Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Почему так важны победы сборной и почему Ницой кацапская сука

Що ви знаєте про Європу?  :facepalm:
На рівні футбольних фанатів?  :laugh: А обзиватися - то від безсилля.
Багато що знаю, прикинь.
А заявляти, що Мирослава завжди була проти України - це від чого? Від глибокої дурості?
Ну сама подумай : хто при здоровому глузді став би визначати ставлення до України через ставлення до кумахуйловського вилупка - зухвалого україножера?
   
Мигоська, ну Ніцій давно антипорохобот. І нарахунок мови вона права.

Давно слід весь світ вчити Української.
   
Мигоська
і сподіваєшся після такого на виважену спокійну реакцію?  ;o
   
А чо в тебе так бомбить, убогий?
Та всім насрать на той футбол, окрім купки вболівальників
От би ви, сучари колаборантськ,і так справами на фронті переймались

правда в тому, що на вас всім насрать. А на футбол - нє. Прийміть це.
   
Автор цього висера - кацапська блядота
(tu)
Тупа кацапомірна.
   
Автор цього висера - кацапська блядота

нее, кацапская блядота то ты, или подумал, шо если сношаешь мову, то сразу патриот?
   
Краще тобі писати в темі про каблуки і молодци! красавци!
Кацапоязикість спортсменів здійснює катастрофічний вплив на молодь, з цим треба покінчувати, а не толерувати. Представляєш Україну - розмовляй українською і крапка.
+100
   
Краще тобі писати в темі про каблуки і молодци! красавци!
Кацапоязикість спортсменів здійснює катастрофічний вплив на молодь, з цим треба покінчувати, а не толерувати. Представляєш Україну - розмовляй українською і крапка.
Ти дятел, Ольгерде.
Як пропонуєш підбирати гравців до своєї збірної французам або англійцям? Бельгії відмовитися від трьох голів, забитих Лукаку?
А це приблизно те ж саме, прикинь! Історія в окремих випадках - нещадна річ.
Ох, і дятел.. Твою удавану вибіркову принциповість - та до оцінки антиукраїнських діянь петро, а не до футболіста чіплятися..
Звісно, набагато краще якби він дав інтерв"ю українською, але тут на жаль не нам обирати.
А от чи ганьбити Україну по закордонах своїм слабоумним вилупком - це був свідомий вибір твого петро.
   
заспокойтесь,
у московитів нова трясця: перейменування на Ньюйорк
   
заспокойтесь,
у московитів нова трясця: перейменування на Ньюйорк
:lol:
   
Те, що зробила Ніцой - це безперечно шкода. Навіть не так. Це - ШКОДА.
Не футболістам, звісно, а благородній і потрібній справі повернення української мови нашому народові.


так, Ніцой зробила шкоду,

вам, ідіотам кацапоязикуватим „в побуті“    :facepalm1:
   
(tu)
Тупа кацапомірна.


або просто їбанько
   
і сподіваєшся після такого на виважену спокійну реакцію?  ;o
Так...

Кокетка... Це я заміняю дане слова так, кокетка. :S
   
нее, кацапская блядота то ты, или подумал, шо если сношаешь мову, то сразу патриот?

Именно так они и думают все.
Если русскоязычный что-то сделал для Украины, все ж сразу сложно становится.
И в маленькой голове не умещается.
   
да ...
на базаре покупая картошку
надо будет спрашивать на какой мове ее выкапывали из земли
если на кацапской - нах сразу
и так во всем
это круто, я считаю
   
да ...
на базаре покупая картошку
надо будет спрашивать на какой мове ее выкапывали из земли
если на кацапской - нах сразу
и так во всем
это круто, я считаю

Може вийти так, що на трасянці. :laugh:
   
У нас половина страны русскоязычные. Поэтому, естественно, кто-то из зборников может выступать на русском. Из этого не надо делать трагедию, Ницой просто дура. В свое время кричали, что в СССР нет секса. Сейчас это вызывает смех. Через какое-то время смех будет вызывать и Ницой.
   
так, Ніцой зробила шкоду,

вам, ідіотам кацапоязикуватим „в побуті“    :facepalm1:
Якесь чергове недоумкувате  :facepalm1:
який побут"? хто "кацапоязикуватий"?...  :facepalm:
   
Так...

Кокетка... Це я заміняю дане слова так, кокетка. :S
Заміни на Миросю  :-B
   
У нас половина страны русскоязычные. Поэтому, естественно, кто-то из зборников может выступать на русском. Из этого не надо делать трагедию, Ницой просто дура. В свое время кричали, что в СССР нет секса. Сейчас это вызывает смех. Через какое-то время смех будет вызывать и Ницой.
..якщо у ВАС в Лисичанську половина розмовляє українською, то це прогрес...ти, як я бачу, до цього прогресу ще не дійшов, то ж Ніцой тобі скаже - сам дурак і буде права, бо дебіл за все життя не вивчив українську мову...:)))а 
   
Якесь чергове недоумкувате  :facepalm1:
який побут"? хто "кацапоязикуватий"?...  :facepalm:


недоумки це ви, всі, хто на Ніцой накинулися,
замість того, щоб в один голос підтримати
   


интересно
сопоставить сказанное с украинской шизой

а оказывается
именно на мове надо бегать по полю
и думать как забить гол ...
уже даже не удивительно, что кроме подобного говна
мовные типа столпы нации ни хера выродить не могут
   
недоумки це ви, всі, хто на Ніцой накинулися,
замість того, щоб в один голос підтримати
з якого переляку я маю підтримувати очевидну дурість?
змоделюйте ставлення - от зараз матч якраз починається! - середньостатистично го бельгійця, якщо хтось почне нарікати на те, що голи забиті Лукаку, є неповноцінними і ганебними
   
У нас половина страны русскоязычные. Поэтому, естественно, кто-то из зборников может выступать на русском. Из этого не надо делать трагедию, Ницой просто дура. В свое время кричали, что в СССР нет секса. Сейчас это вызывает смех. Через какое-то время смех будет вызывать и Ницой.

   в італійців подив викликають блеючі по-хуйлячому:



   
уверен, что российская культура - это что-то значимое, не то что наша провинциальная местечковость... ты немного скучаешь о СССР как о серьезной стране

тобто підарас
   
коли у 1983 Дніпро став чемпіоном СССР
Був присутній. 4:2. Три голи забив Олег Таран. Русскоязычный Днепропетровск всю ніч несамовито волав "Дніпро-чемпіон".
   
..якщо у ВАС в Лисичанську половина розмовляє українською, то це прогрес...ти, як я бачу, до цього прогресу ще не дійшов, то ж Ніцой тобі скаже - сам дурак і буде права, бо дебіл за все життя не вивчив українську мову...:)))а 
Я бы предпочел, чтобы прогресс до нашего города доходил в виде предприятий, работающих по современным технологиям, в виде первоклассных дорог, современного образования, а не в виде запрета русского языка под руководством идиотки и провокаторши Ницой. Когда ты и другие ее последователи это поймешь, то наше государство станет чище и порядочнее.   
   
Ницой, я́ такую хфамилию бляцкую  в украинской журналистике не знаю. Лавры шизофреники фарион ей  покоя не дали 7  так таких дебилов надо закрывать. Специально пишу русским
   
Добре, що пані Ніцой має всіх кацапів і кацапозалежних в одному місці і своє робить. Крапля камінь точить.
   
Ницой, я́ такую хфамилию бляцкую  в украинской журналистике не знаю. Лавры шизофреники фарион ей  покоя не дали 7  так таких дебилов надо закрывать. Специально пишу русским
Ти здавався розумнішим.
Ще спробуй спеціально жопу не витирати після срання, как дєлают істінниє рускіє.
   
Ти здавався розумнішим.
Ще спробуй спеціально жопу не витирати після срання, как дєлают істінниє рускіє.

А зачем вытирать? Истинные хохлуи вылижут.
   
А зачем вытирать? Истинные хохлуи вылижут.
Та вже бачимо, як дружно кацапохолуї вилизують один у одного сраки русскім язиком, аби лише не переходити на мову.
   
Розумійте.З  одного боку мова є носієм.. чогось там. З іншого боку  людина молода, яка перший раз у житті спілкується зі СМИ.
Грн треба ображати молодого ся ся см ся ся см маса сам хлопцяРис ся. Я цілком на його боці..
Провокація со стороні раши..
А кто  видел когда нибудь...... Хто фарион родила7
Друзья, простите за горбки... Пишу вам с галимиго телефонам.
Люблю вас
   
Та вже бачимо, як дружно кацапохолуї вилизують один у одного сраки русскім язиком, аби лише не переходити на мову.

До-до-до... Ты пытался выкрутиться, но пока шо не получилось, еге ж.
 А на будущее - не нать оскорблениями разбрасываться, бо прилетает ответочка

Останнє редагування: 2 липня 2021 23:33:36 від Донбасянин в экзиле
   
Як пропонуєш підбирати гравців до своєї збірної французам або англійцям? Бельгії відмовитися від трьох голів, забитих Лукаку?
In addition to his native French and Dutch, Lukaku can speak fluent English, Portuguese, Italian, Spanish and a Congolese Swahili dialect, and can also understand German
   
А на будущее - не нать скорблениями разбрасываться,
Ну, це привілегія кацапів. Національна зброя: матюки, брутальність і лайно .
   
Був присутній. 4:2. Три голи забив Олег Таран. Русскоязычный Днепропетровск всю ніч несамовито волав "Дніпро-чемпіон".
:-B Мені пригадується, що Таран два забив - Дніпро вигравав 2:0, потім спартаки зрівняли 2:2, але відчуття розпачу чи навіть катастрофи абсолютно не було - наші тиснули і мали виграти, ніхто навіть не сумнівався)))
ПС Ні, зараз глянула в інеті - таки три голи забив Олег Таран )))

Останнє редагування: 2 липня 2021 23:44:01 від Myroslava
   
До-до-до... Ты пытался выкрутиться, но пока шо не получилось, еге ж.
 А на будущее - не нать оскорблениями разбрасываться, бо прилетает ответочка
Хєрню якусь кручену ви батєнька пишете.
Переходьте на українську мову та український світогляд, бо інакше буде вам постійна ганьба та презирство, як посібникам кацапів.
   
Хєрню якусь кручену ви батєнька пишете.
Переходьте на українську мову та український світогляд, бо інакше буде вам постійна ганьба та презирство, як посібникам кацапів.

Дякую за запрошення, але поки що все залишу як є. Язик не визначає світогляд, дурниці це.
   
In addition to his native French and Dutch, Lukaku can speak fluent English, Portuguese, Italian, Spanish and a Congolese Swahili dialect, and can also understand German

молодец лукаку.... он что для трех язычной бельгии должен одно предложение 3 раза говорит? на немецком, нидерландском и французском? вы видимо эксперт... подскажите. ведь скажи на французском... обидишь кровно нидерландско говорящих  и немецко говорящих. 

в общем там еще тот шпагат в этом вопросе.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія