міг бути не козаком по походженню, а дворянином офіцером  кавалеристом в полку кАзачому - в РІ там зробили своїх кАзаков і там свої правила їх реєстрації як "служилих царя батюшкі".
А якщо у прадіда були в роду кОзаки з Січі чи записані в реєстрах Гетьманщини (Лівобережжя) і знайдете їх там( джерел є достатньо) тоді і ви маєте коріння кОзаків українців

КОЗАК ЯК І ДВОРЯНИН, ТО СОЦІАЛЬНИЙ СТАН, ЯКИЙ ЗАПИСУВАЛИ В ОФІЦІЙНІ ДОКУМЕНТИ ОСОБИ (посвідчення, паспорти, різні виписки і т.п.)

Люди різних соціальних станів/груп рідко рідко змішувались у шлюбах, то були лише окремі поодинокі випадки. Навіть вільні селяни, а таких було багато, як не дивно, і кріпаки брали шлюби серед свох. В селах ще до 2 СВ потомки шляхти (мілкої, звичайно), однодворців, самостійних селян і кріпаків знали хто якого роду і не змішувались. Так формувались певна "порода" і саме нащадки дворян, шляхти, однодворців вже в совку вчились, робили кар'єри в містах. А нащадки кріпаків були в комнезамах, сільрадах, колгоспних конторах - хто був нічим, став всім. Звичайно не всі там були тупими і тому бідними, але саме такі були базою, на яку опирались комуняки.

Огромное спасибо за подробности.
Одно замечание. Вы написали тоже, что и я подразумевал выше. ))
А вот обращаться в архивы мне не надо, так как все документы находятся в нашей семье.
   
Моє прізвище Козак.. мабуть таки козацького роду
   
Моє прізвище Козак.. мабуть таки козацького роду
  100%.
   
  100%.


ти по пьяні мені там учора чимось погрожував чи сурйозно?  8-)
   
порты  грабили?
или дивчат из соседнего села татарам продавали?
 :laugh:

Ой какие мы типа высокоироничные и галубых кравей. Прасцице, а мокшане какими такими делами заняты были, что можно помнить и гардицца? А другие достойники, других наций?
   
ти по пьяні мені там учора чимось погрожував чи сурйозно?  8-)

 Я по п'яні?
Втрете кажу тобі, не ляпай помелом емігранте.
Я погрожував? 

Я не погрожую, я пропоную зайнятись в еміграції емігрантам виключно корисними справами для держави перебування, і можу сплатити каву, яку прийдеться попити з людьми котрі пояснять шо пачьом, і пачіму тібе єта нада, что б далі жити в еміграції.

Рустам, поводься чемно, ти не в горах серед узбеків помелом лапаеш, а в Україні, а в Україні є справи, у котрі ішаков не запрошують впринципі.

   
Я по п'яні?
Втрете кажу тобі, не ляпай помелом емігранте.
Я погрожував? 

Я не погрожую, я пропоную зайнятись в еміграції емігрантам виключно корисними справами для держави перебування, і можу сплатити каву, яку прийдеться попити з людьми котрі пояснять шо пацьом, і пачіму тібе єта нада, что б далі жити в еміграції.


як тобі, вимушеному, пояснити що я не емігрант і емігрантом ніколи не був  8-)

ти мабуть слово красиве вичитав і не розуміючи його значення вирішив скрізь вставляти? 

Емігра́ція (лат. emigratio — «виселення», «переселення») — вимушена чи добровільна зміна місця проживання окремих груп людей (емігрантів, переселенців), переселення зі своєї батьківщини, країни, де вони народилися і виросли, в інші країни глобального суспільства з економічних, політичних або релігійних причин.


не можу тебе навіть пожаліти, у мене життєвий принцип дураків не жаліти
   
Козацькі реєстри, козацькі родоводи, все це ціла індустрія по вивченню та доведенню інформації зацікавленим, у даному випадку мова йде про розуміння, кому співають гімн, кого славлять, хто той козак та ті гетьмани,я кщо держава УКраїна їх виставила наріжним каменем у своєму прагненні до свободи серед народів.
   
Козацькі реєстри, козацькі родоводи, все це ціла індустрія по вивченню та доведенню інформації зацікавленим, у даному випадку мова йде про розуміння, кому співають гімн, кого славлять, хто той козак та ті гетьмани,я кщо держава УКраїна їх виставила наріжним каменем у своєму прагненні до свободи серед народів.


а ти "конституцію" Пилипа Орлика читав?
   
як тобі, вимушеному, пояснити що я не емігрант і емігрантом ніколи не був  8-)

ти мабуть слово красиве вичитав і не розуміючи його значення вирішив скрізь вставляти? 

Емігра́ція (лат. emigratio — «виселення», «переселення») — вимушена чи добровільна зміна місця проживання окремих груп людей (емігрантів, переселенців), переселення зі своєї батьківщини, країни, де вони народилися і виросли, в інші країни глобального суспільства з економічних, політичних або релігійних причин.
не можу тебе навіть пожаліти, у мене життєвий принцип дураків не жаліти

Я бачу тобі пихатість не дає включити елементарну всім доступну логіку.

 Рустам не українського народу ім'я, прізвище взагалі то теж немісцеве. В УМСА у Полтаві є люди котрі можуть вскрити так би мовити гнійник, та розпочати процедуру пояснень, питання чи треба воно тобі, чи то щоки здуеш і підеш пориешся якого народу прізвище та якого народу ім'яЄ, а не будеш привертати до себе увагу, своїм недуже розвинутим по зрозумілим причинам мозком.

Хто дураком і алкашом може вийти з цієї ситуації, ти подумай, а я подумаю як тобі донести це у популярній формі.

А тепер брись з гілки, тут ішаки впринципі всім воняють, і у козаків вони можуть лише під ногами лежати та їсти кал коней.
   
а ти "конституцію" Пилипа Орлика читав?

ІСРОЇЛОВИЧ, йди  коз попаси, як прийнято у вас ок?
У нас прийнято наприклад накуй посилати емігрантів з роздутими щоками.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія